Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Orzesze Filia

Orzesze

Opinie o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Orzesze Filia

Adam

Nie polecam!!! Nikomu nawet na rozmowe kwalifikacyjna!!! Dzisiaj byłem niby do biura przychodze ugadany z pania naczelnik od siedmiu bolesci!!! Pani mi mowi po telefonicznej rozmowie ze to juz nie aktualne to pytam sie dlaczego pani kazala mi przyjechac ? odpowiedz bo myslalam ze bedzie pan tez zainteresowany praca listonosza!!! No naprawde to jest nie do opisania co sie wyrabia w tym orzeszu!!! Mało to Oferta pracy na internecie i na poczcie polskiej jest nadal aktualna!!!! Ludzie bez kompetencji szczerze odradzam kazdemu kto tam idzie!!! Pani naczelnik opowiada bzdury niby poszukujecie do pracy a przyjmujecie wszystkich po znajomosci!!! I to jest rzetelna firma?? Prosze jakiegos wyzszego o sprawdzenie co sie tam dzieje!!! B o to co sie wyrabia w tej fili woła o pomste do nieba!!!

Jak wiele wiesz o firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Orzesze Filia? Zapraszamy na nasze forum, czytaj i komentuj.

Zostaw opinię o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Orzesze Filia - Orzesze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Orzesze Filia