Opinie o Centrum Kamienia i Kostki Brukowej Daglezja w Zawiercie

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Centrum Kamienia i Kostki Brukowej Daglezja. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Centrum Kamienia i Kostki Brukowej Daglezja o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż artykułów ogrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Kamienia i Kostki Brukowej Daglezja w Zawiercie

xyz

Płatnego urlopu nie przyznają tyle ile się należy, leczy tyle ile wypracowałeś sobie w poprzednim roku. Jeżeli zatrudniłeś się w grudniu masz tylko 2-3 dni płatnego urlopu w roku następnym.

xxx

się przekonasz jak jest jak zaczniesz pracować?! zobaczymy jak będziesz pisał po pierwszym miesiącu???????????? ja tam pracowałem i potwierdzam te negatywne opinie niestety bo też myślałem że to będzie fajna praca.czekam na twoją opinie!

byłytyu

zgadza się ,totalne dno. zrobisz ponad 200 godz umowa na 1/2 etatu minus zus urlop w zime a L4 zapomnij. najgorsze jest że ludzie się na to godzą i dają tak wyp........

embek

witam miałem tam okazje pracować pare lat temu. pracowałem na ogrodach wiadomo jak fizol zwykły nie było by zle gdyby nie to ze sie robiło od rana do wieczora tzn do 18 kasa była 8zl na reke plus premia w zależności od klienta i ogrodu. ogólnie nigdy nie miałem z właścicielami problemu zawsze byli usmiechnieci a zwłaszcza pani właściciel. z przekretami umownymi miałem do czynienia i nie tylko ja ale wtedy ważne było dla mnie że sie w kieszeni zgadzało;) po 2 latach pracy moge powiedzieć ze dużo wyniosłem z tej firmy doświadczenia lecz niestety nie chciałbym już pracować na słońcu po 10-12 godzin dziennie. prawda jest taka ze na sklepie słaba kase ludzie maja ale jak masz checi i zapał to naprawde można zarobić z 2500zl na ogrodach na reke nie schodząć w sezonie tylko pamietajcie coś za coś nie za darmo

byłyxyz
@embek

hahaha!? praca w tej firmie to pomyłka. ale też nie wierzyłem w te posty i chciałem sprawdzić. uszukują ludzi w biały dzień!przed wypłatą pranie głowy ,jaki to mamy kraj ,system,itd jak państwo okrada właścicieli.. nie realne w tej firmie przy pełnym etacie pracy około 160 godz dostać 1300zł

polon
@embek

2500???haha! przez ile miesięcy w roku? a co zimą? piszesz że nie zależało ci na umowie a co jak byś złamał noge czy ręke i 2,3 miesiące nie sprawny do pracy????? ZUS z1/2 etatu?

pytam
@embek

2500 zł po 12 godz x 20 dni ciężkiej pracy =10,416667zł bez umowy to dużo????????? tylko w sezonie????????

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Centrum Kamienia i Kostki Brukowej Daglezja? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
romuald

Pracując w Daglezji udowadniasz sobie i otoczeniu iż nie masz zadnych wyższych aspiracji zawodowych. to przykre.

były

życzę powodzenia dla właściciela w szukaniu mechanika za 5zł na godzinę na całe szczęście w tym fachu mechanicy nawet za 8zł nie chcą pracować szkoda tylko klientów bo kto tam naprawia te kosiarki ?

LoL

oj duzo sie dzieje! tylko (usunięte przez administratora) na ogródkach za gówniane pieniadze i nie mają czasu napisać robole

nic nowego sie nie dzieje???

gość

Kandydowałam do pracy w biurze w tejże firmie, pierwsze wrażenie bardzo pozytywne natomiast już drugiego dnia okazało się, że nie byłam jedyną osobą, która NADAWAŁA SIĘ do tej pracy, a mianowicie właścicielka urządziła sobie casting i równocześnie ze mną przychodziły 3 inne kandydatki -.- umowa na połowę etatu, a praca na ponad cały etat, brak słów.

XyXy

Jeśli mogę to powiem, że ta firma ma jeszcze jednego właściciela, który monitoruje i podsłuchuje nas. Kamery nie są na złodziej. Mówicie o takich a nie innych umowach, a kto odzywa się o inne? Nikt nie ośmiela się walczyć o swoje bo doskonale wie,że wywalczy jedynie poprawę dla osób które tam wiele, wiele lat już pracują. Na szczęście mnie już tam nie ma. Powodzenia

joł

Magistra inżyniera jak już coś:)

avatar

najgorsza firma w zawierciu omijajcie z daleka(usunięte przez administratora)

Praca w tej firmie to koszmar od rana do wieczora również w niedziele (usunięte przez administratora)

xxxxx

Nadrabiają zaległości w papierach powołując się na nabór nowych pracowników ( nowe osoby starając się pracują w pocie czoła nadrabiają zaległości) W końcu i tak zatrudniają osobę która ma "plecy". Szefowa natomiast ma lekkie problemy w relacjach z ludźmi i przy zatrudnianiu i zwalnianiu zachowuje się tak samo nie umie rozmawiać z ludźmi, odpowiada wymijająco, żadnych konkretów i do tego tak gestykulacja.... mało profesjonalna i firma i szefowa, mało profesjonalnie organizowany nabór na pracowników. Jestem zawiedziona zasadami panującymi w tej firmie.Porażka odradzam i nie polecam.Moja ocena to -10 ale takiej nie ma ;)

były

Widzę głucho jedziemy więc z sądem skoro nic się właściciele nie zmienili

były

a raczej nie podpis tylko pismo na owych dokumentach co jednoznacznie przeczy o nieistnieniu owych dokumentów

krupnik

Dzięki Dokładnie nikt nie powinien się dać tak traktować, żeby Polak Polakowi takie rzeczy robił, gdyby każdy domagał się tego co prawnie mu się należy byłoby inaczej ale na chwilę obecną nie tylko Daglezja robi jak robi większość pracodawców nie stosuje się do obowiązujących przepisów kodeksu pracy czują się jakby byli na dzikim zachodzie i mogli wszystko. Jedziemy dalej z bezdusznymi pracodawcami :-)

witam, widać ktoś poruszył tę sprawę bo państwo Dziewiccy mieli kilka kontroli, oby tak dalej. Ludzie nie dajcie się okradać i poniżać!!!!!!!!!!! Powodzenia dla tych którzy temat poruszyli

no ja...

pozdrawiam wszystkich znajomych i ludzi,którzy byli ludźmi w Daglezji...buziaki dla dziewczyn i nie dajcie sie...:)

bado

Niestety większość pracodawców w Polsce traktuje pracowników jak niewolników nie liczą się z nimi ani z ich rodziną pracuj od rana do wieczora za marne grosze zapomnieli że norma godzin to 165 a nie 230 w miesiącu że soboty i Niedziele są dniami wolnymi dla pracownika na spędzenie czasu z rodziną a jeżeli już ma przyjść w te dni to wypadałoby mu zapłacić jakieś godziwe stawki godzinowe cóż więcej pisać w Polsce mamy obozy pracy biedę i nędzę każdy pracodawca robi co chce.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Kamienia i Kostki Brukowej Daglezja - Zawiercie

• Jak się pracuje w Centrum Kamienia i Kostki Brukowej Daglezja?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Kamienia i Kostki Brukowej Daglezja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Kamienia i Kostki Brukowej Daglezja?

Centrum Kamienia i Kostki Brukowej Daglezja
1.6/5 Na podstawie 28 ocen.
  • ul. Brata Alberta 6
    42-400 Zawiercie