Opinie o Joanna Burzyńska Novazym Polska w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Joanna Burzyńska Novazym Polska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Joanna Burzyńska Novazym Polska o rekrutacji.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie biotechnologii

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Joanna Burzyńska Novazym Polska w Poznań

Natalia Nowy wpis

@praktyk hej napiszesz jak wyszły te praktyki?

Praktyk

Mamy u nich praktyki we wrześniu później napiszę opinie.

Dariusz Nowy wpis
@Praktyk

I jak po tych praktykach?

Dariusz Nowy wpis

@biotechnolog dlaczego uważać ? Co robią nie tak?

(usunięte przez administratora) . Ostrzegamy! to są naciągacze! zaraz będzie o nich głośno w całej Polsce

Aplikowałeś do Joanna Burzyńska Novazym Polska na stanowisko Przedstawiciel weterynaryjny? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Bogna

Akurat to jest forum pracowników firmy ,więc klienci mogliby zostawiać swoje uwagi na forum firmy.

Klient

Firma ok produkty bardzo dobre polecam BCA assay. Małe pieniądze i działa dobrze

Radek

Idealnie to nie będzie nigdzie ale przecież firma ma dobrą opinię wśród pracodawców, ja polecam pracę.

Kiedyś

W sumie mi się najbardziej podobało to że szef jak promotor, nie dosyć że praktykowałam to jeszcze magisterkę w tam pisałam, na pewno to nie był czas zmarnowany :)

Stary

Muszę się podzielić moja opinia gowork stało się chyba miejscem gdzie młodzi pracownicy po konfrontacji z warunkami pracy w firmie nie wytrzymują rzeczywistości i muszą znaleźć sobie miejsce aby wylądować swoje frustrację. Zastanawia mnie fakt iż nie weryfikuja swojego postępowania a wyłącznie przyklejaja etykietę firmie chcąc się w prosty sposób wylądować. Myślę że powinno ich się uczyć więcej dystansu do własnej osoby weryfikacji własnego stanowiska i umiejętności społecznych których im brakuje. Czas aby coś poprawić w systemie edukacji ponieważ z roku na rok jak obserwuje jest coraz gorzej.

Stary

Ja rozumiem co napisał anonim i dając takie negatywne komentarze nawet kojarzę kto mógłby to zrobić ale pracując w Novazym nie zauważyłam że to właśnie te osoby całkowicie nie nadawały się do pracy będąc minimalistami nie powinni tam pracować. Często zastanawiam się jak to się dzieje ze w ogóle skończyli studia. Myślę że dużo krzywdy sami sobie wyrzadzaja nie potrafiąc się zaangażować w cokolwiek i nie mając żadnych ambicji. Niestety to nie rzadkie zjawisko obecnie. Kiedyś pracowało się inaczej dzisiaj tylko minimum za maksimum. Ot takie głupie czasy ale pomimo ich nienawistnych komentarzy my starzy pracownicy życzymy im szczęścia które przede wszystkim będzie im potrzebne aby odnaleźć siebie w życiu zawodowym i nie tylko.... Ja rozumiem co napisał anonim i i nie dając takie negatywne komentarze nawet kojarzę kto mógłby to zrobić ale pracując w Novazym ie zauważyłam że to właśnie te osoby całkowicie nie nadawały się do pracy będąc takimi minimalistami nie powinni tam pracować. Często zastanawiam się jak to się dzieje ze skończyli studia. Myślę że dużo krzywdy sami sobie wyrzadzaja nie potrafiąc się zaangażować w cokolwiek i nie mając żadnych ambicji. Niestety to nie rzadkie zjawisko obecnie. Kiedyś pracowało się inaczej dzisiaj tylko minimum za maksimum. Ot takie głupie czasy ale pomimo ich nienawistnych komentarzy my starzy pracownicy życzymy im szczęścia które przede wszystkim będzie im potrzebne aby odnaleźć siebie w życiu zawodowym i nie tylko....

Doktorantka

Znam Novazym od dawna i powiem tak jak nie było pieniędzy to firma sfinansowala mi zakup enzymów które były konieczne do zakończenia mojego doktoratu. Czasy były ciężkie i dzięki temu skończyłam terminowo. Nie rozumiem negatywów na ich temat myślę że to konkurencja..

Bał bym sie tego miejsca.

Jagoda
@Anonim

A co jest nie tak? Zastanawiałam się nad tym miejscem, ale w Poznaniu jest wiele innych firm chyba bardziej przyjaznych pracownikowi...

@Jagoda

przyjaznych Pracownikom czy nierobom?

Pracus

Ha czytając te komentarze dochodzę do wniosku że wiele z nich jest mało trafiony H ja chciałbym dodać że byłem na rozmowie i będę reprezentował ta firmę i zobaczymy. Na razie jestem pełen nadziei później podzielę się wrażeniami z pracy. Z tego co widzę maja spory potencjał i fajne produkty.

Vika

Ja też lubię Novazym I ich produkty szczególnie zestawy do izolacji RNA

Triksy

Spoko firma lubię ich

Zuz

Omijać szerokim łukiem

@Zuz

O to to samo tylko tyle możesz z siebie dać trochę marnie jak na komentarz. Może twój pracodawca powinien Cię ominąć szeroki łukiem...

Bał bym się tego miejsca.

@Anonim

Chyba boisz się siebie, tylko na tyle cie stać?

UCZCIWY

Uważam że wiele komentarzy jest tutaj zakładanych i bardzo krzywdzacych dla Novazym. Znam Panią Asię I zawsze można z nią porozmawiać i nie zdarzyło się aby komukolwiek nie pomogła. Cokolwiek się stało można liczyć na jej wsparcie. Pamiętam jak jedna z pracownic wylądowała w szpitalu która nie miała blisko mieszkających rodziców to robiła jej zakupy i odwiedzała w szpitalu. Tego nikt nie napisze w takim miejscu ponieważ jest to miejsce w którym mogą się wyżyć mierni ludzie przepelnieni nienawiścią. Wiem również że jedna z osób która zostawiła tutaj bardzo klamliwy i negatywny komentarz pożyczyła samochód od Pani Joanny następnie oddała uszkodzony nie przyznając się do tego. Czysta uczciwość! Najgorsze jest ze nie mają jak się obronić przed tego typu idiotyzmem!! Pani Joanna wspiera działania charytatywne jak tylko może a jestem ciekawy czy którys z tych ANONIMOW zrobił coś dla innych czy tylko myśli o sobie i swoich 4 literach.

To typowy polski prywaciarz, który chce zarabiać jak najwięcej dając w zamian jak najmniej. Atmosfera zła, wszystkie problemy i cała odpowiedzialność są zrzucane na pracowników albo na nich się wszystko odbija. Poza tym stan wyposażenia bardziej niż kiepski. Nie polecam

Buahaha

"To typowy polski prywaciarz, który chce zarabiać jak najwięcej dając w zamian jak najmniej" Hahahahaha nie mogę, mentalna komuna wraca. Poczekamy aż narzekającym tego typu pokończą się ciepłe posadki na uniwersytetach i pieniążki z unii i będą jak tutaj najwidoczniej musieli iść do normalnej pracy gdzie ktoś wymaga i trzeba wziąć odpowiedzialność za to co się robi. No tak z ostatniego zdania wnioskuję że jak nie ma sprzętu za miliony z miejskiej kasy czyli bagatela naszych pieniędzy, na których większość takich roszczeniowych ( pracowników? nie wiem jak to nazwać- figurantów o może tak, bez wiedzy z przerośniętym ego) nie potrafi zarobić jednej złotówki, ani martwić się o ich finansowe utrzymanie to firma już nie pasuje. Miałem przyjemność poznać załogę Novazymu młodzi ludzie praktycznie sami, pracowici i ambitni, przynajmniej tacy się tam utrzymują, reszta albo konkurencja jedynie takie denne komentarze w dni wolne skrobie, pozdrawiam i życzę sukcesów :) Ps Już niedługo pieniążki z unii się kończą, radzę oprócz nauk związanych z profilem sięgnąć po podstawy ekonomii gospodarki wolnorynkowej :)

Praktykant

No tak .. jak zwykle ANONIM a może tak byłoby miło się podpisać zamiast hejtować... Tak nawiasem to w Novazymie się pracuje i można się wiele nauczyć jak ktoś jest kiepski to niech trzyma się z daleka ... to nie miejsce dla miernot.

Gosc
@Praktykant

"to nie miejsce dla miernot"? to chyba nie są słowa praktykanta a kogoś zdecydowanie wyżej... :-)

Praktykant

Stan wyposażenia? Mają spektrofotometry, qPCR, aparaty do elektoforezy białek i KN i mnóstwo innego sprzetu. Co za absurd Brakuje to na pewno umiejętności tym niektórym, którzy tak opisują firmę.

NIE GOSC
@Gosc

zdecydowanie wyżej? chyba byles gosciem w Novazym poniewaz na praktykach bylo super. Czy kiedys szef robil złą atmosfere ja mysle że wymagał od innych a moze za mało a innym moze nieco się nie chciało...

ST UAM
@NIE GOSC

Zdecydowanie się zgadzam. Brałam udział w zeszłym roku na zajęciach na UAMie z Novazymem, generalnie bardzo pozytywne wrażenia aż jestem zaskoczona widząc gowork, no ale cóż INTERNET

NIE Anonim

Ja nie narzekam :) faktem jest że jest zapieprz... ale coś za coś, jak ktoś pisze bzdury i w programie do qPCR wrzuca 2 krzywe meltow twierdząc że już to robił wcześniej to raczej czy później podpisze się pod jakimś idiotyzmem na tym forum będąc obrażonym na cały świat. To jest właśnie miernosc...

Zostaw merytoryczną opinię o Joanna Burzyńska Novazym Polska - Poznań

Joanna Burzyńska Novazym Polska
3.5/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Romana Abrahama 12
    61-615 Poznań