Opinie o Centrum Kamienia i Kostki Brukowej Daglezja w Zawiercie

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Centrum Kamienia i Kostki Brukowej Daglezja. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Centrum Kamienia i Kostki Brukowej Daglezja o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż artykułów ogrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Kamienia i Kostki Brukowej Daglezja w Zawiercie

Kubuś

Praca dla ludzi chcących pracować. Kierownictwo wymagające ale jak ktoś zna swoje miejsce w szeregu i się słucha i pracuje jak trzeba będzie robić.Szefostwa czasem krzyczy ale wystarczy spuścic głowę przeprosić robić dalej bo od tego jest pracownik fizyczny.

@Mimi

Wow, po dwóch takich wpisach taki oburz? A skad masz pewność że są prawdziwe? Poza tym pisano że płatny urlop jest ale nie latem. A może nadgodziny są płatne? Zapytałaś o to?

Tomcio Nowy wpis

Czytałem że prócz umowy o pracę pisali też na swej stronie o zgranych zespołach. Nie jest chyba tak żle jak tu ostatnio pisano z tym podejściem do pracowników skoro zespoły mają być zgrane?

Gothic Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

Kurczę, ostatnia opinia najnowsza sprzed 3 lat, czy firma ta zamknęła działalność czy o co chodzi? Chciałbym się dowiedzieć jak aktualnie tam wygląda praca :)

Kubuś

Trd
@Kubuś

Bardzo pouczająca i dająca wiele do myślenia opinia. W Korei Północnej wyznawane są podobne zasady i wartości.

@Trd

Kolega trafił w sendo, to samo miałem na myśli

Mimi Nowy wpis
@Trd

Jestem w szoku. Miałam tam aplikować ale podziękuje. Praca 10 h dziennie i bez płatnego urlopu??? Nie będę wystawiać (usunięte przez administratora)do wiatru jak mam iść za potrzebą. To jest system z Korei Północnej. Gdzie jest PIP??? A tak, on działa jak ktoś padnie na śmierć. Przyjadą i stwierdzą zgon.

123 Nowy wpis
@Mimi

Jak długo czekaliście na odzew z Centrum Kamienia i Kostki Brukowej Daglezja? Oddzwaniają zawsze?

Petent

Raz zadzwoniła i pytała czy mam duże doświadczenie, mówię że większe niż jej gardło, chyba nie zdałem

Ehe
@Petent

To chyba bardzo dawno temu dzwoniła bo od dłuższego czasu rekrutacją zajmuje się facet????

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Centrum Kamienia i Kostki Brukowej Daglezja? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
SUM Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn budowlanych
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
Przelotny

Pracowałem 2 tygodnie, ogólnie sama praca mi się podobała jako że moim zainteresowaniem jest ogrodnictwo, ludzie których poznałem również w porządku, mili, pomocni. Ale były dwie rzeczy które mnie raziły to tego stopnia że zdecydowałem się odejść. Pierwsza to brak toalety (na wyjazdach do pielęgnacji ogrodów) serio muszę iść w krzaki załatwić potrzeby jak zwierzę... Druga to praca po 10 godzin (jeśli pracujesz na miejscu w sklepie to 9) jednak ja byłem w grupie która wyjeżdżała w trasy. Gdyby nie te dwa powody pracowałbym nadal

Xyz
@Przelotny

Nie napisałeś o stawkach brutto, umowie na najniższą krajową, ((usunięte przez administratora) nadgodzinach , braku płatnego urlopu w sezonie ( jedynie max 6 dni bezpłatnego). Płatny urlop jedynie zimą . Poza sezonem ogrodnicy mają wolne albo robią przy rąbaniu drewna. To tylko część minusów...

Maria
@Xyz

Hmm a czy to nie jest oczywiste dla tej branży, że urlop jest poza sezonem?

Xyz
@Maria

Czytaj ze zrozumieniem ! Brak PŁATNEGO urlopu!

Jakie wartości są cenione w Centrum Kamienia i Kostki Brukowej Daglezja?

Pluskwa

Kto zadaje takie (usunięte przez administratora)pytania? Jak z durnego szkolenia

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Centrum Kamienia i Kostki Brukowej Daglezja. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Ona

Nie ma możliwości rozwoju. Nie ma szkoleń. Nie ma podnoszenia kwalifikacji.

Pan

Centrum oraz obsługa na najwyższym poziomie ale...to ale to brak klimatyzacji na sklepie. Ogromny skwar, w ktorym odrazu robi się słabo. Szkoda tylko ludzi pracujacych w środku po tyle godzin. Niestety właściciele niedostrzegaja problemu.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Centrum Kamienia i Kostki Brukowej Daglezja o opisanie świeżej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

obiektywny

Przychodząc do nowej pracy nie można liczyć że zarobi się dobrze. Najpierw trzeba się wykazać i polegać na słowie pracowników z większym stażem, nie myśląc przy tym że się wymądrzamy. Jest to praca fizyczna, tutaj trzeba czasem dźwignąć 50 kg po 30 razy dziennie. Trzeba przepracować chociaż rok aby stwierdzić, że praca nie jest dla mnie. A młodzi pracownicy po kilku dniach odchodzą. Po prostu złe podejście. Po drugie szkolenia. Tutaj nie potrzeba szkoleń. Po co komu szkolenia i podnoszenie kompetencji skoro pracodawca nie potrafi utrzymać pracownika z długim stażem pracy. Nic dziwnego jak zarabia tyle co pracownik z mniejszym stażem. Po co w tej firmie kierownicy skoro pracodawca i tak omija drogę służbową. Obecnie płace się polepszyły tylko dlatego że wynika to z przepisów prawa. Pracodawca od pensji i tak odbija ZUS i składki co jest dla mnie złodziejstwem bo chcąc mieć pracownika należy na siebie wziąć koszty pracownika. Należy pamiętać że to firma która ma największe zyski w okresie letnim. Ci co chcą iść na urlopy w wakacje mogą zapomnieć o płatnym urlopie. Pozostaje zima i urlop na sankach. Zawsze będziemy źle nastawieni do pracy na rzecz obcych osób bo taka natura Polaka, narzekać. Mimo wszystko może lepiej zakasać rękawy i pokazać na co Cię stać i dopiero potem gdy nie zostaniesz wynagrodzony za dobrą pracę i czujesz się pokrzywdzony porozmawiać z szefostwem i ocenić całą sytuację a nie gadać po kątach. Tyle ode mnie i zapraszam do pracy na dziale kostki ludzi którym się chce i umie się zaangażować a nie stuka po kątach w klawiaturę komórki przez cały dzień.

X

Całe szczęście, że udało się przenieść obok. W końcu jestem odpowienio doceniona, a dalej robie to co lubie. Koniec wszystkiego złego i tego marznięcia.

Goska
@X

X nie wiem dlaczego to piszesz podając sie za kogoś kim nie jesteś. Ja tam osobiście lubiłam marznąć bo robiłam to w super towarzystwie! Pozdrawiam

-:))-

Michała nie ma, ale jest jeszcze kilka dobrych duszyczek które donoszą na prawo i lewo. Format oraz jeszcze jeden sklep który już niebawem otwiera sie na Zawierciu będzie zagrożeniem, a nowa droga dla ludzi.

@Zzzzzzrrrr nigdzie nie ma rekrutacji więc raczej nie wynika to z niechęci nowych potencjalnych pracowników. Chyba, że wiesz o jakichś ofertach, które nie są dostępne aktualnie w Internecie?

Zzzzzzrrrr

Kto chce to pracuje. Dużo osób odeszło, ale niektóre tez wróciły (może nie jest tak złe). Stawki poszły w górę, wiec większości to pasuje. Natomiast należy wspomnieć, że świeżej krwi nie ma. Czyżby nikt nowy nie chciał pracować? Starzy pracownicy i tak robią za 2-uch.

jurgo

daglezja na zewnątrz pięknie wygląda pracownicy mili ale jak się tam pracuje albo pracowało to każdy wie że to obóz pracy

XZZ

A ile płacą na godzinę na rękę? Ile jest przerwy śniadaniowej?

ok

noo wlasnie widze ze w Sochaczewie szukają do pracy magazyniera caly czas ale przecież uważam ze akurat nadgodziny to powinny być dodatkowo płatne nie uważacie? ja tam slyszalem ze w niektórych firmach wlasnie za takie cos placa i to jest duzy plus..

llllllfkfkf

Właściciele narzucają tyle pracy na barki innych pracowników, gdy pensja nie wzrasta lub maleje. Grupki maja zero pracy a pensję stałą. Gdzie tu sprawiedliwość? Na dworze pracują na deszczu, zmarznięte - pracują non stop, nie mogą wejść się ogrzać na sklep bo "odstraszają klientów". Gdzie tu sprawiedliwość? Jedni grzej (usunięte przez administratora) siedząc na stołkach a inni marzną bądź robią non stop bo właściciele tak wymagają, wydzwaniają na dział gdy ktokolwiek choć na chwile sobie usiądzie. Obóz pracy.

retgrt

obgadywanie- w sensie właścicielka radzi się im, zwierza i wszelkie twoje prywatne rzeczy wypływają dzięki tym Paniom. No poziom przedszkola, co świadczy też o tej firmie . JAk najdalej!

nie było kolorowo

Stawka godzinowa ok. 8zł brutto. Hipotetycznie przy zatrudnieniu w oparciu o umowę o pracę na pełny etat i pracy po średnio 168godzin miesięcznie, na rękę nie zarobi się nawet 1000zł (czyli ponad 350zł mniej od minimalnego wynagrodzenia). Realnie pracuje się w tej firmie ponad 200godzin miesięcznie. W miesiącu ok 4 dni wolnych. Nie ma płaconego L4. Jednak to wszystko jest niczym w porównaniu do braku szacunku do pracowników ze strony właściciela, właścicielki, kierowniczki sklepu, wafla, pań z działu chemicznego, blond kasjerki. Mimo to nadal jest wielu sympatycznych pracowników. Podsumowując gó..niana praca na chwilę.

Kocham Panią U. !
@nie było kolorowo

taaaaaaa! Panie z działu chemicznego rządzą :) "Najlepsza strona sklepu" - mało (nic) nie robią a najwięcej przywilejów! Wiecznie podparte i obgadują każdego- nic się nie zmienia!

Wolność słowa

Stawka godzinowa to ok 8zl brutto. Hipotetycznie gdybys mial umowe o prace na pelny etat i pracowal po ok 168godz miesiecznie to nie mialbys nawet 1000zl na reke. W miesiacu srednio 4dni wolne. Calkowity brak szacunku. Na odchodnym nawet wieloletni pracownicy slysza tylko obelgi. A jezeli chodzi o brak ogloszen to tj jest napisane powyzej. Wlasciciele po odejsciu pracownikow dorzucaja obowiazkow tym ktorzy zostaja. Dodatkowo cóż idzie zima. Ta branża w pewnym stopniu jest zalezna od sezonu. Po co dokladac sobie kosztow na zime. Poczekajcie do wiosny. Wtedy sciana placzu zapelni sie ogloszeniami ;-)

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Kamienia i Kostki Brukowej Daglezja - Zawiercie

• Jak się pracuje w Centrum Kamienia i Kostki Brukowej Daglezja?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Kamienia i Kostki Brukowej Daglezja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Kamienia i Kostki Brukowej Daglezja?

Centrum Kamienia i Kostki Brukowej Daglezja
1.6/5 Na podstawie 29 ocen.
  • ul. Brata Alberta 6
    42-400 Zawiercie