Zielona Budka (Mielec) Sp. z o.o.

Mielec

Opinie o Zielona Budka (Mielec) Sp. z o.o.

Henry

Czy możecie coś podpowiedzieć mi w temacie pracy dla specjalisty ds. rozwoju rynku? Firma jest już rozpoznawana na rynku, ma swoja wysoką pozycję sadzę więc, że warto zaczepić się do pracy

Agata

Czy wie ktoś jak wygląda praca w biurze obsługi klienta? Jakie zarobki? Jaka atmosfera?

Ex Pracownik Magazynu

Pracowałem tam na magazynie i wyglądało to tak że jak coś spierdzieliłem nie raz zostałem zwyzywany od idiotów, sku*wysynów i wielu wielu gorszych. Nie mówię że na każdej zmianie tak jest ale takie rzeczy są tam się zdarzają. Gdy już pokażesz że dasz sobie wejść na głowę to masz przejebane. Jak dla mnie to patologia i co jest oczywiste starzy pracownicy kryją sobie nawzajem dupe i zganiają na młodych, a jak przyjdzie co do czego, kiedy młodzi pracownicy potrzebują jakiej kolwiek pomocy lub poświadczenia to starsi pracownicy udają debili i odwracają łeb. Jest też dużo osób których ja nazywam cwelami, mianowicie chodzą i podpierdalają, codziennie przed robotą zdają relacje przełożonemu co i kto gadał na jakiś temat, typowo się podlizują. Kierownictwo spoko, jednakże sa wyjątki... Ale na ten temat to aż szkoda mi się wypowiadać... Ja rozumiem że magazyn na każdej firmie rządzi się swoimi prawami ale to co tam się czasami odwala to porażka ... Oczywiście każdy ma swoje zdanie. A to co ja tu napisałem to moje zdanie, ktoś może się z tym nie zgadzać.

aa

Nie polecam działu marek własnych - kierowniczka porażka :(

k

Praca nie jest zbyt ciężka. Zmianowość 3-2-1. Praca sezonowa, weekendy raczej pracujące. Z weekendami da sie wyciagnac nawet fajna kwote. Minus za przyjecie ukrainców.l

Michao

Jak zmianowość w tej firmie? Weekendy pracujące?

janeki

cześć! a pracował z Was ktoś jako Koordynator Sprzedaży Junior? bo kilka takich ogłoszeń jest u nich, a chyba też biora do pracy stuentów tak naprawde.

yu

Duży plus dla firmy dobrze traktują kierownik w porządku.Praca przyjemna

yu

Duży plus dla firmy dobrze traktują kierownik w porządku.Praca przyjemna

Olo123

Witam. Rownież jestem zainteresowany aplikacja na stanowisko Koordynator Sprzedaży Junior. Ogromna prośba jeśli ktoś mógłby powiedzieć coś więcej w temacie tej pracy. Zarobki nie koniecznie, bardziej atmosfera w firmie, trochę ogólnych informacji, np. jakie są samochody, jak wyglada praca na tym stanowisku. Z góry dziękuje za opinie, informacje. Pozdrawiam

Zorro

Jak mają nie zwalniać? Marketing to ostatnie dno a produkty o wartościach odżywczych i smakowych poniżej przyzwoitości.

omega

Witam, A jak wygląda praca w biurze np. przy obsłudze sieci handlowych? czy ktoś cos wie?

Miel

Zatrudniają??? Bida w Zielonej. Teraz to tylko zwalniają... Sorry taki mamy Klimat.

zorro

Przeczytajcie skład chemiczny czegoś, co nazywają lodami. To dla dzieci czy trucizna? Zielona Budka nie wie nawet jak wygląda jajko i naturalne mleko.

zorro

Tragedia nie lody w stosunku do innych firm

robo

Ja nie pracowalam a współpracowałam z zielona budka i muszę stwierdzić ze wszystko pięknie wygląda do czasu podpisania umowy z nimi potem juz jesteś w sidłach machiny na którą nie masz wpływu.

mry

tak, jeśli umiesz i lubisz robić lody, na początek wypadałoby zacząć od prezesa ...

iza

czy sa oze przyjecia do zielonej budki

ex pracownik

szczerze mogę polecić, nie zgadzam sie z powyższą opinią, pracowałem na produkcji, dostaje się 3 komplety odziezy ochronnej, która jest prana chyba dwa razy w tygodniu, atmosfera jest wporządku, raczej nie ma problemu z odejściem od linii produkcyjnej do toalety, wystarczy poprosić operatora aby na chwile cię zastąpił, niektórzy nie przynodzą sobie prowiantu bo można sobie brać na przerwe lody idące na linii, przerwa ok. 20 min, a po robocie mozna skorzystać z prysznica, jedynie co może być ciezkie to kiedy zwiekszają tempo bo np. nie wyrobili sie z naprawą maszyny i trzeba sie wyrobić za zamówieniem, ale zdarza sie to raz na jakiś czas, POLECAM

Długi DmS

:) Stanowisko: magazynier Przebieg rekrutacji: Pierwszego dnia przyszedłem na umówioną godzinę umawialiśmy się że otrzymam od pracodawcy ubranie ochronne, obuwie, posiłek regeneracyjny oraz 12 zł/brutto za godzinę wykonania zlecenia . Poproszono mnie o podpisanie kary szkolenia BHP ( bez żadnego szkolenia ) o wymiary ubrań i obuwia po czym poszedłem po odbiór wyprawki . Nie dostałem butów ponieważ "nie mieli już w magazynie" jakaś pani zaczęła wyciągać moje "ubrania do pracy" z dziesiątek worków na śmieci szukając rozmiarów w efekcie dostałem jakieś nie wymiarowe "łachy" . Poproszono mnie abym ubrał się w "ubranie ochronne" i ruszyłem do pracy w chłodni. Pierwszego dnia myślałem że padnę było straszliwie zimno nie byłem przygotowany zupełnie ta to że muszę przynieść swoje ubranie, zapewniano mnie że dostanę na miejscu. Później już jakoś się zaklimatyzowałem . Fajna "robota" można powiedzieć że istna [usunięte przez moderatora]. robisz co chcesz nie ma żadnych zasad po za tym że trzeba palić w wyznaczonych miejscach , pracować od godziny a do godziny b, oraz pamiętać o tym że jedzenie przyjeżdża po 4 godzinie pracy. Jeżeli przykładowo brakuje ci przy kompletowaniu zamówienia kilku kartonów weź je z innej paley obok pod warunkiem że kartony są takie same . nie sprawdzają kowaru który wchodzi na magazym mają straszliwy burdel w dokumentach. Każdy robi co chce.. nie trzeba szanować sprzętu dosłowni jedziesz wózkami po ścianach. starzy pracownicy chronią się na wzajem spychając winę na nowo zatrudnionych . Masz uprawnienia, nie masz i tak wsiadasz na to co jest i jazda. cud że ta firma jeszcze nie upadła.. Mam wspaniałe zdjęcia nie mam jak tu dodać.. Pytania: Obuwie ochronne : Brak ubranie ochronne : Brak Stawka 12zł/h bruttro = 10 Brutto za godzinę Premia 30 % za pracę w temp. -25 c : Brak Posiłek regeneracyjny : Bardzo dobry katering. Czy dostałeś pracę? tak Stop

vcv

a ile zarabia pakowacz na miesiąc

Zostaw opinię o Zielona Budka (Mielec) Sp. z o.o. - Mielec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zielona Budka (Mielec) Sp. z o.o.