Opinie o CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze" w Orzesze

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze". Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze" o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze" w Orzesze

pokemon

zobaczcie ile trzeba , by zaklad dal pracownikowi podwyzke i 10% gwarantowanej premi ? Co premie bylo trzeba sobie wyrobic, by ja miec :) a podwyzke pracownik , by widzial moze jak swinia niebo :) wystarczy dac przez ludzi wypowiedzenia ,zaklad by nie starcic nadal pracownikow oferuje im takie cos hahhah zalosne Wiec podziekujcie tym osoba za to ,ze macie teraz wiecej :)

xyz

ciągle szukają nowych pracowników gdyż jest bardzo duża rotacja... nikomu sie nie chce pracować za takie pieniądze, brak premii... a potem się dziwią że generuje się tak duży odpad gdy zamiast doświadczonych pracowników większość to świerzaki popełniający podstawowe błędy, ehh ludzie zarządzający zakładem nie poradzili by sobie z ogarnięciem pola namiotowego a co dopiero mówić o tak dużym zakładzie

Pracownik huty 2

Rzeczywiście kiedys bylo lepiej, niewazne jaki byl odpad premia byla wyplacana, zawsze mozna bylo tak pokombinowac z danymi ze wyszlo na to ze choc odpad byl wysoki to premia byla regularnie.

Pracownik Huty

Mentalność osób zarządzających hutą jest przerażająca! idąc ich krokiem rozumowania lepiej jest przyjmować co kilka miesięcy nowych NIE doświadczonych pracowników aniżeli zapłacić GODNIE tym pracującym... rotacja pracowników na niektórych działach jest ogromna a potem się dziwią że produkcja generuje tak duży odpad przez co następnie cierpią WSZYSCY PRACOWNICY gdyż przykładowo w 2016 roku ŻADEN powtarzam ŻADEN szeregowy pracownik jeszcze nie otrzymał PREMII . Podwyżki ? Jakie podwyżki... pracownicy mają obiecywane lepsze płace a w praktyce wygląda to tak że podwyżki dostają tylko najlepsi lizodupcy kierownictwa (a NIE NAJLEPSI PRACOWNICY tak jak to powinno być)...a najlepsze jest to... że są to podwyżki rzędu 20 do 50 groszych BRUTTO więcej na godzinowej stawce... co daje w przeciągu miesiąca kilkadziesiąt złotych więcej. Pomijając już fakt że wieloletni doświadczeni pracownicy HUTY zarabiają ledwo troszkę więcej od nowo-przyjętych na tych samych stanowiskach. Z kierownictwem jest różnie, co poniektórzy kompetentni i jak najbardziej w porządku lecz nie wszyscy, ale myślę że taka sytuacja występuje w każdym zakładzie. I ludzie nie wierzcie w jakieś DOBRE ZMIANY na hucie... wszystko idzie w złym kierunku! spytajcie co starszych pracowników, każdy wam przyzna że kiedyś pracowało się "lepiej" i co jest faktem że jeszcze kilka lat temu można było zarobić więcej niż obecnie... a wszystko to za sprawą nowej "prezesury". Reasumując HUTA SZKŁA w ORZESZU, typowy zakład maksymalizujący swoje zyski kosztem zwykłego pracownika. Praca w ciężkich warunkach za niegodziwe pieniądze. Nieprzyjemna atmosfera podczas pracy. Złe traktowanie szeregowych pracowników. Praktycznie zero możliwości uczciwego awansu... albo masz znajomości, albo jesteś największym kapusiem na zmianie i masz silną psychikę. Mam nadzieję że zainteresowani pracą na hucie przeczytają mój post i wyciągną wnoski.

Jony
@Pracownik Huty

Syf!!!

Alfa
@Pracownik Huty

załamałeś mnie a chciałam podjąć prace :(

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze"? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
krytyczny

A ja uważam ze zmiany w hucie ida w dobrym kierunku i wielu kolegow tez podziela ten poglad

Gosciu

Jak dobre 2000 zł to zapraszam do pracy na HSO . tyle ludzi się zwalnia wiec nowe osoby się przydają ;P

Gosciu

haha

Atmosfera jest tak żenująca i praca w systemie 7 dni, że odechce Ci się tych 2000 tysięcy ;)

the new

do ben_98 Czytaj ze zrozumieniem! I proponuje żebyś zdjął te różowe okulary, bo piszesz takie farmazony, że aż oczy bolą od czytania.

the new

Do xxx_3. Tą osobę którą masz na myśli była w porządku.Ale była dla pewnych osób niewygodna i dlatego znaleźli pretekst żeby się jej pozbyć. A co do zmian to ja bym pimpka inaczej określił Toudi z Gumisiów (Tak Panie!)Kwestią czasu jest aż ludzie zaczną składać wypowiedzenia bo w takiej atmosferze fałszywej nie da się pracować.

xxxx_3

A co powiecie o ostatnich zmianach w HSO? Dla mnie szok....Nie wyobrażam sobie pracy po takich zmianach...Szkoda ludzi zwolnionych... zwłaszcza jednego... człowieka który był dla nas zawsze wporządku, ale najwidoczniej lepiej być pimpusiem i donosić na ludzi...

ONA
@xxxx_3

Masz rację ludzie uczciwi są w tych czasach niewygodni ale tak jest już chyba wszędzie , lepiej zwolnić kierownika uczciwego i pracowitego a w zamian dać pimpusia, ktory przesiedzi większość szychty w biurze i ma dwie lewe ręce do roboty. Fałsz wylewa się z każdego kąta HSO. Pracuje w firmie już kilkanaście lat i uważam że osoba o której wspomnieliście była jednym z najlepszych kierowników, który potrafil nas zdyscyplinować ale także zmotywować dobrym słowem. Ale coż takie czasy... lepiej być donosicielem i traktować ludzi jak mięso armatnie wtedy ma się poparcie u góry..

the new

Najlepiej to założyć różowe okulary,udawać że, na hucie jest super i ludzie nie pracują po 16h. Pozdrawiam wszystkich którzy chcą oddać krew i życie za HSO

były_007

Chcesz mi powiedzieć że na Hucie nigdy nie zdarzyło się aby pracownik pracował 16 godzin ciągiem? To żyj ze swoją skrzywioną podświadomością

były_007

Szanowni koledzy i koleżanki, widzę że w Hucie Orzesze nie dzieje się za dobrze za czasów "nowej" prezesury. Pracowałem z wami krótko, bo taka marna wypłata 1600 zł nie rekompensuje warunków w jakich trzeba pracować. I apeluje do was, NIE DAJCIE SIĘ WYKORZYSTYWAĆ!!! za takie pieniądze znajdziecie pracę wszędzie, a wiele firm płaci lepiej i nie trzeba męczyć się w takim cieple. Może polityka firmy kiedyś się zmieni, jak nie będzie rąk do pracy ale wtedy będzie już za późno. Zobaczcie co się wokół was dzieje, przyjmują samą patologię albo ludzi zaraz po szkołach bez doświadczenia DLACZEGO? bo doświadczony pracownik nie będzie tyrał za marne grosze. WIERZCIE MI wasz dział personalny załamuje ręce bo nie mają ludzi do zrekrutowania. WALCZCIE O SIEBIE!! Od tego są odpowiednie instytucje jak PIP, wystarczy zgłosić że pracodawca zezwala na 16 godzinny czas pracy, że nie jest dotrzymywany 11godzinny czas pomiędzy zmianami, że zmusza się was do zostawania za darmo do sortowania asortymentu - takie praktyki są niedozwolone!!! i każdy PIP przyzna wam rację a pracodawcę odpowiednio zmotywuje do działania zgodnie z prawem. I pamiętajcie bez was na dole ich na górze NIEMA!!! powodzenia

gwiazda1980
@były_007

szanowny kolego czy koleżanko tak jak sam/sama piszesz pracowałeś krótko więc mam wrażenie, że nie masz pojęcia co piszesz, mam w swojej rodzinie krewnych co długie lata pracowali lub jeszcze pracują w Hucie i bardzo są zadowoleni, od 10 lat sytuacja zmienia się ciągle na lepsze, pewne wypłaty, fundusz socjalny, kadra kierownicza jak wszędzie - różna - lecz krzywdzisz tak pisząc pozostałych pracowników oraz Zarząd - pracuje kto chce, ale namawiając na donos do PIP-u to już wstrętne z Twojej strony, a tak prawdę mówiąc - nie chcesz to Ci nikt nie karze tam pracować - może kopalnia lub Tesko zadowolą twoje ambicje zawodowe - życzę powodzenia

Mariano Italiano

Jeśli ktoś przychodzi do pracy na Hutę po wielkie pieniądze, to niech lepiej idzie z powrotem. Dużą kasę zarabiają pracownicy którzy są tutaj 20 lat i więcej, reszta stoi w miejscu przez długi czas. Tak jak pisano wyżej, zółtodziub na automacie zarabia niewiele mniej niż doświadczony wyjadacz, ale tak jest od długiego czasu i zmiany nie widać. Jeśli chodzi o profity dla pracowników którzy potrafią więcej i starają się w robocie to jest hasło górnej załogi które brzmi: "dziękujemy" :-). No przynajmniej tyle. Pozdrawiam

robert

Ktoś wyżej pisał ze nie wiadomo ile by chcieli młodzi zarabiać na początku.. ok zgadzam sie, frycowe trzeba zapłacić... Ale jeśli operator automatu z długoletnim doświadczeniem, nawet LIDER(!) mają 100zl więcej wypłaty od zoltodzioba który nic nie umie, to dajcie k... Spokój!!! Praca w tym zacapie i upale jest naprawdę ciężka, powinna być godziwie zapłacona, przypuszczam ze wtedy ludzie by się starali.

Może w końcu dacie spokój Pani Beacie? Założę się, że ktokolwiek, kto oczernia tą kobietę byłby na jej miejscu Liderem Operatorów Linii ( nie na zastępstwo 1 lub 2 dni tylko dłużej, na kilka miesięcy), zrozumiałby że nie jest to łatwa kromka chleba. Lider musi "ogarnąć" trzy hale produkcyjne, natomiast osoby, które źle wyrażają się na temat Pani Beaty mają do "ogarnięcia" jedną linię lub jeszcze mniejszy "placyk". Większość młodych osób, które przyjmuje się do huty, myśli że dostaną pieniążki nie za pracę ale za to, że SĄ na hucie - i to jest złe podejście. Jeżeli komuś praca na hucie nie odpowiada to ma drogę wolną, może się zwolnić a nie przez swoje kompleksy zatruwać życie ludziom, którzy pracują na hucie ponad 20 lat i NAPRAWDĘ znają się na robocie. Żadna młoda pani, która pracuje nawet w HSO 2 - 3 lata nie ma takiej wiedzy, jak kobieta pracująca 20 lat i której to zależy dalej na pracy i na tym aby wszyscy byli zadowoleni. Każdy chce dostać premię, ale aby ją dostać należy się o nią postarać, nie wystarczy tylko BYĆ w pracy, trzeba pracować całe 8 godzin sumiennie.

@pracownik

Zgadzam się!

Frodo1

Ile zarabiaja kierwnicy zmiany ? Tez wala wszystkie weekendy ???

grzegorz111

Panią Beatę to na przeprosiny w piętę byś musiał pocałować ale Ci pewnie nie pozwoli.Ucz się Synek roboty bo jako liniowa na pewno w tej firmie nie pracujesz i nie pracowałeś:)Amortyzatory czekają:)

olii

racja Beata za duzo sobie rzadzi i od innych wymaga i naciska spokojnie sie nie da pracowac tylko gra na nerwach i stresuje wazne ze ona kolezaneczki sobie na liniach ustawi a młodego zgnebi

nowy

pracuje na hucie od stycznia jako operator automatu za 21 dni dostałem 1650 zł netto. za takie warunki jakie tam panują Pan prezes niech sobie te pieniądze w d..e wsadzi

Zostaw merytoryczną opinię o CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze" - Orzesze

• Jak się pracuje w CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze"?

Zobacz opinie na temat firmy CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 2 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze"
2.1/5 Na podstawie 129 ocen.

CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze"