Pharmovit sp. z o.o. spółka komandytowa

2.6 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Pharmovit sp. z o.o. spółka komandytowa

Koniczyna

Te firemke omijać szerokim łukiem. Jakość jest coraz gorsza. Ma dużo wstrzymań jakościowych przez Sanepid. Co wprowadzi już wstrzymuje. Proszki są pozbrylane w środku. Kapsułki też. Tabletki były skruszone. Ostatnio też podobno sprzedają sfermentowane kolageny i wpychają je sklepom i ludziom. (usunięte przez administratora)

Gość

Dobre etykiety i marketing.bardzo to rozdmuchane, bo do jakości są pytania ??

@Gość

Nie za bardzo rozumiem, do czego odnosi się Twój komentarz. Ale jeśli wiesz coś o pracy w Pharmovit, to daj proszę znać. W jakim systemie się tam pracuje?

Gość

Dobra rada.gróbo ponad rok temu jeździło się dobre pół roku używanymi szrotami na łysych laczkach bez sprzęgła. Głupie liczenie kilometrów i problemy z paliwem a gość ciągle mówił ,że zaraz zmieni a potem zmieniał ludzi. problemy z liczeniem klientów i prowizji od nich.Co trochę inne decyzje i wielkie oczekiwania. Takie pseudo mini korpo.Zatrudniać tylko na działalność i gonić towar.Ogólnie to wielka pomyłka.

@Gość

@Gość Napisz nam coś więcej proszę o warunkach zatrudnienia w Pharmovit. Jest możliwość zaczęcia pracy w tym miejscu na umowie o pracę, czy tylko i wyłącznie działalność gospodarcza?

Leszek

Nie polecam tej firmy.

@Leszek

@Leszek Twoja wypowiedź nie jest zbyt wylewna. Podejrzewam, że osoby interesujące się pracą w Pharmovit sp. z o.o. spółka komandytowa uzyskają z niej niewiele merytorycznej wiedzy. Dlatego Cię proszę abyś rozwinął swoją wypowiedź. Co nie podoba Ci się w warunkach zatrudnienia tej firmy? Z góry dziękuję.

Mironi

Ta firma zawsze była dziadowska jaki pan taki kram

Damian

Czy ktoś ma informacje dotyczące atmosfery w pracy? Jak relacje z szefostwem?

Rozczarowana

Kupiliśmy produkty tej firmy. Jeden z nich zamiast pomóc zadziałał odwrotnie. Zadzwoniliśmy do biura i kompletne rozczarowanie. Osoba z biura nic nie wie o produkcie. A do tego niegrzeczna i regułka że suplementy nie leczą , zgłosić się do lekarza czy coś takiego i tyle. U góry są komentarze negatywne, więc może za dużo wymagamy jak na tę firmą. W każdym razie myśmy się bardzo rozczarowali.

Iwona

@Frank, z Twojego komentarza można wnioskować, że pracowałeś 3 miesiące? Czy to był okres próbny, na podstawie jakiej umowy zatrudnia firma Pharmovit? @ph, długo pracujesz w firmie, możesz powiedzieć coś więcej o warunkach pracy i zatrudnienia u tego pracodawcy? @Zocha, rozumiem, że z atmosfery jesteś mniej zadowolona. A jak pozostałe aspekty pracy: wynagrodzenie, premie, benefity pozapłacowe?

ph

Dobre ekstrakty a tu takie rzeczy są pisane , dziwne.

Zocha
@ph

produkty są ko ale ludzi do bani...

anonymous

Potwierdzam wszystko, co napisali o tej firmie poprzednicy. Bałagan organizacyjny to raz.(usunięte przez administratora) Brak jasnych zasad współpracy - warunki zmieniają się z dnia na dzień. Uciekajcie od tej firmy z daleka.

PH

Jeśli tak jest jak piszesz to ciężko będzie dalej ludzie nie będą chcieli tam pracować i wówczas wróżę tylko same problemy.

Frank
@PH

Tak niestety jest. Ta firma w ten sposob praktykuje od jakiegos czasu. Nic dodac i nic ujac. Ostrzegam wszystkich przed podjeciem wspołpracy z ta firma. Nie zarobisz nic a na pewno stracisz czas a po najdalej 3 miesiacach przyjdzie mail ze zwiazku ze "zmianami w firmie" wspołpraca Twoja z firma sie zakonczyla i masz tydzien na oddanie auta do Płocka - 1 dzien spoznienia to kara 300zl. Umowa o wspolpracy ktora podpiszesz to tez miedzy innymi zapis ze przez rok od momentu kiedy Cie wyrzuca nie bedziesz mogl pracowac dla innych podobnych firm bo jak nie to kara 5000zl.

Zocha

Nie polecam. Firma buduje dystrybucje zatrudniając i zwalniając po ok 3 miesiącach. Sklepy zdobyte przez poprzedniego przedstawiciela trafiają na tak zwaną "listę punktów zablokowanych". To znaczy że "biuro" je przejmuje i blokuje dla przyszłego PH. A 'biuro" to żona męża co zatrudnia kolejnych nowych PH. Co prawda na wstępnej rozmowie pada o tym informacja ale nie prawdziwa ponieważ słyszysz tylko że jest parę takich punktów nieistotnych a potem okazuje się ze jest to ok 35% wszystkich możliwych. Proszone było o listę na samym początku i wielokrotnie potem sęk w tym ze sami nie wiedzą co mają i stąd też takiej listy zgodnej z prawdą nigdy nie otrzymasz. Nie przyjemną atmosferę wprowadza mailowo i telefonicznie żona koordynator. Pewnie że to też jest dobry sposób na budowanie dystrybucji ale dla normalnego PH to tylko strata czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o Pharmovit sp. z o.o. spółka komandytowa - Płock

Pharmovit sp. z o.o. spółka komandytowa