Opinie o Marecki strefa płyt w Wadowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Marecki strefa płyt. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Marecki strefa płyt o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marecki strefa płyt w Wadowice

Lechu

Pochwalcie się proszę Pracownicy firmy Marecki czy dostaliście chociaż złotówkę premii czy nagrody,czy tzw karpiowe czy jak zwał tak zwał. Pochwalcie się komu Wasz szef złożył życzenia świąteczne?

Ole
@Lechu

Niestety, ani ja, ani moi koledzy z pracy w firmie nie otrzymaliśmy żadnej premii ani nagrody

Czy w firmie jest fundusz socjalny? Karta Multi sport? Wczasy pod gruszą?

Kamil

Za bardzo nie są skłonni dawać umowę o pracę i wolą, żeby pracownik pracował na czarno a Ty pytasz o multisport xD

Hanna

Cześć czy wciąż stawka wynosi najniższa krajowa, jaka umowa? Bardzo proszę żeby ktoś odpowiedział, bo nie ma tutaj aktualnych informacji.

@pracownik

Gdybyś nauczył się stać na głowie i klaskać to może do 4000 zł byś doszedł :)

. Nowy wpis

Byłem tam na rozmowie i po za podstawą rzędu 200-300 zł więcej niż najniższa krajowa w tej firmie nie ma nic, zero benefitów, socjalu, premii totalna pustynia Błędowska.

Ja Nowy wpis

Warunki płacowe w tej firmie są bardzo słabe. Nie dostajemy żadnych dodatkowych bonusów ani premii za dobre wyniki. Nawet zarobki są tylko trochę wyższe od najniższej płacy w kraju. To sprawia, że ludzie czują się niedocenieni i nie mają motywacji do pracy.

Mpi Nowy wpis

Potwierdzam, pracy jest ogrom a zarobki niewiele wyższe od najniższej krajowej. Wyniki firma ma dobre,ma dużo klientów. Współpracownicy nie mają motywacji do pracy a paru poważnie myśli nad zmianą pracodawcy

Ole Nowy wpis
@Lechu

@Hanna

Nie ma żadnych minimalnych krajowych, pracuje się bardzo dobrze, wynagrodzenie na czas. Pracy jest bardzo dużo, atmosfera OK.

@pracownik

O, to bardzo dobra wiadomość. Bo za najniższą krajową to ciężko byłoby mi robić. Napiszesz ile teraz dają na rękę jeśli to nie tajemnica?

@Marcin

Nikt w firmie poniżej 4500 zł na rękę nie zarabia

Daniel
@pracownik

A w którym oddziale takie zarobki, 4500 ??? Ktoś w ogóle a tej firmie zarabia taką kwotę. Z tego co wiem to zarobki są dużo niższe niż podana tutaj kwota.

Gabriela
@Daniel

A skąd to wiesz? Bo widzę, że były jesteś, może dużo się tu pozmieniało po prostu odkąd odszedłeś?

@pracownik

Gdybyś nauczył się stać na głowie i klaskać to może do 4000 zł byś doszedł :)

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Marecki strefa płyt? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Wadowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Wadowice
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.

Czy w firmie jest fundusz socjalny? Karta Multi sport? Wczasy pod gruszą?

nie

jaro

Przy tych wynagrodzeniach na lepsze wczasy nie stać :) :) :)

Kamil

Hanna

Cześć, widzę że co do wypłaty nikt się tutaj zgodzić nie może, ile płacą, może faktycznie trzeba na rozmowę iść i powiedzą… a chociaż jaka umowa, ktoś coś? Bo jak zlecenie to odpada dla mnie.

Lechu

Inflacja szaleje a tu od roku zero podwyżki

Oliwka Połysk

Pracowałem, ekipa spoko. Znajdzie się jakiś " element " co wszystko wie i jest najlepszy ale wystarczy to olewać. Nie powiem na jakiej hali ale jeden z kierowników jeśli zobaczył, że stoisz w grupie i pogadasz na 2 min o pierdołach to zaraz zygał " dawajcie dawajcie " Większość maszyn naprawiana taśmą klejącą i silikonem. Musiałem się prosić o buty które dosłownie mi popękały i usłyszałem ( przecież już dostałeś pół roku temu ) Nadgodziny płacone z podstawowej stawki ( żadne 50 % ). Nie polecam tej firmy. Szef nawet się nie przejmuje, że paroletni pracownik odchodzi. Super podwyżki po 50 gr haha. Ekipa na plus, firma na nie. Pozdrawiam

@Oliwka Połysk

Prócz płatnych nadgodzin mogłeś liczyć na premie za dobre wyniki? Rozumiem twoje niezadowolenie, ale w wielu firmach przydział odzieży roboczej jest raz w roku. Jakiego rodzaju były umowy o pracę? Zlecenie, czy na czas określony? Pojawiło się ogłoszenie o pracę na stanowisko kierowca z kategorią B lub C. Praca może być wykonywana także przez emeryta. Czy ktoś będzie aplikował?

@Oliwka Połysk

urlopy z najnizszej krajowej dodaj ;(

Pracuję w tej firmie już trochę i z czystym sumieniem mogę polecić firmę. Premia za dobre wyniki (czyli prawie co miesiąc) plus ekipa która sprawia, że praca mi się nie nudzi. Pracodawca konkretny, jak zapytałem o podwyżkę to powiedział ze da mi trochę mniej nich chcę, ale dał bez problemu. Wypłata zawsze na czas (co coraz rzadziej się zdarza w dużych firmach).

@Tomek

co ty bredzisz o duzych firmach i wypłatach na czas ? za urlop jak ci płacą??;)

Hanna

Witam, podpowie ktoś z pracowników jak wygląda rozmowa rekrutacyjna do obsługi klienta? Jakich pytań mogę się spodziewać i ile etapów?

Lato
@Hanna

Pytania są trudne obejmują wiedzę ogólną z naciskiem na historię Biebrzańskiego Parku Narodowego. Następnie są pytania z matematyki i fizyki, niezbyt trudne głównie z całek i różniczek. Następnym etapem rekrutacji jest demonstracja umiejętności jazdy wózkiem widłowym oraz samochodem kat C. Na samym końcu jest egzamin z budowy oklejarki i piły panelowej.

Mikołaj
@Lato

Naprawdę tak to wygląda? To bardzo złożony proces rekrutacyjny. To może napiszesz jakie warunki płacowe oferuje ten pracodawca dla osób, które już pozytywnie przejdą cały proces i otrzymają finalnie zatrudnienie w firmie Marecki strefa płyt. Dasz znać, jak to wygląda?

Józek

Bardzo dobra firma i to pod każdym względem. Niepokój budzi jedynie sytuacja związana z pandemią

Pan nikt.

Firma godna polecenia,ekipa super,wypłaty na czas,jakość oferowanych produktów końcowych super polecam jako stolarz,jest tylko jeden mankament z kierownikiem strefy plyt lepiej niewdawac się w dyskusję, doszły mnie słuchy że robi niezłe machloje.

tychy czy katowice?
@Pan nikt.

tychy czy katowice?

@Pan nikt.

Właśnie chciałam zapytać, czy ktoś poleca Marecki strefa płyt. Pracujesz jako stolarz, tak? A można tam dobrze zarobić na tym stanowisku?

Joo
@tychy czy katowice?

Mateusz

Dobra firma i fajna praca , niech tylko sytuacja z koronawirusem się uspokoi.

Lato

Ogólnie firma na plus. Ma swoje plusy oraz minusy. Plus to wynagrodzenie na czas, minusy to niezbyt wysokie zarobki oraz niedocenianie pracowników przez szefa.

Karol

Wprawdzie firma ma dobre opinie ale szkoda, że nikt nie korzystał z forum. Ludzie szukają informacji bezpośrednio od pracowników.

@Ag28, jako były pracownik mógłbyś napisać coś jeszcze na temat pracy w Marecki strefa płyt? Może mógłbyś opowiedzieć coś o atmosferze i relacjach między pracownikami i kierownictwem. Kilka lat pracy pozwala na wyrażenie swojej opinii i dzięki temu pomoc innym osobom, które może będą chciałaby pracować w tej firmie.

Ag28

Pracowałam w tej firmie pare ładnych lat i mogę polecić pracodawcę jak i całą firme. Widać że traktują dobrze pracowników :) Niestety z powodu przeprowadzki musiałam zmienić prace, ale gdyby nie przeprowadzka zostałabym jeszcze na pare dobrych lat.

xxx

Nie jestem ani znajomym, ani rodziną, praca w tej Firmie -ponad 5 lat .I największą głupotą moją było zwolnienie się z tej Firmy. Z czystym sumieniem polecam wszystkim uczciwym pracowniką, pracodawca i Firma jest godna polecenia :-)

Luka

Bardzo dziwna firma przynajmniej odział w Katowicach byłem jakiś czas temu na rozmowie o pracę powiedzieli, że na pewno się odezwią i całkowita olewka. Po co w ogóle dawać ogłoszenia o pracę i tak postępować!

xxx

Pracowałam w tej Firmie kilka lat. Lepszego pracodawcy nie miałam. Firma godna polecenia. Uczciwa i bardzo profesjonalnie traktuje i swoich klientów i pracowników.

aga
@xxx

Chyba jest Pani osobą podstawiona (znajoma lub ktoś z rodziny), bo przykro mi to powiedzieć , ale pisze Pani totalne bzdury !

aga
@xxx

Zostaw merytoryczną opinię o Marecki strefa płyt - Wadowice

• Jak się pracuje w Marecki strefa płyt?

Zobacz opinie na temat firmy Marecki strefa płyt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marecki strefa płyt?

Marecki strefa płyt