Marecki strefa płyt

Wadowice

Opinie o Marecki strefa płyt

xxx

Nie jestem ani znajomym, ani rodziną, praca w tej Firmie -ponad 5 lat .I największą głupotą moją było zwolnienie się z tej Firmy. Z czystym sumieniem polecam wszystkim uczciwym pracowniką, pracodawca i Firma jest godna polecenia :-)

Luka

Bardzo dziwna firma przynajmniej odział w Katowicach byłem jakiś czas temu na rozmowie o pracę powiedzieli, że na pewno się odezwią i całkowita olewka. Po co w ogóle dawać ogłoszenia o pracę i tak postępować!

xxx

Pracowałam w tej Firmie kilka lat. Lepszego pracodawcy nie miałam. Firma godna polecenia. Uczciwa i bardzo profesjonalnie traktuje i swoich klientów i pracowników.

aga
@xxx 10.01.2017 19:52

Chyba jest Pani osobą podstawiona (znajoma lub ktoś z rodziny), bo przykro mi to powiedzieć , ale pisze Pani totalne bzdury !

aga
@xxx 10.01.2017 19:52

zuza

Jeśli chcesz pracować w Firmie Marecki bez umowy(na czarno),odprowadzania składek za nędzną pensję to zapraszam. Ogólnie nie polecam tej Firmy.

nick

jeśli chcesz pracować [usunięte przez moderatora], chodzić do pracy kiedy zadzwonią za niską stawkę w beznadziejnych warunkach (pył, hałas itp.) no to jest praca dla Ciebie!

Zostaw opinię o Marecki strefa płyt - Wadowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marecki strefa płyt