3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 10 68 5 1

Opinie o Pharmovit sp. z o.o. spółka komandytowa

Monika

jesli chodzi o Pharmovit to stosuje przede wszystkim te produkty na wzmocnienie odporności i poprawę koncentracji. nie wiem czy to kwestia składu czy innych czynników ale działają na pewno lepiej i efektywniej niż pozostałe. także polecam!

Karola

porządna jakość, super skład, niewygórowana cena. W ofercie pharmovit na pewno mozna znalezc produkty trudno dostępne gdzie indziej.

Livia

Bardzo ciekawe produkty z dobrym składem. Przetestowałam już sporo witamin i te suplementy w płynie - 100% zadowolenia :)

Pati

Dlaczego tak słaba jakość produktów pierwszy choćby kolagen w płynie ? Można się po nim pochorować !!!

Nowy wpis

@Pati

Dzień dobry, jakość naszych produktów jest na możliwie wysokim poziomie. Nie ma możliwości, aby "pochorować" się po naszych suplementach diety w płynie, jeśli są prawidłowo przechowywane. Bardzo prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu wyjaśnienia sytuacji.

Nowy wpis

Pracodawca

Szanowny Kliencie, w przeciągu ostatniego roku nie mieliśmy ani jednego zgłoszenia w podobnej sprawie w Biurze Obsługi Klienta. Ponownie zachęcamy do kontaktu na wskazane na stronie adresach e -mail oraz pod numerem telefonu w celu wyjaśnienia informacji. Zweryfikujemy zamówienie. Pozdrawiamy.

Pati Nowy wpis
Klient

Po kolagenach można było się pochorować, sama tego jestem przykładem. Pienił się , pływały w nim jakieś farfrocle i był skiśnięty. Sprzedawczyni ze sklepu zielarskiego w Warszawie powiedziała że ma dużo reklamacji i jakość ich jest marna. Było zgłoszenie do biura ale bez odzewu. Teraz też jest Państwa odpowiedź dopiero po 6 miesiącach. Nie ładnie oszukiwać i potem wybielać się na maksa.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

Jakie wartości są cenione w Pharmovit sp. z o.o. spółka komandytowa?

Klient

Jeszcze jedno pytanie dlaczego brakuje suplementów w buteleczce? Dwa przypadki takie miałam. Zgłaszam że folia na opakowaniu witaminy c i dzikiej róży również nie jest zabezpieczone , oderwana, a produkt wysypuje się.

@Pati

Dzień dobry, proszę o kontakt z naszym biurem obsługi klienta celem wyjaśnienia sytuacji. Przestrzegamy wszelkich standardów jakości, które mają uchronić konsumenta przed wadliwym produktem ;)

Kasia

Jak u was z daniami wolnymi?

@Kasia

Dzień dobry, ilość przysługujących dni wolnych do wykorzystania dla każdego pracownika jest zgodna oczywiście z kodeksem pracy ;)

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Pharmovit sp. z o.o. spółka komandytowa?

Raighto
@Pytanie

8-16 biuro (dyżury) PH - zależnie od trasy

venor
Klient

super, nie dość, że skuteczne są te suplementy to jeszcze niedrogie, takie na każdą kieszeń.

Klient

:) czytając te opinie i widząc założony tutaj profil firmy, to można stwierdzić że to sama firma o sobie pisze same super opinie, więc nie ma to żadnego obiektywizmu , a szkoda bo ten portal powinnien być dla niezależnych komentarzy niż dla firm i płacących pieniądze by mogły same o sobie pisać jakie są ach i och a realiaa jak zwykle zupełnie inne :)

Zofia
Klient

Produkty z Pharmovit kupuję od dawna. lubie tą róznorodność i możliwośc wyboru tego czego akurat w danym momencie potrzebuje. Na stałe przyjmuję witaminy ( zwłaszcza teraz w sezonie infekcji), ale od czasu do czasu sięgam też po konkretne suplementy np na wzmocnienie stawów czy poprawe kondycji skóry i włosów.

Gośka
Klient

jestem po kilku kuracjach produktami tej marki. Wrażenia pozytywne, wzystkie zakupione dotychczas produkty działają dokladnie tak jak obiecuje producent.

karolina
Klient

polecam bo Pharmovit oferuje pierwszorzędne suplementy i witaminy, które łatwo się wchłaniają. Umiarkowane ceny za poszczególne preparaty to też duży atut.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 232 dni.

Jakie są mocne strony pracodawcy Pharmovit sp. z o.o. spółka komandytowa?

Kazimierz
Klient

Szeroka gama produktów w bardzo dobrych cenach, bez sztucznych wypełniaczy w składzie. jedna z lepszych ofert tego typu na rynku.

Aśka
Klient

Produkty bardzo skuteczne. fajnie, że producent pamięta też o osobach wege ( znajdziecie tu dla siebie mnóstwo ciekawych suplementów). Ja kupuje regularnie, polecam :)

KajaW
Klient

Kupuję te produkty regularnie, szczególnie lubię te suplementy diety w płynie.

Ewwa
Klient

Jakość w stosunku do ceny - znakomita. skład robi robotę, suple z Pharmovit działają znacznie szybciej niż inne znane mi, dostępne na rynku. dzięki odpowiednio dobranym witaminom i minerałom udało mi się szybko uzupełnić niedobory.

Anija

suplementy rewelacja! :) wybór jest tak duży, ze spokojnie można dobrać je do swoich indywidualnych potrzeb.

Konrad
Klient

nie jestem za bardzo fanem tabletek i suplementów, ale jak trzeba to biorę właśnie od nich, ostatnio stosuje magnez bo pojawiały mi się skurcze i drżała powieka i bardzo fajnie działa

NataliaJ
Klient

Plus za bardzo rozbudowaną ofertę, dobry skład, szybkie działanie. Przyjmuje suplementy i witaminy z Pharmovit od dawna i w sumie nie było produktu , który by nie zadziałał :) mają gotowe rozwiązanie na niemal każdy problem.

Ila

kupuje i polecam. poza skutecznością, szybkim działaniem i ceną fajny jest też sam rozmiar kapsułek. nie są za duże przez co ich połykanie nie jest kłopotliwe. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Pharmovit sp. z o.o. spółka komandytowa - Płock