Opinie o Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o. w Płock

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o. w Płock

Pati

:) czytając te opinie i widząc założony tutaj profil firmy, to można stwierdzić że to sama firma o sobie pisze same super opinie, więc nie ma to żadnego obiektywizmu , a szkoda bo ten portal powinnien być dla niezależnych komentarzy niż dla firm i płacących pieniądze by mogły same o sobie pisać jakie są ach i och a realiaa jak zwykle zupełnie inne :)

Zofia

Produkty z Pharmovit kupuję od dawna. lubie tą róznorodność i możliwośc wyboru tego czego akurat w danym momencie potrzebuje. Na stałe przyjmuję witaminy ( zwłaszcza teraz w sezonie infekcji), ale od czasu do czasu sięgam też po konkretne suplementy np na wzmocnienie stawów czy poprawe kondycji skóry i włosów.

Gośka

jestem po kilku kuracjach produktami tej marki. Wrażenia pozytywne, wzystkie zakupione dotychczas produkty działają dokladnie tak jak obiecuje producent.

karolina

polecam bo Pharmovit oferuje pierwszorzędne suplementy i witaminy, które łatwo się wchłaniają. Umiarkowane ceny za poszczególne preparaty to też duży atut.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Magazynier?
logo firmy Kelner/kelnerka
Bartłomiej Białaszek Jbm Turystyka
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Płock
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Kazimierz

Szeroka gama produktów w bardzo dobrych cenach, bez sztucznych wypełniaczy w składzie. jedna z lepszych ofert tego typu na rynku.

Aśka

Produkty bardzo skuteczne. fajnie, że producent pamięta też o osobach wege ( znajdziecie tu dla siebie mnóstwo ciekawych suplementów). Ja kupuje regularnie, polecam :)

KajaW

Kupuję te produkty regularnie, szczególnie lubię te suplementy diety w płynie.

Ewwa

Jakość w stosunku do ceny - znakomita. skład robi robotę, suple z Pharmovit działają znacznie szybciej niż inne znane mi, dostępne na rynku. dzięki odpowiednio dobranym witaminom i minerałom udało mi się szybko uzupełnić niedobory.

Konrad

nie jestem za bardzo fanem tabletek i suplementów, ale jak trzeba to biorę właśnie od nich, ostatnio stosuje magnez bo pojawiały mi się skurcze i drżała powieka i bardzo fajnie działa

NataliaJ

Plus za bardzo rozbudowaną ofertę, dobry skład, szybkie działanie. Przyjmuje suplementy i witaminy z Pharmovit od dawna i w sumie nie było produktu , który by nie zadziałał :) mają gotowe rozwiązanie na niemal każdy problem.

Ila

kupuje i polecam. poza skutecznością, szybkim działaniem i ceną fajny jest też sam rozmiar kapsułek. nie są za duże przez co ich połykanie nie jest kłopotliwe. Polecam.

Julita

super! :) kupuje od dawna, czasem w e-sklepie czasem w zaprzyjaźnionym sklepie zielarskim niedaleko mojego domu. na plus bardzo duży wybór, dobre ceny i dobry skład.

Bożena

Dzień dobry. Niestety to prawda, że jakość Państwa produktów daje dużo do myślenia, wręcz jest wątpliwa. Dwa miesiące temu kupiłam dziką różę i acerolę i w obu pudełkach był proszek o różnym zabarwieniu w każdym. Poprzednio kupowałam też i był jeszcze innych kolor. Może świadczyć to o sztucznym barwieniu i mieszaniu różnych surowców w jednym opakowaniu co nie powinno mieć miejsca. Nadmienię że kolagen kupiony w marcu był w środku rozwarstwiony, jakby ścięty, co z kolei może świadczyć i potwierdzać używaniu złej jakości surowców. Na wszystko złożyłam reklamację i sprzedawca zachował się fair play, natomiast stwierdził że faktycznie są problemy i nie jestem pojedyńczym przypadkiem. Proszę to zmienić, bo nie powinno się i nie ładnie jest w taki sposób zarabiać na klientach.

Syśka

jedyne znane mi suplementy z tak czystym składem a do tego w tak korzystnej cenie. Mam w domu kilka produktów tej marki ( bio żelazo, melatonina z melisą na dobry sen, witaminy i olej z czarnuszki w kapsułkach). Każdy z nich spełnia moje oczekiwanie. polecam :)

Colava

hmm ja suplementuje wit D3+k2mk7 z Pharmovit i w ciągu miesiąca wyniki podniosły się z 25 ( niedobór) do 58 także poprawa mega widoczna :) a to dopiero miesiąc :) z tych supli w płynie miałam tylko ten na włosy/skóry i paznokcie i wszystko okej, produkty świeży i zgodny z opisem ( kupowałam w ich sklepie internetowym). Koleżanka kiedyś kupowała te produkty w płynie w sklepie zielarskim i raz faktycznie coś było nie tak ale okazało się, ze one były zle przechowywane w sklepie ( a to już jednak nie jest wina producenta...)

Colava

Milena

Witam, czy obecnie prowadzona jest rekrutacja?

@Milena

Witam, owszem prowadzimy obecnie rekrutację. Więcej informacji uzyskać można pod mailem rekrutacja@pharmovit.pl

jesli chodzi o Pharmovit to stosuje przede wszystkim te produkty na wzmocnienie odporności i poprawę koncentracji. nie wiem czy to kwestia składu czy innych czynników ale działają na pewno lepiej i efektywniej niż pozostałe. także polecam!

Karola

porządna jakość, super skład, niewygórowana cena. W ofercie pharmovit na pewno mozna znalezc produkty trudno dostępne gdzie indziej.

Livia

Bardzo ciekawe produkty z dobrym składem. Przetestowałam już sporo witamin i te suplementy w płynie - 100% zadowolenia :)

Zostaw merytoryczną opinię o Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o. - Płock

• Jak się pracuje w Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o.