CPC Group Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o CPC Group Sp. z o.o.

Edyta

@Mark, jak, Twoim zdaniem, powinno wyglądać wynagrodzenie, żeby skłoniło Cię do zainteresowania się możliwością współpracy z CPC Group Sp. z o.o.? A może byłeś pracownikiem tej firmy? Jeżeli tak, to prosiłabym Cię o napisanie kilku słów o warunkach zatrudnienia.

piotras1987

Witam.Pracowalem w tej firmie,w tym roku(kontrakt na 3 miesiace).Kasa,praca i kontakt z firma ok.Jak powiedzieli tak zrobili-kasa za kazdy przepracowany miesiac,wyplacana do 20-stego nastepnego miesiaca.Tak tez bylo,nawet jednego dnia spoznienia.Praca ciezka,bo przy kostce brukowej,ale wiedzialem na co sie pisze.Godzin mialem sporo,zawsze ponad 200 co przekladalo sie na wyplate-najnizsza to niecale 1800 € Pokoj oplacony przez firme no i najwazniejsze(wifi) bylo dostepne dla wszystkich.Bez problemu polecam ta firme.

Mark
@piotras1987 07.11.2017 20:22

jak za 200 godzin szału nie ma

Edyta

@piotras1987 to dobrze, że miałeś zapewnione wszystko co jest Ci potrzebne do pracy. Dzięki Wifi mogłeś mieć kontakt z kimkolwiek chciałeś. Na pewno dzięki temu czułeś się komfortowo. Miałeś odpowiednio dużo czasu na odpoczynek po wykonanej pracy? Na jaki okres opiewała umowa z CPC Group Sp. z o.o.?

piotras1987
@Edyta 07.11.2017 20:40

Witam.Z odpoczynkiem nie było problemu,ponieważ mogłem pracować dziennie np. 8 godzin i zjechać do hotelu,lub w sobotę nie pracować wcale,ponieważ nie było to wymagane.Natomiast przed wyjazdem byłem poinformowany,że jest możliwość wyrobienia dużej ilości godzin-i mnie to pasowało.Zresztą wszyscy pracownicy chcieli tak pracować więc ja nie mogłem być gorszy... :-)Nie było również problemu żeby zostać np. na dzień w hotelu z powodu złego samopoczucia itp.Szef nie robił z tego żadnego problemu.Jeśli chodzi o umowę to pierwsza jest na trzy miesiące,a później można przedłużyć.Pracy było dużo i szef sam chciał żeby wrócić ponownie po urlopie.Dla mnie wszystko ok.

Cienka

Najbardziej denerwują mnie osoby, które bardzo często jadą do pracy za granicę ale nie maja zamiaru tak bardzo się wysilać! Tam bez takiego podejścia nic nie zarobicie. Można i tak ale kasy nie będzie i nie narzekajcie na forum jak to agencja zarabia na was!

Hmm
@Cienka 11.10.2017 19:09

Tego nie można nazwać zarabianiem, to jest ewidentne okradanie!!uważam że trzeba poczynić odpowiednie kroki w tym kierunku bo już lekko przecinają!!!!

Andrzej

Dobry nie polecam Firmy Cpc robia tak pod Siebie wszystko i o niczym nie informuja w Polsce jak sie kontaktują to sa mili i codziennie dzwonia a jak jestes za granica to jak murzyna Cie traktuja i dołączył bo do obozu koncentracyjny co najlepsze to juz pozniej nic nie chca miec z toba wspólnego ...

Andrzej

Internat

Ostatnio tak mało piszecie na tym wątku, jaki jest powód?

Ja

Jak chcecie zarabiać 300 euro na miesiąc i więcej siedzieć niż pracować to jedzcie z tą firmą!!lepiej już w Polsce pracować!!

Mirunio

Może nie wszystkim się dobrze pracuje w CPC Group na co wskazuje to forum. Aplikowałem właśnie ponieważ wiem, że firma jest bardzo dobrym pracodawcą. Moje początki kariery zawodowej chciałbym zacząć z dobrą firmą. Powiem jeszcze, że nie ma idealnych firm!

Ktos

Niestety nic dobrego nie można napisać, zepsuło się strasznie w tym roku, zapewne jutro już negatywne komentarze będą usunięte.Ostatnio trzeba się prosić o własne zarobione pieniądze, brak słów normalnie brak!!

Marek

Czyżbyście byli przekonani, że o firmie nie można napisać dobrze?

Gosc

Wypłaty lepiej dajcie oszuści!!!!!nie pracujecie dla nich, oszuści nic więcej!!!

Malina

Sądzę , że na forum niektórzy mając złość do firmy będą pisać różne bzdury po to tylko, żeby nowi pracownicy nie zgłaszali się. Czysta złośliwość, dlatego trzeba sprawdzać wszystkie dokumenty .

Papolo

Witam, Czy ktoś pracował w pralni w Berendsen? Jakie warunki?

Daniel

Może ktoś orientuje się ile może zarobić pomocnik stolarza ? Czy ktoś był na takiej robocie i mógłby podzielić się swoimi uwagami? Czy praca była cały czas? A jakie były mieszkania czy wszystko było dobrze?

?

Ktoś coś na temat pracy w Nusbach u Aignera ?poszę o info

?

Ktoś coś na temat pracy w Nusbach u Aignera ?poszę o info

Cienka

@teofil Tak wszystko wiesz i nie zauważyłeś, że pracujesz w fajnej firmie.

teofil

Nie wiesz jak działa firma cpc???Posłuchaj mnie!.....Umowa śmieciowa,czyli oddelegowanie=umowa zlecenie.....czyli lata pracy nie wliczają się do emerytury...Obsługa klienta na początku..wyśmienita....z biegiem czasu zaczynają Cie o..wać.Odtrącają za mieszkanie pieniądze,mieszkania te często nie zawieraja norm sanitarnych...Większość negatywnych opinii zawartych na tej stronie to prawda!!!!!!Na koniec...WAŻNE!!!!!Domagajcie się raportu za KAŻDY!-przepracowany miesiąc pracy.Sprawdzcie na końcowym picie....napewno nic Wam sie nie zgodzi!!!!!pozdro kumatym....

Edyta

Nie wiesz jak działa CPC Group Sp. z o.o.? Odwieź stronę http://www.cpcgroup.pl/dla-pracownikow.php i podziel się z nami swoim zdaniem.

Cienka

Interesuje mnie praca w Austrii w pralni. Czy ktoś tam był?

Wojtek

avalon.madnes@gmail.com Jeszcze z Nimi nie pracowalem, mysle czy zlozyc CV bo maja sporo wyjazdow za dobre pieniadze ale czytam o tych wyplatach w PLN, o tych brakach dodatkow itd Kij wie czy myslec ze warto czy olac, moze ktosna mejla napisac jak to naprawde jest??

ready

Hej, ale wiecie czy wypłata jest u nich w pełni terminowa? Nie ukrywam, że chętnie bym się załapał, zwłaszcza, że warunki finansowe są całkiem niezłe.

teofil

To ta agenciunia jeszcze działa z wrocławiunia???bo nie widze ofert....a może zmienili nazwę........

Maciej

dajcie znać jak tam jest w ocynkowni w chemnitz. ciekawa oferta bo blisko granicy

Roki

Uważam że na początek można wyruszyć do Niemiec z tą firmą. Wielu znajomych wyjechało z jakąś agencją a później przeskoczyli do innych firm ale już bez pośredników. niemcy mają minimalną stawkę 8,5 czyli jakieś 1450 brutto ale niemcy nie łapią sie pracy ponizej 2000 brutto. firma pośredniczaca ma od pracownika jakieś 600 brutto euro czyli zabiera kżdemu jakieś 1800 netto. Jechać popracować i do niemca. Można iść do urzędu pracy na miejscu. są oferty dla obcokrajowców. Przeskok jest duży bo dodatkowo jest 1800 które zabierał pośrednik, dodatek na dziecko koło 730 płatne święta państwowe płatne godziny nocne i nadliczbowe. rozłąkę z rodziną i często jeszcze jakieś premie i socjale wiec warto bo to czasami 3000 wiecej

Hunter
@Roki 16.08.2016 00:27

szybka analiza kolegi wskazuje, ze jest bardzo wyedukowany w realiach niemieckich. Nie wiem tylko skąd wydedukował, ze dostalby to co dostaje posrednik. Moze kolega jest posrednikiem, ktorego ktos wywalil w kosmos? Mysle, ze takich pieniedzy posrednik juz nie zarabia, wiem bo pracowalem w jednej agencji przez jakis czas i obslugiwalem kontrakt takze masz jakies stare dane. Z tego co rowniez wiem, prawo nakazuje zeby pracownicy, rowniez polscy, dostwali wszystkie dodatki, ktore wymieniles oraz ekwiwalenty. Jesli bedziesz imigrantem to dostaniesz nawet 2000 Euro i nic nie bedziesz musial robic, musisz sie tylko przepastowac zeby w tlum sie wtopic i po sprawie. Jeszcze jedno pytanie do kolegi, jesli jestes fachowcem i chcesz naprawde dobrze zarobic to wyslis cv na priv, mam dobre oferty

Onnnnnn....

Jesli chodzi dokladnie o oferty z chwili obecnej to nie wiem czy juz sie zapoznawales z informacjami z umowy to wyglada to w skrócie tak: -doplacasz do zusu w Polsce -placisz podatki rowniez w niemczech -niemcy jako kraj nie szczędzący wszelkiego rodzaju dodatków i premii daje je rowniez tobie ale dzięki CPC tobie sie nie naleza a przynajmniej nie zobaczysz ich na oczy. -nie masz rowniez prawa o jakimkolwiek poinformowaniu pracodawcy o tym ole zarabiasz gdyz CPC daje ci 1/3 tego co daje zakład -a zeby bylo smieszniej CPC robi cie nawet na twojej wyplacie przelewajac ci wyplate w zlotowkach a nie w euro wiec robia cie na najnizszym wlasnym bądź bankowym kursie walut a nie tyl w jakiegokolwiek kantoru. Jedyny plus to dobre warunki zakwaterowania i to chyba wszystko na plus.

Jussal
@Onnnnnn.... 18.07.2016 19:41

Nie do konca sie z tym zgodze co piszesz przyjacielu bo np dodatki na dzieci placa mi w niemczech i nikt z tego problemu nie robil, chyba ze sie zapomnialo ze mozna i potem sie zale wylewa; bylem na robocie ze dostawalem wiecej niz niemiec wiec tez nie bardzo wiem gdzies ty chlopie byl, co robil bo oprocz wyplaty faktycznie w pln to nic poza sie nie zgadza co piszesz

tyrak

musi....i w w przetwórstwie raków tez

juztunierobie

....taaaa odłożysz......300-400zycie na miech....300-400 kwatera smierdząca....ze 700stówek do kraju wyslesz...z czego rodzina wyda min.500.....a nieroby na tarnogajskiej tylko raczki zacierają..

Rysiek

Ja bylem z cpc jako spawacz na bawarii 2 lata temu.Wrocilem do Polski,bo z rodzina trzeba troche w koncu pomieszkac:) a warunki ogolnie dobre. My mielismy calkiem zgrana ekipe z Pl..i tez nie bylo jakiejs wielkiej napiny na szybkosc czy limity ze strony majstrow. Jak znasz sie na swojej robocie bedziesz zadowolony :) no i placa na czas a to jak wiadomo najwazniejsze.pozdro:)

RAFI

czy ktos jedzie do pracy w cynkowni do niemiec w chemnitz.niech sie odezwie.

mam jechac na 8lutego do cynkowni w chemnitz.nic nie wiem jak tam jest

RAFI

MAM OFERTE PRACY DO CYNKOWNI.CZY KTOS TAM BYL CZY PRACUJE PRZEZ CPC.PROSZE O OPINIE

barth

był może ktoś w pralni w bregenz ? jakie warunki i wgole ?moze ktos cos napisze

korba 77

Witam pracowałem na stolarni u Aignera polecam dobra atmosfera fajne chłopaki z PL

korba 77

witam byłem w Austrii praca bardzo dobra pieniazki na czas wszystko zapłacone należycie mieszkania bardzo dobre .pozdrowienia dla chlopakow AIGNER KISTEN

mik

A kolega to pojechal tam na przeczekanie czy do pracy? Bo jak sie jedzie do pracy u nich to chyba nie na dwa tygodnie z tego co kojarze. Jeszcze zdziwiony, ze niemiec na niego wkur... Sambym cie wywalil za tako robote

emigracja
@mik 11.12.2015 22:43

A jednak doczytałam pozniejsza odpwoedz ze zaplata zostala dokonana . Co i tak uwazam nie było żadną przysługą tylko obowiakziem pracodwcy . Ale dobrze ze wsyzstko sie dobrze skonczylo . Być moze niedługi bede miala oakzje sama sprawdzić

emigracja
@mik 11.12.2015 22:43

kojot

zawiodlem sie na tej agencji CPC GROUP robilem przez ta agencje w niemczech prawie dwa tygodnie,ktoregos dnia dostalem oferte pracy w polsce i napisalem zeby sie ze mna skontaktowali bo chcialem zakonczyc wspolprace a nie moglem dzwonic bo nie mialem juz prawie nic na karcie.Powiedzialem pozniej ze chce za te zalegle przepracowane dni pieniadze a oni powiedzieli ze szef niemiec mi nie zaplaci chyba ze przepracuje jeszcze tydzien bo maja duzo pracy.

kojot
@kojot 11.12.2015 16:25

Sprostowanie na moja wczesniejsza wypowiedz na temat CPC GROUP doszlismy do porozumienia z agencją i firmą niemiecka w celu wyplacenia mojej naleznosci za wykonana prace.Dziekuje agencji za pomoc.Powodzenia.

t.....

Jest możliwość podjęcia pracy bez znajomości języka?mam uprawnienia na Mag135 podstawowe i na cięcie palnikiem pracowałem jako szlifierz monter przez 5 lat

jużtunie...itd

borys....ktoś kiedyś powiedział....Nie dyskutuj z idiotą bo cie pokona doświadczeniem.....

xyz

Witam, orientuje się ktoś w warunkach jako pomocnik elektryka?(Austria) Trzeba mieć wykształcenie elekt., wiedzę, umiejętności wieloletnie? Czy da się przyuczyć? Czy jak jest? W Austrii to na budowach praca czy przemysł czy co? Praca w polskich brygadach czy austriackich? Jakie lokum? Mieszkanie, hotel czy co? Pokoje wieloosobowe? Czy w przypadku znalezienia kwatery na własną rękę firma płaci jakiś dodatkowy ekwiwalent z tytułu nie mieszkania w firmowej kwaterze? Częsta zmiana miejsc po Austrii czy raczej długotrwałą praca w jednym miejscu? Dzięki za odp. Pozdr.

Lysysyberka33

Witam!Mam pytanie dostalem propozycje pracy z tej agencji do Dusseldorfu na wykonczenia rozmawialem z pania z biura z wroclawia wszystko wydaje sie okej tak jak w kazdej innej agencji.Mam juz za soba pare wyjazdow dwu dniowych z podobnych agencji mam pytanie czy rzeczywiscie jest u nich tak jak mowia czy to kolejne obozy pracy za robote za piec euro,bo juz sie z takimi nie raz spotkalem czy to niemcy czy to belgia nie ma znaczenia..jak ktos jest kto tam robil albo robi niech sie odezwie i napisze jak jest ile sie wychodzi na miesiac i jak sprawa z kwaterami wyglada...pozdrawiam Lysy

wiesiek
@Lysysyberka33 30.03.2015 14:28

Witam, Ja tam bylem w 2013 na okolo 6 miesiecy. Praca jak praca lekko nie jest, ale pod dachem i nie potrzebowalem mowic po niemiecku. Kwaterta czysta, po dwoch na pokuj. Kasa zawsze byla i to bylo najwaznejsze ze nie musialam prosic o swoje. To co zarobilem to mialem.

arek

witam, ja nadal pracuje przez CPC( juz 2 lata), tym razem w Austrii. Nie wiem z kad ta informacja je firma pada, raczej z tego co mi wiadomo sie rozwija. Lukasz, powiem Cie tak - placa po pierszym tygodnu zaliczki, do 20- stego jest wyplata, pomagaja w kwaterach i mam kontakt z nimi w razie czego nawet w niedziele. Jezeli ktos oczekuje wiecej od pracodawcy to niech szuka dalej. Powodzenia Arek

Jaaaa
@arek 16.03.2015 13:41

Patrzac na twoj jezyk i wybitne błędy nie nalezysz do osob które sa w stanie dokladnie zrozumieć przeczytany tekst a firma bedzie miala sie dobrze poniewaz zatrudnia coraz więcej takich osob jak ty i dzieki temu zarabia coraz więcej i fakt jedyny pozytywny jest taki ze waeunki mieszkaniowe sa dobre nie da sie ukryć.

Zbyszek

Marcel, jakos ja tez ciebie nie pamietam, musiales chyba sie nie sprawdzac ze rzucali cie po niemcach. A z tym zusem to nie wiem czego oczekujesz skoro za chwile padnie na ryj i nikt nic nie bedzie mial, takze jak jestes taki chojny to plac na biedne dzieci a nie na zlodziei w zusie. Ja teraz pracuje u nich i placa juz moje podatki w niemczech takze mam zwroty i kase na dzieci dostaje.

jjjjj

Mój mąż pracuje przez CPC w Niemczech, warunki mieszkaniowe są dobre, duży pokój z kuchnią i łazienką (kuchnia w pełni wyposazona) na 3 chłopaków. Nie narzeka. Praca jak praca, nic za darmo nie ma...co do CPC to do chwili obecnej jest ok, Pani Agnieszka zawsze jak się dzwoni to odpowie, doradzi co i jak. My nie narzekamy i tylko tyle powiem. A do reszty idiotów którzy oceniają nie tak to może najpierw należało by sie zastanowić dlaczego źle oceniacie CPC...może to przez to że ma sie dwie lewe rączki???

Max
@BEZROBOTNY 08.01.2015 20:03
jak tak wam dobrze to jedz do niego pani agnieszka nie powiedziała ze bedziecie doplaacac do urzedu skarbowego i ze te smieciów...

Jak sie matolem jest i nie slucha to sie pozniej placi frycowe, a na idote uwazaj bo ci jeszcze kuku moze zrobic za te krzywe teksty parchu niedouczony. Siedz w domu i nie zarawracaj nikomu(usunięte przez administratora)

PREZES KUBIK
@Max 09.01.2015 07:46

frycowe to ty placisz tepa strzało kuku to masz ty i twoja stara pazdzirzu takich jak ty tepaków z wielkim ryjem przerabiałem tysiace a po za tym debilu poczytaj wyzej komentarze

borys

chej "juztunierobie" nie dziwie sie ze nie robisz bo takich miernot to na peczki

DAVE79

Do nowy: odezwij sie do mnie na meila dave79zmk@gmail.com

DAVE79

Witam.Czy ktoś sie orientuje jak wygląda praca w pralni u nich,jakie warunki mieszkaniowe i ogólnie co o tym sądzicie

ZBYSZEK

Witam.Ja współpracuję z firmą CPC już blisko półtora roku.I na przekór co niektórym opiniom mogę z czystym sumieniem podpisać się pod tym postem.POLECAM to biuro.Moja kariera za granicą to blisko 12 lat pracy.Pracowałem w kilku agencjach i mogę powiedzieć że tutaj nikt nie OSZUKUJE mnie na ciężko zapracowanych pieniądzach.Jeśli chodzi o kwatery to też mogę potwierdzić że są dobre.Mam gdzie odpocząć po pracy gdzie ugotować obiad mam dostęp do internetu .Wekeendy staram się mieć wolne i robić to co lubię czyli zwiedzać a jest napewno dużo SZWAJCARIA FRANCJA NIEMCY.Nie chcę tu reklamować CPC jest to moja opinia na temat tego biura.JESTEM PRACOWNIKIEM KONTRAKTOWYM.

borys
@były 16.10.2014 20:58
tylko zapomniałes napisac ze masz 15 lat do renty nic nie umiesz robic i pomiatac soba przez szwabów

jezeli przepracowales 12 lat na kontraktach to masz nikłe pojecie o PRACY NA KONTRAKCIE

sam sobie pan
@jużtunierobie 30.11.2014 02:34
Hej Zbyszek.....nie przypominam sobie żeby ktoś z takim imieniem pracował w CPC........gdzie pracujesz..... do"były&...

Skoro juz nie robisz to albo ci sie nie chce albo nie umiesz nic robic Takich ludzi jak ZBYSZEK osobiscie nie znam jak rowniez HEŃKA medalikarza piszesz bo chyba chcesz zeby ci ulzylo

Zostaw opinię o CPC Group Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CPC Group Sp. z o.o.