Opinie o CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze" w Orzesze

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze". Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze" o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze" w Orzesze

Dav

Witam. Jak wyglądają zarobki na stanowisku operator automaty i czy jest aktualnie rekrutacja na to stanowisko dla osób z doświadczeniem. Pozdrawiam

Karol

Witam Wszystkich pracownikow. Powie ktos moze jaki jest system pracy na hucie? 4dni rano dzien wolny ,4dni na popołudniu dzien wolny, cztery dni na nocke dwa dni wolnego? Czy jeszcze inny.?

Mati
@Karol

Np 2 dni rano 2 dni południe 3 dni nocek I 1.5 dnia wolnego

Karol
@Mati

Dziekuli za info

@Karol

Pracuje sie tak 3r2p2n2w i potem sie to zmienia moga sie trafic 2 r3p2n2w tylko raz w miesiacu sa 3 dni wolne czyli pt sob nd

Rob1224

Witam, jak wyglada praca na stanowisku operator automatu szklarskiego ? Jak zarobki , są szanse na podwyżki awans , można się utrzymać w pracy nie mając doświadczenia w branży ?

Patrycja

Na szczęście juz tam nie pracuje, ludzie zastanówcie się nad zaczęciem tam pracy to co tam się dzieje i jak stołki wyższe traktują podwładnych to jest kpina wszystkie rozumy pozjadali brak szacunku i poczucie wyższości jest wręcz śmieszne.. nie polecam

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze"? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy OPERATORKA MASZYNY PAKUJĄCEJ
Job4You PL Sp. z o.o.
logo firmy Tajemniczy klient (zdalna)
QualitySite
logo firmy Mechanik, elektryk samochodów ciężarowych
KEMPKA Sp. z o.o.

Jestem byłym pracownikiem huty Orzesze i powiem tylko tyle najlepszą decyzją była zmiana pracy. Pracując już kilka lat w innej firmie, która szanuje pracownika mogę powiedzieć tylko jedno " doceniam moją teraźniejszą pracę, dzięki hucie - widzę diametralną różnicę " :)

Inny były pracownik
@były pracownik

Zgadza się, podzielam opinię

Byku

Starzy siedzą nic nie robią a młodych gonią nie polecam

AdaMM

Jestem pracownikiem z kilkuletnim stazem w tej hucie i musze przyznac, ze pracownicy w tej hucie sa traktowani jak przedmioty, całkowity brak szacunku. Przeszkadza mi to bo jest sprzeczne z tym co oficjalnie sie głosi, jakimis wartosciami na plakatach.

Gospodarz
@AdaMM

Bo to wszystko jest tak jak ktos napisal. Papiery, raporty itd,itd,itd, a wszystko po to by zwalić na głowę temu co najwiecej robi, byle każdy sie wybielil w razie czego. Pełno stanowisk nie wiadomo od czego i zamist ułatwiać prace to tylko szkodza.

Anka_a
@Gospodarz

Kompletny brak poszanowania naszej pracy

Teti
@Gospodarz

Cała nadzieja w tym, ze po sprzedazy huty cos sie zmieni. Na pewno zmieni sie dla menegerow bo nie beda potrzebni ale nam na produkcji powinno byc lepiej

Wariat
@Teti

Bardzo slabi sa nasi przelozeni, bardzo I dobrze ze wyleca

@Anka_a

Dokladnie

@Gospodarz

Słuszna uwaga , dokładnie tak jest przerzucanie odpowiedzialności i dokładanie papirologii .

Gazobeton
@AdaMM

Brak gospodarza. A to świadczy, że prawdopodobnie właściciel odpuścił już szkło

Czy w CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze" wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

"" OCZYWISCIE " każdego miesiąca ha ha ha.......

Poniższy wpis jest bardzo obraźliwy dla kierownictwa i jest niezgodny z faktami. Rotacja pracowników nie jest duża i w porównaniu z innymi firmami, jest niższa. Stawki - co wiemy od pracowników - są atrakcyjne i kandydaci ubiegają się o pracę w hucie. Ze względu na nieakceptowalną formę treści, pozwolimy sobie nie skomentować części wpisu: „kto by chciał u żyda robić za psie pieniądze”. Zapraszamy do Działu HR, by porozmawiać o faktach.

Obserwator
@CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze"

Co do wykształcenia kierownictwa/ dyrekcji jak najbardziej nie miał racji. Ale patrząc na doświadczenie w branży tu akurat jest zerowe. Mam pytanie jak chcemy naprawić samochód to idziemy do stolarza?

@Obserwator

Każde stanowisko ma określone wymagania, które musi spełnić osoba na nim pracująca. Nie zawsze będzie to doświadczenie w branży; czasem może to być doświadczenie w pracy na określonym stanowisku i bycie fachowcem na tym właśnie stanowisku. Posługując się podanym w komentarzu przykładem można powiedzieć: Mechanik musi posiadać doświadczenie w pracy z samochodami i musi umieć je naprawiać; może też ten mechanik uczyć i wspierać nowego mechanika, który jeszcze doświadczenia nie ma i się dopiero uczy. Właściciel warsztatu - jeżeli samochodów nie naprawia - to nie musi być mechanikiem - ale musi się znać na prowadzeniu firmy. Mechanik musi umieć naprawiać samochody, a jego szef musi umieć prowadzić firmę - taki warsztat będzie się wówczas rozwijał.

Oppenheimer
@CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze"

Szanowni Państwo, trudno być właścicielem firmy nie mając doświadczenia w branży w której planujemy się rozwijać. Chyba , że ją dziedziczymy i bazujemy na dorobku poprzednich generacji. Sama umiejętność zarządzania niestety może być niewystarczająca. W firmach o globalnym zasięgu i dużym budżecie, pewne "niedociągnięcia" można zwyczajnie przemilczeć lub wliczyć w koszty - odpowiedzialność jest rozmyta. W firmach małych do których można przypiąć wspomniany warsztaty, błędne decyzje właściciela bądź brygadzisty nieuchronnie doprowadzą do zamknięcia przedsiębiorstwa, niezależnie od tego jak wykwalifikowaną kadrę mechaników będziemy posiadać. Analizując branżę opakowaniową zaobserwowano niepokojący trend, silnie powiązany z bardzo popularną branżą doskonalenia umiejętności zarządzania. Osoby, które nasłuchały się o zarządzaniu, studiowały zasady przywództwa i głosili wspaniałe wartości zawarte w skryptach czy szkoleniach obudziły w sobie wiarę - niestety znacznie przesadzoną - we własne umiejętności. W sytuacjach, gdy mówienie często zastępuje rzeczywiste działanie, należy podchodzić sceptycznie do tego, co rzeczywiście się dzieje w miejscach zarządzanych przez takie osoby. Rosyjskie powiedzenie głosi: "Ciężkie czasy tworzą silnych ludzi. Silni ludzie tworzą dobre czasy. Dobre czasy tworzą słabych ludzi. Słabi ludzi tworzą ciężkie czasy.... i tak w kółko". Pozdrawiam

Obserwator
@Oppenheimer

Bardzo dobrze powiedziane.

Jkl
@CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze"

(usunięte przez administratora) gdzie wy macie tę atrakcyjne stawki

Lol
@CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze"

Jacy pracownicy chcą tam pracować ???

Czytam 3 raz....
@CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze"

Drodzy Państwo.... Jeśli właściciel warsztatu nie ma pojęcia o naprawianiu samochodów to jak możemy mówić o dobrym prowadzeniu firmy? Wówczas taki właściciel może być rolowany na lewo i prawo, a w przypadku gdy klient będzie bezpośrednio chciał wyjaśnień od właściciela w sprawie np naprawy to co powie? Jak taki właściciel/kierownik ma wymagać od pracowników czegokolwiek skoro nie zna się na robocie? Jak ma rozdzielać zadania? Jak ma rozliczać KPI? Wówczas możemy takiemu właścicielowi powiedzieć, że wymiana 1 koła w aucie trwa średnio 1 godzinę - i to kupi? No tak, bo bladego pojęcia nie ma o robocie. Totalna bzdura....

Dziurkacz
@Czytam 3 raz....

A można jaśniej ? Szyfrem piszesz :-D

Głos racjonalny
@Dziurkacz

Mowa o braku kompetencji z zakresu produkcji przez kierownictwo operacyjne.

Dziurkacz
@Głos racjonalny

Dziękuje :-). Czy jest w HSO zatem w tych biurach ktoś znający się na swojej działce :-D ??

Głos racjonalny
@Dziurkacz

Cytując klasyka: "Nie mnie to oceniać"

@CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze"

ZAŁGANY GOŚCIU!!! PRACOWAŁEM U WAS PÓŁ ROKU I BYŁA TAKA ROTACJA ŻE JAK SIE PRZYCHODZIŁO NA ZMIANĘ TO NIE WIADMOMO KTO BĘDZIE: HINDUS, UKRAINIEC CZY POLAKI I WSZYSCY TYLKO PRZEJSCIOWO. WASZA FIRMA TO PORAŻKA!!!

Ocena
@CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze"

Szanowni Państwo Ze swojej strony taka sugestia - proszę nie odnosić się do innych firm, a skupić się na swojej. dziękuję

Iko
@Ocena

Tu się nie ma na czym skupiać stąd trzeba (usunięte przez administratora) ????????????????

Ciekawy

Jaką ocenę wystawili byście kluczowym osobą w hucie? Dyrektor Menadżerowie Kierownicy Liderzy

Jeździ może ktoś z czerwionka-leszczyny i czy pociągami na zmiany da się dostać ?

@Nowy

Dzień dobry; Nasi pracownicy dojeżdżają z Czerwionki-Leszczyny bez problemu. Zespół HR

członek włochaty
@CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze"

bez problemu to chyba szkołę specjalną skończyliście. Rano pociąg o 4.40 w orzeszu po 11 minutach, powrotny o 14.54 ale ten skład jedzie z Krakowa czyli może być opózniony 20 minut, powrót o 23.36 lecz ten skład jedzie z Rzeszowa opózniony zazwyczaj 40 minut.

wow
@CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze"

Na proste pytania umiecie odpowiadać, a na inne ciężko?

pracownik123

Dlaczego wypadki w hucie sa zamiatane pod dywan? Moja rodzina obawia sie o mnie

BratLata
@pracownik123

No własnie dlaczego sa zamiatane? Chyba dlatego, ze niewygodnie byłoby raportowac do góry tego co sie naprawde dzieje w hucie

Arti
@pracownik123

Manipulowanie danymi i zamiatanie wypadkow to niestety plaga tej huty

stary wyga
@pracownik123

No widzisz, nawet HRy nie sa zainteresowane zeby Ci odpowiedziec bo musiałyby skopiowac jakis frazes a przeciez wszyscy wiemy, ze bezpieczenstwo i szacunek dla pracownika to jedna wielka sciema w tej huciee

Brawo
@stary wyga

Sama prawda

@pracownik123

Są zamiatane, zeby menadzerstwo miało premie

Zaniepokojony pracownik

Dlaczego kraza informacje, ze znowu szykuja sie zwolnienia w hucie? Czy to prawda?

@Zaniepokojony pracownik

jak huta zostanie sprzedana to na pewno beda masowe zwolnienia kadry

Sumar

opowiadali mi koledzy z innych hut, chyba tych ktore chca kupic nasza, ze fatalna opinie ma nasza huta a szczególnie kadra. Robimy na maksa a i tak kadra tylko dba o swoje cztery litery i zeby raport byl na czas

Ramus
@Sumar

opowiadali mi koledzy z innych hut, chyba tych ktore chca kupic nasza, ze u nich nikt nie jumie napojów w siatkach i dla innych nie brakuje

@Sumar

Słyszałam, ze podobno potencjalni kupujacy hute bardzo zle ocenili kadre

@Ramus

trudno cie zrozumiec

pracownik z nocy

Ale porazka

Czy Wam nie przeszkadza ta niepewnosc zwiazana z sprzeda huty? Ja juz tego mam troche dosc, malo konkretow, wiele plotek.

Kaczuello
@Adam

Adaś, nie słuchej plotek. Jak kupiom to bydzie ich nojwiynkszo huta także niy zawrom od razu :-)

AnnaN
@Kaczuello

nie zamkna ale beda zwalniac

Marcos
@AnnaN

na pewno wytna wszystkich mnanadzerow :)

Gruby
@Adam

Licze ze po sprzedazy cos sie poprawi w tej hucie, bo traktowanie pracownikow to jakas masakra

Jak atmosfera w tym oddziale ?

Marcos
@Marta

Fatalna, szkoda gadac

Wozkowy

Dla odpornych

Witam wszystkich pracowników jak i ludzi na forum. Obecnie pracuje w Czechach ale z powodu sytuacji jaka panuje na świcie myślę o pracy w kraju. Zastanawiam się nad hutą w Łaziskach l hutą w Orzeszu. Chciałbym zapytać na jakie zarobki można liczyć na stanowisku Operator systemu Pakowania lub operator automatu? Jeżeli ktoś może się podzielić jakimiś informacjami na temat obecnej sytuacji to będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam

Młoda

Hey jaka jest obecna sytuacja w tej firmie? Warto oddać cv ? Co prawda jeszcze pracuje w innej firmie produkcyjnej . Ale traktują nas tam jak (usunięte przez administratora)i pieniądze nie są adekwatne do tej pracy, dlatego rozglądam się za czymś innym ? Ile można zarobić w tej filmie na start ?

fajnyczłowiek
@Młoda

Ok. 4k na automacie

Zostaw merytoryczną opinię o CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze" - Orzesze

• Jak się pracuje w CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze"?

Zobacz opinie na temat firmy CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 2 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze"
2.1/5 Na podstawie 129 ocen.

CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze"