Karczewska-Patrejko Jolanta Gabinet Stomatologiczny

Zawiercie

Opinie o Karczewska-Patrejko Jolanta Gabinet Stomatologiczny

tralala

Witam, potrzebuje kontaktu do Pani dr. Gdzie obecnie przyjmuje? Pod jakim nr tel można się z nią umówić na wizytę?

Nadia

Ta pani doktor jest okropna wizyta na NFZ czy prywatnie i tak nie miła,nie dokładna. Nie polecam a wręcz odradzam.

olka

powyzsza opinia jest prawdziwa,ja mam takie same odczucia dodam ze byłam na NFZ,moze dlatego.

aa

Ta pani jest dziwna bardzo niemile wspominam wizytę u tego lekarza była niemiła więcej jej nie zaufam nie polecam!!!!!

Zostaw opinię o Karczewska-Patrejko Jolanta Gabinet Stomatologiczny - Zawiercie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Karczewska-Patrejko Jolanta Gabinet Stomatologiczny