Opinie o Centrum Kamienia i Kostki Brukowej Daglezja w Zawiercie

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Centrum Kamienia i Kostki Brukowej Daglezja. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Centrum Kamienia i Kostki Brukowej Daglezja o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż artykułów ogrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Kamienia i Kostki Brukowej Daglezja w Zawiercie

Jak długo czekaliście na odzew z Centrum Kamienia i Kostki Brukowej Daglezja? Oddzwaniają zawsze?

Petent Nowy wpis
@Pytanie

Raz zadzwoniła i pytała czy mam duże doświadczenie, mówię że większe niż jej gardło, chyba nie zdałem

Ehe Nowy wpis
Kandydat
@Petent

To chyba bardzo dawno temu dzwoniła bo od dłuższego czasu rekrutacją zajmuje się facet????

Przelotny

Pracowałem 2 tygodnie, ogólnie sama praca mi się podobała jako że moim zainteresowaniem jest ogrodnictwo, ludzie których poznałem również w porządku, mili, pomocni. Ale były dwie rzeczy które mnie raziły to tego stopnia że zdecydowałem się odejść. Pierwsza to brak toalety (na wyjazdach do pielęgnacji ogrodów) serio muszę iść w krzaki załatwić potrzeby jak zwierzę... Druga to praca po 10 godzin (jeśli pracujesz na miejscu w sklepie to 9) jednak ja byłem w grupie która wyjeżdżała w trasy. Gdyby nie te dwa powody pracowałbym nadal

Xyz
@Przelotny

Nie napisałeś o stawkach brutto, umowie na najniższą krajową, ((usunięte przez administratora) nadgodzinach , braku płatnego urlopu w sezonie ( jedynie max 6 dni bezpłatnego). Płatny urlop jedynie zimą . Poza sezonem ogrodnicy mają wolne albo robią przy rąbaniu drewna. To tylko część minusów...

Maria Nowy wpis
@Xyz

Hmm a czy to nie jest oczywiste dla tej branży, że urlop jest poza sezonem?

Xyz Nowy wpis
@Maria

Czytaj ze zrozumieniem ! Brak PŁATNEGO urlopu!

Kubuś

Praca dla ludzi chcących pracować. Kierownictwo wymagające ale jak ktoś zna swoje miejsce w szeregu i się słucha i pracuje jak trzeba będzie robić.Szefostwa czasem krzyczy ale wystarczy spuścic głowę przeprosić robić dalej bo od tego jest pracownik fizyczny.

Trd
@Kubuś

Bardzo pouczająca i dająca wiele do myślenia opinia. W Korei Północnej wyznawane są podobne zasady i wartości.

Anonim
@Trd

Kolega trafił w sendo, to samo miałem na myśli

Jakie wartości są cenione w Centrum Kamienia i Kostki Brukowej Daglezja?

Pluskwa
@Pytanie

Kto zadaje takie (usunięte przez administratora)pytania? Jak z durnego szkolenia

Rozmowa kwalifikacyjna
Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Centrum Kamienia i Kostki Brukowej Daglezja? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Ammega Poland Sp. z o.o.
(62 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Centrum Kamienia i Kostki Brukowej Daglezja. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Ona
@Pytanie

Nie ma możliwości rozwoju. Nie ma szkoleń. Nie ma podnoszenia kwalifikacji.

Pan

Centrum oraz obsługa na najwyższym poziomie ale...to ale to brak klimatyzacji na sklepie. Ogromny skwar, w ktorym odrazu robi się słabo. Szkoda tylko ludzi pracujacych w środku po tyle godzin. Niestety właściciele niedostrzegaja problemu.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Centrum Kamienia i Kostki Brukowej Daglezja o opisanie świeżej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

obiektywny
@Administrator

Przychodząc do nowej pracy nie można liczyć że zarobi się dobrze. Najpierw trzeba się wykazać i polegać na słowie pracowników z większym stażem, nie myśląc przy tym że się wymądrzamy. Jest to praca fizyczna, tutaj trzeba czasem dźwignąć 50 kg po 30 razy dziennie. Trzeba przepracować chociaż rok aby stwierdzić, że praca nie jest dla mnie. A młodzi pracownicy po kilku dniach odchodzą. Po prostu złe podejście. Po drugie szkolenia. Tutaj nie potrzeba szkoleń. Po co komu szkolenia i podnoszenie kompetencji skoro pracodawca nie potrafi utrzymać pracownika z długim stażem pracy. Nic dziwnego jak zarabia tyle co pracownik z mniejszym stażem. Po co w tej firmie kierownicy skoro pracodawca i tak omija drogę służbową. Obecnie płace się polepszyły tylko dlatego że wynika to z przepisów prawa. Pracodawca od pensji i tak odbija ZUS i składki co jest dla mnie złodziejstwem bo chcąc mieć pracownika należy na siebie wziąć koszty pracownika. Należy pamiętać że to firma która ma największe zyski w okresie letnim. Ci co chcą iść na urlopy w wakacje mogą zapomnieć o płatnym urlopie. Pozostaje zima i urlop na sankach. Zawsze będziemy źle nastawieni do pracy na rzecz obcych osób bo taka natura Polaka, narzekać. Mimo wszystko może lepiej zakasać rękawy i pokazać na co Cię stać i dopiero potem gdy nie zostaniesz wynagrodzony za dobrą pracę i czujesz się pokrzywdzony porozmawiać z szefostwem i ocenić całą sytuację a nie gadać po kątach. Tyle ode mnie i zapraszam do pracy na dziale kostki ludzi którym się chce i umie się zaangażować a nie stuka po kątach w klawiaturę komórki przez cały dzień.

X

Całe szczęście, że udało się przenieść obok. W końcu jestem odpowienio doceniona, a dalej robie to co lubie. Koniec wszystkiego złego i tego marznięcia.

Goska
@X

X nie wiem dlaczego to piszesz podając sie za kogoś kim nie jesteś. Ja tam osobiście lubiłam marznąć bo robiłam to w super towarzystwie! Pozdrawiam

-:))-

Michała nie ma, ale jest jeszcze kilka dobrych duszyczek które donoszą na prawo i lewo. Format oraz jeszcze jeden sklep który już niebawem otwiera sie na Zawierciu będzie zagrożeniem, a nowa droga dla ludzi.

Marta
Inne

@Zzzzzzrrrr nigdzie nie ma rekrutacji więc raczej nie wynika to z niechęci nowych potencjalnych pracowników. Chyba, że wiesz o jakichś ofertach, które nie są dostępne aktualnie w Internecie?

Zzzzzzrrrr

Kto chce to pracuje. Dużo osób odeszło, ale niektóre tez wróciły (może nie jest tak złe). Stawki poszły w górę, wiec większości to pasuje. Natomiast należy wspomnieć, że świeżej krwi nie ma. Czyżby nikt nowy nie chciał pracować? Starzy pracownicy i tak robią za 2-uch.

jurgo

daglezja na zewnątrz pięknie wygląda pracownicy mili ale jak się tam pracuje albo pracowało to każdy wie że to obóz pracy

XZZ

A ile płacą na godzinę na rękę? Ile jest przerwy śniadaniowej?

ok

noo wlasnie widze ze w Sochaczewie szukają do pracy magazyniera caly czas ale przecież uważam ze akurat nadgodziny to powinny być dodatkowo płatne nie uważacie? ja tam slyszalem ze w niektórych firmach wlasnie za takie cos placa i to jest duzy plus..

llllllfkfkf

Właściciele narzucają tyle pracy na barki innych pracowników, gdy pensja nie wzrasta lub maleje. Grupki maja zero pracy a pensję stałą. Gdzie tu sprawiedliwość? Na dworze pracują na deszczu, zmarznięte - pracują non stop, nie mogą wejść się ogrzać na sklep bo "odstraszają klientów". Gdzie tu sprawiedliwość? Jedni grzej (usunięte przez administratora) siedząc na stołkach a inni marzną bądź robią non stop bo właściciele tak wymagają, wydzwaniają na dział gdy ktokolwiek choć na chwile sobie usiądzie. Obóz pracy.

retgrt

obgadywanie- w sensie właścicielka radzi się im, zwierza i wszelkie twoje prywatne rzeczy wypływają dzięki tym Paniom. No poziom przedszkola, co świadczy też o tej firmie . JAk najdalej!

nie było kolorowo

Stawka godzinowa ok. 8zł brutto. Hipotetycznie przy zatrudnieniu w oparciu o umowę o pracę na pełny etat i pracy po średnio 168godzin miesięcznie, na rękę nie zarobi się nawet 1000zł (czyli ponad 350zł mniej od minimalnego wynagrodzenia). Realnie pracuje się w tej firmie ponad 200godzin miesięcznie. W miesiącu ok 4 dni wolnych. Nie ma płaconego L4. Jednak to wszystko jest niczym w porównaniu do braku szacunku do pracowników ze strony właściciela, właścicielki, kierowniczki sklepu, wafla, pań z działu chemicznego, blond kasjerki. Mimo to nadal jest wielu sympatycznych pracowników. Podsumowując gó..niana praca na chwilę.

Kocham Panią U. !
@nie było kolorowo

taaaaaaa! Panie z działu chemicznego rządzą :) "Najlepsza strona sklepu" - mało (nic) nie robią a najwięcej przywilejów! Wiecznie podparte i obgadują każdego- nic się nie zmienia!

Wolność słowa

Stawka godzinowa to ok 8zl brutto. Hipotetycznie gdybys mial umowe o prace na pelny etat i pracowal po ok 168godz miesiecznie to nie mialbys nawet 1000zl na reke. W miesiacu srednio 4dni wolne. Calkowity brak szacunku. Na odchodnym nawet wieloletni pracownicy slysza tylko obelgi. A jezeli chodzi o brak ogloszen to tj jest napisane powyzej. Wlasciciele po odejsciu pracownikow dorzucaja obowiazkow tym ktorzy zostaja. Dodatkowo cóż idzie zima. Ta branża w pewnym stopniu jest zalezna od sezonu. Po co dokladac sobie kosztow na zime. Poczekajcie do wiosny. Wtedy sciana placzu zapelni sie ogloszeniami ;-)

Wolność słowa

Stawka godzinowa to ok 8zl brutto. Hipotetycznie gdybys mial umowe o prace na pelny etat i pracowal po ok 168godz miesiecznie to nie mialbys nawet 1000zl na reke. W miesiacu srednio 4dni wolne. Realny czas pracy to ponad 200godz a umowa na 1/2 etatu. Calkowity brak szacunku. Na odchodnym nawet wieloletni pracownicy slysza tylko obelgi. A jezeli chodzi o brak ogloszen to tj jest napisane powyzej. Wlasciciele po odejsciu pracownikow dorzucaja obowiazkow tym ktorzy zostaja. Dodatkowo cóż idzie zima. Ta branża w pewnym stopniu jest zalezna od sezonu. Po co dokladac sobie kosztow na zime. Poczekajcie do wiosny. Wtedy sciana placzu zapelni sie ogloszeniami ;-) Pani M.Dz. Nie ma sensu zaprzeczac faktom

Wolność słowa

Realne stawki dla nowych pracownikow to ok 8zl brutto. I zatrudnienie na umowe na pol etatu. W rzeczywistosci praca po ponad 200godz miesiecznie. Srednio 4 dni wolne w miesiacu. Dodatkowo sa premie. Jednak sa to premie raczej uznaniowe. Nikt nie wie jak sa naliczane. Hipotetycznie pracujac na umowe na pelny etat przez 168 godzin miesiecznie na reke nie bedziesz miec nawet 1000zl. Zazwyczaj po dobrej wyplacie nastepuje slaba. Jak juz pracownicy bardzo narzekaja. Wtedy znowu lepsza wyplata dla uspokojenia. Jedyny plus jest taki ze wyplaty zawsze sa na czas. Faktem jest fala zwolnien w tej firmie sklad pracownikow ulegl znacznemu ograniczeniu. Odeszlo bardzo wielu pracownikow. Na drzwiach pojawialy sie coraz to nowe ogloszenia. Odchodza nawet osoby ktore przepracowaly dla Pani D. wiele lat. A na pożegnanie uslyszaly tylko obelgi. P.S. na tym forum nie pisza frustraci i nieudacznicy zyciowi którzy chca sie wyżyć. Tylko osoby ktore tam pracuja badz pracowaly i przedstawiaja faktyczne informacje dotyczace tej zalosnej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Kamienia i Kostki Brukowej Daglezja - Zawiercie

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Centrum Kamienia i Kostki Brukowej Daglezja?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Kamienia i Kostki Brukowej Daglezja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Kamienia i Kostki Brukowej Daglezja?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrum Kamienia i Kostki Brukowej Daglezja
1.6/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • ul. Brata Alberta 6