Aluron Sp. z o.o.

Opinie o Aluron Sp. z o.o.

Mikk

Kto się zwolnił?

Praca

Witam jak oceniacie pracę w aluron? Kierownictwo i zarobki warto?

An21

Witam. Czy są przyjęcia do aluronu dla kobiet? I czy praca to samo pakowanie czy na maszynach? Jakie wynagrodzenie mniej wiecej? I czy warto? prosze o odpowiedzi

Kocia nora

Najlepszy barnaba hehe "dziwi mnie ze praca się nie podoba a pracujecie" co już zdziwienie ci przeszło co? Syn pocieszenia się znalazł od siedmiu boleści. Nie martw się już bardziej brzydki nie będziesz

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Aluron Sp. z o.o. na stanowisko PROGRAMISTA C#? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Adidas

@Władek. Nareszcie dotarło Władek że ludzie przychodzą i odchodzą Tak odchodzą właśnie bo jak dbasz tak masz!

Oli

@Władek. Potrafie jeszcze doskonale kłamać prosto w oczy, straszyć, wysmiewac się z pracowników, ubliżać, mobingowac i robić dobrą mine do złej gry. To da radę się zatrudnić? Czy już wszystkie miejsca zajęte?

Oli

@Władek. Ja bym chciał siedzieć w kanciapie 8 godz i oglądać meczyki z telefonu i nie tylko popijać kawke z biura i wybudować dom przez telefon. To ile zarobi??

Oto

@Wladek. Ponoć zwolniła się z aluronu wieksza połowa doświadczonych pracowników z ponad 12 letnim stażem. Rozumiem że wszyscy kupili sobie nowe audi a8 wybudowali wielkie domy i stracili nagle chęci do pracy tak??

guest

A więc nie miałem "przyjemności" pracować, ale wystarczyła sama rozmowa kwalifikacyjna. (usunięte przez administratora) Nie spotkałem się jeszcze z takim podejściem do ewentualnego przyszłego pracownika, mogę wręcz powiedzieć że komentarzami zostałem obrażony na samym wstępie do rozmowy. Nie jestem osobą która lubi komentować takie sprawy ale myślę że idąc na rozmowę należy mieć to na uwadze

Guest

Tak. Na rozmowie mówi na Ty jakbyśmy się znali 100 lat i obiecuje że będę jeździł takim atutem jak stoi przed aluronem A stał tam (usunięte przez administratora) Żenada dajcie sobie spokój.(usunięte przez administratora)

władek
@guest

jak traktują ciebie podczas rozmowy kwalifikacyjnej to puzniej wychodzi to samo w robocie tam ale nikt nikogo nie zmusza tam robić ludzi sami przychodza i odchodzą każdy ma swoje 5minut

Oli

Bardzo proszę o opinie na temat pracy w aluron. Zastanawiam się nad pracą w tym zakładzie ale na Zawierciu i okolicach jest głośno ze to bardzo narkotyczne miejsce i atmosfera przez to jest naprawdę okropna i pracownicy się zwalniają do tego stopnia ze zlikwidowane zostały nocki i są tylko dwie zmiany bo nikt nie chce tam pracować czy to prawda? Ponoć pracują tam też więźniowie z zakładu karnego czy to tez prawda? No i ile się zarobi na początek bo słyszałem ze 2 tys ?czy to jest żart czy prawda?

władek
@Oli

praca w aluronie nie jest taka zła jak opisuja więcej bajek niz realii więzniowie pracują to prawda ale to w niczym nie przeszkadza zarobki zależy od stanowiska i od tego czy masz chęci do roboty

Emla

Pierwszy mecz wygrany w Europejskich Pucharach ale. .. dobry start -jachu- wart !

Pawelec

Ścieżka to dobre... ścieżek w aluromku to nigdy nie brakowało i nie brakuje to chwili obecnej szczególnie tych w kolorze białym...pozdrawiam cie agencie lataj sobie nadal po hali z tym alkomatem jak dziecko we mgle hehe. ...lub zmień przyrząd do pomiarów. Radze ci! !będziesz notował wysokie noty.

Total

Autobusami? Kibiców z Zawiercia? Na halę w Dąbrowie Górniczej? Że jak na Europejskie Puchary ?(usunięte przez administratora)

Mechanik

Podobno szukają mechaników do utrzymania ruchu? Jakie zarobki są w UR i jakie kierownictwo?

Król Maciuś Pierwszy

Po ostatnim przegranym meczu aluronu trzy do zera można śmiało napisać ze nadają sie tylko do pakowania na parapety hehe

Szymon

Czy pisząc o siatkówce masz na myśli aktywność fizyczną sponsorowaną w ramach benefitów? Napisz jakie jeszcze inne dodatki do pensji są oferowane przez pracodawcę. Mam na myśli premie lub świadczenia socjalne. Liczę, że się odezwiesz.

Semen
@Szymon

Dodatki?? Zapomnij. Jak chcesz więcej hajsu to trzeba robić nadgodziny a tych od jakiegoś czasu coraz mniej. Poza tym soboty nie są płatne ekstra. Co najwyżej jak się załapiesz na niedzielę na rano to wtedy płatne podwójnie.

SuperMario

Praca w Aluronie wygląda na kazdym dziale inaczej. Ja narazie nie narzekam na same warunki pracy, a jedynie mogę sie doczepić samego wynagrodzenia. (usunięte przez administratora)zł netto to trochę mało... Spawacze i lakiernicy zarabiają lepiej ale na lakierni ciężko wytrzymać 20 minut bo tak jest gorąco a gdzie tam 8 godzin. Także nie ma co oszukiwać ale na produkcji jest ciężka praca, trudne warunki i napięta atmosfera. Ludzie się co chwilę zwalniają i to sami starzy i dobrzy pracownicy. Na pakowaniu mniejsza kasa ale i mniejszy stres i człowiek się nie narobi

Jak tak sobie chwalicie prace w aluronie to napiście naprawdę ile zarabiacie cwaniaki ja wiem ze tam pracownicy którzy pracują ponad 10 lat zarabiają ok 2300 co to jest

To źle wiesz!!!

Suli

swietnie wie , brygadzisci po 10 letnim stazu maja 2500 na reke

Zawiercianin
@Suli

Naprawdę?? Jaki dział?? To ile zwykły robol w takim razie tam dostanie??

rokitno szlacheckie power

Bezimienny

Ja tam pracowałem 10 lat i niestety ale ta firma to porazka. Na początku było super ale potem tylko coraz gorzej

Szymon
@Bezimienny

10 lat to dosyć duży okres pracy na rzecz firmy Aluron. Przez ten czas na pewno wyrobiłeś sobie opinie o tym miejscu pracy. Mógłbyś napisać, jak przedstawia się ścieżka kariery zawodowej w tej firmie? Czy zaczynając od pracownika szeregowego, można z upływem czasu liczyć na awans na wyższe stanowisko? Odpowiedz, proszę.

Chciałabym sie dowiedzieć jak wyglada praca w Auronie. Są jakieś stanowiska dla kobiet typu kompletowanie zamówień?? Zaniedlugo chce zmienić prace i dowiedzieć się jak to wszystko wyglada i czy warto?

Zostaw merytoryczną opinię o Aluron Sp. z o.o. - Zawiercie

• Jak się pracuje w Aluron Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aluron Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aluron Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aluron Sp. z o.o.