Opinie o Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o. w Mielec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o. w Mielec

15 lat w firmie

Firma jak każda inna. Trzeba pracować. Zarobki przyzwoite. Odpowiednie do pracy i doświadczenia. Szansa na awans. Znający języki obce czy też z wykształceniem wyższym awansowali do administracji i robią karierę. Jeżdżą po całym świecie. Ja jestem zadowolony. Szczerze polecam. A niezadowolonym szczerze polecam odejść i szukać szczęścia gdzie indziej. Nikt do pracy nie zmusza. Niewolnikiem jest ten kto ciagle narzeka i nic nie robi.

Ahaha
@15 lat w firmie

Ale kity piszesz kochana napisz kto Ci załatwił robotę i po krzyku.

trutututu
@15 lat w firmie

widzę, że kilkanaście lat później nic się nie zmieniło, znajomości rządzą. szanse na awans miały tylko pociotki, i z tego co piszecie, nadal pociotek górą... zrobiłem tak jak piszesz, odszedłem po 2 latach, trzeba mieć swoją godność. od lat mam swoją firmę i takie Sobonie i inne "kierowniki" są dla mnie nikim, są najemnikami, a ja zarządzam swoim u siebie, jestem panem mojego świata zawodowego, a nie wynajętym poganiaczem do pilnowania cudzego biznesu. niektóre sytuacje jakie tam miały miejsce to była prawdziwa trauma. na to co zostało za moimi plecami tfuu

Pracownik Adecco

Najgorsze (usunięte przez administratora) w jakim pracowałem! Ludzie którzy mną zarządzania Majstry A szczególnie ustawiczne o ile można ich tak nazwać Prostaki kupa chamów że wsi albo chołota ze smoczki po znajomości nie ważne że nic nie umie i się nie nadaje ważne żeby był że smoczki większość to kompletnie amatorzy tylko takich awansują tylko swoich ciociusiów zero pojęcia o ustawieniu maszyn zostawić wszystko spieprzone na drugą zmianę i zwalić na operatora.Wiekszego dziadostwa nie widziałem !! Majstry tragedia kupa chamów gnojenie ludzi zastraszanie.Czego takiego nie zobaczycie nigdzie Majstrek zwala na ustawiacza zastrasza niech oni się martwią A ustawiacz na operatora bo tak najlepiej i wszyscy do domciu sobie idą zadowoleni bo im nikt nic nie zrobi bo to wszystkie ciociusie po znajomosci a takich nie wolno zwolnić wspaniała rodzina(patolka).Patrzą tylko żeby wziąść pieniądze.

X
@Pracownik Adecco

Dokładnie większość tych (usunięte przez administratora)co siedzą w biurze nie mają nawet prawa jazdy wożą ich atami nie mówiąc o skończonej szkole porażka totalna awansują tyko swoich że Smoczki jakiś dzieciaków już po miesiącu pracy nic nie robią tylko chodzą po hali i się cieszą że nikt ich nie ruszy bo z rodziny A pracownicy z 20letnim stażem robią na robotach spawalniczych albo gorszą robotę bez możliwości awansu bo nie ma takiej opcji bez znajomości i tylko się przeglądają i cicho siedzą bo boją się o utratę pracy powinni się zbudować i zrobić z tym pożądek ! Większego dziadostwa nie widziałem totalna porażka!Taki pociotki co się dopiero co przyjmie zarabia więcej niż ci pracownicy i nic nie robi ! Najlepsze jest to że to ani rodziny nie ma ani nie wykształcone A ludzie co mają rodzinę i kredyty są wykorzystywani do najgorszej czarnej roboty i zastraszani!Omijać z daleka !!!

Brat
@Pracownik Adecco

Chłopie! Ty się naucz polskiego! Twoja wypowiedź to świadectwo prostactwa językowego, a to dowód, że jesteś typowym przykładem gbura o bardzo niskim IQ.

@Brat

Brat ze Smoczki? Prawda boli prostaku

Mądrzejszy od Majstra

Sama prawda!!!! Potwierdzam

Mikołaj

To wszystko prawda

Czy w Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Pacownik

Jest gotówka na konto

Mikołaj

Tak, napewno zwyzywają Cię także w okresie świąteczno- noworocznym. Pozdrawiam ciepło

Pedro

Przecież nikt nie trzyma na siłę w firmie. Zawsze można zmienić pracę, a firma dobra ,więc sobie poradzi.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Mielec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Mielec
Kokolinho

Ktoś wie co z osobami na umowach tymczasowych?

Matias

Witam. Czy zarząd podjął już jakieś decyzję w sprawie koronowirusa ? Bo większość fabryk na świecie o podobnej marce zawiesza zakłady na dwa trzy tygodnie .. zawsze powtarzacie że jestesmy jedna wielka rodzina .. więc było by milo żeby zostało to ogłoszone ponieważ pracownicy obawiają się o swoje zdrowie i nie wiedzą co ich czeka ..

Ustawiacz
@Matias

Tak. Zamykamy to coś

Kokolinho

Jak sytuacja z pracą?

Zasłużony pracownik

(usunięte przez administratora) jest to . No takie trochę (usunięte przez administratora) jednak. Myślę o tych osobnikach z lekkim zażenowaniem. Siedzą w tych budach na hali. No jest to (usunięte przez administratora) to prawda. Prasa. No niezbyt rozgarnięci. Ludziom , którzy chcą się poczuć jak śmieci serdecznie polecam.

Madzia

Niech zamkną te firmę i wywiozą do Gliwic całą! Będzie spokuj z tym Syfem. Życzę wam tego wy (usunięte przez administratora)szczególnie Majsterki (usunięte przez administratora)

Cała prawda

Pracując w tej firmie parę lat i przechodząc do innego pracodawcy dopiero w tedy dokładnie widzisz jaki to OO BB UU ZA pracy (usunięte przez administratora)dla 500zl więcej jesteś (usunięte przez administratora)u nich A twoje zdrowie Zniczczone Fizycznie i Psychicznie z tymi Chorymi Ludźmi co Tobą Rządzą Majsterkami co (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)pracownika szeregowego to ich jedyna specjalność specjalistów po zawodówe.Pan (usunięte przez administratora)Zróbcie mu wyprawkę jakiej nie przeżył Nikt!

Znudzony biadoleniem

Do pracownika 12 lat pracy: Proszę dla Twojego dobra przestań już rozżalać się nad sobą samym i robić z siebie bohatera. Przecież nie ma przymusu pracy. O co Ci chodzi? Po co cierpiałeś przez te 12 lat? Chyba tylko, żeby teraz się publicznie przed światem obnosić swoją nieudolnością życiową. Weź los w swoje ręce. Załóż firmę albo znajdź lepszego pracodawcę. Jest jeszcze opcja wyjazdu za granicę tylko błagam w imieniu reszty czytających Twoje wypociny i Szacunku dla Ciebie samego skończ już z tym publicznym biadoleniem. No chyba, że ani chęci ani pomysłu ani co więcej umiejętności. Ale wtedy to już inna sprawa. Może jakieś wsparcie w klubie anonimowych biadocholików.

praownik 2 lat pracy
@Znudzony biadoleniem

jak jesteś taki znudzony to po ciula czytasz a co gorsza piszesz swoje smętne wypociny. kogo to obchodzi ze jestes znudzony?

@Znudzony biadoleniem

Idź na produkcję stań przy maszynie to nie będziesz znudzony biadoleniem zobaczysz pracę i normy od razu uciekniesz pajacu.Zarobki marne za taką ciężką pracę podwyżki kpina totalna wyzysk na Maxa jeszcze żeście chcieli wykorzystywać ludzi za soboty dzień wolny najlepiej za darmo .Ta firma schodzi na psy ! NIE polecam !

Ninka

Pracowałam bardzo długo, zwolniłam się sama! Ale kurde ludzie jak czytam co Wy piszecie to serce pęka! Pracowałam w administracji ale nie będę podawać działu, ponad 10 lat. Narzekacie na chyba wszystko, tylko gdzie w Mielcu macie taki socjal, tyle imprez rodzinnych, działowych, premie? Ja osobiście bardzo miło wspominam swoją drogę życiowa w tej firmie, mnóstwo doświadczenia, wiedzy, pracy w fajnym towarzystwie, możliwości rozwoju ( i nie byłam tam przyjęta przez znajomości). Praca lekka nie jest ale wszędzie są terminy „na wczoraj”, nowe projekty itd ale to tylko świadczy o rozwoju firmy. Moja praca nie trwała 8h jak na produkcji, zamknął szafkę i poszedł do domu... często po 8 h w domu się myślami było w pracy, bo temat był na tyle ciężki że trzeba było długo myśleć nad odpowiednim rozwiązaniem... Jak by nie mściwi ludzie to było by tam super. Ale niektórzy wola strajkować, narażać firmę na mln koszty jak podejść do kierownika i porozmawiać! Kierownik też człowiek. Dlatego nie dziwcie się że maszyny wyjeżdżają do Gliwic... Ludzie nie doceniacie tego co macie.

Znudzony biadoleniem

Ahaha
@Ninka

Bez znajomości to można pomarzyć hehe samo przyjęcie do biura bez znajomosci graniczy z cudem A nie mówiąc już o awansie nie pisz głupot napisz że jesteś z rodziny to co innego .

Ciekawy

Podobno są zwolnienia w firmie cienko z robotą może ktoś coś napisać?

Robol
@Ciekawy

Tak były zwolnienia ale tylko tych co nie mają znajomości i tych co chcieli się pozbyć Pociotki wszystkie zostały nie ruszone Normalka (usunięte przez administratora) firma coraz gorzej stroji brak pracy wywieźli maszyny z robotą do Gliwic A w Mielcu bezrobocie już nikt nie chce w tej firmie pracować dawniej jakie to znajomości czeba było mieć żeby się dostać A teraz wszyscy spiepszają i nie chcą słyszeć o tej firmie do tego doprowadzili swoim zarządzaniem

Czy dyżury międzyświąteczne w Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o. obstawiają najmłodszymi stażem?

Lolo

Jakie dyżury niby?

Malarz stołówkowy

Nie polecam. Szkoda zdrowia i nerwów. Atmosfera fatalna, zarobki marne, normy zabójcze

Pako49

Ostatnio w Mielcu jest bezrobocie 10 osób przyjechało do Gliwic do pracy i tyle samo czeka na możliwość przyjazdu do pracy do Gliwic będą pracować tutaj do końca roku

Leszek
@Pako49

Skoro w miejscowości tej jest bezrobocie, to wiesz może, czy w najbliższym czasie będą w ogóle jakiekolwiek szanse, aby dostać się do pracy w firmie Kirchhoff Automotive Polska?

Witam mam pytanie o zarobki w firmie Kirchhoff Mielec

Justyna
@TOMMY

Na pewno ktoś w niedługim czasie Ci odpowie. Można jednak przypuszczać, że zarobki w Kirchhoff Automotive są uzależnione od charakteru pracy, a Ty nie sprecyzowałeś tego. Może zatem teraz napiszesz, jakie stanowisko by Cię właściwie interesowało?

@Justyna

Witam chodzi mi o dzialy produkcji w firmie (operator maszyn stanowisko )

Lili
@TOMMY

Zależy od stażu. Tak w przedziale 2600-3500 na rękę.

Jak porobisz dwa tygodnie po 12godzin i dwie soboty to może tyle zarobisz haha

dziekuje za informacje

Justyna
@Lili

A więc już śmiało można powiedzieć, że są tam całkiem dobre zarobki. Jak rozumiem - jest to zapewne podstawa. A czy dochodzą do tego jakieś dodatki, a może i premie uznaniowe? Jak to jest?

Pracownik z 20letnim stażem

Omijać z daleka najlepiej obwodnicą na Dębice gorszej roboty w życiu nie widziałem monotonia i smród normy mega albo nie do zrobienia jakieś bramki przy masznynie zwane pokayoka śmieszne nie da się z tym robić co chwilę czeba kasować to dziadostwo i czeba szukać ustawiacza do tego po całej firmie najlepiej na palarni potem to nadrabiać wszystko im nadrobić przezbrojenia też nie ważne ile to trwało jakieś chore monitory przy maszynie jak nie pracujesz 3sekundy to swieci się na czerwono brak produkcji potem wychodzi wykres na komputerze i cię rozliczają chore po prostu wszystko w tej firmie robi operator sprwdzanie cześć pomiary przewożenie normalek reszta łazi tylko po hali zastraszanie jak nie zrobisz normy praca po 12godzin na okrągło i soboty prawie wszystkie ustawiacze to jakaś tragedia większość nie nadaje się do tej roboty ale wójek załatwił to ma być ustawiaczem kobity które tam pracują żądzą sobie wszystkimi oczywiście tylko po znajomości wszystko im wolno przeważnie to żony tych nierobów podwyżki groszowe wszyscy dostają premie kwartalna i to nie byle jaką ale niestety zwykły operator robil nie dostaje nic chore poprostu kupa hamów Ci ustawiacze nie mówiac o majstrach gnojenie ludzi najlepiej tych bez znajomosci żeby sobie zrobić pokaz kim oni to nie są i jacy wielcy najgorsze (usunięte przez administratora) jakie widziałem w życiu nie tracie czasu i nie przyjmujcie się tam bo wspomnicie moje słowa naprawdę jest wiele lepszych firm może mniejszych ale to co tam zobaczyłem to się w głowie nie mieści coś niesamowitego !!! Omijać z daleka!!!

Krzysztof
@Pracownik z 20letnim stażem

Jeśli w firmie zdarzają się sytuacje zastraszania pracowników należałoby o tym poinformować PIP. Czy nieodpowiednie zachowania i komentarze osób o których wspominasz zostały gdzieś zgłoszone? Czy mógłbyś też doprecyzować co masz na myśli mówiąc o normach nie do zrobienia?

Pracownik ale człowiek

Nie polecam a nawet stanowczo odradzam! Dno, najgorsza praca w życiu. Pieniądze też nie specjalne, nie wiem czym się co niektórzy zachwycają. Ustawiacze to ludzie prości, żeby nie powiedzieć prostaki , zero kultury i szacunku dla pracownika. O "mistrzach" lepiej nie mówić. Prawdziwi "miszczowie" chamstwa i gnojenia ludzi. Omijajcie ten (usunięte przez administratora) szerokim łukiem, naprawdę są lepsze firmy niż to coś.

bolo
@Pracownik ale człowiek

szukam pracy na produkcji, napiszcie konkret, w jakich godz jest praca, jakie zmiany, przerwy czy dają urlopy jakie tempo pracy, jak na hali - ciepło czy zimno, czy dają ubrania i td ... a to jak ktos szuka pracy, czyta i wie z tego forum tyle tylko ze wszędzie jest źle ...dzięki

Całkowita nieumiejętność w zarządzaniu firmą po strajku 10gr stażowego za 2lata ciężkiej pracy mega kpina zastraszanie jakimiś ukraincami porażka doprowadzili do tego że większość pracowników na produkcji się pozwalniała sami nowi długo pewnie nie popracują zostali Ci co muszą pracować z kredytami i dużymi rodzinami i ich wykorzystują do najgorszej roboty nikt nie chce pracować w tej firmie do tego doprowadzili nie polecam A wręcz odradzam bardzo !!! Lepiej zarobić mniej w inne firmie i normalnie wrucić do domu i zdrowym być bo naprawdę tu można stracić zdrowie przy niedługim pobycie!

Zostaw merytoryczną opinię o Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o. - Mielec

• Jak się pracuje w Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o.?

Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o.