Aluron Sp. z o.o.

Opinie o Aluron Sp. z o.o.

Karol123

Mam pytanie. Jak wygląda praca na magazynie a Aluronie? Jesteście zadowoleni warto składać CV? A kierownictwo w porządku?

Fresg

Tak ze dalej tankujcie im samochody po korek..pomagajcie im w prywatnych sprawach...a gdy prawda wyjdzie na jaw zeby wam dupk a z zalu nie pekla... he he

Suli

Nie polecam. Pracowalem rok czasu , pieniadze marne , o podwyzke mozna prosic ale jak wchodzi jednym tak wychodzi drugim uchem. Jest facet zatrudniony tylko po to by chodzic i pilnowac czy twoje siku nie trwa przypadkiem minute za dlugo. Umowa o prace ze stawka minimalna , reszta to tak zwana premia , ja mialem (usunięte przez administratora)netto, czyli ta reszta nieopodatkowana. Dla palacych - brak mozliwosci palenia, chociaz palilo sie wszedzie ale ryzykowalo sie "mandat".(usunięte przez administratora) Zwiazek zawodowy nierealny , podnosilem temat to nikt nie chcial podpisac wniosku. Ciesze sie ze odszedlem na hute.

@Suli

Czy po upływie określonego przez pracodawcę czasu nie było możliwości, aby otrzymać awans na wyższe stanowisko? Poleciłbyś pracę w firmie Aluron osobom młodym, które chciałyby nabyć niezbędnego doświadczenia na rynku pracy? Firma ta pomoże im w rozwoju ich kariery zawodowej? Wypowiedz się proszę pod kątem poruszonych przeze mnie aspektów.

@Szymon

Wyższe stanowisko?? Zapomnij. No chyba, że zaczynasz od pakowania i Cię przerzucą na jakąś maszynę czy do innej czynności, która wymaga czegoś więcej niż owijania streczem. Wtedy traktuj to jako awans na wyższe stanowisko. Może w biurze łatwiej, nie wiem, ale na produkcji zapomnij. Jeśli już to prędzej awansują kogoś z najstarszej kadry (robiącego od samego początku) albo tego co żyje bardzo dobrze z kierownictwem.

Szymon

Proszę, aby na forum publicznym nie wyrażać się w ten sposób, ponieważ w swojej wypowiedzi użyłeś słów, które są zakazane na forum publicznym. Masz jakąś wiedzę na temat pracy w firmie Aluron? Jeżeli tak, to zachęcam, abyś napisał, co wiesz na temat tego pracodawcy. Każda merytoryczna informacja jest pomocna dla osób rozważających zatrudnienie w tym miejscu. Może zechcesz powiedzieć jeszcze kilka słów na temat atmosfery panującej w tym miejscu między pracownikami - można liczyć na wzajemną pomoc i współpracę?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Aluron Sp. z o.o. na stanowisko PROGRAMISTA C#? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
nnn

Moje sugestie dla Aluron Sp. z o.o.: Moim zdaniem powinni więcej płacić za soboty. Jakiś dodatkowy bonus za to że przychodzi się w weekend. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Według mnie pracownicy są mało ze sobą zintegrowani. Nie ma dobrej współpracy między pracownikami. Jest tylko rywalizacja. Nie pracują jako grupa, nie chcą sobie pomagać, ogólnie atmosfera między ludźmi jest napięta i ludzie są dla siebie niemili. Według mnie kadra kierownicza powinna bardziej postawić na integrację, traktować wszystkich pracowników równo, pracę oceniać sprawiedliwie.

@nnn

Możesz napisać, jak dokładnie wyglądają zarobki za pracę w firmie Aluron? Wspomniałeś o tym, że przydałoby się jakiś dodatkowy bonus za pracę w soboty, dlatego zaciekawiło mnie to, czy w każdą sobotę pracownik zobowiązany jest pracować, czy może jest to np. tylko jedna sobota w miesiącu? Chciałbym, abyś sprecyzował, jak to wygląda.

Maja

@Pozytywny, dziękujemy za Twoje przesłanie, jednak ciekawi mnie, czy masz jakieś informacje na temat pracy w firmie Aluron? Czy Twoje słowa były kierowane na podstawie tego, co doświadczyłeś w tym miejscu pracy, czy pisałeś ogólnie o warunkach, które proponują pracodawcy w naszym kraju?

Pozytywny

Proponuje wyjść na ulicę o zaprotestować,złym warunkom pracy i płacy kto to widział żeby będąc w unii zarabiać 4 razy mniej niż w Niemczech przy tych samych cenach.Proponuje zrobic druga Grecję sami widzicie że wyszli i zadziałało.A jak to zostawimy to będzie przynajmniej jak jest teraz w tym żydowskim kraju pełnym wyzysku.Ludzie miejcie jaja i nie dajcie się prowokować mediom,głupimi telenowelami bo to wszystko jest celowe tak żeby ludzi zająć głupotami .Na całym świecie się z nas śmieją że jesteśmy ociemniałym narodem ,że damy się tak pomiatać .Dlatego mam nadzieję że weźmiecie sobie to do serca i zrobicie coś z tym ,bo w przeciwnym razie będziemy za grosze tyrać pozdrawiam katoli co tylko narzekają a nic nie robia

Maja

@Olo, Twoja wypowiedź na temat pracy w firmie Aluron na chwilę obecną jest mało uzasadniona, dlatego chciałabym, abyś przedstawił szczegółowo, jak wyglądają zarobki za pracę w tej firmie oraz przedstaw sytuacje, które sprawiły, że tak oceniasz atmosferę w tym miejscu pracy. Może w trakcie Twojej pracy zauważyłeś jakieś pozytywne aspekty pracy, którymi mógłbyś się podzielić? Napisz dokładnie, jak to wygląda.

Maja

@Rosa, podejmuję temat dyskusji na temat pracy w firmie Aluron, dlatego że, jak pewnie zauważyłeś, wątek przeglądają osoby, które rozważają podjęcie zatrudnienia w tej firmie, więc te osoby chciałyby dowiedzieć się, jak obecnie wyglądają warunki pracy, które oferuje pracodawca. Dzięki temu portalowi mają taką możliwość.

Rosa

Mają!Więc nie rozumiem w jakim celu podjelaś temat!...Ja jeśli nie mam nic do powiedzenia w danym temacie,to siedzę cicho

Maja

@Rosa, insynuujesz, że jestem pracownikiem firmy Aluron i wiem coś na temat osoby, którą wymieniłeś w swoim komentarzu? Otóż chcę wyprowadzić Cię z błędu, ponieważ nie jestem pracownikiem firmy ani też osobą, która jest powiązana z tym pracodawcą, więc nie odpowiem na Twoje pytanie. Wracając do meritum wątku, proszę, aby osoby, które posiadają wiedzę na temat pracy w firmie Aluron wypowiedziały się na temat tego miejsca pracy, ponieważ w dalszym ciągu wątek obserwują osoby, które zamierzają aplikować do pracy w tej firmie.

Rosa

Maja!Naprawde nie rozumiesz,czy tylko udajesz? Gdyby jednak, było to dla ciebie za trudne,ponowie swoje pytanie! Jak tam madzia s? Błyszczy jak w rosie?!

Maja

@Rosa, o którym dokładnie pytaniu ze swojej strony piszesz w swoim komentarzu? Ostatni Twój komentarz nie zawiera żadnego pytania, dlatego sprecyzuj, co miałaś na myśli. W dalszym ciągu oczekuję informacji na temat pracy w firmie Aluron. Jeżeli są wśród forumowiczów osoby, które posiadają informację na temat pracy w tej firmie to szczerze zachęcam do wypowiedzi, aby pomóc innym użytkownikom, którzy rozważają zatrudnienie w tej firmie.

Rosa

Maja czy ty potrafisz czytać ze rozumieniem?! Ja wyraźnie sformułowałam swoje pytanie. Próbujesz nieudolnie odbiec od tematu.

Maja

@Rosa, czyli, jak dobrze rozumiem jesteś zainteresowana pracą w firmie Aluron? Jeżeli możesz dodać coś na temat pracy w tym miejscu to zapraszam, abyś wypowiedziała się w tym temacie. Drodzy użytkownicy, czy ktoś z Was może podzielić się informacjami, jak obecnie wygląda praca w firmie Aluron? Jak Wam się pracuje w tym miejscu? Zachęcam do merytorycznej dyskusji na ten temat.

Rosa

Z kad mam wiedzieć skoro tam nie pracuje? Pytam o nią gdyż firmę tworzą ludzie,a ona to prawdziwa perełka

Maja

@Rosa, nie ładnie jest dyskutować na temat osób, które nie uczestniczą bezpośrednio w dyskusji, dlatego, proszę, abyś wypowiedziała się o firmie Aluron a nie o osobach, które tam pracują. Jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia u tego pracodawcy? Wiesz coś na ten temat?

Rosa

Witam...tu kolezanka z rosy.chciałam zapytać jak tam sprawuje sie madzia s?

Maja

@nadzieja zakładu nie jestem pracownikiem Aluron Sp. z o.o., po prostu dopytuje się o szczegóły. Najbardziej pomocne są te opinie, które konkretnie wskazują na plusy i minusy zatrudnienia. Osoby poszukujące pracy mogą je wtedy podać osobistej ocenie i zdecydować, czy dany pracodawca jest godny uwagi.

nadzieja zakładu

Z pracą w Aluronie jest tak ,że starasz się ,przychodzisz w weekendy już od lat i każdy ma to w ...,smutne to jest że przychodza nowi robią co chcą ,i po miesiącu mają stawkę jak stary pracownik ,firma działa jak operator komórkowy lub telewizji cyfrowej ,zero szacunku dla zasłużonych pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Aluron Sp. z o.o. - Zawiercie

• Jak się pracuje w Aluron Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aluron Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aluron Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aluron Sp. z o.o.