Opinie o Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o. w Mielec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o. w Mielec

DK

Szczerze nie polecam również praktyk studenckich! Jednym studentom (ze znajomościami) pozwalają skorzystać z danych i pomagają w pisaniu pracy inżynierskiej, natomiast innym odmawiają argumentując 'nie pomagamy studentom w pracach dyplomowych'. Mało zadań dla praktykantów, traktowanie z góry. Nie polecam szczególnie działu jakości!

Misiek

Omijać szerokim łukiem dla dobra waszego zdrowia wszyscy porządni ludzie odeszli zostały ciociusie i plafusy bo niema kto pracować wszyscy pouciekali na inne firmy mega rotacja oprowadzają 12 osób po chali zostaje dwie reszta od razu nogi za pas

Fizyczny
@Misiek

A jak z kasa ?? Z 12 ludzi 2 zostają Ale do pierwszej wypłaty? Co się stało z tą firmą gorzej niż Lear

Pracuje i wie
@Fizyczny

Lear to luksus przy tym co się wyprawia w tej firmie nie radzę się tam pchać na siłę strata czasu i zdrowia z baranami no chyba ze masz jakieś dobre znajomości inaczej tylko ucieczka najlepiej w podskokach

Fizyczny
@Pracuje i wie

To co ci ludzie tam robią. Ci którzy tam pracują boją się własnego cienia?

Cześć, Prosze o szczerą informację, czy warto zacząć pracę w firmie? Chodzi o dział administracji, relacje panujące między współpracownikami, rotację pracowników, respektowanie prawa do urlopów, szkolenia i dokształcanie oraz mozliwości awansu? Rozważam przyjęcie ich oferty, ale wciąz jest dla mnie wiele niewiadomych. Będe wdzięczna za rzetelne info

Pracuje i wie
@Anna

Bez znajomości w tej firmie nie ma szans na jaki kolwiek awas ludzie wykształceni odchodzą A awansują jakiegoś z rodziny lub po znajomości po zawodówce A potem sobie robią szkoły do tego ludzie bez znajomości mniej zarabiają i są traktowni jak fekalia nie polecam omijać z daleka

Janusz Nosacz

Ja pracowałem w Mielcu i mogę tylko powiedzieć że ja piehdole , 137. regiment karny im.Janusza Nosacza tak wygląda tam praca. A i dla tych co tam zaczynają pracę nie ważne że kierownik, lider i pani z HR powiedzą ile dostaniesz po okresie próbnym bo na koniec i tak cię wydymają na kasę.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Mielec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Mielec
Wojtas

Masakryczny (usunięte przez administratora) banda tempatów niewkształconych i pociotów patologia pożądni wykształceni ludzie odchodzą bo bez znajomości tylko na produkcji mogą pracować przy najgorszej robocie A tumoki z rodziny i pociotki się robią nie wiadomo kim niema kto zrobić z tym pożądku same pocioty tam pracują każy siedzi cicho bo się boją o utratę pracy

Antystresor
@Wojtas

Haha napisałeś, że są niewykształceni a sam megabyki w wypowiedzi popełniłeś (tempaków,pożadni). Nie jest to żadna niewinna literówka.

Janusz Nosacz
@Wojtas

(usunięte przez administratora)Byłem widziałem nie polecam

Wiktor

Może nie każdy zasłużył sobie na podwyżkę ? Normalna firma i nie przesadzajmy z biadoleniem.

Taki jaki
@Wiktor

Rozwiń to

Kubik

Dlaczego doswiadczeni pracownicy siedzą cicho? Takie slabe podwyżki w sytuacji gdy mamy bardzo dobra sytuację na rynku pracy to śmiech. Minimalna czy średnia placa w gospodarce rosnie dużo szybciej niz u nas...

Swora

Ile u was zarabia automatyk w utrzymaniu ruchu z kilkuletnim stazem?

lolo

chora firma fakt zdrowie można stracić i nerwy wiecznie im mało i mało ile ludzie by nie zrobili to źle bo mało bo coś nie tak cały czas gonitwa same zakazy i nic nie wolno. Fakt kasa ujdzie ale jakby nie to to już dawno sporo ludzi by poszło w (usunięte przez administratora) z tej firmy niby mówią że cenią pracownika a jak tylko się pomyli lub coś rozwali przez przypadek to od razu po premii zero szacunku z góry i kopa w (usunięte przez administratora) mogą ci dać

Monia

Piszą głupoty w gazetach Korso że przyjęli kobiety i je zaakceptowali bzdura ściemniają i się z nas naśmiewają bo im Tak kazali do tego przyjmują tylko po znajomości swoje żony albo swoje teściowe mamusie po 50lat jedynie parę sztuk pracuje bez znajomosci z zakładów takich jak LEAR i wykorzystują do gorszej roboty tak jak i mnie ich żonki nie robią normy bo po co i tak ich nikt nie zwolni A mnie traktowali jak szmate do pomiatania nie spróbujcie się nawet tam przyjmować bez znajomosci bo będziecie tak traktowani facetów jeszcze gorzej traktują i zastraszają pracują chwilę i się zwalniają omijać tych szfabów niewkształconych tempaków !!!

zlewu

bardzo ciężka praca . normy nie do zrobienia. hałas , zapylenie . przełożeni z wykształceniem maksymalnie zawodowym. praca często po 12 godzin. jeśli nie masz znajomości z kierownictwem to nawet nie przychodź do tej firmy. będziesz kilkanaście lat to samo wykonywać na maszynie.jaki kolwiek awans praktycznie bez znajomości nie możliwy. jesteś tylko zwykłym robolem do czarnej roboty. żadnego wolnego weekendu nie idzie zaplanować bo nie wiadomo czy nie zostaniesz akurat wystawiona do pracy. praca strasznie monotonna. przez cały dzień klepanie tych samych blaszek. stanowczo nie polecam !!

zlewu

Monia

Anonim jest to praca w warunkach szkodliwych mega normy większość palnieta z głowy zawyżone nie polecam tej firmy bez znajomosci szkoda nawet sobie głowy zawracać ! Chyba że lubisz smród i pracę po 12godzin to zapraszają

Monia

W tej firmie nie ma fajnych ustawiaczy same pajace amatorzy udają że akceptują kobiety w tej niby firmie A tak na prawdę tylko udają ściemniają bo im Tak kazali

Hej jak wyglada obecnie praca w zakladzie dla kobiet czy jest to praca w warunkach szkodliwych i ile można zarobic

Joli
@Anonim

W normalnych. Zarobisz >2500

ktos

zwionski w gnieznie to fakt kiedy wy

Jadzia

Chcę poinformować że w zakładzie Kirchhoff Gniezno powstały związki zawodowe.

Hilop
@Jadzia

W Mielcu juz dawno powinny być.

Skan
@Jadzia

Do jakich związków przystąpili pracownicy w Gnieźnie?

@Skan

Solidarność

@Hilop

To dlaczego nie ma ?

@Skan

@Skan To naprawdę dobrze, że jesteś tym zainteresowany. Ale myślę, że powinieneś raczej pozostać przy opiniowaniu firmy Kirchhoff Automotive Polska jako pracodawcy, bo tylko takie komentarze są w stanie pomóc osobom, które myślą, czy warto tam aplikować. Zacznij od tego jak długo i na jakim stanowisku jesteś tam zatrudniony?

Alicja

@Hilop Dobrze, że nas o tym poinformowałeś. Ale myślę, że teraz już należałoby skupić się na głównym temacie tego wątku, a mianowicie na opiniowaniu pracodawcy, jakim jest Kirchhoff Automotive Polska. Czy według Ciebie warunki zatrudnienia są już na takim poziomie, iż można spokojnie rozpocząć tam pracę?

Alicja

@anonymous Zupełnie nie rozumiem Twojego podejścia do tej sprawy. Przecież wyrażając tu swoją opinię o pracy w Kirchhoff Automotive Polska pomagasz osobom zainteresowanym tym pracodawcą w podjęciu decyzji, czy tam aplikować. Dlatego w dalszym ciągu namawiam Cię pozostawienia tu merytorycznego zdania - możemy na Ciebie liczyć? @Jadzia Pracujesz w tej firmie? Wiesz coś o planowanej rekrutacji?

nie. nie jestem wstanie. i co. to zakoncz watek

Zostaw merytoryczną opinię o Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o. - Mielec

• Jak się pracuje w Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o.?

Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o.