Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o.

Mielec

Opinie o Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o.

Szarak

Firma mega pociotki tylko znajomości nawet się tam nie pchajcie ludzie zwykłe szaraki są traktowani jak śmiecie a pociotki mogą co chcą mega obuz pracy .Normy pozawyrzane na zgrzwwalini szkodliwe opary metali i pole magnetyczne smród niesamowity !Bóle glowy zawroty głowy bóle brzucha nękanie zastraszanie .Firma się stacza na dno .

Kokomania
@Szarak 21.11.2017 11:51

Bez przesady. To, że pociotek czyli np. rodzina majstra trafia na najlepsze maszyny. Chce sobotę to ma nie to nie to normalne i zawsze wszedzie tak będzie. Natomiast jesli komuś chce sie robić to będzie robił i nie jest tak źle. Gdzie zarobisz w Mielcu 2,5tys na reke praktycznie po technikum i bez żadnego doświadczenia za prace fizyczna?

Japan

Kiedy wyplacaja za wczasy pod grusza? W sensie ile po urlopie?

Forlan

Ktoś wie czy wreszcie dadza solidna premie roczna czy dalej beda sie chwalic ze u nich jest trzynastka tylko nie dodadzą, ze jest to 900zl? Rozumiem, ze każdy grosz sie przyda, ale niech chociaż minimalną krajową dadzą czyli 1500zł wtedy bedzie mozna nazwać to trzynastką...

Alicja

@brayan rozumiem, że nie jesteś zadowolony z osób, które pracują w firmie Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o. Czy mógłbyś natomiast powiedzieć coś o warunkach pracy? Czy jesteś jeszcze z czegoś niezadowolony pracując w tej firmie?

brayan

od kąd przyszły kobiety do tej firmy zaczoł sie istny cyrk ! mówili że jak przyjdą kobiety to będą sobie żądzić majstrami i tak sie dzieje robią tylko na najlepszych maszynach nawet pare lat i nigdzie indziej jak im zmienią maszyne odrazu biegną do majstra na górę że ona chce gdzie indziej robić albo tam gdzie robiła albo fruną do kierownika żądzą sobie nimi jak chcą przyjmują kobiety ale tylko po znajomości większość to swoje żony i inne tematy nie nadają sie wogule do tej roboty ale gdzieś czeba swoje panie upchać nie robią normy mają gdzieś bo i tak nic im nie zrobią bo to wielkie panie a chłopów zastraszają zwolnieniem z dobrej roboty zostało zero wszystko wygryzione nawet jak dostaniesz dobrą robote to przyjdzie ustawiacz i cie zamieni z kobitą bo ona tam nie będzie robić wielka pani po znajomości wiekszość to kobiety po 50lat tragedia po znajomośći młode chłopaki przychodzą i widzą co sie dzieje jakie normy i jaka robota to odrazu uciekają a te panie siedzą jak kury na grzędzie i sie czymają zębami i nogami swojej kochanej maszyny prawdo podobnie będą robiły już tam do emerytury.Jak tak dalej pujdzie to wszystkie chłopy polegną ze zgrzewalni rotacja masakryczna!zdemolują tą fime babami wciskanymi po znajomości ze swoich rodzin które nie nadają sie kompletnie.No cóż taki był wymysł dyrektora więc gratulacje !

Alicja

@MISIEK @szarak z tłoczni Na forum nie można nikogo obrażać. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem forum, który znajdziecie na stronie http://www.gowork.pl/regulamin zanim pozostawicie komentarz na temat firmy Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o. @Pieronek co powiesz o warunkach pracy w firmie?

MISIEK

NAJWIĘKSZY OBÓZ PRACY NA STREFIE W MIELCU NAWET SIĘ TAM NIE PCHAJCIE COŚ NIESAMOWITEGO BANDA TUMOKÓW W BIURZE NIEUMIEJĘTNOŚĆ W ZARZĄDZANIU FIRMĄ NORMY NIE DO ZROBIENIA MASA NADGODZIN NIE POTRAFIĄ GRAFIKU ZROBIĆ TUMANY OKRADANIE USTAWIONE I KROJONE PREMIE AWANSIKI TYLKO PO ZNAJOMOŚCI SAME POCIOTKI MOBING ZNĘCANIE PSYCHICZNE .

Pieronek

Jak ocenuacie podwyzki?

JOHNY A.

PRACOWAŁEM W TEJ FIRMIE PARĘ LADNYCH LAT Z POCZĄTKU NIE BYLO ŻLE ZAMONTOWALI MONITORY PRZY MASZYNACH MDM CO 3SEKUNDY ŚWIECI SIE NA CZERWONO JAK NIE PRACUJESZ BRAK PRODUKCJI POTEM WYCHODZI WYKRES NA KOMPUTERZE ILE RAZY STAŁEŚ ILE MINUT PRZERW CZEBA WBIJAĆ NA MONITORZE CO ROBIISZ JAK NIE PRACUJESZ OCZYWIŚCIE NORMY NIE DO ZROBIENIA POZAWYRZANE W KOSMOS ZEBYŚ DYMAŁ CAŁY CZAS DO TEGO PRZY KAŻDEJ MASZYNIE ZGRZEWARCE JEST BRAMKA PRZEZ KTORĄ PRZEKŁADA SIĘ DETALE JEŚLI PRZEŁOŻYSZ RĘKE DWA RAZY LUB ZROBISZ COŚ NIE TAK ODRAZU WŁANCZA SIĘ BUCZEK I MASZYNA STOP POKAJOKĘ MUSI ZRESETOWAĆ USTAWIACZ KŁUCZEM I TYLKO ON BO TYLKO ONI MOGĄ I MAJĄ KLUCZ OCZYWIŚCIE CZEBA GO SZUKAC PO CAŁEJ HALI NALEPIEJ NA PALARNI INNY USTAWIACZ NIE SKASUJE BO NIEMA CZASU WIELKI PAN NASTEPNIE CAŁY TEN POSTUJ CZEBA NADROBIĆ PLUS PRZEZBROJENIA I INNE POSTOJE CZEBA KASOWAĆ PARE RAZY NA ZMIANĘ LUB KILKADZIESIĄT NA ZMIANE WJDZIE ZE 30MINUT PLUS PRZEZBROJENIE 15-20 MINUT CZASAMI DWA JECHAĆ NADRABIAĆ JAK GUPEK JESZCZE CIE ZASTRASZAJĄ ŻE MAŁO ROBISZ NIE WYDAJNY DO ZWOLNIENIA USTAWIACZE AMATORZY TYLKO PO ZNAJOMOŚCI RODZINA LUB JAKIŚ PLATFUS ZE SMOCZKI BO PÓŁ FIRMY TO SMOCZKA MAJSTRY TO SAMO TUMOKI PO PODSTAWÓWCE POTEM SOBIE SZÓŁKI POROBILI ZNĘCANIE PSYCHICZNE I ZASTRASZANIE .CDN...

Alicja

@Krakus możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? W jaki sposób gonią? Z czego się śmieją? Trochę pracowałaś czasu w tej firmie jednak. Takie informacje są ważne dla osób zatrudniających się w firmie.

ŚląZak

Beda jakies podwyzki we wrzesniu?

AKowiec

Ile w końcu płacą hitlerowcy w tym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] po "podwyżkach"? Wychodzi chociaż ta dwójka z ogonem netto na miesiąc, od której mogę się zacząć zastanawiać czy warto wstawać z kanapy?

@AKowiec 22.06.2017 22:10

nie wstawaj nawet adecco czeka na ochotnikow

Koko
@AKowiec 22.06.2017 22:10

Bez podwyzek tyle bylo. Teraz zarobki to ok 2500 netto w zaleznosci od premii miesiecznej.

Krakus

Cztery lata w tej firmie i cztery lata po zwolnieniu się nawet nie patrzeć w kierunku tej firmy mi się nie chce Gonią ludzi i się śmieją z nich. Norma święta rzecz Jedynie miło co wspominam to Pana Leszka Romanowskiego jedyny mistrz co staje za ludźmi Jeśli macie wyjście to z dala od tej firmy

jan

Panowie na hej mielec kirchoff oglasza ze potrzebuje operatorow pras zgrzewarek jak wyglada ta praca moze tos napisze konkretnie ,nie tylko norma ciezko itp

hgd

witam, jakie stawki są na magazynie?

michał
@hgd 04.05.2017 10:42
witam, jakie stawki są na magazynie?

tu nikt ci nie odpowie ja byl strajk kazdy kozaczyl a teraz cisza i przewalajcie tony dziennie pytanie do kiedy az kregosłup to odczuje

Piotrek w

Malo tego, ludzie pracujacy przez agencje nie dostali ani grosza podwyzki.

tadek

jak ludzie robia przez agencje adecco po rok czasu to o czym tu pisac nic nie wywalczyli przed kompem kazdy madry a przyjdzie na kirchoff to ogon kuli

obserwator

Witam Już koniec buntu? Co wam się udało wywalczyć w kwestii nadgodzin? Robicie nadal po 12h i weekendy czy coś się zmieniło po rozmowach ?

Piotrek w

I co ? 10gr stazowego za dwa lata przepracowane? Wy sobie jaja robicie? 10gr. to 16,80zl brutto miesiecznie!! To wynegocjowaliscie? To jest zalosne.

@Piotrek w 31.03.2017 13:45

to co jest wywalczone???

Silon

Co do podwyżek. Powinno się teraz negocjować podwyżkę dodatkowa, a to czy zamiast dopłat do stołówki, imprez integracyjnych chcemy dodatku do pensji niech będzie spotkanie za jakiś czas

Alicja

Zobaczcie jak Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o. ocenia się jako pracodawca - http://www.kirchhoff-automotive.com/pl/kariera/my-jako-pracodawca/

Sportin

Jak tam podwyżka?;p

Bambo

W Gliwicach średnia podwyżka 1,60 a wy macie już aneksy?

Tymek

Aż się boję myśleć co znaczy osiągnięcie kompromisu. Z 17zl zostanie 15 z groszami, soboty płatne przez miesiąc by ludzi za inaczej i tyle będzie po zmianach...

Jaszczek

Jaką stawkę mają ustawiacze?

Gniewny

I jeszcze dział kadr w którym panie zachowują się jak co najmniej premier. Nic nie załatwisz a traktują cię jak debila, który raczył im przeszkodzić w piciu kawki.

Mężczyzna

Prawdziwy mężczyzna nie płacze. Kirchhoff to nie więzienie. Nikt tam nikogo siłą nie trzyma. Przestańcie płakać jak baby i po prostu poszukajcie czegoś lepszego. Odwagę w pisanie marnych opinii skierujcie na zbieranie doświadczeń u innych. Wrócicie do Kirchhoffa szybciej niż by sie Wam wydawało.

spring
@Mężczyzna 19.03.2017 06:25

"Drogi" mężczyzno - właśnie pracownicy z Kirchoffu nie płaczą tylko wzięli sprawy w swoje ręce i zrobili strajk bo chcą zawalczyć o siebie i o NORMALNE życie! Pracowałeś kiedyś 9 dni z rzędu widząc dzieci i żonę po pół godz dziennie?! Wątpię, bo wtedy byś się tak nie wypowiadał... Każdy chce pracować, chce wykonywać swoją prace najlepiej jak potrafi ale chce za nią uczciwie zarabiać i chce mieć też normalne życie poza pracą - iść na piwo z kolegami, żonę zabrać do kina, spędzić czas z dziećmi a nie na okrągło cały tydzień sobota i niedziela na 3 zmiany!!

Sasza Woronow

Polak
@Sasza Woronow 18.03.2017 20:01
Super fiłma u was w polszu 12brutto h. Moja druzja is ukraina rabotac od wrzesnia i bardzo chwalic wasza praca....

Spadaj siać ferment na idiotycznych manifestacjach ONR w Warszawie i nie siej tu swojej sowieckiej propagandy.

fakebuster
@Sasza Woronow 18.03.2017 20:01

FAKE

giff

Prawo Mielec my w gliwicach mamy te same smieszne stawki tez by sie u nas strajk przydal prubowali ukryc to ze strajk byl ale nie wyszlo bo juz wszyscy wiedza trzymam kciuki za was nie dajcie sie niech wiedza ze pracownicy maja dosc tego boja sie zeby w gliwicach nie doszlo do strajku im wiecaj nas tym bardziej da sie wywalczyc godziwa place za nasze wypociny i dymanie na nadgodzinach domy sobie stawiaja i auta kupuja rozdmuchac akcje moze do niemcow wkoncu dojdzie co sie dzieje bo w 80% oni nic nie wiedza BRAWO MIELEC

mielcok

POWÓD: - Praca 5 dni w tyg po 12 godz - Chłopaki z tłoczni klepią maratony w postaci 7-9 dni bez przerwy - soboty do odbioru - kosmiczne normy - podejście "góry" do pracownika - śmieszne podwyżki rzędu średnio 0.90 groszy (przydupas dostanie 1.2zł, a "szarak" 60 groszy BRUTTO!!! - z trzech firm jakie są w Polsce mamy najniższe stawki - nowo przyjęty pracownik ma ok 50-70 groszy mniej na stawce godzinowej od pracownika z kilkuletnim doświadczeniem itp itd Muzyczka tłumaczył się, że mamy zbyt dużo oczekiwań i musi dojść do narady zarządu. Sobonia w firmie nie było. Mają dwa tyg na decyzje

Gliwitz

co było powodem tego waszego strajku i dlaczego skończył się po dwóch godzinach?

klown

Był strajk i BARDZO DOBRZE. Dyrekcji się w głowie nie mieściło, że może dojść do czegoś takiego. Soboń w TV Rzeszów jakim on to dyrektorem nie jest. Muzyczka mielczanin roku itp- BREDNIE Ludzie mają dość. Kirchhoff niby "jedna wielka rodzina" tyle że z tej familii to my- MIELEC mamy śmieszne pieniądze, a normy kosmiczne . Bardzo dobrze.

Szczepan

16zl/h Po kazdych kolejnych 2 latach pracy dodatkowo 1zl/h Platne soboty 100% Soboty rozliczane w systemie miesiecznym. Max. 2 dwunastki tygodniowo, chyba, ze ktos dobrowolnie sie zglosi na wiecej. To tak duzo?

lolo
@Szczepan 17.03.2017 17:17

16 X168 2688 BRUTTO NA REKE OK 1900ZL + PREMIA TO MALO JA Z PREMIA ZARABIAM MAX 2100 BEZ SOBOT

Pieronek

Dzisiaj byl strajk. Cala produkcja stala 2 godziny.

Karol91

O ile można mieć pretensje czy wymagać od kogoś norm jak to na tej samej maszynie dłuższy czas to kompletnie nie rozumiem jak mozna dreczyc ludzi o normę jak zaczyna robic na nowej maszynie? Niech porobi tydzień dwa i zaczyna sie wyrabiać. Przecież to normalne, ze odrazu nie bedzie w stanie. Niech mistrzowie zastanowią się czy chcieli by tak chodzi do gory. Stresujecie tylko pracownikow. Macie statystyki wiec wiecie kto gdzie i ile robi.

nareszcie wolny

byłem na pogrzebie i widziałem jak synek 4 letni szedł za trumna jak sie czuła dyrekcja widząc to bo przecież dyro był na pogrzebie a nawet jednej łzy nie uronił o tak sie czuł zero wyrzutow sumienia i zero uczuć dlaczego załatwili wam psychologa i był przy rozmowie mistrz produkcji ? dlatego żebyście nie powiedzieli prawdy dlaczego tak sie stało dlaczego damian nie wytrzymał i popełnił samobojstwo no cóż wczoraj zrobił to on pojutrze zrobi to może ktorytś z was bo też nie wytrzymacie narazie trzymacie gęby na kłudki dla kasy powodzenia w milczeniu i mówieniu prawdy o kirchhofie i róbcie to dobrze bo bedzie niedobrze jak się dowie zarząd w Niemczech że w kirchhofie w gliwicach w najlepszym zakładzie gdzie się szanuje pracownikow na pierwszym miejscu popełnia się samobójstwo niezły nagłówek do gazety i telewizji

Oko

@elf 26.02.2017 15:33
pozdrawiam mistrza Jana jest ok

a ja nie pozdrawiam

Pracownik kirchhoff@

Hej ludziska mam pytanie do was tych z Mielca , u nas w Gliwicach ostatnio ustawiacz popełnił samobójstwo na hali , czy u was w Mielcu też jest tak że ludzie są gnębioni ?? Doszły mnie słuchy że u was , też było coś na rzeczy jakieś.8 lat temu ? U nas dyrektor chce to wszystko zatuszować , żona samobójcy została poinformowana dopiero 6 godzin po tragedii , sekcje zwłok dyro załatwił prywatnie I ludzi zastraszył że zwolni jak tylko ktoś coś powie , dajcie znać jak.jest u was

meres25

Praca ciężka, bo tony stali trzeba przewalić rękami, ale nie zabraniają myśleć!!! Dobre pomysły są opłacane, do tego jak się będziesz wykazywał i udzielał, to na bank to zauważą. A to już prosta droga do np. ustawiacza, otwierają się możliwości wyjazdów do innych zakładów w grupie lub do dostawców. Ostatni kryzys w branży Kirchhoff przetrwał z całkiem niewielkim uszczerbkiem dla pracowników - w tym czasie LEAR zwalniał na potęgę, pracowali na 1/2 etatu, a kilka firm w PL zbankrutowało. Jeśli marzy Ci się plaża, załóż swoją firmę, może wtedy docenisz "ciepłą posadkę"

Koko
@jan 20.02.2017 21:06
dobra tony stali a te normy na luzie sie robi czy na 80% swej sily trzeba naginac? ponoc nie placa 100 tek za soboty na produkc...

Przez pierwsze 4 miesiące masz okres próbny za mniejsza kase później 15,10zl plus premia ok.5zl. z kasa naprawde kk, ale normy mega podkrecone i co najgorsz rzucaja po roznych maszynach. Zaczniesz spokojnje sie wyrabiac, przhzwyczaisz sie do maszyny to zaraz trafisz na inna gd,ie zapierdzielasz jak glupi a i tak zrobisz 75% i zaraz cię ścigają. Gdyby choć trochę polecili było by spoko. No i nie płacą za soboty a to też porażka.

Gliwce
@Koko 28.02.2017 17:22

Hej, to ile u was nowy dostaje w pierwszych miesiacach, bo w Gliwicach płacą 13,5 brutto nowoprzyjetym.Podobno w Gnieznie stawki od 18 zł brutto Pozdrawiam

jan

czy przyjmuja obecnie na kirch.off bo slyszalem ze jest ciezko i normy.Niech sie ktos wypowie co tam pracuje

marek

przyjmuja do pracy bo ludzie sie zwalniaja

marek

teraz ponoc sa przyjecia na zgrzewalnia jak tam wyglada praca

edgfbv

a ktos wie czy bedzie u nich jakas rektrutacja moze?

jan

jak wygada praca na zgrzewani prosze o odpowiedz bo ponoc maja przyjmowac od wrzesnia przez adecco

szybki

przyjmuja dalej przez agencje na zgrzewalnie co tam sie robi odpowie ktos

9 lat pracy

Witam wszystkich!!! Mam nadzieje że rozwieje wasze wątpliwości. Pracuje w firmie 9 lat. Każdy rok był inny. Mam tutaj na myśli że dosłownie co chwile jest nowy projekt co może wyróżniać firmę na tle innych. Praca jak w każdej innej raz trzeba się spocić a drugim razem jest przyjemnie, bez gonitwy i bez potu. Dla wszystkich tych którzy piszą że byli poniżani jak murzyni, zastanówcie się czy aby na pewno! rozumiecie słowo poniżeni. Jeśli przyszedł jeden z drugim i swoja osobą reprezentował brak zaangażowania, brak chęci uczenia się a na każde słowo był na nie to powinien być prezesem swojej firmy bo w Kirchhoffie długo miejsca nie zagrzeje. Firma prowadzi politykę pracy zespołowej i jeżeli ktoś do tego profilu nie pasuje jest moment kiedy jest solidnie obserwowany z czego nie zdaje sobie sprawy. Fakt: nadgodziny najczęściej do wybrania co na pewno wkurza, bo nie po to się zatrudniasz żeby mieć dzień wolny za dzień nadgodzin, gdybyśmy wychodzili z tego założenia to lepiej nie podejmować pracy. Podsumowując jeśli jesteś osoba solidną i nie masz siana w głowie z pracy w Kirchhoffie można żyć jak na polskie warunki całkiem przyzwoicie. Wszystko zależy od Ciebie, nikt nie zrobi z Ciebie milionera bo ty tak chcesz.

9,5 roku pracy
@9 lat pracy 04.04.2016 17:55

Gościu jesteś daremny, na pewno mieszkasz z rodzicami jak uważasz że za wypłatę w kirchhoffie da się przyzwoicie żyć. Też pracuję 9 lat a mam stawkę wyższą o 1 zł od młodego co przychodzi z ulicy. Zastanów się jeszcze raz zanim się wypowiesz. W Gliwicach też powinni zastrajkować może ktoś zauważy że coś jest nie tak.

@9,5 roku pracy 22.03.2017 14:19

Nowi pracownicy musza miec troche mniej na godzine bo inaczej nie bedzie ludzi do pracy

dcd

firma bardzo dobra jedna z najlepszych firm w Polsce. Szacunek do każdego człowieka jest tam na pierwszym miejscu!! i na tym budują swój sukce

tomek

witam nie wiem jak jest teraz w kirchhoff , ale gdy ja tam pracowalem swojego czasu to zarobki mialem ok.koledzy,wspolpracownicy na mojej zmianie w porzadku,pracowalem na tloczni.nie bylo zle.mistrz,ustawiacz jak koledzy relacje.i kazdynamojej zmianie dobrze traktowany.zakonczylem prace po5latach w2008.moze od tego czasu cos sie zmienilo.nie wiem. ale nawet jak po3latach wpadlem na odwiedziny to bylo ok.wszedlem jak dawny pracownik,zaprosili do siebie.obecnie mieszkam poza pl, ale dobrzre i milo wspominam czas spedzony na pracy tam. moze kiedys wroce tam jesli tylko zatrudnic beda chcieli i zdecyduje sie na powrot do pl z rodzina. z mojej strony pozdrawiam cala zaloge ze zmiany pana Leszka Romanowskiego

pedro

praca na kirchowie mi sie mazy bo w holandi bylem i lipa

Robol

Hahahaha ale się uśmiałem !

Zostaw opinię o Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o. - Mielec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o.