Opinie o Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o. w Płock

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o. w Płock

Ten tego i tamtego

Proponuję ogarnąć sprzedaż a nie marnować czas na szukanie haków na byłych handlowców.na prawdę można lepiej zagospodarować czas prawników ????

Maro

Ale których? Pewnie z innych firm, bo nie mogą zwykłe suplementy Pharmovit być skuteczne w działaniu. Kłamstwo marketingowe.

Dziki

Dzień dobry. Suplementujemy ze znajomymi zawodowo dużo suplementów. Stosowaliśmy suplementy SFD, Aura Herbals, Myvita, Now, Puridans Pride, Swanson, Yango, Aliness, Pharmovit. I z perspektywy powiem tak. Z tych wszystkich stosowanych w dłuższym okresie Pharmovit wypada najsłabiej. W badaniach poziomu witamin suplementacja Pharmovit właściwie nic nie dała, jedynie stratę czasu ponad pół roku. Starta pieniędzy, ale najgorsza jest strata czasu bo nikt ci nie odda tych straconych 6 lub więcej miesięcy. pozdro ekipa

Leśniczy
@Dziki

Badania pokazują, że dziki nie potrafią pisać więc jaka tu wiarygodność. Chętnie zobaczę te badania bo jestem ciekaw wyników i porównania produktów każdej z wymienionych firm.

Olga
@Leśniczy

Now to światowa liga. Aliness bardzo dobry. Yango też nie jest złe.

Złokonieczne
@Olga

Pani Olgo, z tym Now to Pani przesadziła, ale reszta wymienionych firm jest warta uwagi. Dodałbym Myvita (super kolageny w płynie) lub dobre produkty Skoczylasa.

Olga
@Złokonieczne

Chyba mało Pan stosuje suplementów. Now ma bardzo dobre produkty. Pozostali wzorują się na nim. Proszę spróbować suplementacji ich produktami i będzie miał Pan prostą odpowiedź. Odnośnie kolagenów w płynie to akurat te Myvity są w mojej ocenie słabe podobnie jak Pharmovit. Jest dużo lepszych produktów kolagenowych, w tym w proszku i od pewnych producentów. Trzeba zawsze sprawdzać producentów bo różne rzeczy piszą :)

Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Magazynier. Aplikowałeś na tę ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się istotną wskazówką dla osób rozważających pracę w firmie.

pracowałem

Brak składu i ładu. Brak pomysłu na pracę magazynu. Działania dorywcze na łapu capu.

Danka
@pracowałem

Na produkcji tak samo, brak planu. robienie z doskoku. pomyłki ale produkt wypuszcza się dalej.

Andrew Tucznik
@Danka

Niestety, ale odkąd prosiątko nie pilnuje swojego korytka a lata po safari (podziwiam, że nie obawia się postrzelenia przez przemytników kości słoniowej), to ta firma to gnój i 2 metry szamba. Widać po opiniach tutaj wypisywanych, to jakość produktów jest na podobnym poziomie.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Magazynier?
logo firmy Kelner/kelnerka
Bartłomiej Białaszek Jbm Turystyka
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Płock
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Dawid

Opinia moja o kolagenie w płynie.. Kupiłem, napiłem się i wylałem. Ochydne. Mam wątpliwość że to coś wogóle zadziała.

Iza

Ta firma miała mnóstwo wycofań i wstrzymań przez sanepid.

Navciafit

Szanowni Państwo kupiłam kolagen firmy Pharmovit na stawy za 45 zł na allegro. Jestem totalnie rozczarowana. Kupowałam ten kolagen ponad 2 lata temu i wówczas smak był zupełnie inny i inna konsystencja. Zażywam dużo suplementów z racji wykonywanego zawodu, piłam różne kolageny przez dłuższy czas i piłam z Pharmovit i doskonale pamiętam tamten a obecny. Obecny Państwa kolagen kojarzy mi się z produktem marketowym , odchudzonym w zawartości by cena była niższa. Cena jaką dałam to 45 zł na allegor na sklepie sportowym. Cena niska ale i jakość jak widzę jest niska. Mam kolagen na stawy innej firmy i porównując produkt do produkty to duża różnica. Patrząc na to to nie wierzę też Państwu co tam w środku jest, może połowa tego składu ??? Do wszystkich innych czytających, niech was nie kusi cena, bo niska cena = niska jakość zazwyczaj. Natalia

Galy

Osobiście odradzam pracę w Pharmovit, bo to jest zwyczajna strata czasu. Nic się tam nie nauczysz, a właściwie cofniesz w rozwoju. Firma nie ma wiedzy oraz umiejętności. Osoby z biura są sfrustrowane by normalnie porozmawiać, ale lubią różne plotki. Ogólnie firma mała, bo handlowcy i biuro to zaledwie kilkanaście osób, więc każdy patrzy każdemu i wilkiem. Podejście i metody to istne średniowiecze w zarządzaniu tą firmą. To samo tyczy się kierowania sprzedażą. Porównując to z obecną moją firmą to różnica jest jak Pcim i Warszawa :)

Iwona

Cześć, szukam pracy na stanowisku magazynier. Słyszałam, że jakiś czas temu były tutaj ogłoszenia, a teraz? Jak ktoś wie, to niech da znać, czy czasem nie przyjmują jeszcze. I czy są nocne zmiany? To niestety mi niezbyt pasuje, na wstępie zaznaczam.

Magazyn
@Iwona

Daj se spokój. jedna z najgorszych firm w Płocku. Bałagan i nikt nad tym nie panuje. Kasa mała a premia 100 zł kpiny

wp
@Magazyn

szef da ci podstawę i premię a ta premia ma magiczne 100 złoty brutto

Łucja
@wp

100 zł brutto premi? Zawsze były takie stawki czy od jakiegoś momentu się to zmieniło? Za co w ogóle ta premia?

Arczi Szajka
@Łucja

Premia za trzymanie kuriera do końca pracy

Pako
@Arczi Szajka

Jak za trzymanie kuriera do końca pracy?

Jeśli spadła jakość tych produktów, to mam wątpić że w produkcji kontraktowej też tak może być ??

Zuzanna

jak pracuje się na stanowisku przedstawiciel handlowy ds. rynku kosmetycznego ? zauważyłam ze od 2 miesiecy na goworku jest aktywne takie ogłoszenie, czy taka ciężka jest rekrutacja czy nie ma chetnych ze jest ono tak długo aktywne? gdzie jest haczyk ?

SK
@Zuzanna

Przede wszystkim haczykiem jest to, że jest to nowe stanowisko w tej firmie. Domyślam się, że cierpi ono na nasilone bolączki całej firmy, czyli powszechne niezdecydowanie oraz decyzyjność uzależniona od humoru osób "zarządzających". Mało kto chce pracować w chaosie

Boss
@SK

Nie wiesz , nie pracujesz w firmie a wypowiadasz się. Typowe januszowanie ludzi słabych. Do tego nie myślisz bo skoro jest nowe stanowisko jeszcze nie obsadzone to jak ma cierpieć na jakieś bolączki.

SK
@Boss

Kłania się czytanie ze zrozumieniem (proszę jeszcze raz przeczytać moją wypowiedź i wrócić z wnioskami), ale łączenie kropek w logiczny sposób zawsze było problemem tej firmy, dodatkowo widzimy powracający podział na słabych i silnych - my i wy. My jesteśmy silni, bo pod Pharmovite, a oni słabi, bo nie dali udźwignąć Pharmovitu

Trixo
@SK

Zarządzający mają humory a ich decyzje są zbyt impulsywne.

Jurek
@Boss

Nowe stanowisko, nowy kanał sprzedaży bo te ktore są aktualnie nie radzą sobie. Dlatego trwa poszukiwanie nowego źródełka.

kk
@Jurek

Każde źródełko kiedyś wysycha. Odwieczne prawo natury.

Natalia

To co takiego dzieje się po środku że cieszysz się jak kończysz?

Magdalena

Ale co masz na myśli? Możesz coś więcej napisać bo szczerze mówiąc nie wiem o co chodzi.

Amadi

Welcome w Krainie Szuflandii .....

Barry
@Amadi

Chyba Krainy Nibylandii, Krainy Utopii i Wiecznych Marzeń, Krainy Wszystkiego Na Niby.

kk

(usunięte przez administratora) są na produkcji i w biurze, obgadają cię jak ta lala. W biurze chyba nawet gorzej.

Proxy

Kto normalny instaluje archaiczny system pracujący rodem z lat 90 tych i ciągle wieszający się ??

Wer

Mówimy tutaj o systemie sprzedażowym, a z tego, co wiem firmę opuściło znacznie więcej osób, niż tylko zespół handlowy. Powiem szczerze, że raczej to rzadkie zjawisko, że firmę w ciągu zaledwie paru miesięcy opuszcza spore grono ludzi. Z czego to wynikło? Także z powszechną u nich słabością wobec wymagań maszyny handlowej Pharmovitu?

abc1
@Wer

Coś błędne informacje albo celowa (usunięte przez administratora) Żadne więcej osób, żadne spore grono ludzi. Zespół handlowy też nie opuścił a jedynie mniejsza część zespołu z czego część odpadła bo nie radziła sobie, a część zwolniona. W czasie pracy rozpowszechniali błędne i nieprawdziwe informacje wśród Klientów. Jeżeli ktoś odszedł z produkcji czy magazynu, a to normalne że pracownicy fizyczni zmieniają pracę, to jakie ma to powiązanie ze stwierdzeniem "słabość wobec wymagań maszyny handlowej"? Jakiej maszyny handlowej? Jakieś pomieszanie z poplątaniem.

Borsuk

Propaganda Dobrej Strony jest taka, że Zła Strona czyli handlowcy i ci z biura, magazynu, produkcji byli za słabi i źli i albo ich zwolniono albo musieli odejść. Ale Dobra Strona nie patrzy że może jej Złą Stroną całości tego jest zarząd tym czymś, a w szczególności brak umiejętności w tym zakresie oraz komunikacji i pracy z ludźmi.

Magda
@abc1

Nie byłabym taka pewna. Od 2020 do 2022 z działu handlowego została zwolniona 1 osoba (kobieta). Reszta osób zrezygnowała. Mniejsza część zespołu? Od stycznia 2021 do Marca 2021 wypowiedzenie złożyły 3 osoby z 5 osobowego zespołu. Pozyskane osoby okazały się wtopą, ale to była zasługa świetnej rekrutacji nowego dyrektora (usunięte przez administratora) Jedna z tych osób dała wypowiedzenie a kolejna... ptaszki z biura ćwierkają(usunięte przez administratora) Współczuję obecnym handlowcom, ponieważ komunikacja ze strony dyrektora jest na bardzo niskim poziomie. Nie polecam nikomu pracy w obecnej strukturze firmy. Firma wspaniała, tylko ludzie ...

Były Pracownik

Domyślam się, że piszącym te dyrdymały jest osoba z kadr kierowniczych albo nawet wyżej. Nużące jest zestawienie odejścia pracownika, który zakończył stosunek pracy z epitetami „łatwiej, prościej". Cały czas bije od tej firmy pseudo elitaryzm i potrzeba umniejszenia byłym pracownikom. Jako jednemu z tejże grupy jest mi po prostu wstyd, że miałem coś wspólnego z tą firmą. Owszem, ludzie odchodzili, bo było już zbyt trudno, ale nie praca była skomplikowana, a współpraca — niezdecydowanie osób decyzyjnych, niejasna drabina organizacji, brak określonego zakresu obowiązków, wszechobecny chaos. Na koniec — coś, co sprawia największą przykrość człowiekowi — brak umiejętności godnego rozstania się z pracownikiem. Ostatnie tygodnie mojej pracy to był koszmar głównie ze względu na działania bezpośredniego przełożonego, który zachowywał się w sposób wręcz umniejszający mi jako pracownikowi. Ludzie w większości odeszli? Owszem. Dlatego, że byli słabi? Nie, właśnie mieli siłę, aby rzucić to w cholerę (niektórzy nawet po przepracowaniu w tej firmie kilku długich lat).

Krystyna
@Były Pracownik

(usunięte przez administratora) plus jeszcze jakieś inne niezwiązane ze stanowiskiem? A powiesz jak to wygląda z premiami czy nadgodzinami? Ludzie tutaj pisze, że jedno i drugie występuje aczkolwiek inni piszą, że nie są wypłacane (usunięte przez administratora)

Kolega

Z tego co wiem (a wiem) to w w zeszłym roku z firmą rozstało się trzech handlowców w przeciągu miesiąca, może półtora. Każdy z własnej woli, a nie z woli pracodawcy. Po kilku miesiącach odszedł kolejny. Każda z nich znalazła pracę na wyższym stanowisku. Tak jak ktoś piszący inny komentarz - nie byli za słabi na Pharmovit, bo pracowali tam po kilka lat. Widocznie zmiany wprowadzane przez firmę były na ich niekorzyść. Nikt nikogo nie zwalniał, odejście z pracy było z inicjatywy pracownika, co mam wrażenie, bardzo boli osoby zarządzające, bo jakim prawem pracownik może odejść z Pharmovit? Jak śmie? Nowe osoby po przepracowaniu już się wykruszają. Firma wychodzi z założenia, że praca tam to Everest, a każdy kto ma czelność odejść, jest słaby i okazuje się wrogiem firmy.

Bartek

LIPA !!! Kapsułki zbrylają się a mają jeszcze ponad 6 miesięcy przydatności. Mam tak w 2 różnych produktach. Proszę znacznie popracować nad jakością :)

Marian

Spadła jakość zarówno produktów jak i obsługi przez przedstawicieli. Widzę to ja ale też inne osoby z rynku. No cóż, być może źle zarządzanie, być może szukanie oszczędności

klient

LIPA !! Państwa produkty psują się. Kapsułki są zbrylone a mają jeszcze ponad pół roku termin przydatności.

Klient

Jeszcze rok temu jeździł przyjemny PH z Trójmiasta. Można było pogadać, pośmiać się, zrobić fajne zamówienie. Teraz jakoś inaczej . Firma chyba stawów na coś innego. Czy słusznie? Wątpię

bb
@Klient

Może i pogadać można było ale sprzedaży z tego nie było tylko dawanie licznych rabatów , gratisów itd. Teraz jeździ równie przyjemny a nawet lepszy, z większym doświadczeniem i efektami.

ps

Premia 100 zł brutto.

Gacu
@ps

Te 100 zł to płacom na konto czy pod stołem?

Natalia

No to jest w końcu ta premia czy jej nie płacą? Bo już nie wiem komu tu wierzyć. W ogóle za co tą stówkę mozna zgarnąć? Za wyniki? Da radę więcej zdobyć?

Kosmo

Kiedys spoko. Teraz drama. Kiedys ekipw byla zwarta i mocna, kasa plynela do firmy. Teraz firma zamiast zajac sie sprzedażą to obsmarowuje inne firmy w necie. Smiechu warte

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Janek

Nie jest rozwiązanie. Właściciel nie płaci za nadgodziny. Jest też problem z odbiorem. Wynika że najlepiej pracować i nic nie oczekiwać hahaha.

Ogłoszenie na Magazynier do Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o. pojawiało się w GoWork.pl, polecacie aplikować?

Janek

Nie polecam ale najlepiej poszukać byłych pracowników i zapytać o opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o. - Płock

• Jak się pracuje w Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pharmovit Dystrybucja Sp. z o.o.