Opinie o Froneri Polska Sp. z o.o. w Mielec Wojska Polskiego 3

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Froneri Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Froneri Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja maszyn przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Froneri Polska Sp. z o.o. w Mielec Wojska Polskiego 3

k

Praca nie jest zbyt ciężka. Zmianowość 3-2-1. Praca sezonowa, weekendy raczej pracujące. Z weekendami da sie wyciagnac nawet fajna kwote. Minus za przyjecie ukrainców.l

Michao

Jak zmianowość w tej firmie? Weekendy pracujące?

janeki

cześć! a pracował z Was ktoś jako Koordynator Sprzedaży Junior? bo kilka takich ogłoszeń jest u nich, a chyba też biora do pracy stuentów tak naprawde.

Pawel
@janeki

Również proszę o informacje na temat koordynator sprzedaży junior będę wdzięczny za każda informacje

yu

Duży plus dla firmy dobrze traktują kierownik w porządku.Praca przyjemna

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Froneri Polska Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Leszno
yu

Duży plus dla firmy dobrze traktują kierownik w porządku.Praca przyjemna

Iza

Widocznie ktoś zrezygnował i pojawił się wakat:)))) Staruje, trzymajcie kciuki ;))))

Marlena

Kierownicze stanowisko? Wg. wymogów ogłoszenia to mi wygląda na stanowisko przedstawiciela handlowego, tylko to się ładniej nazywa:)))))

Olo123

Witam. Rownież jestem zainteresowany aplikacja na stanowisko Koordynator Sprzedaży Junior. Ogromna prośba jeśli ktoś mógłby powiedzieć coś więcej w temacie tej pracy. Zarobki nie koniecznie, bardziej atmosfera w firmie, trochę ogólnych informacji, np. jakie są samochody, jak wyglada praca na tym stanowisku. Z góry dziękuje za opinie, informacje. Pozdrawiam

BUHAHAHA

Dobry Bajer:))))))))))

Zorro

Jak mają nie zwalniać? Marketing to ostatnie dno a produkty o wartościach odżywczych i smakowych poniżej przyzwoitości.

omega

Witam, A jak wygląda praca w biurze np. przy obsłudze sieci handlowych? czy ktoś cos wie?

Miel

Zatrudniają??? Bida w Zielonej. Teraz to tylko zwalniają... Sorry taki mamy Klimat.

zorro

Przeczytajcie skład chemiczny czegoś, co nazywają lodami. To dla dzieci czy trucizna? Zielona Budka nie wie nawet jak wygląda jajko i naturalne mleko.

zorro

Tragedia nie lody w stosunku do innych firm

robo

Ja nie pracowalam a współpracowałam z zielona budka i muszę stwierdzić ze wszystko pięknie wygląda do czasu podpisania umowy z nimi potem juz jesteś w sidłach machiny na którą nie masz wpływu.

mry

tak, jeśli umiesz i lubisz robić lody, na początek wypadałoby zacząć od prezesa ...

iza

czy sa oze przyjecia do zielonej budki

ex pracownik

szczerze mogę polecić, nie zgadzam sie z powyższą opinią, pracowałem na produkcji, dostaje się 3 komplety odziezy ochronnej, która jest prana chyba dwa razy w tygodniu, atmosfera jest wporządku, raczej nie ma problemu z odejściem od linii produkcyjnej do toalety, wystarczy poprosić operatora aby na chwile cię zastąpił, niektórzy nie przynodzą sobie prowiantu bo można sobie brać na przerwe lody idące na linii, przerwa ok. 20 min, a po robocie mozna skorzystać z prysznica, jedynie co może być ciezkie to kiedy zwiekszają tempo bo np. nie wyrobili sie z naprawą maszyny i trzeba sie wyrobić za zamówieniem, ale zdarza sie to raz na jakiś czas, POLECAM

Długi DmS

:) Stanowisko: magazynier Przebieg rekrutacji: Pierwszego dnia przyszedłem na umówioną godzinę umawialiśmy się że otrzymam od pracodawcy ubranie ochronne, obuwie, posiłek regeneracyjny oraz 12 zł/brutto za godzinę wykonania zlecenia . Poproszono mnie o podpisanie kary szkolenia BHP ( bez żadnego szkolenia ) o wymiary ubrań i obuwia po czym poszedłem po odbiór wyprawki . Nie dostałem butów ponieważ "nie mieli już w magazynie" jakaś pani zaczęła wyciągać moje "ubrania do pracy" z dziesiątek worków na śmieci szukając rozmiarów w efekcie dostałem jakieś nie wymiarowe "łachy" . Poproszono mnie abym ubrał się w "ubranie ochronne" i ruszyłem do pracy w chłodni. Pierwszego dnia myślałem że padnę było straszliwie zimno nie byłem przygotowany zupełnie ta to że muszę przynieść swoje ubranie, zapewniano mnie że dostanę na miejscu. Później już jakoś się zaklimatyzowałem . Fajna "robota" można powiedzieć że istna [usunięte przez moderatora]. robisz co chcesz nie ma żadnych zasad po za tym że trzeba palić w wyznaczonych miejscach , pracować od godziny a do godziny b, oraz pamiętać o tym że jedzenie przyjeżdża po 4 godzinie pracy. Jeżeli przykładowo brakuje ci przy kompletowaniu zamówienia kilku kartonów weź je z innej paley obok pod warunkiem że kartony są takie same . nie sprawdzają kowaru który wchodzi na magazym mają straszliwy burdel w dokumentach. Każdy robi co chce.. nie trzeba szanować sprzętu dosłowni jedziesz wózkami po ścianach. starzy pracownicy chronią się na wzajem spychając winę na nowo zatrudnionych . Masz uprawnienia, nie masz i tak wsiadasz na to co jest i jazda. cud że ta firma jeszcze nie upadła.. Mam wspaniałe zdjęcia nie mam jak tu dodać.. Pytania: Obuwie ochronne : Brak ubranie ochronne : Brak Stawka 12zł/h bruttro = 10 Brutto za godzinę Premia 30 % za pracę w temp. -25 c : Brak Posiłek regeneracyjny : Bardzo dobry katering. Czy dostałeś pracę? tak Stop

vcv

a ile zarabia pakowacz na miesiąc

Zostaw merytoryczną opinię o Froneri Polska Sp. z o.o. - Mielec

• Jak się pracuje w Froneri Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Froneri Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Froneri Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Froneri Polska Sp. z o.o.

Froneri Polska Sp. z o.o.