Opinie o Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o. w Mielec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o. w Mielec

Witam , widziałem dzisiejsze ogłoszenie na stanowisko automatyka . Jak wygląda obecnie praca w tej firmie ? Pieniądze ? Pozdrawiam

Jerzy
@K

Tu akurat się odbiera blachę z prasy,tzn gotowy element do pojemnika.W tym PZL trzeba znać rysunek techniczny panie szanowny i tak przyjmują przez agencję pracy

małe chiny albo jeszcze gorzej Nowy wpis

Dziwne jest myślnie tych wszystkich mieleckich "biznesmenów" mało tego że maja swoje zakładziki w strefie gdzie maja ulgi podatkowe to jeszcze oczkują że ktoś będzie im pracował za minimalną lub minimalną z groszami. Obecnie aby jako tako przeżyć pracownik musi zarobić minimum z 4 tys netto, i to w normalnym trybie a nie z milionem godzin nadgodzin. Niech szukają dalej tylko niech potem sie nie dziwią że nie ma chętnych lub pracownicy sie po niedługim okresie od zatrudnienia rezygnują.

Leo
@Nowy

Nic ciekawego jeśli chodzi o kasę,na początek zatrudnienie przez agenzie pracy

Jerzy Nowy wpis
@Leo

Agencja pracy Adecco na prasy,na pojemniki Exast System a kasa to najniższa krajowa+dodatki za nocki i soboty ogólnie to tak średnio jak na całej strefie

K Nowy wpis
@Jerzy

W Pzl-u na start 5400 brutto,tylko trzeba byc troche ogarnietym,bo to nie jest rzucanie blachy na prase.

Jerzy Nowy wpis
@K

Czy w Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Specjalista

Dzień dobry , Prosze o informację ile może dostać na start jako specjalista . Specjalista technolog z wieloletnim doświadczeniem można liczyć na stawkę 8 tys brutto . Ile wynoszą pensje na stanowiska specjalistów jakieś widełki. Z góry dziękuję za informację .

Technolog
@Specjalista

2700 zł i jedziesz z koksem. Pozdrawiam

@Technolog

Ile może dostać na początek operator zgrzewarki? Jakby ktoś się orientowal to dziękuję za odpowiedź:)

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Mielec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Mielec

Wiecie, czy Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Omijać szerokim łukiem obwonicą na Dębice coś niesamowitego ! (usunięte przez administratora) . Dawniej jakie to znajomości czeba było mieć żeby się dostać do tej firmy a teraz to nie ma kto pracować .

Kusy

Nie jest źle, można dostać się bez znajomości czy rodziny, choć fakt - Ci z takim zapleczem mają o wiele lepiej i lżej. Niestety zdążają się (w każdym obszarze, dziale) ludzie, którym z wymaganych kompetencji bardzo wiele brakuje a jakimś cudem grzeją fajną posadę i są nie do ruszenia. Podobnie z awansami, tylko wybrańcy. Faktycznie dużo tu też małżeństw, rodzeństw, rodzin, ale czy więcej niż gdzie indziej? - Tu się tacy bardziej wybijają. Atmosfera raczej ok, choć te wyjazdy integracyjne to jedno wielkie spuszczenie z domowego łańcucha, trochę wstyd patrząc na zachowanie kadry kierowniczej. Niestety pracownik często oceniany jest przez pryzmat swojej sytuacji życiowej tzn: samotna osoba może, powinna więcej robić, mniej zarabiać, a to trochę zaściankowe podejście. Starsi pracownicy, ci pracujący od początku to jakby zjedli rozumy, nie rozwijają się ale osiedli na laurach i co nie zrobiłbyś to ich racja jest lepsza i już. Na plus w firmie różne formy dodatków socjalnych, mniej lub bardziej sprawiedliwych ale jednak są. Premia, bony. Pewnie jak w każdej firmie jest wiele do poprawy. Zarządzenie zasobami ludzkimi na kiepskim poziomie, od spoufalenia po solidny ochrzan, trochę to niestabilne. Mimo wszystko polecam.

Monia

Omijać z daleka (usunięte przez administratora) hamów(majstry) i wieśniaków(ustawiacze) kierownictwo nie robi nic z tym(degradacja)wszystko im wolno cyrk po znajomość bardzo nierówne traktowanie ludzi (bez znajomości ) większość tych ludzi nie nadaje się do pełnienia tych funkcji! Dobrze że się wyniosłam z tej firmy.Smród,hałas,zastraszanie-znecanie,gnojenie ludzi bez znajomości same Hamy ( majstry zgrzewalnia-ustawiacze-wieśniaki -zgrzewalnia) Omijać z daleka! PIP się tym już dawno powinien zająć i sprawdzić im szkoły jakie pokończyli .Niech ktoś w końcu to zrobi .(porządek musi być) !!!

Irena
@Monia

A co oni tak właściwie robili, że aż taką zawiść co do nich masz? Jak niby się znęcali? Bo faktycznie to brzmi tak, że powinno się chyba temu bliżej przyjrzeć

Wojtowicz Tło(k)cznia
@Monia

Prawda . Sama prawda. I tylko prawda.

Janusz ze Smoczki
@Irena

Szkoda nawet gadać. Idź i spróbuj sama

Irena
@Janusz ze Smoczki

No ja nie wiem sama czy bym chciała jakby serio miało coś być nie tak. Może ktoś ewentualnie wyjaśnić czy faktycznie lepiej omijać i czemu? O jakie zachowania mogłoby niby chodzić...

Robol z Syfialni

Tak po 12godzin to u nich normalka no i sobotę ci jeszcze dołożą na podatki będzie

Stefan
@Robol z Syfialni

A za pracę w sobotę to chociaż wpadała dodatkowa kasa?

Cyc
@Stefan

Nie

Prawcownik

Straciłem tam zdrowie. Na szczęście godność udało się uratować bo w miarę szybko odszedłem z tego obozu. Nie polecam, naprawdę nie.

Specjalnością tej firmy to gnojenie ludzi bez znajomości szczególnie majstry ze zgrzewalni im wszystko wolno.Rodzina i reszta pociotków nie tykalna.

Trzeba się Szanować

Po tylu latach nic się nie zmieniło na dobre w tej firmie dowiadując się od pracowników z którymi pracowałem. Jest jeszcze gorzej z firmy która kiedyś płaciła dobre pieniądze i czeba było mieć znajomość nie wiadomo jakie żeby się przyjąć to na dzień dzisiejszy nikt już nie chce pracować za te pieniądze za tak ciężką pracę.Ludzie odchodzą na inne firmy tak doprowadzili firmę swoim zarządzaniem i jeszcze wielce zdziwieni że nikt nie chce pracować. Podwyżki groszowe normy zabujcze wiecznie im mało na koniec roku bonus jakieś kpiny od lat nawet nic nie podnieśli ale sobie premie mega wypłacają . Zero szacunku dla starszych pracowników którzy odchodzą . Firma ustawiła się na wyzysk i rotację pracowników tak się doprowadzili zarządzaniem.Jesli chcesz się tam przyjąć człowieku to przemyśl to dokładnie dla twojego Zdrowia i Czasu.Reszte macie opisana przez byłych pracowników poniżej w opiniach nic dodać nic ująć sama Prawda.

Rafał
@Trzeba się Szanować

Jak są wysokie normy do zrobienia to i kasa powinna być za nie dobra. Nie ma premii za zrobione targety dla pracowników? Chodzi mi o takie comiesięczne a nie nagrody na koniec roku.

Coś niesamowitego

Chora firma jedyne co u nich usłyszysz to norma co drugie słowo w tej firmie to "NORMA" wszystko im nadrobić wszystko robi zwykły robol reszta się tylko szfenda i bierze pieniądze najlepiej żebyś robił na dwie maszyny i po 12 godzin normy palniete z głowy większość się nie da zrobić jak nie zrobisz to jesteś okradany z premi do godzinny łącznie wszyscy pracownicy a tobą zarządzają jakieś majstry-bez szkoły Prostaki tylko zgnoić kogoś potrafią to ich całe zarządzanie.Ustawiacze o ile ich tak można nazwać wieśniaki większość która nie nadaje się do pełnienia tej funkcji.Nie trać czasu człowieku na tą firmę żeby sobie zdrowia nie zepsuć ! Dobra rada ! Niech ktoś zrobi porządek w tej firmie a na dzień dzisiejszy omijać szerokim łukiem !!!

Anty

Jak tak mówią że wszędzie tak jest ???????? to niech napiszą że wszędzie tak śmierdzi jak na syfialni i oczywiście szkodliwego nie ma haha ???? opary zgrzewalnicze,pole magnetyczne,hałas,no i niszczenie psychiczne ludzi którzy tam pracują szkodliwe x4 powinni płacić !!!!

CNC

Ile może może zarobić (proponuję widelki) gość z 5letnim doświadczeniem na frezarkach narzędziowka.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Telefonika

Chyba kpisz człowieku

Zmawrtiony

Firma gdzie powiedzą ci , ze wszędzie tak jest. Szkoda tylko, że nikt nie wyjaśnia, że wszędzie oznacza w Mielcu. Brak organizacji, najwazniejsza produkcja kosztem wszystkiego, ciagle oszcednosci i obiecywanie cudow, oszukiwanie pracownikow ale i klientow(kto pracuje w kirchof nie kupi jbmw chyba ze mu zycie niemiłe).

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o.?

Jacek

Żaden

Młody

Witam, pytanie brzmi są przyjęcia do Firmy Kirchhoff ?

zero zero
@Młody

Nawet nie zdajesz sobie sprawy o co pytasz i w co chcesz wdepnąć. Lepiej omiń to z daleka.

Jak szefostwo w Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Chef

Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o. - Mielec

• Jak się pracuje w Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o.?

Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o.