Aluron Sp. z o.o.

Opinie o Aluron Sp. z o.o.

@Zuzanna

Witam, w odpowiedzi na zapytanie poniżej przedstawiamy benefity, które możesz otrzymać pracując w naszej firmie: • atrakcyjne ubezpieczenie na życie • prezenty mikołajkowe dla dzieci • paczki świąteczne dla pracowników • bezpłatne porady prawne • możliwość rozwoju i nauki w nowoczesnej firmie • imprezy integracyjne / liczymy, że po zakończeniu pandemii będziemy mogli się wspólnie bawić i integrować/ • karnety na mecze PlusLigi – drużyny siatkarskiej Aluron- CMC Warta Zawiercie • karnety na siłownię INTERFIT CLUB dla pracowników i najbliższej rodziny • dla zainteresowanych pracowników oraz ich rodzin firma zorganizowała szczepienia na Covid -19 na terenie zakładu Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Wszyscy pracownicy zatrudnieni są bezpośrednio przez Aluron, a nie zewnętrzną agencje pracy. Zapraszamy do naszego grona doświadczonych, rzetelnych i pracowitych kandydatów. Złożoność i zakres wykonywanych prac pozwala nam stworzyć warunki dogodne zarówno dla mężczyzn, kobiet, jak również osób ze stopniem niepełnosprawności.

K Nowy wpis

Słuchajcie a jak teraz wygląda kwestia nadgodzin? Widzę, że o dodatek zmianowy proszono by kontaktować się bezpośrednio, mnie najpierw zastanawia czy w ogóle jakieś nadgodziny się trafiają? Są swobodnie do wzięcia jeśli ktoś chce jeszcze więcej zarobić?

74893 Nowy wpis

Ile wynosi dodatek nocny?

Nowy wpis

@74893

Witam, dodatek nocny liczony jest zgodnie z przepisami. Wszystkich szczegółów na ten temat można dowiedzieć się w dziale kadr, który pracuje codziennie w godzinach 8.00 - 16.00. Zapraszamy! Wszystkim Pracownikom i Kandydatom życzymy dużo zdrowia!

Beata Nowy wpis

Hej. :) może będzie tu teraz któraś z Pań, która zatrudnia się obecnie na produkcji? ciekawa jestem pracy, zwłaszcza ze w innym wątku pojawiło się zainteresowanie nią. W jaki sposób stanowiska pracy są zorganizowane? I przy jakiej atmosferze się pracuje?

Joanna

Dzień dobry Czy są przyjęcia na produkcję? Coś dla kobiety mam doświadczenie na produkcji.

@Joanna

Witam, Uprzejmie proszę o złożenie swojego CV na portierni lub wysłanie go mailem na adres: rekrutacja@aluron.pl. Gdy pojawi się wolny wakat będziemy się z Panią kontaktować. Serdecznie pozdrawiamy!

RC
@Aluron Sp. z o.o.

witam, a co kobieta mogłaby teraz potencjalnie robić na produkcji? czy dużo Pań pracuje? proszę o nieco szerszy opis, bo może również się zgłoszę. Tylko, że ja akurat nie mam jeszcze doświadczenia

@RC

Witam, Każde stanowisko jest inne i wymaga różnych umiejętności i doświadczenia. Szczegóły zawsze omawiamy indywidualnie na spotkaniu. Zachęcamy do wysłania swojego CV również osoby bez doświadczenia pracy na produkcji. Pozdrawiamy!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Aluron Sp. z o.o. na stanowisko PROGRAMISTA C#? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Dlaczego?

Proszę mi wyjaśnić się dlaczego pracownicy nie dostają pasków co miesiąc oraz nie jest wypłacany dodatek nocny?

@Dlaczego?

Witam, Szanowni Państwo, Pracodawca wypłaca dodatek nocny. Jest on wliczony w miesięczne wynagrodzenie. Pracodawca nie ma obowiązku wydawania pracownikom pasków wynagrodzeniowych. Pracodawca ma obowiązek przekazać pracownikowi imienny raport miesięczny dla osoby ubezpieczonej (ZUS RMUA). Każdy pracownik ma prawo poprosić o udostępnienie mu do wglądu dokumentów, które stanowią podstawę do naliczenia jego wynagrodzenia. Pracownicy, którzy czują taką potrzebę, zawsze mogą, sprawdzić dokumenty i wyjaśnić szczegóły w dziale kadr. Zapraszamy! Tymczasem wszystkim Pracownikom życzymy dużo zdrowia i miłego dnia!

Dlaczego?

@Pracodawca dlaczego nie jest wypłacany dodatek nocny? Dlaczego pracownicy nie dostają " pasków" co miesiąc?

Pracuś

Proszę wysłać CV i spotkać się z osobami działu rekrutacji oraz kierownikiem działu.

Witam, wszystkie osoby zainteresowane pracą, rozmową rekrutacyjną, zachęcamy do wysłania swojego CV na adres rekrutacja@aluron.pl. Podczas każdej rozmowy udzielamy wyczerpujących i rzetelnych odpowiedzi na każde zadane pytanie przez kandydata. Zapraszamy także do kontaktu osobistego pod numerem telefonu, który podany jest we wszystkich ogłoszeniach rekrutacyjnych. Jesteśmy otwarci na rozmowy i wszelkie pytania. Tymczasem życzymy wszystkim Pracownikom i Kandydatom miłego i słonecznego dnia w pracy! Pozdrawiamy.

Pracownik od 5 lat

Przykład pozytywny: wczoraj dzieciaki dostały Mikołajowe prezenty. Wielka radość Naszych dzieciaków. Wielkie podziękowania dla obu Panów Prezesów i pracowników biura. Super (usunięte przez administratora)

Jaka umowa obowiązuje w Aluron Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

SA

Premie tutaj są uznaniowe? Ciekawi mnie w jakich okolicznościach ich wysokość jest pomniejszana skoro ktoś już tak napisał? macie odniesienie? Widziałem na stronie, że dostępna jest oferta dla specjalisty od optymalizacji procesów produkcyjnych, czy jest tu ktoś kto aktualnie pracuje i mógłby mniej więcej opisać warunki? czy absolwent uczelni musi przepracować trzy lata by móc awansować na to stanowisko skoro wymaga się takiego doświadczenia?

Premia
@SA

Premie to są w cały świat. Jedni mają od wydajności czyli najwyższe bo w końcu na to robią, inni uznaniową najczęściej ochłap zależny od dobrego nastroju kierownictwa a inni w ogóle nie mają. Ogólnie każdy dział to inny świat.

@SA

Witam, Zapraszamy do naszego grona absolwentów, którym zależy na doskonaleniu zdobytej wiedzy w praktyce produkcyjnej, wdrażaniu nowych technologii i innowacyjnych produktów. Bardzo cenimy Waszą wiedzę i zachęcamy do wysłania CV na adres: rekrutacja@aluron.pl

XI
@Aluron Sp. z o.o.

Witam czy to oznacza, że organizowane są staże studenckie lub właśnie dla absolwentów? Czy to określony, powtarzalny program wdrażany co roku czy raczej nieczęsto są one organizowane? Czy dużo osób w ten sposób dołączyło do zespołu? Trzeba przejść selekcje czy jednak każdy ma na samym początku szanse?

@XI

Witam, każdego kandydata traktujemy indywidualnie. Dlatego do naszego grona zapraszamy ABSOLWENTÓW, którym zależy na nauce, doskonaleniu umiejętności zawodowych, zdobywaniu doświadczenia i wiedzy w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym. Do wysłania swojego CV szczególnie zachęcamy absolwentów wyższych uczelni technicznych (budowa maszyn, automatyka, robotyka, mechanika) do pracy w dziale konstrukcyjnym, technologicznym i rozwoju produktu.

Tak

Dajcie sobie na luz (usunięte przez administratora). Większość (usunięte przez administratora) nie nadaje się na swoje funkcje, (usunięte przez administratora) Ja nie mogę powiedzieć, bo kierownika miałem ok, (usunięte przez administratora) Zasady i regulaminy są tak stworzone, (usunięte przez administratora)brać wam premię, (usunięte przez administratora)e. (usunięte przez administratora)

Pracownik009

Praca w aluronie jest okej wszystko zależy co umiesz ile pracujesz i jak się angażujesz to też zależy od kierownika danego działu czy cie doceni

BA
@Pracownik009

A w jaki sposób można zostać docenionym ? :D Jakaś podwyżka, premia ? Czy po prostu docenienie dobrym słowem ?

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Aluron Sp. z o.o. na Pracownik Produkcji? 7 marca ogłoszenie na Lento.pl.

obserwator

Zdaje się że admin portalu generuje sztuczny ruch na stronie ?

Pracownik logistyki

Informacje dot każdego stanowiska udzielamy podczas rozmowy. Działy oraz poszczególne stanowiska są wynagradzane zgodnie z warunkami pracy i kompetencjami. Zadzwoń proszę i wyślij CV.

Firma Aluron Sp. z o.o. poszukuje pracowników na operator produkcji w mieście Zawiercie. Czy ktoś brał już udział w rekrutacji w tej firmie i może wypowiedzieć się na jej temat? Z ilu etapów się składa?

Monitoring Ruchu w sieci

Drogi administratorze. Takie pytanie wykraczają poza zakres regulaminu portalu.

Iza
@Monitoring Ruchu w sieci

Czemu pytanie o rekrutacje wykracza poza zakres? Ja jestem ciekawa jak wygląda rekrutacja. Może ją opiszesz jak byłeś?

AntySpam
@Iza

Portal działa w ramach regulaminu. Pisząc na portalu akceptujesz ten regulamin i konskwencje z niego wynikające????dotyczy wszystkich użytkowników oraz administracji . Dodatkowe warunki są opisane w ustawie o RODO.

@AntySpam

Można wobec tego spytać o aktualną opinię odnośnie atmosfery w miejscu pracy? Mam na myśli produkcję, jedna Pani pytała kiedyś o zarobki a kobiet to ile obecnie się na niej zatrudnia?

produkcyjny
@Wiktoria

Pałca zależy od kompetencji umiejętności, uprawnień i stanowiska i stażu pracownika ,,, wyśłij CV i dostanisz info ,,,,, atmosfera prawie rodzinna

@produkcyjny

Staz pracy i uprawnienia haha dobre.. ludzie pracują tu po kilkanaście lat i nie słyszałem od żadnego zeby miał stazowe

Wiktoria

Jesteś chyba na bieżąco? Rozwiniesz szerzej temat tych wspomnianych uprawnień? Część twojej wypowiedzi została ukryta i zastanawia mnie powód... Były to jakieś negatywne określenia? Czym spowodowane jeśli juz?

@grzegorz
@Wiktoria

Kulutura organizacji ok,(usunięte przez administratora)

Kaczor

Śmieszne jest to że taka firma daje na święta pracownikom paczki warte grosze w dzisiejszych czasach. Gdzie takie firmy jak (usunięte przez administratora)daje pracownikom na święta po 1000 zł.

@Kaczor

różnie bywa, jednak widzę, że pisałeś do przed świętami chyba, więc w tym roku jaki drobiazg się trafił?

Kaczor
@Wiktoria

To samo co roku(usunięte przez administratora) paczka.

Ktoś

Hej ! Jak zarobki w Aluronie na produkcji ,najniższa ,czy są jakieś dodatki ?

Kobieta

Chciałabym zapytać osoby pracujące na produkcji ( czy zarobi się ponad 3 tyś netto na miesiąc ,czy mniej ? )bardzo bym prosiła o szczere odpowiedzi za które z góry dziękuję,.

Chciałem się dowiedzieć jakie są zarobki na początku w firmie Aluron?

@Paweł

Witam, Podczas rozmowy kwalifikacyjnej dokładnie prezentujemy stanowisko, na które rekrutujemy. Przedstawiamy zakres obowiązków, zasady zatrudnienia, naszą kulturę organizacyjną i wartości, którymi kierujemy się w codziennej pracy. W trakcie spotkania każdy kandydat ma okazję przedstawić swoje oczekiwania finansowe, umiejętności i doświadczenie zawodowe. Wysokość zatrudnienia uzależniona jest od praktycznych kwalifikacji, chęci zaangażowania się w pracę na wybranym stanowisku. Zatem wynagrodzenie ustalane jest z każdym kandydatem indywidualnie na spotkaniu rekrutacyjnym.

Tomasz
@Aluron Sp. z o.o.

A czy po okresie próbnym podnosa mi stawke jak przedłuża umowe? Powiem za dużo na poczatku to podziękuja, a za mało to dadza tyle chociaz gdyby powiedziwc wiecej o 500 zł tez by pewnie dali. Pytanie ile chce zarobic nie jest łatwe. No i pracownik sprawdzi sie w ,,praniu'' pracujac. Wtedy Szef w 100% zobaczy ile jest wart

@Tomasz

Odwieczny strach o zarobki - powiesz 500 dostaniesz 200 - powiesz 1000 dostaniesz 500 Nic nie powiesz dostaniesz 100 Wyceń swoje kompetencje !!!!

Kierownik produkcji
@Paweł

uprzejmie proszę o wysłanie swojego CV na adres: rekrutacja@aluron.pl

@Pracowniczek

Ja sie wycieniam na min.(usunięte przez administratora) w krotkim miesiacu bez pracy zmianowej a na pewno nie na noc. I co z tego, że sie wycenię jak tyle nie będą chcieli dac. Nie znam nikogo kto tam pracuje. Tak miałbym rozeznanie w zarobkach w firmie.

@Marek

Napisz CV Pokaż swoje atuty i kwalifikacje, uprawnienia i doświadczenia, wstaw zdjęcie pokaż pasje i cele zawidowe, a potem wyślij na rekrutacja@aluron.pl PS. nie potrzebujesz znajomości !

Ciekawy
@Pracowniczek

A na co Wam zdjęcie? Uroda ma znaczenie?

Ciekawy
@Pracowniczek

A na co Wam zdjęcie? Uroda ma znaczenie?

@Ciekawy

Może być bez …. Ale większość ludzi jest wzrokowcem! CV ma działać jak reklama! sprzedaj się jak najlepiej ! Liczy się każdy atut ????

Grażyna

Witam ! Pracowałam jako pracownik produkcji ,a także jako operator maszyn . Jestem po pięćdziesiątce ,czy mam szansę dostać u was pracę ?

Kierownik HR
@Grażyna

Pokaż swoje atuty i kwalifikacje, uprawnienia i doświadczenia, wstaw zdjęcie pokaż pasje i cele zawodowe, a potem wyślij na rekrutacja@aluron.pl PS. doświadczenie wiekowe to Twój atut !

Poszukuję zatrudnienia jako Elektryk w mieście Zawiercie. Chcę zarabiać 4000 PLN. Spotkaliście się z podobną ofertą?

Witam, uprzejmie proszę o wysłanie swojego CV na adres: rekrutacja@aluron.pl

Mechanik
@Aluron Sp. z o.o.

Czy Firma potrzebuje mechanika-ślusarza od utrzymania ruchu? Jak wyglada taka praca. Doswiadczenie ponad 10 lat. Na produkcji 5 lat Praca jeszcze w laboratorium, magazyn i KJ Uprawnienia na wózki, suwnice, energetyczne SEP do 1 KV , E, EG Znajomość Office, Impuls, Na jaka stawke moge liczyć?

@Mechanik

Witam, uprzejmie proszę o wysłanie swojego CV na adres: rekrutacja@aluron.pl dziękuję

Magdalena
@Aluron Sp. z o.o.

ale to firma prowadzi rekrutacje spontaniczne, non stop czy te Cv wpadają do bazy i tam po prostu sa i czekają na wakat?

Robert
@Aluron Sp. z o.o.

A czy jest możliwość pracy na jedną albo na dwie zmiany? Na noc pracować nie mogę. Czy to mnie skreśla?

Nie pytaj, wyślij aplikację
@Robert

Witam, uprzejmie proszę o wysłanie swojego CV, na adres: rekrutacja@aluron.pl - proszę wskazać wszystkie atuty, uprawnienia, doświadczenie i ograniczenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Aluron Sp. z o.o. - Zawiercie

• Jak się pracuje w Aluron Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aluron Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aluron Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aluron Sp. z o.o.