Borcox Uroda Yasumi Małgorzata Borowy

Wadowice

Opinie o Borcox Uroda Yasumi Małgorzata Borowy

NIKOLA244

witam na ten temat nic nie wiem ...ale moge powiedzieć że byłam długi czas klientką tego salonu yasumi w wadowicach gdyz obiecywano mi ze brzuszek mi zniknie ...a mam go bo jestem po ciązy ... wydałam duzo pieniedzy tam i nic mi nie zeszło ani centymetr stosowałam zalecenia jakie mi kazano... wiec tego typu zabiegi odradzam w tym gabinecie yasumi. sprawdzajcie sprzed czy jest z certyfikatem medycznym

Zostaw opinię o Borcox Uroda Yasumi Małgorzata Borowy - Wadowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Borcox Uroda Yasumi Małgorzata Borowy