Opinie o Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o. w Płock

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o. w Płock

Beata

Kiedyś właściciel z żoną i teściową handlowali butami a potem spodniami a teraz suplementami ....

Olefina
@Beata

Węglem. Dobre bicie na węglu.

Iwona

Zapoznałam się z ofertą na stanowisko Przedstawiciel handlowy ds. rynku kosmetycznego i chciałabym tutaj dopytać o kilka kwestii. Wspominają o zarobkach i systemie premiowym, ale brak konkretów zupełnie. Ktoś powie, jak można wyjść z zarobkami tam obecnie?

Iwons

Witam czy obecnie jest nabor do pracy na produkcje

frania
@Iwons

Nie ma naboru bo coraz mniej pracy ostatnio.

Dzień dobry, jakość naszych produktów jest na możliwie wysokim poziomie. Nie ma możliwości, aby "pochorować" się po naszych suplementach diety w płynie, jeśli są prawidłowo przechowywane. Bardzo prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu wyjaśnienia sytuacji.

Szanowny Kliencie, w przeciągu ostatniego roku nie mieliśmy ani jednego zgłoszenia w podobnej sprawie w Biurze Obsługi Klienta. Ponownie zachęcamy do kontaktu na wskazane na stronie adresach e -mail oraz pod numerem telefonu w celu wyjaśnienia informacji. Zweryfikujemy zamówienie. Pozdrawiamy.

Iga
@Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o.

Przecież sama składałam ze 4 jak nie 5 reklamacji i w dwóch sklepach zielarskich w Warszawie były popsute jak sprawdziliśmy z obsługą.Dostałam potem ze sklepów nowe z innej partii. Jako firma nie wiecie co się dzieje w firmie ??? czy po prostu kłamiecie. Obie rzeczy są złe w tym wypadku.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Magazynier?
logo firmy Kelner/kelnerka
Bartłomiej Białaszek Jbm Turystyka
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Płock
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
fit_sandra

Mam wrażenie że jakość produktów coraz bardziej spada niestety ...

Natalia

Również ze względu na atmosferę, jak to inni tutaj piszą? Czy coś jeszcze sprawia, że nie polecasz? Może chociaż zarobki nie są takie złe?

Ewelina

zawsze jakaś wstępna informacja ale co konkretnie oznacza, że są małe? ile poniżej rynkowej?

dietetyczny_go

Używam Państwa suplementów od jakiegoś czasu ale odczuwam spadek ich jakości. Badania też mi tak wskazują. Dużo firm z allegro używa właśnie gorszych surowców jako tańszych zamienników o sztucznych parametrach.

Magazynier

Pracownik na magazynie się cieszy z dwóch powodów jak zaczyna tą pracę i jak ją kończy w tej chwili na magazynie pracuje 2 (usunięte przez administratora) którzy sprzedacą cię zawsze i wszędzie co robisz,ile zrobiłeś ile spakowałeś ile nie jeszcze za 100 zł Premi .Z powodzeniem im życzę znalezienie 3 pracownika który będzie musiał robić za nich Wszystkich.Jeszcze na dodatek bez uszanowania żadnego Powodzenia

Ewelina

Rada może i dobra ale tak bez uzasadnienia raczej mało skuteczna. Jest na to jakiś konkretny powód?

Jest nam bardzo miło, że korzysta Pani z naszych produktów, jednak ten profil jest obsługiwany przez dział HR firmy Pharmovit®. Jeśli ma Pani zastrzeżenia do jakości produktów zachęcamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta pod adresem bok@pharmovit.pl. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy miłego dnia!

Ilona
@Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o.

Jestem ciekawa jak szybko rozpatrzono reklamację, czy pozytywnie?

Nowa
@Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o.

Witam, Czy oferta pracy w Państwa Firmie skierowana jest również do kobiet? Jak skontaktować się z działem HR? Pozdrawiam?

Pharmovit Dystrybucja
@Nowa

Dzień dobry wszystkie oferty pracy kierowane są zarówno do kobiet jak i do mężczyzn. Swoje CV prosimy przesyłać na adres podany w ogłoszeniu rekrutacyjnym lub przez formularz kontaktowy na stronie pharmovit.pl.

Jakie godziny pracy na produkcji? Praca jedno zmianowa czy więcej? Na jakie pieniądze na początek można liczyć? Pozdrawiam

Dlaczego jest przekaz że wyłącznie suplementy wegańskie ?? Dla wegan jest zaledwie kilka produktów, większość nawet nie dla wegetarian. Kilka miesięcy temu to jeszcze były tabletki z wypełniaczami, nadal można kupić gdzieś w internecie. Panie Prezesie nie ładnie tak kłamać !!!

Paula

Jestem bardzo zadowolona z pracy w firmie Pharmovit. Zdobyłam masę doświadczenia, które bardzo ułatwiło mi w dalszym rozwoju. Polecam.

Bartek

Stosując suplementy zauważyłem niestety słabsze działanie, czy to zmiana surowców na inne?

@Bartek

Panie Bartku, jest nam bardzo miło, że korzysta Pan z naszych produktów, jednak ten profil jest obsługiwany przez dział HR firmy Pharmovit®. Jeśli chce Pan uzyskać informacje na temat konkretnych produktów zachęcamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta pod adresem bok@pharmovit.pl. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy miłego dnia!

Bartek

Pati

Właśnie w przeciągu tego roku sama zgłosiłam, najpierw kolagen 10 tyś a potem kolagen włosy. Poprzednio w roku 2020 zepsuty miałam kilka razy kolagen 10 tys, kolagen włosy i kupiłam raz kolagen stawy. Reklamacje składałam w sklepie a sklep do Państwa i potem czekałam na produkt bo sklep miał informację że mają Państwo duże problemy z jakością tych właśnie produktów. Do tego wtedy były po 90 złotych , dzisiaj widzę że są po 50 złotych więc skoro taki spadek cen to ze względu na słabą jakość. Proszę popracować nad jakością.

Pati

Jeszcze jedno pytanie dlaczego brakuje suplementów w buteleczce? Dwa przypadki takie miałam. Zgłaszam że folia na opakowaniu witaminy c i dzikiej róży również nie jest zabezpieczone , oderwana, a produkt wysypuje się.

@Pati

Dzień dobry, proszę o kontakt z naszym biurem obsługi klienta celem wyjaśnienia sytuacji. Przestrzegamy wszelkich standardów jakości, które mają uchronić konsumenta przed wadliwym produktem ;)

Jak u was z daniami wolnymi?

@Kasia

Dzień dobry, ilość przysługujących dni wolnych do wykorzystania dla każdego pracownika jest zgodna oczywiście z kodeksem pracy ;)

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Pharmovit sp. z o.o. spółka komandytowa?

Raighto

8-16 biuro (dyżury) PH - zależnie od trasy

venor

super, nie dość, że skuteczne są te suplementy to jeszcze niedrogie, takie na każdą kieszeń.

Zostaw merytoryczną opinię o Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o. - Płock

• Jak się pracuje w Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o.