Opinie o Aspir Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Aspir Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Aspir Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aspir Sp. z o.o. w Wrocław

A.Z

Moja Mamusia trafiła tu w wieku 95 lat już jako leżący pensjonariusz i była to do swoich przedostatnich dni.Warunki skromne ,mało przestrzeni.Ale opieka bardzo ofiarna -opiekunki gł. Ukrainki sumienne ,nigdy nie zastałam Mamusi zaniedbanej higienicznie ,zawsze udzielano mi wyczerpujących informacji co i ile zjadła ,jak reaguje , jaki nawiązuje kontakt.Opieka pielęgniarska codziennie do 17.tej ,z możliwością podłączenia kroplówki jeśli to potrzebne . Lekarz 2-3x/tyg.-bardzo dobry kontakt.Słowem od momentu przyjęcia / po zabraniu Mamy z innej placówki ,w której za znacznie większe pieniądze robiono dobre wrażenie wizualnie ,ale nie indywidualizowano opieki zależnie od potrzeb pensjonariusza-zwłaszcza wymagającego większego stopnia adoracji /- uspokoiłam się i poczułam ulgę ,że zapewniłam Jej właściwą opiekę . Anna Zapolska

@A.Z

To wszystko co Pani opisuje o tym ,,wspanialym ,, Domu Opieki jest kłamstwem!!

????
@A.Z

Lekarz starszy pan ( nie z Wroclawia) przyjeżdża tylko raz w tygodniu w piątek!!

Wroc
@A.Z

W ,,Aspir,, lekarz 2-3 razy w tygodniu? takie bzdury Pani wypisuje!,, bardzo dobry kontakt? lekarz przychodzi tylko w piątki ,przejdzie się po salach z pielęgniarką i nawet cisnienia nie zmierzy a o zbadaniu pensjonariusza to nie ma mowy.(lekarz już wiekowy) i to nie z Wroclawia) W tym domu opieki brak HIGIENY ,brak SERCA dla starszych chorych ludzi.

Zawiedziona ????
@A.Z

Nie ma Pani sumienia pisząc takie brednie????.Ten Dom Opieki ,,Aspir,, nie jest domem opieki, przede wszystkim w tym domu BRAK SERCA,???? BRAK OPIEKI, BRAK HIGIENY, Lekarz przyjeżdża 1 raz w tygodniu ,przejdzie się po salach popatrzy i pójdzie, nie zbada,nie zmierzy cisnienia .(starszy lekarz i nie z Wroclawia) Ten dom opieki nie ma zezwolenia i nie dziwię się !!! Odradzam szczerze ???????? Oj dużo moglabym napisać ????

Janusz Nowy wpis
@Zawiedziona ????

Jak to możliwe, że według Ciebie miejsce to nie ma zezwolenia? Przecież chyba w takim przypadku nie mogliby normalnie funkcjonować? Strasznie zaskakujący jest Twój wpis, więc może napiszesz coś więcej? Chętnie poczytam o Aspir.

Zawiedziona Nowy wpis
@Janusz

Chcesz sobie poczytać o domu opieki ,,aspir,, Wroclaw ul.Berenta ,to poniżej jest napisana cala prawda .

Ja Nowy wpis

Same kłamstwa ????

Marzena Nowy wpis

Widzę że skrajnie różne opinie rodzin, przewaga tych złych.. No ale czy zagląda tu ktoś kto w tym miejscu pracuje lub pracował? Czy przewaga personelu z Ukrainy ma jakiś związek z niskimi zarobkami? Chciałabym tam złożyć papiery, jestem opiekunką od lat, mam doświadczenie. Jak tam wygląda atmosfera między personelem?

Karol

ASPIR - Prywatny Dom Opieki; 51-125 Wrocław ul. Berenta 7a; 1. Katastrofalna firma dla starszych ludzi. 2. Nie jest to opieka humanitarna. 3. Starszy człowiek jest tam traktowany gorzej niż zwierzę, gdy nikt już nie widzi, i kiedy rodziny osób starszych odeszły już do swoich domów z nadzieją, że ich rodzice, babcie, dziadkowie mają zapewnioną całodobową opiekę 4. Higiena osób starszych jest pod psem Moje sugestie dla Aspir Sp. z o.o.: Katastrofalna firma, która wyłudza pieniądze za swoją tragiczną opiekę. Nie polecam!!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zamknąć zakład i zwrócić pieniądze oszukanym przez niego osobom.

Jak wyżej - cała prawda o firmie ,,Aspir,,

Beata
@Karol

Szukam osób, które maja jakieś info na temat tego ośrodka. Sprawa jest bardzo poważna.

????
@Karol

Dziękuję , dobrze wiedzieć .

Jak szefostwo w Aspir Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

An

TRAGEDIA :((

Córka

Z całego serca odradzam Dom Opieki ,,Aspir,, Wroclaw Berenta. Tam nie ma żadnej opieki, higieny ,a wszystko jest tylko na pokaz!!!

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Aspir Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
Joanna

Zgadzam się z opinią pana Piotra.

Joanna
@Joanna

Miało być: Zgadzam się z opinią pana Karola w 100 proc.

admin

Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie Aspir Sp. z o.o., czy prowadzi jakieś rekrutacje? Twoja opinia ma znaczenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Aspir Sp. z o.o. - Wrocław

Aspir Sp. z o.o.
  • Wacława Berenta 7A