Raqeeb Dabwan A. Praktyka Lekarska

Mielec

Ocena pracodawcy 5/6

na podstawie 3 ocen.

Raqeeb Dabwan A. Praktyka Lekarska
5 3 6 1

Opinie o Raqeeb Dabwan A. Praktyka Lekarska

wielbiciel

(usunięte przez administratora) arabski nie mający pojęcia o niczym nie umiejący mówić po polski i nie umie leczyć. tam do azebejdżanu niech spada nieuk.

Administrator

Czy są jakieś zmiany w Raqeeb Dabwan A. Praktyka Lekarska? Czy można liczyć na elastyczne godziny pracy? To istotne informacje dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

ola

Bardzo interesowny człowiek, a cwaniak jakby był wszechmogący

Mieyek
@ola 29.04.2015 11:19

Kolega ma kacje cwaniak a do tego wszystko robi zeby choroba z ktorrej bedzie mial kase byla ta choroba i pozostala ta ktora on zdjagnozowal, chociarz w rzeczywistoosci nie jest ta choroba ktora on zdjagnozowal tylko calkiem innna choroba. Nie wiem gosc nie pojecia i nie umie rozpoznawacc chorob. Tlumok.

zosia

Bardzo dobry specjalista, chętnie pomoże, doradzi, konkretny,dokładny. Gorąco polecam. Wspaniały człowiek, życzliwy!

Zostaw opinię o Raqeeb Dabwan A. Praktyka Lekarska - Mielec

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Raqeeb Dabwan A. Praktyka Lekarska