Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o.

Mielec

Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o.

Opinie o Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Alicja

@Antysyf Rozumiem, że musisz mieć jakiś żal wobec pracodawcy, jakim jest Kirchhoff Automotive Polska. Pamiętaj jednak o kulturze słowa na forum, o której mówi regulamin Gowork: https://www.gowork.pl/regulamin Zachęcam Cię do tego, abyś w sposób kulturalny podzielił się z nami swoją opinią na temat warunków pracy w tym miejscu. @Jarko Szanuję Twój sposób widzenia. Jak długi masz staż pracy w tej firmie?

Jarko

Baby po 50lat wygryzły młodych chłopaków i rządzą sobie wszystkimi jak chcą śmieszna firma oczywiście te ich kobitki tylko po znajomości żony albo nie wiadomo co ! Porażka totalna ! Omijać szerokim łukiem ten obuz.

Alicja

@anonymous @Magda To co piszecie na temat warunków pracy w firmie Kirchhoff Automotive Polska jest bardzo niepokojące. Moglibyście jednak nam trochę wyjaśnić, dlaczego właściwie pracując w tym miejscu można stracić zdrowie? Wasze poprzednie wpisy nie do końca to mówią, a myślę, że użytkownicy forum chętnie by się tego dowiedzieli. @Hilop Jaka może być główna przyczyna zwolnień, o których nadmieniasz?

Pedro

Trudno rozmawiać z ludźmi na hali, pozostaje internet i takie właśnie forum.

Taki jaki
@Pedro 21.08.2018 12:06

Trudno rozmawiać ? To atmosfera fajna

anonymous

Jedna z najgorszych firm na strefie pracowałem w tej niby firmie i prawie straciłem zdrowie liczą się znajomości i to większe jak z kierownikiem bo ten tylko obiecuje , a w końcu to niemiecka firma wykorzystać nas myślą że to dalej 39 rok.

Hilop

Zwolnienua na tloczni. Cos grubszego? Ktos coś wie?

Taki jaki
@Hilop 17.08.2018 01:00

Ludzi pytaj się na hali a nie szukaj odpowiedzi w necie

Arek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać?

Magda

Patologia mega syfialnia ! Ostatnie miejsce w którym można pracować nawet nie pchajcie się tam bo ja popełniłam ten błąd .

Agnieszka

Pracowałem i większego cyrku nie widziałem po znajomości takich pociotów i norm nie zobaczycie nigdzie coś niesamowitego wszystko po znajomości nawet podwyżki wszyscy uciekają z tamtąd kto może nie szanują pracowników tylko traktują jak śmiecia

Luki
@Agnieszka 11.07.2018 22:10

Ile pracowałeś u na jakich maszynach? Tak z ciekawości.

Szarak

Firma mega pociotki tylko znajomości nawet się tam nie pchajcie ludzie zwykłe szaraki są traktowani jak śmiecie a pociotki mogą co chcą mega obuz pracy .Normy pozawyrzane na zgrzwwalini szkodliwe opary metali i pole magnetyczne smród niesamowity !Bóle glowy zawroty głowy bóle brzucha nękanie zastraszanie .Firma się stacza na dno .

Kokomania
@Szarak 21.11.2017 11:51

Bez przesady. To, że pociotek czyli np. rodzina majstra trafia na najlepsze maszyny. Chce sobotę to ma nie to nie to normalne i zawsze wszedzie tak będzie. Natomiast jesli komuś chce sie robić to będzie robił i nie jest tak źle. Gdzie zarobisz w Mielcu 2,5tys na reke praktycznie po technikum i bez żadnego doświadczenia za prace fizyczna?

@Kokomania 21.11.2017 16:33

pociotki mogą wszystko reszta szaraków to śmiecie

@Kokomania 21.11.2017 16:33

2500zl pociotku to zarobisz w co drugiej firmie i normalnie wyjdziesz z pracy Ty wyzyskiwaczu z rodziny Kirchhoffa

Kuli
@Szarak 11.07.2018 21:52

Ciekawe w ktorych

Alicja

@Luki, a czy praca na tej maszynie to trudne lub odpowiedzialne zajęcie? Czy wymaga to pewnych predyspozycji? Osoba bez doświadczenia ma szansę zostać dobrym pracownikiem na tym stanowisku? Czy w firmie są przerwy i pomieszczenia socjalne dla pracowników? Warto o tym porozmawiać, ponieważ wielu kandydatów poszukuje właśnie takich informacji o firmie Kirchhoff Automotive Polska.

cfeccf
@Alicja 15.06.2018 10:17

Z Mielca ucieka kto może, pracuje już co 3 ukrainiec Jak się idzie po Mielcu to młodzieży prawie nie ma. studiują albo wyjechali

@Alicja 15.06.2018 10:17

Alicja nawet nie myśl o tej firmie i nie pchaj się tam prosta robota normy kosmiczne szkodliwe opary zgrzewalnicze pole magnetyczne ludzie bez znajomosci to śmiecie firma rodzinna oni mogą wszystko awansiki tylko po znajomości bez wykształcenia potem sobie robią szkoły możesz mieć studia ale u nich bez znajomosci możesz robić na myjaku garów jak w Angli

Tomek
@Alicja 15.06.2018 10:17

Alicja to prosta robota do trumny opary zgrzewalnicze pole magnetyczne norym z kosmosu celowo zawyrzane ludzie bez znajomosci to śmiecie awansiki tylko po znajomości pierw się awansują potem sobie robią szkoły A Ty po studiach u nich możesz robić na myjaku garów jak w Angli nawet się tam nie pchaj

Tomek
@Alicja 15.06.2018 10:17

To masakryczny (usunięte przez administratora) norma norma mało mało norma nawet się tam nie pchaj

Jarek
@Alicja 15.06.2018 10:17

To bardzo prosta praca do trumny Alicjo przyjmij się A zobaczysz bo opisać się tego nie da !

Magda

To wszystko prawda co piszą o tej firmie pracowałam tak tragedia nie do opisania dziewczyny nawet tam nie idzie do tego smrodu zdrowie zepsujecie !

on

Bez plecow niewaz sie zateudniac bo bedziesz traktowany jak fekalia niby strajki niby postanowienia ze 8h nadliczbowych ta ta 8 na tyg gratis 8 sobota powiedz nie to zgnoja cie jak szmate wiem bo robie 8 lat a mam mniej niz isoba z ulicy na wyplate a trzya mnie tylko umowa na stale a jako doswiadczony pracownik dostajw najgorsze (usunięte przez administratora) taka firma wyzysk byl i jest

Kokomania
@on 08.12.2017 19:59

Postanowieniem strajku bylo to, że maksymalnie 2 dwunastki w tygodniu i platne soboty i 100% i tak jest. Nie ma mozliwosci bys miał mniej niz nowy.

Antek
@Kokomania 12.12.2017 16:11

Mega (usunięte przez administratora) banda pociotków

Znaczenie atmosfery w miejscu zatrudnienia jest coraz większe. Czy podobnie jest w Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o.? Dajcie znać, co o tym sądzicie. W ten sposób możecie ułatwić innym osobom podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

@Administrator 21.04.2018 09:56

Człowieku zabiją cię tam w tym kołchozie

Alicja

@ewa, czy na pewno kierowałaś swoją odpowiedź do użytkownika @Areczek? Użytkownik ten napisał o pozytywnej atmosferze, miał zastrzeżenia, co do zmiany maszyn. Czy możesz napisać coś więcej na ten temat? Czy pracownicy przed podjęciem pracy przechodzą szkolenia z obsługi maszyn? To może być ważna informacja dla innych.

Luksi
@Alicja 30.05.2018 11:51

Tak są szkolenia szczegółowe. Jest specjalne stanowisko do nauki obslugi maszyn. Ogólnie nowy pracownik nie ma się co bać. Wszystkiego się dowie i wrazie czego każdy pomoże.

@Luksi 30.05.2018 16:03

Jechać normę A nie szkolenie

Alicja

@cfeccf, rozumiem, że dostrzegasz jakiś związek sytuacji w mieście z firmą Kirchhoff Automotive Polska? Czy według Ciebie istnieje rozwiązanie pozwalające zatrzymać wartościowe osoby na miejscu? Czy Twoim zdaniem będzie coraz trudniej o dobrych pracowników? Czy nadal pracujesz w firmie Kirchhoff Automotive Polska?

Antek
@Alicja 21.06.2018 11:02

Wszyscy się zwalniają z tego Kołchoz

Alicja

@Luksi, jak długo trwa takie szkolenie i czy kończy się ono wewnętrznym egzaminem? Czy pracownik za czas szkolenia otrzymuje pełne wynagrodzenie? Czy po szkoleniu zostaje się już delegowanym na samodzielne stanowisku, czy przez jakiś czas pracuje się jeszcze pod okiem doświadczonego pracownika? Te informacje mogą być istotne dla kandydatów do firmy Kirchhoff Automotive Polska.

Luki
@Alicja 05.06.2018 11:49

3dni cale szkolenie. Normalnie platne. Potem 2-3 dni trafiasz na maszyne razem z doświadczonym pracownikiem. Później już sam, ale jest ustawiacz, który opiekuje się calym obszarem.

Areczek

Zero słuchania radia. Zero sluchania muzyki przez słuchawki. Zero korzystania z tekefonu. Dostalem opieprz jak liczyłem na telefonie w kalkulatorze ile zgrzewów zrobiłem. Ta firma schodzi na psy. Co roku robi się coraz większy (usunięte przez administratora). Nie polecam tej firmy.

ewa
@Areczek 18.02.2018 04:52

jakby ci coś na głowę spadło, albo palca ucieło jak grzebiesz w telefonie albo słuchasz muzyki to do kogo miałbyś pretensje? trzeba myśleć trochę szerzej.

Arek
@ewa 29.05.2018 15:16

Kobieto tam jest halas 80decybeli. Sluchanie muzyki w niczym nie przeszkadza.

Witek

Może trzeba zgłosić takie sytuacje do szefostwa?

Monika

Istny (usunięte przez administratora). Codziennie praca na innej maszynie bo planista nie jest w stanie zrozumieć ze maszyny magą pracować na dwie zmiany, a tak to wystawia wszystko na trzy zmiany i juz w srode jest brak materiału i skakanie po wszystkich maszynach. I teraz urwij sobie głowe człowieku ale norma ma być zrobiona. Żadnej stabilności bo nie wiadomo kiedy majster wystawi cie na 12-tki czy to poniedziałek albo moze sroda a moze czwartek i piatek. I wez teraz zaplanuj np. wizyte u lekarza skoro nie wiadomo co wylosujesz w przyszlym tygodniu. Masakra.

POLECAM STREFĘ GŁOGÓW MŁP
@Monika 24.04.2018 19:09

Witam Po prostu z mielca ludzie uciekają, sprzedają mieszkania i jadą tam gdzie są pieniądze i tyle!!! -To miasto nie ma perspektyw, -blokowisko PRL -zatrute powietrze, -kumoterstwo wszędzie, -tylko ekonomiczna strefa gdzie zarobki zatrzymały się 15 lat temu -brak szans i rozwoju -miasto całą kasę z podatków wrzuca w socjal i opiekę społeczną oraz drużynę sportową a inwestycje leżą -hałas, zakładają do motocykli tłumiki nie tłumiące i drą się w całym mieście -na przedmieściach psy ujadają całą noc i też nie odpoczniesz Jest tyle pięknych miejsc w PL itd...... szkoda życia

Areczek

Atmosfera spoko. Jedynie troche stresu jak rzucają cie z maszyny na maszynę. A potem zdziwienie czemu są reklamacje.

Ruda

Jak wygląda praca dla kobiet? Czy po miesiącach 3 próbnych jest stawka 20 zł? Jak obecnie wygląda sytuacja w pracy?

Kolisz
@Ruda 20.03.2018 21:04

Kobiety na zgrzewarkach maja 15zł + premia która wynosi 5-6zł. Jak trafisz na fajnego ustawiacza to bez problemu wszystko załapiesz. Robota nie jest trudna.

Tymoteusz

Szkoda, że nie potrafimy docenić pracy i firmy. Może nie jest idealna ale czy pracowncy są idealni?

Lusi
@Tymoteusz 18.03.2018 22:17

Docenić? A pracownicy są doceniani? Podwyżki po ok. 1zl to jest docenienie? I wszelkie nagrody czy bony od lat bez zmian. Zamiast by bylo lepiej to jest coraz gorzej.

Kkkkk

Prawda jest taka że tutaj nie da się zarobić i tak zawsze będzie Mielec i reszta to dziadostwo. Jeżeli chcesz zarobić normalnie to musisz z tąd wyjechać tutaj się niczego niedorobićie i tak będzie nawet za sto lat .

Adam konopka

Korzystał ktos z was z swiadczen luxmed? Jacy specjalisci nam przyskuguja w pakiecie za ktory placimy?

eve
@Adam konopka 21.02.2018 10:22

grabarz i ksiądz

Gilotyna

Jak wyglada zakres uslug Luxmedu za jaki płacą pracownicy? Z czego mozna korzystać?

Hirek

Cisza o podwyżkach więc pewnie znowu podwyżki po smieszbe 1,20 :(

PL
@Hirek 08.03.2018 02:29

UCIEKAJ Z MIELCA (z tego chorego, zatrutego i słabo płacącego miasta) - TO JEDYNY RATUNEK BY ŻYĆ GODNIE!!!!

Kibol

Jak samopoczucie po podwyżkach?:)

Dybek

Wielu mówi Kirchoff dobra firma, ale chyba była. Na robotach spawalniczych dają 17zł brutto od marca, czaicie? To zwykła sprzątaczka w leroyu ma tyle...

NN

powtarzasz się na każdym forum odnośnie różnych firm.Wymyśl coś nowego.

nieustanne łamanie ugody mediacyjnej przez mistrzów i wystawianie na 12-tki nawet na 3 dni i to bez zgody pracowników chociaz w postanowieniu w 5 pkt jest jak byk napisane: "NA ZASADZIE DOBROWOLNOŚCI NIE WIECEJ NIZ 2 DNI W TYGODNIU"

Zostaw opinię o Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o. - Mielec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o.