Raqeeb Dabwan A. Praktyka Lekarska

Bardzo interesowny człowiek, a cwaniak jakby był wszechmogący

Mieyek
@ola 29.04.2015 11:19
Bardzo interesowny człowiek, a cwaniak jakby był wszechmogący

Kolega ma kacje cwaniak a do tego wszystko robi zeby choroba z ktorrej bedzie mial kase byla ta choroba i pozostala ta ktora on zdjagnozowal, chociarz w rzeczywistoosci nie jest ta choroba ktora on zdjagnozowal tylko calkiem innna choroba. Nie wiem gosc nie pojecia i nie umie rozpoznawacc chorob. Tlumok.

zosia

Bardzo dobry specjalista, chętnie pomoże, doradzi, konkretny,dokładny. Gorąco polecam. Wspaniały człowiek, życzliwy!

Zostaw opinię o Raqeeb Dabwan A. Praktyka Lekarska - Mielec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Raqeeb Dabwan A. Praktyka Lekarska