Opinie o Leasingteam International w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Leasingteam International. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Leasingteam International na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - usługi PR

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leasingteam International w Wrocław

Inspektor nr 1

W firmie CPC Consulting Group z Wrocławia, prezes zarządu Andżelika Majewska, pracownicy pracują bez obowiązkowych szkoleń BHP oraz bez ubezpieczenia zdrowotnego. Czy Okręgowy Inspektorat Pracy we Wrocławiu mógłby coś z tym zrobić zanim dojdzie w tej firmie do wypadku ze skutkiem śmiertelnym?

Auchan

Firma nie wiem na początku wypłacała teraz mi nie wypłaciła; uważajcie na tą firmę kordynator to nie poważny człowiek nie obiera telefonu dramat; Szukają caly czas pracowników. Uwaga na firmę; Nie płacą. Dziękuję.

Daria

Super. Jestem z okolic Wrocławia i postaram się przyjść. O jakiej porze planujesz protest ?

Marian
@Auchan

CPC nie odprowadza do ZUS składek na ubezpieczenia społeczne pracowników. Wiem o tym bo kiedy poszedłem do lekarza okazało się, że za pomoc medyczną musiałem zapłacić z własnej kieszeni. Pani w przychodni powiedziała mi, że jestem nieubezpieczony zdrowotnie.

Jestem z Opola

Jak prezes CPC Consulting Group z Wrocławia Andżelika Majewska (usunięte przez administratora) Sąd Pracy i Ubezpieczeń Społecznych we Wrocławiu oraz Zakład Ubezpieczeń Społecznych we Wrocławiu W maju 2019 zawarłem umowę o pracę z prezes zarządu CPC, Andżeliką Majewską. Umówiłem się z prezes CPC, że firma CPC będzie płacić do ZUS należne składniki z tytułu ubezpieczeń społecznych . W styczniu 2020 poszedłem do lekarza, gdzie okazało się, że nie jestem ubezpieczony zdrowotnie. Okazało się że za pomoc medyczną musiałem sam zapłacić. Od lekarza dostałem tydzień zwolnienienia lekarskiego. Kiedy poinformowałem CPC o zwolnieniu lekarskim zostałem zwolniony z pracy. W lutym 2020 pozwałem CPC do Sądu Pracy we Wrocławiu, a w październiku 2020 sędzia Piotr Broy napisał korzystny wyrok dla prezes CPC Andżeliki Majewskiej. Mam uzasadnione okolicznościami obawy, że prezes CPC zamiast płacić do ZUS składki z tytułu ubezpieczeń społecznych, zapłaciła za wyrok sędziemu w kopercie. Treść posta jest prawdziwa, bo gdyby miała być nieprawdziwa na pewno dostałbym informacje z Sądu Pracy we Wrocławiu oraz od adwokata CPC abym zaprzestał podawania informacji na temat niezgodnych z prawem działań Sądu Pracy i Ubezpieczeń Społecznych we Wrocławiu oraz prezes CPC Andżeliki Majewskiej .

Marian

Nie polecam. Poszedłem do lekarza to za usprawiedliwienie nieobecności w pracy musiałem sam zapłacić. Okazało się, że CPC nie płaciło do ZUS składek.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Leasingteam International? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko PRACOWNIK MAGAZYNOWY
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
ZUS

Zawarłem umowę o pracę z CPC. Miałem umowę z bezpłatną opieką medyczną. Kiedy poszedłem do lekarza okazało się, że za wizytę musiałem zapłacić . Wydaje mi się, że firma CPC nie płaci składek na ZUS i potem pracownicy muszą płacić za coś co mają mieć za darmo.

Mecenas

Jeśli firma CPC nie organizuje obowiązkowych szkoleń BHP, to działania tej firmy mogą mieć tragiczny finał. Jeśli jakiś pracownik spowoduje wypadek ze skutkiem śmiertelnym, a nie będzie miał szkolenia BHP, to prezes CPC będzie miał poważne problemy z prawem. Prezes CPC może zostać nawet pozbawiony wolności.

Mecenas

Witam Mam dla Pana złą wiadomość :( niestety "skumuluję" się to Panu . Ponadto może mieć Pan też później zakaz zbliżania się do siedziby firmy . Jeśli Pan grzywny nie zapłaci, sąd ściąga ją w drodze egzekucji . Jeśli i ta nie pomoże będzie Pan musiał wykonywać pracę społeczną . Ostatecznie jeśli nie ściągnie z Pana sąd tej kwoty i nie będzie Pan chciał wykonywać prac społecznych dopiero zarządzą wykonywanie zastępczej kary pozbawienia wolności .

Daria

Kiedy będziesz obklejał to cpc ? Firma cpc zwolniła mnie z pracy jak poszłam na L4 . Tak więc podaj termin , jak będę mogła też przyjadę na protest .

Tereska
@Daria

Chyba znów pisze to ta sama i jedna osoba, do przegranej nie umiw sie przyznac haha co z agencja w Holandi? ja tez dalej obklejasz? dziwne ze wszyscy sa winni tylko nie ty!

@Tereska

O co ci chodzi ? Chcę z Wolfgangiem zaprotestować, a ty piszesz o Holandii? A może to ty wyrzuciłaś Wolfganga z pracy?

Tereska
@Daria

nie ladnie tak zmyslac haha

@Tereska

Kobieto, możesz za mną nie chodzić po Go Work? Napewno przyjadę jak tylko Wolfgang poda termin i obkleje z nim biuro CPC, w którym pewnie pracujesz . Tak więc dozo we Wrocławiu ...ale tu daj mi już spokój bo uznam to za nękanie mojej osoby.

TVPiS

Z tego co czytam, to Wolfgang Agent nr 1 i Kandydat nr 1 to ten sam osobnik. Proponuję podanie tego osobnika do Sądu. Dostanie wyrok za szkalowanie Zespołu CPC i przestanie tu PiSać.

Derektor
@TVPiS

Z tego co tu przeczytałem to Wolfganga podali do Sądu i mogą go wsadzić za obklejenie siedziby CPC.

oyabun

mnie tez wysłali do (usunięte przez administratora) w roku 2013 lub 2014 o nazwie b und d robili tam poloczki bezposrednio w tym kieracie tak pomiatali nimi ze szkoda gadac robilem tam 2 miesiace pózniej zadzwonili do cpc ze nie sa zadowoleni ze mnie no to ja (usunięte przez administratora) na to polozyl i do domu ja mam taka prosta zasade NIGDY NIE LIZ (usunięte przez administratora) HELMUTOWI bo nikt cie nie doceni ani nie zaplaci wiecej i tej zlotej zasady sie trzymam

Wojtek

Czy to prawda że ta firma ma problemy finansowe i nie płaci?

Majka
@Wojtek

Terz rz tak słyszałem I dałem sobie na luz z tą firmą

StachuKRK
@Wojtek

Z pracownikami też w biurze mają problem. Dzwonię do gościa z rekrutacji rano chcemy coś się dowiedzieć a on wiecznie zaspany i że zadzwoni później i cisza przez cały dzień. Dzwonię o 15 a on,że jeszcze nie zapytał bo czadu nie ma. Nie polecam! Nie ma tam z kim rozmawiać.

rozbawiona
@StachuKRK

ha ha ha ha to pewnie ten sam co w lesingtem. Widziałam ze ktos pisal na gowork lesingtem ze to te same firmy wiec pewnie i pracownicy ci sami. Chociaz ten z logwinu to nie odbiera telefonu ale jak juz odbierze to tez ciagle zaspany. dziwczyny na zmianie mowily, ze przed 12 nie ma co dzwonic bo i tak pewnie jeszcze spi wiec sobie wyobrazcie. Po 12 wcale nie jest lepiej sie dodwonic ale jest jakas szansa. Ogolnie nie polecam trudny kontakt z opiekunem i ciagle odwoluja zmiany. Raz praca jest raz jej nie ma. Dlatego zrezygnowalam z tej pacy w tej smiesznej agencji.

Ona

Tak

Hans

Ja byc z Deutschland. CPC niedobre . Szef mi powiedziec kaine zwolnienie od doktor bo robotniki z CPC isc do Arbeit nawet z grosse Fiber 40 Grad Celsjusz. Jak robotniki z CPC isc na zwolnienie lekarskie sa wylewani z Firma SOFORT.

Kany

Pracował ktoś przy częściach samochodowych w 92339 Beilngries, Niemcy?

Andzia

Ty człowieku chyba nigdy nie przestaniesz, ktoś chciałby poczytać opinie, a tu tylko psychicznie chory Wolfgang i jego zwolnienie lekarskie, aż się rzygać chce. Ciekawe ile jeszcze twoich komentarzy jest pod innymi nickami. Dramat!! Przegrałeś sprawę, przeklnij porażkę i odpuść. Każdy ma już ciebie dość. Niestety tak się kończy kombinowanie i brak znajomości prawa. Takim jak ty powinni dożywotnio zakazać używania internetu, widać że jesteś małym, niespełnionym robaczkiem, ale cóż jakoś trzeba się dowartościować...

Andzia

Nie przyjedziesz, jesteś tchórz. Hahaha mocny w gembie

Andzia

Jesteś niezrównoważony psychicznie. Przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś i się zastanów. Myślenie w niektórych przypadkach boli. I co Ci to daje, wieczne wypisywanie głupot. Sam robisz sobie kłopoty. Ja pracuję razem z mężem w Cpc i jesteśmy zadowoleni. Stawkę mamy taką samą jak pracownicy zatrudnieni bezpośrednio, piękne mieszkanie bezpłatne w którym jesteśmy sami. Ale nam chce się pracować i nie kombinujemy jak jest katarek to nie lecimy na zwolnienie lekarskie.

Urlaub
@Andzia

Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Pracownicy zatrudnieni bezpośrednio mają Urlaub i Weinacht Geld . Pracownik CPC pójdzie na kilka dni chorobowego i natychmiast wylatuje z pracy. Dzieje się tak, bo firma, w której pracownik wykonuje pracę nie płaci agencji pracy CPC za, to że pracownik nie pracuje. Idź z mężem na kilka dni chorobowego. Zostaniecie wyrzuceni z kwatery i pracy. W CPC się pracuje a nie wypoczywa .

@Urlaub

@Urlaub to ty nie wprowadzaj ludzi w blad! Jakos jak pracowałem przez CPC to za urlop mialem zapacone. Tak samo ekwiwalent na koniec. Widac ze pisze te negatywne komentarze jedna i ta sama osoba.

Misiek
@Andzia

Przepraszam a w jakiej miejscowości pracujecie i przy czym?

Czy w CPC Consulting Group Sp. z o.o. Sp. K. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Cytuje

DorotA 30.05.2021 19:57 Słyszałam że Firma nie płaci za niewykorzystany urlop i źle nalicza wypłaty. Zawsze jest brak ok 300 e lub więcej. Uważajcie!

Kandydat nr 1

Tak są. Jak pracownik CPC pójdzie na chorobowe to zostanie wylany z roboty. Wtedy pracownik może pójść do Sądu Pracy we Wrocławiu i uzyskać pokaźne odszkodowanie za łamanie podstawowych praw pracowników. Jednak trzeba uważać, Zespół CPC lubi opowiadać w sądzie zmyślone rzeczy i jak się przegra sprawę to trzeba zapłacić adwokatowi CPC, który tani nie jest.

DorotA

Nerwus16
@DorotA

Cały czas problemy z wypłata a kontakt utrudniony. Tam nikt nie odbiera telefonów. Siedzą rano kawę piją, jedzą w firmie rano śniadania. Byłem na rozmowie u nich kiedyś to koło pokoju gdzie rozmowa wychodziło z kuchni chyba z pięć osób a dyrektorka czy ktoś tam kto rządzi pączki chyba ze trzy i jadła. To co dopiero jej pracownicy robią.

Jolaka
@DorotA

Czy to się zmieniło?

Kandydat nr 1
@Nerwus16

Zespół i prezes CPC wynajmują pracowników do pracy i z tego tytułu mają bardzo dużo pieniędzy. Tak więc pączki sobie jedzą. Gdyby pracownik przyszedł do biura to by pączka nie dostał, tylko pogonili by pracownika do roboty, żeby na nich pracował, a nie dyskutował w biurze CPC we Wrocławiu przy ulicy Kurkowej 12. CPC to typowa wypożyczalnia pracowników.

Bonifacy

W lutym ubiegłego roku dostałem wynagrodzenie za pracę od CPC Consulting Group sp zoo z Wrocławia. Za godzinę pracy w Niemczech wyszło mi 2,5 euro. Zadzwoniłem do Projeckt Manager Pani Magdalena Piechuta , że mało. Pani Piechuta nie chciała ze mną rozmawiać. Dopiero jak napisałem o tym na Go Work, że w CPC zarabia się 2,5 euro na godzinę Pani Magdalena Piechuta zadzwoniła do mnie i powiedziała mi ,że nastąpiła pomyłka i reszta mojego wynagrodzenia zostanie dopłacona. Gdyby nie Go Work to do dziś pewnie nie miałbym swojej kasy. Ze względu na to, że CPC straszy sądem za pisanie negatywnych opinii, mam na to co napisałem dowód w postaci przelewu tyt wynagrodzenia za pracę z CPC. I jeszcze jedno wg Kodeksu Pracy wypłata wynagrodzenia ma nastąpić najpóźniej do 10 dnia następnego miesiąca . Opóźnienie wypłaty nie może być niczym usprawiedliwione. Tak więc firma CPC Consulting Group łamie obowiązujące prawo. Nie polecam nikomu, chyba, że ktoś lubi pracować za 2,5 euro na godzinę.

Piotrek
@Bonifacy

Koleś odpuść już pisanie tych bzdur !!!!! Bo niedobrze się robi ! Widać że jesteś niezrównoważony psychicznie. Nic lepszego nie masz w życiu do roboty. Takie nakręcanie się nic nie da. Widać że nic w życiu nie osiąg osiągałeś poza pisaniem bzdur anonimowo w necie ! Prawnie możesz dostać za takie coś grubo po D-upi-e. Wygraj w sądzie i wtedy pochwal się wynikami. Każdy już ma dość czytania twojej historii która pojawiła się już tutaj że sto razy!!!!!!!!!!

Piotrek

Fakt jest taki że przegrałeś w sądzie i tle w temacie hahahaha !

Bonifacv
@Piotrek

Te kolo , Zespół w Sądzie Pracy we Wrocławiu zbajerował sędziego kalosza, a ty tu piszesz swoje anonimowe brednie. Ja nie jestem anonimowy bo w Sądzie są znane moje dane personalne. A może to ty jesteś tym sędzią co się dał zbajerować Zespołowi CPC? Imię się nawet zgadza .

Bonifacv
@Piotrek

Wygrać w sądzie z CPC jest niemożliwe. Dzieje się tak, gdyż CPC płaci sędziom tak jak Rydzykowi w kopercie. Czytałem o tym na Fejsie. Ten co to pisał pisał prawdę, bo jakby napisał imię i nazwisko sędziego i zasugerował, że sędzia bierze koperty , to by go organa ścigania ścigały. Nie wiem czy wiesz ale branie kopert przez sędziego jest bardzo szkodliwe dla wymiaru sprawiedliwości i czyni działania wymiaru sprawiedliwości bezsensownymi.

maladzika

Witam wszystkich. Czy ktoś z Was pracował bądź pracuje na produkcji części motoryzacyjnych z tą agencją?

Bonifacy

Pracuję w Niemczech poprzez CPC w Niemczech. Pracownicy zatrudnieni bezpośrednio mieli szkolenie BHP z ładną instruktorką i za to dostali zapłacone. Niestety pracownicy zatrudnieni poprzez CPC nie mieli obowiązkowych szkoleń BHP, chociaż w umowie o pracę jest zapis, że szkolenie ma być dla pracowników CPC przeprowadzone. Jak nie będzie szkolenia BHP to napiszę donos do Państwowej Inspekcji Pracy we Wrocławiu.

Stanisław

Pracowałem z nimi przez 3 miesiace na kostce. Za dojazdy nie placilem i mieszkanie. Wyplata na czysto na konto. Wracam z nimi do tej roboty w lutym, zlego slowa powiedziec na nich nie moge. Ale wiadomo jak to ludzie trafi ktos zle i pozniej obsmaruje kazego. Osobiscie polecam,

janek
@Stanisław

to ty głupi jesteś że za 13,5 jako brkarz pracujesz, stawki sa od 20 hlopie przejzyj na oczy

Stanisław
@janek

chlopie gdzie ja napisolem ze za 13,50 robie i to jako brukarz?

Maggie

Witam czy ktoś obecnie u nich pracuje?

Majka

Czekamy na ciebie we Wrocławiu :P

Janek

Oj Wolfgang ja widze ze ty kazdego obklejasz i z kazdym masz problem. Zabke tez obsmarowales. (usunięte przez administratora) Agencja w Holnadi tez ci podpadła. na kim jeszcze chcesz zerować?! Wstydz sie czlowieku.

Zostaw merytoryczną opinię o Leasingteam International - Wrocław

• Jak się pracuje w Leasingteam International?

Zobacz opinie na temat firmy Leasingteam International tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leasingteam International?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 8 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Leasingteam International
2.7/5 Na podstawie 272 ocen.

Leasingteam International