Opinie o Auto Świat Łukasz Furman Dealer Samochodowy w Mielec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Auto Świat Łukasz Furman Dealer Samochodowy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Auto Świat Łukasz Furman Dealer Samochodowy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Świat Łukasz Furman Dealer Samochodowy w Mielec

Sebastian Nowy wpis

Z ogłoszeń, jakie firma wystawia w sieci, to dotyczą one w całości wystawianych na sprzedaż aut. Ale w poprzednich komentarzach nie raz zachwalano pracujące w firmie osoby. Dlatego liczę, że dowiem się tu, z jakimi kwalifikacjami najłatwiej uzyskać zatrudnienie na stanowisku sprzedawcy? Czy szefostwo potrafi docenić pracownika albo podziękować dobrym słowem, za robotę i czy dowiem się czegoś o umowie lub potencjalnych zarobkach?

Krysia Nowy wpis

Odradzam kupować w tym komisie auto za kupiliśmy poltoroku temu .Katastrofa chyba już w nim wszystko zdążyliśmy naprawić, bądź całkowicie zmienić na nowe..nawet silnik

Karolina Płazińska Nowy wpis

Chciałabym bardzo serdecznie podziękować za profesjonalną współpracę której doświadczyłam w Państwa salonie dokonując zakupu Toyoty .Polecam.

Auto Świat Nowy wpis
@Karolina Płazińska

Dziękuję bardzo za opinię. Polecam się na przyszłość gdy będzie chciała Pani kupić następny samochód :)

Janusz

Kupiłem w tej firmie ponad 6 miesięcy temu Volkswagena Golf, wszystko zgodnie z zapewnieniami sprzedawcy. Samochód sprawuje się bardzo dobrze, jestem zadowolony z zakupu Polecam

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Auto Świat Łukasz Furman Dealer Samochodowy? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Kupiłem Kia Sportage i jestem bardzo zadowolony, wszystko zgodnie z opisem. Profesjonalne i rzetelne podejście do klienta. Polecam

Agata

Kupiłam w tym salonie samochód - aby go kupić przejechałam prawie 250 km (jestem spod Opola). Warto było przebyć taką trasę. Cudowna obsługa - miła i profesjonalna, fachowa i rzeczowa. Firma typowo nastawiona frontem do klienta. Szkoda, że mam do Mielca tak daleko, bo w przypadku kupowania lub sprzedawania samochodu w przyszłości życzyłabym sobie takiej obsługi. BARDZO GORĄCO POLECAM!!!!!!

Romek

Bardzo profesjonalna obsługa zakupiłem samochód jestem zadowolony tak trzymac Panie Łukaszu

Krzysztof

Przepraszam, w tresci mojej opini wkradl sie blad "duzy wybor sit" oczywiscie chodzilo o " duzy wybor aut"

Krzysztof

Zakupilem auto BMW 4 w Auto Swiat Lukasz Furman w Mielcu, przyznam ze od poczatku do konca poziom obslugi klienta na najwyzszym poziomie. Auto bez zarzutu, Pan Lukasz, wlasciciel bardzo uczciwy I pomocny w sprawdzeniu auta na stacji diagnostycznej, caly proces zakupu auta przebiegl gladko I sprawnie. Duzy wybor sit, ktore sa dosyc nowe, w bardzo dobrym stanie I rozsadnej cenie. Polecam Auto Swiat Lukasz Furman Dealer Samochodowy w Mielcu kazdemu kto szuka dobrego, sprawdzonego auta I pelnego profesjonalizmu.

KarolinaK

Witam, Profesjonalna i miła obsługa, dzieki, której udało mi się zakupić mój wymarzony samochód Toyota Prius. Auto zgodne z opisem, błyszczące i pachnące. Pozdrawiam Sympatycznych Panów.

Henryk

Kupiłem w tym salonie 3 lata temu VW Tiguana przywiezionego z Włoch jestem bardzo zadowolony z tego zakupu pomimo paru zadrapań na zderzaku , Pod spodem samochód wyglądał jakby wyjechał z fabryki nic nie uszkodzone elementy nawet nie zmatowiały,kolektor wydechowy i tłumiki oraz inne podzespoły wyglądały jakby były zamontowane nowe chociaż samochód miał już 7 lat. Jeżeli kiedyś kupowałbym używany samochód chciałbym kupić w takim stanie jak ten co kupiłem, zadrapania na tym samochodzie pokazał mi sam właściciel komisu .POLECAM tego gościa

Wiktoria
@Henryk

To naprawdę super, że jesteś zadowolony z samochodu kupionego w Auto Świat i spełnia on Twoje oczekiwania. A co sądzisz o cenach aut w tym komisie? Są odpowiednie Twoim zdaniem?

KRZYSZTOF

Z czystym sumieniem polecam ten salon samochodowy. Decyzję o zakupie podjąłem w godzinę od zaprezentowania auta mimo że była to niedziela. Wszystko dokładnie omówione bez koloryzowania i owijania w bawełnę.Zostałem poinformowany o ubytkach pojazdu chociaż ich nie zauważyłem..Emocje podczas zakupu.. Jeżeli, ktoś ceni swój czas to jest to idealne miejsce. Przed przyjazdem poprosiłem sprzedającego aby wykonał badanie techniczne pojazdu i przygotował mi wydruk z badania ponieważ oglądałem samochód w niedzielę ..Stacje w tym mieście tego dnia są nieczynne. Pan Łukasz mimo wydruku ze ścieżki diagnostycznej zrobił dużo zdjęć spodu pojazdu co mnie bardzo zaskoczyło z jego strony .Pełny profesjonalizm ! Dla własnego spokoju sprawdziłem u siebie w mieście samochód i potwierdziło się wszystko w 100% o czym zostałem poinformowany przez sprzedającego ..POLECAM W 100% !!! Po kolejne auto zgłaszam się w to samo miejsce. Dziękuje Panie Łukaszu Mercedes jest super:)

Czy są tu spoko prowizje od sprzedaży auta?

IWONA

Kupiłam w tej firmie Suzuki Swift auto w takim stanie jak opisywał sprzedający . Bardzo miła obsługa .Szczególnie ojciec właściciela.Bardzo miły starszy Pan Bardzo pomocny .. Polecam ten komis fajna rodzinna firma Mają fajne samochody Gorąco polecam ten komis

staszek

Kupiłem auto kilka tygodni temu. Wszystko OK, i naprawdę trzeba przyznać, że samochód mi się udał . Fajny kontakt z właścicielem . Polecam.

Antoni

Jak na ten moment pracuje Wam się w Auto Świat? Dajcie znać jeśli firma potrzebuje obecnie pracowników i jeśli tak, to napiszcie jaka jest proponowana forma współpracy i stawka. Dzięki.

Tomasz

Kupiłem w tej firmie Chevroleta Captiva Opinie wystawiam z opóźnieniem ale świadomie. Odczekałem jakiś czas aby upewnić się, że auto jest w 100 sprawne. Byłem już na serwisie i wszystko w porządku tak jak mówił sprzedawca Gorąco polecam Wzorowy kontakt. Miła obsługa.

MAJA

Kupiłam Kia , samochód zgodny z opisem Polecam ten komis

Antoni
@MAJA

To kolejna pozytywna wypowiedź na temat firmy pisana przez konsumentów. Jestem ciekaw, czy pracownicy Auto Świat Łukasz Furman również mają pozytywne zdanie na temat tego miejsca pracy. Czy ktoś z obecnych lub byłych pracowników firmy zechciałby się podzielić swoimi wrażeniami? Dajcie znać!

Bardzo polecam firmę . Firma na poziomie ponad europejskim, przepiękny salon . Nie spotkałem się w całej Europie w komisie samochodowym z używanymi samochodami z takim standardem . Samochody w większości z Włoch w bardzo dobrym stanie . Kupiłem fiestę w tym komisie i na razie jestem bardzo zadowolony a proszę uwierzyć zjeździłem pół Polski w ciągu pół roku za samochodem i wracałem o niczym... fakt jestem bardzo wymagający ale udało mi się kupić po wielu wyprawach w końcu taki samochód jak chciałem właśnie w tej firmie.

BRAVO

KUPIŁEM FIATA BRAVO , WSZYSTKO ZGODNE Z OPISEM . WŁAŚCICIEL BARDZO MIŁY SZCZERY AŻ DO BÓLU :} FACET OPOWIADA O UBYTKACH SAMOCHODU ..NIGDY NIE SPOTKAŁEM SIĘ Z TAK SZCZERYM SPRZEDAWCĄ . POLECAM FIRMĘ AUTO ŚWIAT PIOTR

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Świat Łukasz Furman Dealer Samochodowy - Mielec

• Jak się pracuje w Auto Świat Łukasz Furman Dealer Samochodowy?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Świat Łukasz Furman Dealer Samochodowy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Świat Łukasz Furman Dealer Samochodowy?

Auto Świat Łukasz Furman Dealer Samochodowy
4.3/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Smoczka 3
    39-300 Mielec