Opinie o Centrum Kamienia i Kostki Brukowej Daglezja w Zawiercie

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Centrum Kamienia i Kostki Brukowej Daglezja. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Centrum Kamienia i Kostki Brukowej Daglezja o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż artykułów ogrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Kamienia i Kostki Brukowej Daglezja w Zawiercie

Wolność słowa

Tu nie chodzi o opinie tylko o fakty. Stawka godzinowa jest nizsza niz przy minimalnym wynagrodzeniu. Dostajesz umowe na 1/2 etatu a pracujesz po ok 220godzin miesiecznie. L4 nie jest placone. Urlop platny tylko w miesiacach zimowych. Wlascicielka ustalila stawke 50zl za dzien urlopu i tyle jest platny w zimie latem jest to urlop bezplatny. Jest kilku pracownikow faworyzowanych. Pozistali musza znosic zachowania na granicy mobbingu ze strony wlascicielki, wlasciciela i kierowniczki sklepu. Kierowniczka sklepu przenosi swoje problemy rodzinne do pracy. Cala firma slyszy jej nerwowy stukot obcasow kiedy przekonana o swojej nieomyslnosci biegnie mieszac z blotem kolejnych pracownikow. Wlascicielka potrafi wyzwac praciwnika na sklepie przy klientach. Ta firma jest toksyczna. Pracownik jest dla wlascicieli niczym. Mozna by jeszcze dlugo wymieniac nielegalne praktyki stosowane przez Panstwa D. Wielu pracownikow odchodzi z tej firmy co tylko swiadczy o tym co sie tam dzieje. Odchodza po jednym dniu pracy, po miesiacu, a w ostatnim czasie nawet wieloletni pracownicy. Zaloga na sklepie zostala mocno ograniczona bo nikt nie chce tam przyjsc. Ale wlascicielka nic sobie z tego nie robi bo przeciez pracownika mozna zajezdzic.

s

swoje opinie to tu zamieszczają chyba w większości nieudaczniki życiowe i frustraci . to co piszą to w dużej części zniekształcone i wyolbrzymione bzdury. ci co są normalni nie zniżają się do dyskusji z nimi

trochę prawdy
@s

wolność słowa polega ,na tym ze każdy może wypowiedzieć swoją opinię! Coś mi się wydaje , że właścicielka dobrała się do komputera i teraz rzuca epitetami... Frustraci, bo mówimy o złych warunkach w Pani firmie? Dzień dobry- proszę się przejrzeć w lustrze .. .. Oszukują Państwo ludzi! Wykorzystują! Nie wypłacają zaległego urlopu, gdy ktoś się zwolni. MASAKRA.

Wolność słowa
@trochę prawdy

@s Brawo. Trzeba mowic głośno o tym co się dzieje w tej firmie. O wszystko w tej firmi trzeba walczyc. Właścicielce nie wystarczy że zarabia na klientach. Musi jeszcze zdzierac z pracowników. Bo przecież jej nie stac zeby uczciwie placic pracownikom - hipokrytka.

Heheszka
@s

Napisała to chyba osoba która owych "nieudaczników" zatrudnia. :) Ale jednak rozczarowanie polega na tym że nawet nieudacznikami nie da się całkowicie sterować ...

t

raczej piszą prawdę aniżeli gdybają jak to może być w Daglezji.

t

tu to chyba nie ma wątpliwości ?! same negatywy. aż dziw , że tam jeszcze ktokolwiek pracuje

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Centrum Kamienia i Kostki Brukowej Daglezja? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
byly pracownik

wszyscy piszą o pracy non stop po 220 godz w miesiącu, niskiej choć regularnej pensji. Nie da się jednak ominąć tematu płacenia Zus-u przez pracowników z ich wypracowanych godzin bądź premii (śmiesznych).kilku pracowników otwarcie oskarżyło właścicieli o złodziejstwo, a oni/ona "wiem, że to jest złodziejstwo". Dziwne , że nie jest tak otwarta podczas kontroli z PIP-u itp. Dodam jeszcze, że -cytując właścicielkę- chorować to można dzień lub dwa, a nie tydzień. Idąc tym tropem nie uznaje ona l4 - denerwuje się jak ktoś choruje dłużej niż dwa dni, a za l4 nie płaci. Dodam, że słownictwo właścielki i zachowanie jest poniżej wszelkiej skali- uważa, że pracownicy są prości i oszukują ją na każdym kroku. Chciwa, prosta, nieszanująca nikogo. Zdecydowanie nie polecam! Gdyby był to Facebook zakończyłbym tak : #temat dla uwagi. Niestety to go work wiec odstraszam wszystkich od aplikowania do tej firmy, a właścicielom polecam polowanie na pontony , bo niedługo tylko przygarnięcie uchodźców pozwoli na istnienie firmy i jej egzystencje.

Kb

Rozwinąć Jak napisałem podsłuchy szefostwo traktuje cie jak niewolnika bo skoro ci płacą to jesteś na ich rzadanie. Po za tym chłopaki nie oszukujcie się. Robicie tam o 8 do 18 nie macie nic z życia. Sumując sobie wypłaty roczne wychodzi wam taka sama średnia co w innych zakładach pracy w których robicie od 6 do 14 albo od 14 do 22. A tu bierzecie wszystko na siebie. Jeździcie autami które się nie nadają do użytku bo po załadowaniu auto żyje własnym życiem. Zieloni jak złapią wy za to odpowiadacie. z tego co wiem w umowie macie prace na firmie nie w terenie. Tak że nie chce nie zniechęcać ale warto siąść i się zastanowić czy warto. To jest podstawowe pytanie poświęcać wszystko dla takiej firmy która nic nie oferuje tylko więcej wymaga

Były robol

Witam Napisze moje prywatne zdanie na temat tej firmy. Jedyny plus wypłata zawsze była przed 10 i tyle z plusów. A minusy -umowa na pół etatu lub 1/16 -minimum 220 godz pracy - ciagle nie zadowolone szefostwo -niszczenie człowieka psychiki (mianowicie załóżmy że za przerobiony miesiąc dostajesz super wypłatę która motywuje cie do lepszej pracy i charuje się jak głupi to za ten miesiąc dostajesz taka wypłatę ze nie starczy ci na opłaty a co dopiero na jedzenie.) -inwigilacja na każdym kroku -podsłuchy w szatni mógł bym tak wymieniać i wymieniać Chyba najspokojniej to jest na ogródkach robić bo tam się tylko trzeba używać z dyrektorkiem całym od ogrodów i kierownikiem który sam ucieka z firmy żeby z szefostwem się nie użerać. Pewnie ten wpis zostanie usunięty wiec skopiuje go i wkleję z powrotem ;)

M.g.r

Łatwiej chyba wymienić kilku pracownikow z pelnym niz cala liste pracownikow na pół.

M.g.r

Tak. To chyba jedyna zaleta. Trzeba niestety pamietac ze umwa jest tylko na pol etatu. I wbrew pozorom pracy tam jest sporo na niektorych dzialach. Sa oczywiscie i tacy co nie musza robic prawie nic. Poza donoszeniem. Takie odgorne przyzwolenie.

Ropo

Jakis czas temu bylem na rozmowie o prace. Praca przez 6 dni w tygodniu po 9 h z niedzielami wlacznie. To jeszcze do przyjecia. Ale zaproponowana stawka za godzine BRUTTO nizsza niz stawka przy najnizszej krajowej na reke to juz jest niewolnictwo. Niestety problem z praca w tym miescie sprawia ze zawsze ktos zdesprowany podejmie te prace.

Wrr . ...

Nie wydaje mi się ze takie egzotyki zapraszam do Dąbrowy górniczej tam jest wybór tego samego co w daglezji taniej i transport idealne wszystko bez problemu

Wszystko tam jest nie tak jak trzeba tylko ludzi szkoda. Pracowałem tam dobre 5lat i wiem jak to wyglada

pppp

najgorsza firma w zawierciu

hi

prawda w oczy kole , starzy pracownicy psują atmosferę czas na zmiany

pebi

Pracowałam tam kiedyś i było fajnie. Dużo się nauczyłam. Atmosferę to czasami psuli starzy pracownicy, ale w porównaniu do innych firm przez które przeszłam to luzik. Szefostwo było ok, pensja zawsze na czas. Przeniosłam się do innego miasta ale pracę w Daglezji wspominam najlepiej ze wszystkich moich dotychczasowych. Pozdrowienia dla wszystkich pracowników, szczególnie chłopaków z mechanicznego ...

zzz

Kolejny lizus. Idz jeszcze szefowej zamelduj, że taki dobry post dałeś. A prawda jest zupełnie inna! Cały czas inwigilacja, podsłuchy, kamery, odciski palców to ich sposób na posłuszeństwo! A jak chcesz mieć dobrze musisz donosić. Najlepsze są histerie Pani.

kolorowanka

Wiele z tych opinii jest krzywdząca zarówno dla pracowników jak i właścicieli. Nie jest idealnie, ale nie jest też źle. Od początku wiesz na co się piszesz. Nikt Ci nie opowiada bajek. Jestem zadowolona z pracy, choć jak większość czasami narzekam. Praca jest wymagająca, pracodawczyni wiele wymaga, ale w mojej opinii jest fair w stosunku do pracowników. Bardzo cenię jej zaangażowanie i osiągnięty sukces.

Gienia

Widzę ze się opinią nie spodobała pani G. Obgadywania klientów i zostało usunięte.

grube lolo

a teraz siedzą młodzi z emerytami na białej hali przy piecu za 700 zl dałny hahaha

malicik

Robota dla ludzi co nie znają się na zegarku albo pieniądzach. Tragedia

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Kamienia i Kostki Brukowej Daglezja - Zawiercie

• Jak się pracuje w Centrum Kamienia i Kostki Brukowej Daglezja?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Kamienia i Kostki Brukowej Daglezja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Kamienia i Kostki Brukowej Daglezja?

Centrum Kamienia i Kostki Brukowej Daglezja
1.6/5 Na podstawie 28 ocen.
  • ul. Brata Alberta 6
    42-400 Zawiercie