Novazym Polska S.C.

Poznań

Opinie o Novazym Polska S.C.

Marcin

widać że ktoś z konkurencji bardzo się obawia Novazymu. Ja jestem bardzo zadowolony

Słowo firma to zbyt dużo na ten twór, ewentualnie \"fima krzak\". Typowy polski prywaciarz...

Magda

warto!

Patryk

Zastanawiam sie nad praktykami w tej firmie moze ktos podpowie czy warto? Jezeli cos jest nie tak to chcialbym wiedziec.

Hej praktykowałam w Novazymie podobało mi się bardzo. Kompletnie nie rozumiem, kto mógłby napisać taki komentarz ... chyba zazdrosna konkurencja robi wszystko aby zdyskredytować dobry wizerunek tej firmy. Jestem pewna że znajdzie się wiele innych osób, które potwierdzi to co napisałam.

To najgorsze możliwe ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o Novazym Polska S.C. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Novazym Polska S.C.