Aluron Sp. z o.o.

Opinie o Aluron Sp. z o.o.

Cziki

Dzień dobry, czy jest możliwość pracy tylko na pierwszą zmianę? Pozdrawiam.

@Cziki

Witam, pracujemy w systemie 3 zmianowym, po 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku. W związku z tym nie ma możliwości pracy na pierwszą zmianę. Zachęcamy do złożenia CV i niezobowiązującej rozmowy rekrutacyjnej.

Janusz

Są jakieś przyjęcia na zakład do Aluronu interesuje mnie praca w charakterze pracownika sprzątającego.

@Janusz

Witam, Osoby zainteresowane pracą w firmie mogą składać swoje CV na portierni firmy Aluron (czynna 24h) lub wysłać mailem na adres: rekrutacja@aluron.pl Obecnie nie mamy wolnego wakatu na stanowisku pracownika gospodarczego.

Internauta

Kierownictwo jest wszędzie. Nie znam takiego miejsca pracy gdzie by nie było kierownictwa. (usunięte przez administratora)

Pracuś
@Internauta

Jak już piszecie to piszcie jakieś przydatne informacje dla kandydatów. UR ma swojego kierownika, czy należy pod produkcję. Przystępny chłop czy buc?

Aaaa
@Pracuś

Fajny chłop. Jeden z niewielu w tej firmie którzy są kompetentni.

Roman

Jak wygląda rekrutacja do waszego zakładu osobiście czy zdalnie?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Aluron Sp. z o.o. na stanowisko PROGRAMISTA C#? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Misiek

Witam wszystkich. Jaka sytuacja na chwilę obecną w firmie(zarobki,atmosfera itd). Pojawiły się ogloszenia i zamierzam aplikować. Jeśli jest ktoś w temacie proszę o opinie. Pozdrawiam

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Wieje nudą na forum

Paznokieć

NARODZIE!!! Jest już bardzo blisko każdy głos się liczy. W drugiej turze trzeba wybrać Rafała Trzaskowskiego. Andrzejowi Dudzie to my już dziękujemy. #mamy D O Ś Ć.

Paznokieć

W niedziele idę głosować na Trzaskowskiego bo ten rząd trzeba wymienić. A zwłaszcza porządek zrobić trzeba w prorządowej telewizji, którą tzrzeba zdelegalizować.

Paznokieć

Proszę o sprecyzowanie wypowiedzi bo nie mogę jej zrozumieć?

Alum

Wakat na brygadzistę produkcji. 3500 zł Trochę mało.

@Alum

brutto

Alum
@nick

Tak pisze w ogłoszeniu.

Pracownik12

Kolego Sygnalisto - wybacz ale twoje słowa nie oddają prawdy. W firmie Aluron ograniczone zostały wizyty gości jak i firm zewnętrznych jeszcze przed ogłoszeniem stanik epidemii. Na ta chwilę nie ma gości w firmie - nie ma przedstawicieli handlowych ani klientów. Czystość w Aluron jest taka o jaka sam również dbasz. (usunięte przez administratora)Jest czysto na tyle na ile dbają o to także pracownicy. Pracuje w firmie i czuje się tutaj na tyle bezpiecznie że nie planuje siedzieć w domu na dowolnej formie kwarantanny.

Nyck
@Pracownik12

Kolego ,ten gość specjalista wpisuje ten sam tekst na wielu forach zmieniając tylko nazwę firmy ,jest między innymi na Ngk,Electrolux, Brembo, Cmc, Mittal. Może on opisuje swoją sytuację domową.

@Nyck

opisalem twoja sytuacje domowa dzbanie

@nick

poza tym nie interesuj sie bo kociej mordy dostaniesz

nick

Czy w Aluron Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

-Logistics...

Reakcja jest. W zależności od przedstawianego problemu, intencji... Jeśli idziesz z pytaniem do kierownika lub innej osoby i MĄDRZE przedstawisz sprawę zawsze ktoś Ci odpowie. Natomiast moim zdaniem należy jeszcze popracować nad wdrażaniem pewnych projektów, pomysłów, sugestii, by to nie trwało długo, by sprawniej przebiegała rekrutacja i analiza pomysłów do wdrożenia bądź odrzucenia. Warto przede wszystkim być ze strony zarządzających otwartym na pomysły pracowników z możliwością czasu próby danych sugestii a pracownicy mogliby się nie obrażać na odrzucane ich projekty. Warto merytorycznie podchodzić do spraw i problemów.....logistycznie....

-Logistics...

Dodam krótko, że mimo, iż zgłaszanie problemów jest w regulaminie i obowiązkiem każdego pracownika i to oczywiste ale niestosowne jest mieszanie tego pojęcia ze głaszaniem sugestii i powinno się wynagradzać za zaangażowanie by dalej była motywacja do pracy.....logiczne to jest i kluczowe. Nikt nie będzie zaangażowany i zgłaszał wszelkie pomysły jeżeli nie będzie dobrego systemu nagród i osiągnięć....

Hshdhxbxbbd

Nie polecam zakładu jedyny plus jest chyba taki że jak nie masz doświadczenia to możesz je szybko złapać przyjdź ale lepiej uciekaj (usunięte przez administratora)

Hshdhxbxbbd

Turlaj się bałwanie jak czytam twoje wypociny i dziękujesz za prace to musisz być z pewnością jednym z tych konfidentów którzy tam potrafią sprzedać za 100 pln więcej całuj po stopach kogo trzeba dla tego będą cię (usunięte przez administratora) na kasie tak jak okradli między innymi mnie

@Hshdhxbxbbd

Tak, dziękuję za pracę gdyż za efekty pracy dostaje kasę i pracuje mi się elegancko a ty widocznie jeszcze musisz popracować i postarać się bardziej byś mógł coś powiedzieć na ten temat. Nie chcesz nie pracuj, zwolnij się, twoja wola. A konfidentem to ty jesteś i zamiast pisać tutaj na temat pracy i użalać się jak ci źle i nie dobrze to wziął byś się do roboty. Chcesz pogadać ze mną na ten temat jak się zarabia na chleb? Proszę bardzo... Jak pracujesz tak masz....

-Logistics...

Dokładnie, z resztą.... jak widać pracownicy są zdrowi i ekipa trzyma się. Widzę stare twarze... nie jest źle. Z góry naprawdę dbają o to by robota była...za co ja jestem wdzięczny. Porównując do innych firm przez ten okres tego chińskiego syfu trzeba mocno podkreślić, iż Aluron w tej trudnej i nowej sytuacji trzyma się stabilnie. Także radzę powstrzymać się od zbędnych komentarzy, gdyż inne firmy mają kiepską sytuację. Widzimy to wszyscy.....

Speed

@Anymons jak oceniamy prace w aluron Świetnie nadal ćpiemy co chcemy i kiedy chcemy. Podwyżek nie będzie ale to nie istotne bo mamy plus Lige praca sie podoba bo już nikt nie przykłada żadnej uwagi do tego co produkujemy po prostu byle by pojechało do klienta i tyle

-Logistics...

(usunięte przez administratora)Otóż, chciałbym uspokoić ciebie jak i wszystkich, iż Yerba Mate nie jest narkotykiem tylko ziołową herbatą z Paragwaju, która zawiera kofeinę tak jak kawa. Zawiera podobnie tyle samo kofeiny ale zdecydowanie jest mocniejsza niż espresso i jest o wiele bardziej zdrowsza niż kawa i zwykła herbata. Działa oczyszczająco i wspomaga układ trawienny, pobudza ale nie tak jak kawa podnosząc gwałtownie ciśnienie w organizmie lecz utrzymuje w miarę równomiernie skoki ciśnienia krwi. Poprawia koncentrację podczas dużego wysiłku fizycznego i psychicznego, działa orzeźwiająco i wspomaga odporność organizmu. Chamuje apetyt i trochę odwadniania ze względu na swoje właściwości oczyszczające, więc zaleca się ją z różnymi owocami i napojami. Yerba Mate jest świetna do nauki w domu do późnych godzin jak i w pracy za biurkiem oraz przy pracy fizycznej. Nie powoduje zaburzeń sennych ani nie ma ryzyka przedawkowania, jedyne tylko co najwyżej to mocne pobudzenie na kilka godzin :D Ja na początku też miałem dylemat i dystans do tego ale osobiście stwierdzam że lepiej mi się pracuje po Yerbie niż po kawie czy zwykłym batoniku z rana na cukier... Nie wiem co ty słyszałeś ale ja pracuję na magazynie w Aluronie i wiem że nikt z nas nie jeździ pod wpływem alkoholu czy narkotyków. Jeśli masz co do tego wątpliwości są różne instytucje które się tym zajmują. Jeśli masz argumenty, dowody i podstawy do takich oskarżeń ciężkich to proszę udowodnij... Pozdrawiam!

420zjemciekroczyce

A ja chciałem dodać, że ludzie którzy biorą "dopingi" są bardziej produktywni niż Ci co walą w przysłowiowego uja. Poza tym, udowodnij, że tam ludzie biegają najarani i tak dalej. Ściemniacze są o wiele gorsi, nie dość że mają dwulicową mordę, to jeszcze uważają się za lepszych, mimo tego że walą w uja na okrągło. Takie patafiany są kryte bo przecież donos to największa oznaką dojrzałości. Podwalą Cie kierownikowi a później podają Ci rękę i jeszcze myślą że ty o niczym nie wiesz. Zakład patologiczny. Ja myślenie niektórych ludzi. Co do opa tego wpisa. Nie pozdrawiam Cie farmazonie i lepiej żeby chłopaki z magazynu nie wiedziały kim jesteś, nie pozdrawiam.

-Logistics...

Aha... zapomniałbym o jeszcze jednym... Kawa zawiera kofeinę herbata teinę a yerba mate mateinę. Nie ma wogóle środków odurzających i jest w 200000% legalna.....ale za to zawiera aż po uszy mnóstwo witamin i minerałów, które organizm chętnie i skrzętnie przyjmie i skorzysta xD Pozdrawiam yerbowiczów z magazynu z Aluronu!

Zawierciak

Witam. Jak wyglądają obecnie zarobki w aluronie? Na jaką pensje może liczyć nowy pracownik? Obecnie zarabiam ok. (usunięte przez administratora)zł na rękę i zastanawiam się czy aluron jest konkurencyjny pod względem zarobków.

420zjemciekroczyce
@Zawierciak

Jeśli w poprzedniej pracy, nie narzekałeś na jej intensywność,odpuść. Nie dostaniesz wiele więcej, zależy od działu.

Fomenko

Są tacy to nie żart dla których jesteś wart mniej niż zero! Mniej niż zero! Dedykacja dla kierowników tego żałosnego poziomu.

Boleć

To jak ty co dzień to chyba wychodzisz drugą wyplate bo tam ludzi mnogo i ochrona opłacona i pięknie wszystko co

W) ode

Ja uważam że je jedyne co może sie zmienić to usunięcie przez administratora niewygodnych dla firmy opinii. A To!! najlepszy dowód na to że prawda w oczy kole.

Anymons

Jak oceniacie prace w zakładzie ?i kierownictwo Piotr N?

Zostaw merytoryczną opinię o Aluron Sp. z o.o. - Zawiercie

• Jak się pracuje w Aluron Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aluron Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aluron Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aluron Sp. z o.o.