Opinie o Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o. w Płock

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o. w Płock

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Magazynier

Jeśli chodzi o pracę w tej firmie to pracownik cieszy się tak naprawdę w dwóch momentach. Kiedy zaczyna pracę w Pharmovicie i kiedy ją kończy.

Magazynier Nowy wpis

Natalia Nowy wpis
@Magazynier

To co takiego dzieje się po środku że cieszysz się jak kończysz?

ikonka

Sprawdź 14 opinii klientów firmy Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o. w Płock.

Sprawdź
Pytanie Nowy wpis

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Anonim Nowy wpis
Kandydat

Jakie godziny pracy na produkcji? Praca jedno zmianowa czy więcej? Na jakie pieniądze na początek można liczyć? Pozdrawiam

Czy Pharmovit sp. z o.o. spółka komandytowa oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rozmowa kwalifikacyjna w Pharmovit sp. z o.o. spółka komandytowa spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy AUTOMATYK / MECHATRONIK
EL- PUK Sp. z o.o.
(154 opinii)
logo firmy Specjalista ds. eksportu
Płock
Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o.
(81 opinii)
logo firmy Kierowca / Magazynier
SUDER PLUS SP. Z O.O.
(71 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Ania

Dlaczego jest przekaz że wyłącznie suplementy wegańskie ?? Dla wegan jest zaledwie kilka produktów, większość nawet nie dla wegetarian. Kilka miesięcy temu to jeszcze były tabletki z wypełniaczami, nadal można kupić gdzieś w internecie. Panie Prezesie nie ładnie tak kłamać !!!

Paula

Jestem bardzo zadowolona z pracy w firmie Pharmovit. Zdobyłam masę doświadczenia, które bardzo ułatwiło mi w dalszym rozwoju. Polecam.

Bartek

Stosując suplementy zauważyłem niestety słabsze działanie, czy to zmiana surowców na inne?

@Bartek

Panie Bartku, jest nam bardzo miło, że korzysta Pan z naszych produktów, jednak ten profil jest obsługiwany przez dział HR firmy Pharmovit®. Jeśli chce Pan uzyskać informacje na temat konkretnych produktów zachęcamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta pod adresem bok@pharmovit.pl. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy miłego dnia!

Bartek

Ile jest zmian w Pharmovit sp. z o.o. spółka komandytowa?

Pati

Dlaczego tak słaba jakość produktów pierwszy choćby kolagen w płynie ? Można się po nim pochorować !!!

@Pati

Dzień dobry, jakość naszych produktów jest na możliwie wysokim poziomie. Nie ma możliwości, aby "pochorować" się po naszych suplementach diety w płynie, jeśli są prawidłowo przechowywane. Bardzo prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu wyjaśnienia sytuacji.

Pracodawca

Szanowny Kliencie, w przeciągu ostatniego roku nie mieliśmy ani jednego zgłoszenia w podobnej sprawie w Biurze Obsługi Klienta. Ponownie zachęcamy do kontaktu na wskazane na stronie adresach e -mail oraz pod numerem telefonu w celu wyjaśnienia informacji. Zweryfikujemy zamówienie. Pozdrawiamy.

Jakie wartości są cenione w Pharmovit sp. z o.o. spółka komandytowa?

Kasia

Jak u was z daniami wolnymi?

@Kasia

Dzień dobry, ilość przysługujących dni wolnych do wykorzystania dla każdego pracownika jest zgodna oczywiście z kodeksem pracy ;)

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Pharmovit sp. z o.o. spółka komandytowa?

Raighto
@Pytanie

8-16 biuro (dyżury) PH - zależnie od trasy

Anija

suplementy rewelacja! :) wybór jest tak duży, ze spokojnie można dobrać je do swoich indywidualnych potrzeb.

Ila

kupuje i polecam. poza skutecznością, szybkim działaniem i ceną fajny jest też sam rozmiar kapsułek. nie są za duże przez co ich połykanie nie jest kłopotliwe. Polecam.

Julita

super! :) kupuje od dawna, czasem w e-sklepie czasem w zaprzyjaźnionym sklepie zielarskim niedaleko mojego domu. na plus bardzo duży wybór, dobre ceny i dobry skład.

Bożena

Dzień dobry. Niestety to prawda, że jakość Państwa produktów daje dużo do myślenia, wręcz jest wątpliwa. Dwa miesiące temu kupiłam dziką różę i acerolę i w obu pudełkach był proszek o różnym zabarwieniu w każdym. Poprzednio kupowałam też i był jeszcze innych kolor. Może świadczyć to o sztucznym barwieniu i mieszaniu różnych surowców w jednym opakowaniu co nie powinno mieć miejsca. Nadmienię że kolagen kupiony w marcu był w środku rozwarstwiony, jakby ścięty, co z kolei może świadczyć i potwierdzać używaniu złej jakości surowców. Na wszystko złożyłam reklamację i sprzedawca zachował się fair play, natomiast stwierdził że faktycznie są problemy i nie jestem pojedyńczym przypadkiem. Proszę to zmienić, bo nie powinno się i nie ładnie jest w taki sposób zarabiać na klientach.

Syśka

jedyne znane mi suplementy z tak czystym składem a do tego w tak korzystnej cenie. Mam w domu kilka produktów tej marki ( bio żelazo, melatonina z melisą na dobry sen, witaminy i olej z czarnuszki w kapsułkach). Każdy z nich spełnia moje oczekiwanie. polecam :)

Colava

hmm ja suplementuje wit D3+k2mk7 z Pharmovit i w ciągu miesiąca wyniki podniosły się z 25 ( niedobór) do 58 także poprawa mega widoczna :) a to dopiero miesiąc :) z tych supli w płynie miałam tylko ten na włosy/skóry i paznokcie i wszystko okej, produkty świeży i zgodny z opisem ( kupowałam w ich sklepie internetowym). Koleżanka kiedyś kupowała te produkty w płynie w sklepie zielarskim i raz faktycznie coś było nie tak ale okazało się, ze one były zle przechowywane w sklepie ( a to już jednak nie jest wina producenta...)

Colava

Zostaw merytoryczną opinię o Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o. - Płock

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o., to 14, z czego 10 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o.