Biuro Rachunkowe Łukasz Grochowski

Piaseczno

Opinie o Biuro Rachunkowe Łukasz Grochowski

Marta

Bardzo pozytywne biuro, fakt młodzi ludzie, ale mają ogromną wiedzę. Pozdrowienia dla p. Łukasza! Wg. mnie obecnie najlepsze biuro rachunkowe na południu Warszawy.

b

młode biuro, młode osoby, które gdzieś muszą się nauczyć. Wszyscy tak zaczynali, ważne że chcą poprawiać :)

a

W firmie pracują osoby sympatyczne, ale niedouczone.Mylą się przy pisaniu dokumentów, poprawiają.

marta

nie chodzi o rotację, byłam tam na rozmowie i z tego co mi wiadomo oni po prostu szybko się rozwijają

pigwa

Zastanawiające jest dlaczego przez ostatni rok pojawiły się ogłoszenie o pracę i to nie raz czy dwa tylko kilkakrotnie. Czy w tym biurze występuję taka rotacja pracowników, jeśli tak to jaki jest powód - płace, forma zatrudnienia, praca po godzinach za friko. Proszę o info.

Zostaw opinię o Biuro Rachunkowe Łukasz Grochowski - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Rachunkowe Łukasz Grochowski