Opinie o Joanna Burzyńska Novazym Polska w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Joanna Burzyńska Novazym Polska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Joanna Burzyńska Novazym Polska o rekrutacji.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie biotechnologii

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Joanna Burzyńska Novazym Polska w Poznań

Magda

Ja mam wrażenie że w tej firmie to pracownicy starli się kreować i stawiać się zarządowi, robili co chcieli i źle się to kończyło. Najczęściej Pani w labo starała się nie przemęczać jak czasem miałam wrażenie że większość. W biotechnologii może nie byli mega mocni ale realizowali podczas moich praktyk kilka fajnych projektów np. ocenę wirulencji szczepów E.coli oraz zrobili system do szybkiej oceny babesia canis. Ich działka vet jest bardzo dobrze rozwinieta i z tego co widze portfolio maja coraz bardziej bogate wiec kierunek był dobry. Byłam również na wykładzie na UAM i bardzo mi się podobało ponieważ na koniec zawsze była czesć praktyczna

Nikt

Spoko firma

Nicola

Praktykowalam latem generalnie spoko firma tylko jedna z pracujących w labie trochę była nie halo.. wszędzie poniewieraly się jej zużyte husteczki do nosa..jakaś masakra laska kochała brud więc kiepsko było się czegoś od niej nauczyć. Właściciel spoko tylko zabiegany prawie go nie było.

GAL
@Nicola

teraz juz śmieci w innej firmie ...

Praktykant

Z tego co widzę wiele wpisów jest krzywdzacych dla Novazym co chciałbym sprostowac. Firma jak każda ma swoje problemy ale w czasie praktyk bynajmniej nie parzy się kawy. Na pewno uczą pracy i odpowiedzialności a nie tandetnego sciemniania. Niemniej aby tam pracować trzeba sporo już potrafić.

Aplikowałeś do Joanna Burzyńska Novazym Polska na stanowisko Przedstawiciel weterynaryjny? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Praktykant

To fajna firma i fajni ludzie. Poznałem właściciela na wykładach na UAM. Generalnie z tego co zauważyłem to mają alergie na tkz skaczacych więc nieospowiedzialnych za swoją pracę pracowników. W firmie dużo technologii i wiele można się nauczyć tylko trzeba tego chcieć. Niestety widziałem w czasie praktyk wielu pracowników totalnych ignorantow którzy tylko sciemniali...przykre.

Gosc

Polski prywaciarz czyli pijawka, pewnie że nikt nie każe tu nikomu pracować ale lepiej unikać takiego dna. Sporo słyszałem o tym miejscu z pierwszej ręki i to nie jednej więc info jak najbardziej potwierdzne

Jagoda
@Gosc

A co dokładnie udało Ci się usłyszeć o tej firmie?

Gosc
@Jagoda

prymitywne warunki pracy i paskudna atmosfera, z tego co slyszalem na biezaco (az ciezko w to wierzyc) to ja bym nie dal rady psychicznie wytrzymac takiej nagonki jaka tam jest. Widac ze gardza tam pracownikami bo po co szanowac jak swiezakow po biotechnologii jest mnóstwo i zawsze ktos bedzie chetny "na praktyke"

Tymoteusz

Przecież siłą nikt nie trzyma w firmie dlatego nie rozumiem narzekania.

Marcel
@Tymoteusz

Tymoteusz, a określ tego kto narzeka

widać że ktoś z konkurencji bardzo się obawia Novazymu. Ja jestem bardzo zadowolony

Słowo firma to zbyt dużo na ten twór, ewentualnie \"fima krzak\". Typowy polski prywaciarz...

Magda

warto!

Patryk

Zastanawiam sie nad praktykami w tej firmie moze ktos podpowie czy warto? Jezeli cos jest nie tak to chcialbym wiedziec.

Hej praktykowałam w Novazymie podobało mi się bardzo. Kompletnie nie rozumiem, kto mógłby napisać taki komentarz ... chyba zazdrosna konkurencja robi wszystko aby zdyskredytować dobry wizerunek tej firmy. Jestem pewna że znajdzie się wiele innych osób, które potwierdzi to co napisałam.

To najgorsze możliwe (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Joanna Burzyńska Novazym Polska - Poznań

Joanna Burzyńska Novazym Polska
3.5/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Romana Abrahama 12
    61-615 Poznań