3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 10 45 5 1

Opinie o Pharmovit sp. z o.o. spółka komandytowa

Milena

Witam, czy obecnie prowadzona jest rekrutacja?

Monika

jesli chodzi o Pharmovit to stosuje przede wszystkim te produkty na wzmocnienie odporności i poprawę koncentracji. nie wiem czy to kwestia składu czy innych czynników ale działają na pewno lepiej i efektywniej niż pozostałe. także polecam!

Karola

porządna jakość, super skład, niewygórowana cena. W ofercie pharmovit na pewno mozna znalezc produkty trudno dostępne gdzie indziej.

Livia

Bardzo ciekawe produkty z dobrym składem. Przetestowałam już sporo witamin i te suplementy w płynie - 100% zadowolenia :)

Tak1Nie1
NataliaJ Nowy wpis
Klient

Plus za bardzo rozbudowaną ofertę, dobry skład, szybkie działanie. Przyjmuje suplementy i witaminy z Pharmovit od dawna i w sumie nie było produktu , który by nie zadziałał :) mają gotowe rozwiązanie na niemal każdy problem.

Ila Nowy wpis

kupuje i polecam. poza skutecznością, szybkim działaniem i ceną fajny jest też sam rozmiar kapsułek. nie są za duże przez co ich połykanie nie jest kłopotliwe. Polecam.

Julita Nowy wpis

super! :) kupuje od dawna, czasem w e-sklepie czasem w zaprzyjaźnionym sklepie zielarskim niedaleko mojego domu. na plus bardzo duży wybór, dobre ceny i dobry skład.

Bożena Nowy wpis

Dzień dobry. Niestety to prawda, że jakość Państwa produktów daje dużo do myślenia, wręcz jest wątpliwa. Dwa miesiące temu kupiłam dziką różę i acerolę i w obu pudełkach był proszek o różnym zabarwieniu w każdym. Poprzednio kupowałam też i był jeszcze innych kolor. Może świadczyć to o sztucznym barwieniu i mieszaniu różnych surowców w jednym opakowaniu co nie powinno mieć miejsca. Nadmienię że kolagen kupiony w marcu był w środku rozwarstwiony, jakby ścięty, co z kolei może świadczyć i potwierdzać używaniu złej jakości surowców. Na wszystko złożyłam reklamację i sprzedawca zachował się fair play, natomiast stwierdził że faktycznie są problemy i nie jestem pojedyńczym przypadkiem. Proszę to zmienić, bo nie powinno się i nie ładnie jest w taki sposób zarabiać na klientach.

Syśka

jedyne znane mi suplementy z tak czystym składem a do tego w tak korzystnej cenie. Mam w domu kilka produktów tej marki ( bio żelazo, melatonina z melisą na dobry sen, witaminy i olej z czarnuszki w kapsułkach). Każdy z nich spełnia moje oczekiwanie. polecam :)

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Pharmovit sp. z o.o. spółka komandytowa?

Colava

hmm ja suplementuje wit D3+k2mk7 z Pharmovit i w ciągu miesiąca wyniki podniosły się z 25 ( niedobór) do 58 także poprawa mega widoczna :) a to dopiero miesiąc :) z tych supli w płynie miałam tylko ten na włosy/skóry i paznokcie i wszystko okej, produkty świeży i zgodny z opisem ( kupowałam w ich sklepie internetowym). Koleżanka kiedyś kupowała te produkty w płynie w sklepie zielarskim i raz faktycznie coś było nie tak ale okazało się, ze one były zle przechowywane w sklepie ( a to już jednak nie jest wina producenta...)

Colava

Milena

Witam, czy obecnie prowadzona jest rekrutacja?

Pracodawca

@Milena

Witam, owszem prowadzimy obecnie rekrutację. Więcej informacji uzyskać można pod mailem rekrutacja@pharmovit.pl

Monika

Karola

Livia

Tak1Nie1
Damian

solidna marka to i jakość z najwyższej półki. Dla mnie najważniejsze jest to, że produkty działają i dość szybko się wchłaniają. Dobry stosunek jakości do ceny. polecam

Klientka

Kupiłam kolagen i był zepsuty. Nadawał się jedynie do wylania, bałam się zatruć. Potem kupiłam kolagen włosy i też. Reklamowałam w sklepie zielarskim. Sklep nie oddał mi pieniędzy tylko czekaliśmy na wymianę. Długo czekałam bo producent miał duże opóźnienia podobno. Po otwarciu również był zepsuty i znowu wylałam. W sklepie powiedzieli że ta firma to dramat, dużo reklamacji mają na ich produkty. Wymienili mi na inny suplement innej firmy, którą polecają z czystym sumieniem. I nie zawiodłam się jest ok. Opinie na temat tych mega produktów pisze podobno nawet sam prezes i rozsyła, więc niech się lepiej weźmie do roboty by były chociaż jakie takie a nie do wylania, bo inaczej jest zwyczajne okłamywanie klientów nie mówiąc oszukiwanie. W tym sklepie mieli dużo reklamacji tej firmy na wiele innych produktów , nawet była osoba co zapłaciła 100 zł za witaminę c naturalną kupiła dwie i się okazuje że po otwarciu dwa różne kolory w środku. Także by ktoś z tej firmy nie pisał czy nawet sam prezes że to są jakieś moje urojenia. Aha dzwoniłam do firmy ze dwa razy długo i raz telefon cały czas zajęty - jakby odłożony, a drugi raz nikt nie odbierał. Oczywiście nikt nawet nie oddzwonił. Dla mnie taki producent jeszcze suplementów to tragedia,jakaś pomyłka przy pracy, lepiej niech zajmie się czymś innym, może będzie z tego więcej pożytku. Klientka - reklamacja ze Śląska

PaulinaK

używałam i polecam - skuteczne, bezpieczne, dobrze się wchłaniają. duża różnorodność produktów na duży plus - szczególnie fajne są te oleje w kapsułkach czy tradycyjne zioła ( jak np pokrzywa ).

TakNie
Paulina czy Roman jak kto woli
@PaulinaK

Podobno jest to portal o pracodawcach. Widać pracownik firmy, chcąc przykryć niewygodne tematy, reklamuje swoje produkty. Może kilka merytorycznych odpowiedzi na zarzuty?

Nina

Pharmovit to przede wszystkim świetne suplementy dla osób, którym zależy na szybkim działaniu i czystym składzie. Takie kompleksowe wsparcie organizmu. Kupuję od lat ( te suple w płynie też) i jestem zachwycona skutecznością działania.

~abc

Na produkcji mamy małe pomieszczenie bez wentylacji i ciemne. Pakuje kilka różnych osób branych z miasta. Kichają i prychają. NIe można ustalić dlaczego nie ma przerwy tylko trzeba pracować wtakich warunkach jak jest wirus i epidemia. Prezes pojechał sobie teraz na wakacje. Tojest właśnie taka firma.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 154 dni.

Czy Pharmovit sp. z o.o. spółka komandytowa praktykuje "luźne piątki"?

Bławatka

:) też pracowałam kilka lat wstecz i serdecznie wszystkim odradzam !! Brak jakiegokolwiek klimatu, zasad, a jedynie same kompleksy i chamskie zachowania. Najwięcej najmądrego mają do powiedzenia najmądrzejsi właściciele, a tak naprawdę słoma... i pospolite gburstwo. Można też zapytać kolejnych pracowników zwolnionych w chamski sposób na jesieni 2018, bo przejrzeli na oczy i stawiali na swoim i nie dawali się robić w trąbę i golić. Cóż teraz są nowi do golenia, ale opinia (smrodek) pozostał nadal w naszym środowisku z tamtego okresu a co ciekawe teraz powraca z powrotem na bazie kombinacji z jakością jakie porobili i robią ostatnio, dlatego cieszę się że mnie tam już nie ma bo bym spalała się ze wstydu każdego dnia. Ciekawa jestem czy obecnie choć połowa tych produktów zawiera te surowce czy jakieś podmianki o nikłej jakości ???

były

Pracowałem tam w 2018. Nikomu nie polecam. Mam długie doświadczenie ale pierwszy raz na taka firme trafiłem. Dziwna firma, dziwne układy. Biuro nic nie pomoże tylko utrudnia. Właściciel dziwny i dziwnie się zachowuje, jakby z problemami, nie stabilny. Co do jakości jak piszecie to wówczas były z nią problemy, przemiany dat i zwroty. Facet się na niczym nie zna, nawet nie wiem czym handluje. Potem wszystkich pozwalniał. Pozdrawiam wszystkich z tego samego okresu :)

Zostaw merytoryczną opinię o Pharmovit sp. z o.o. spółka komandytowa - Płock