Aluron Sp. z o.o.

Opinie o Aluron Sp. z o.o.

Maja

@myszoskoczek, Twój komentarz jest nieco chaotyczny, możesz podać więcej szczegółów? Dlaczego konkretnie odradzasz pracę w firmie Aluron? Rozumiem, że nie odpowiadają Ci warunki? Z pewnością na różnych stanowiskach są one różne, możesz powiedzieć, czym się zajmujesz? Takie informacje przydadzą się innym użytkownikom forum.

Maja

@Andrzej, jak długo pracowałeś w Aluron? Zmieniłeś pracę ze względu na warunki finansowe, czy był jakiś inny powód? Czy poza tym, że na rozmowie obiecano Ci coś innego, a na umowie dostałeś inne warunki, były też inne powody Twojego odejścia? Jak ogólna atmosfera w firmie?

myszoskoczek
@Maja

@Maja pewnie odszedł ponieważ to jest wielki (usunięte przez administratora) ludzie zamiast tam przychodzić to uciekają jak najdalej z tego zakładu a poza tym to wszędzie musisz się odbijać jak w kryminale szkoda słów tylko nad wejściem do zakładu brakuję napisu "(usunięte przez administratora)" :) tak to tak odradzam tam pracę

Hm to ja napiszę co sam sprawdziłem pracowałem miesiąc temu inna rozmowa inne warunki na umowie juz mi się nie spodobało na rozmowie mówiono o płacenia 100 za soboty okazało się ze placo zwykle godziny praca ogólnie nie jest ciężka ale zarobki niespecjalnie zmieniłem prace inni płacą lepiej (usunięte przez administratora)

Grzegorz

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Warto aplikować?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Aluron Sp. z o.o. na stanowisko PROGRAMISTA C#? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Przemysław z Żarnowca

Czy jest szansa w tej firmie, żeby zarobić powyżej 2000 zł netto na produkcji, przy maszynie która zgrzewa dwa elementy aluminiowe i plastikowy ? Praca na rano i na noc. Proszę o odpowiedz

norbert
@Przemysław z Żarnowca

nie zgrzewa tylko zaprasowuje... raczej wątpie chyba ze po 10 latach

Robert

Chyba przesadziliście z tym narzekaniem. Jeśli jest tak źle w Aluron-ie to przecież można zawsze zmienić pracę? Tym bardziej, że teraz są możliwości.

damian
@Robert

jestem na tym etapie

Zadowolony

To nie jest moja pierwsza praca tylko kolejna zmieniłem żeby było mi lepiej. Przed przyjęciem miałem wielki dylemat bo naczytalem się na tym forum jak tam jest źle pracuje tam kilka miesięcy i wiem jedno..... Konkurencja?? A może lenie i patologia pisze na tym forum?? Dobre warunki pracy, pieniądze zawsze na czas. polecam wszystkim którzy chcą pracować bo leni i tak nikt nie zadowoli :-)

Zadowolony 2
@Zadowolony

W końcu ktoś prawdę napisał: ,,A może lenie i patologia pisze na tym forum?? Dobre warunki pracy, pieniądze zawsze na czas. polecam wszystkim którzy chcą pracować bo leni i tak nikt nie zadowoli :-)"

boa
@Zadowolony

masz racje szkoda że w aluronie jest tego wiecej niż powinno być

ciekawy

Jakie są zarobki w dziale konstrukcyjnym?

vb
@ciekawy

bardzo dobre

Maja

Na stronie internetowej Aluron można znaleźć informacje, że do połowy września można składać swoje CV do firmy. Poszukiwani są pracownicy produkcyjni, magazynowi, operator CNC, lakiernicy oraz pilarze/ ślusarze. @Maniek (spawacz drugiej kategorii)widzę, że w firmie pracowałeś długo i polecasz innym tego pracodawcę. Czy mógłbyś powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda praca w poszczególnych działach firmy? Co powinny wiedzieć osoby, które zastanawiają się nad przesłaniem swojej aplikacji na któreś z powyższych stanowisk?

Maniek (spawacz drugiej katego
@Maja

Zakład idealny dla osób zaczynających przygodę z pracą. Można zdobyć doświadczenie i nauczyć się obsługi wielu maszyn. Stabilność finansowa sprawia że nie ma problemów z wypłatami. Warunki pracy na hali bardzo dobre czysto i ciepło. Jeśli jesteś fachowcem nie dyskutuj z głupszym od siebie kierownikiem bo i tak opinia kierownika dupowłaza będzie lepsza od Twojej. Zarząd tej firmy lubi być oszukiwany przez takich ludzi . Większość fachowców niestety opuściła te szeregi właśnie z takich powodów. Więc jeśli jesteś ambitny i masz swoje zdanie nie zrobisz kariery. Jeśli siedzisz cicho i wykonujesz polecenia bez względu na to czy są mądre czy nie i nie masz z tym problemu to szukaj dalej. Ja niestety miałem z tym problem i to wielki. Teraz czuje się zrealizowany bo moja wiedza i doświadczenie przyczyniło się do rozwoju firmy a w zakładach z którymi współpracujemy awaryjność spadła o 70% , więc moja decyzja była właściwa. Więc tak to wygląda .Jeśli chodzi o Ukraińców to nadają się do rozbijania palet jak każe im się robić coś trudniejszego to już nie rozumieją co się mówi. Co do więźniów to każdy by skorzystał z taniej siły roboczej ,zresztą zamiast żyć na koszt państwa niech zasuwają w Aluronie. Także nie sugerujcie się tym kto tam pracuje . Lubicie pracować w cieniu innych i nie przeszkadza Wam to idźcie i pracujcie.

Sazzura
@Maniek (spawacz drugiej katego

Jakie są zarobki na ten moment bo słyszałem ze na starcie dają 2500 brutto?

Grzegorz

Jak ktoś ma aspiracje ustawione wysoko to w dobrej firmie a taką jest Aluron będzie mógł je spełnić.

Michał K.
@Grzegorz

Potwierdzam w 100%

Zakochany

Przynajmniej fajne dziewczyny tutaj pracują :) A w szczególności pozdrawiam Śliczną ANIĘ B. z biura :*:*

Maja

@Nadzieja zakładuwspominasz o liście zwolnień. Co jest ich powodem? Widzę, że firma jednak ciągle rekrutuje. @były pracownik od jak dawna nie pracujesz już w Aluron? Piszesz między innymi o braku możliwości awansu, jednak w aktualnych ofertach pracy pracodawca oferuje "możliwości nauki, rozwoju, awansu". Czy ktoś z osób aktualnie pracujących w firmie może się odnieść do tej kwestii?

Master Jenot
@Maja

Taaaa, Aluron i możliwość rozwoju i awansu. Chyba z jednej maszyny na drugą. No chyba, że Cię przyjęto do pakowania , to wtedy przejście na jakąś maszynę możesz nazwać rozwojem i awansem. No i jakąś stówkę więcej nawet dostaniesz. Poza tym, który pracodawce nie wspomina w Swoich ofertach o tym. Wszystkie klepane według tego samego schematu. Na zakładzie wiszą piękne plakaty, kogo to nie poszukują. Szkoda, że na nich nie ma nawet zdjęć zrobionych na terenie zakładu. A jakże przyjmują ludzi, ale tylko dlatego że nagle znaleźli się chętni. A dlaczego się znaleźli?? Pewnie się zorientowali, że jak nie zaczną lepiej płacić to nikt nie przyjdzie. Zresztą większość z nich to kobiety, nawet tam gdzie nigdy wcześniej ich nie było na danym stanowisku. (usunięte przez administratora) Na chwilę obecną chyba nie ma żadnego na terenie zakładu.

Maniek (spawacz drugiej katego
@Maja

Możliwość nauki jak najbardziej tak. Możliwość rozwoju na poziomie podstawowym jak najbardziej tak. Możliwość awansu to tylko zachęta jak w większości firm ,kiedyś tak teraz jak najbardziej nie.

Witam, pracowałem w aluronie około 10 lat, w tej firmie zero możliwości awansu, zero podwyżek, a jak się udało wypracować nadgodziny to do koperty kasa a i tak nas oszukali na kasie bo nikt się nie może godzin doliczyć, dlatego powiedziałem dość tego, poza tym zero socjalu i praca czasami 7 dni w tygodniu, po prostu zero szacunku dla starych pracowników co znają firmę od podszewki i znają się na robocie, takich pracowników powinno się nagradzac, żeby nie odeszli a w aluronie to jest fikcja, kierownictwo tylko ryja drze na pracowników, w innych firmach jest normalna atmosfera a tu wszystko żałosne, pseudo kierownicy a wiecie o kim mówię jeśli tam jeszcze pracujecie boją się prezesa i tylko (usunięte przez administratora) trzesą jak idą o 10.00 na spotkanie, po prostu żenada, tyle powiem, za długo pracowałem tego żałuję, ale w nowej firmie jest całkiem inaczej, nie to co w tym chlewie na podmiejskiej, szczerze nie polecam, ale wasz wybór, pozdrawiam, były pracownik

nikt

Do Mechanika o szkoleniach możesz zapomnieć, o rozwoju zawodowym możesz zapomnieć. Najlepiej zrobisz jak zapomnisz o tej ofercie

tes

Na pewno jest szansa na jakieś benefity, bo pewnie jest szansa na dwuskładnikowe wynagrodzenie, a wypłata?

wow

Faktycznie fajnie, że oferują takie warunki swoim kierowcom @Jerzy. Ja tam odnośnie tego stanowiska mogę dodać, że jest pakiet benefitów socjalnych- program, prywatnej opieki zdrowotnej Medicover; program sportowy MultiSport; dofinansowania do wypoczynku letniego i inne.

Jerzy

Na stanowisku Kierowcy C+E, oferują umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów. Jak dla mnie bomba!

mobakil

@Dyla może nie jest aż tak źle :) na chwilę obecną nie potrzebują pracowników biurowych, natomiast prawie 3 tygodnie temu wystawili ofertę operatora dźwigu (w dwóch wariantach)

Dyla

Kolega mi mówił, że do CMC żeby sie dostać to trzeba mieć znajomości. Mówię tu o biurze.

torio

To zależy jeszcze @lew na jakie stanowisko. Powiem Ci że w tej firmie osoby zatrudnione na stanowisku Kierowcy już na samym początku dostają umowę o pracę, muszą mieć jedynie doświadczenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Aluron Sp. z o.o. - Zawiercie

• Jak się pracuje w Aluron Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aluron Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aluron Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aluron Sp. z o.o.