Opinie o Elżbieta Glapa P.P.H.U Reza-Pol w Grodzisk Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Elżbieta Glapa P.P.H.U Reza-Pol. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Elżbieta Glapa P.P.H.U Reza-Pol na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elżbieta Glapa P.P.H.U Reza-Pol w Grodzisk Wielkopolski

Bułeczka

Nie polecam tej firmy . Po roku czasu odeszłam . To co wyprawia szefowa to była masakra .(usunięte przez administratora). A o sobotach nie wspomnę . Co sobotę i niedzielę się szło do pracy . Uczniowie nawet w soboty musieli zapiedzielac na 6 rano i siedzieć do 14 . Nie dosyć że skrobanie kafelków w soboty . Nawet uczniowie to robili a nie powini .

Krystyna
@Stefan Bielaski

Jaki chleb? Jest tutaj wyżywienie wliczone w pensje? Nie bardzo rozumiem czy się zgrywacie w tych komentarzach czy na serio takie problemy są?

Nela Nowy wpis

Jak ktoś wspomniał rekrutacja odbywa się w firmie wyłącznie drogą pantoflową to powiedzcie czy jakby chłopak podesłał CV na stanowisko magazyniera to ma jakieś szanse żeby się do was dostać? W ogłoszeniu dodanym parę lat temu nie ma wzmianki na temat systemu pracy, jak to u was wygląda, jakie zmiany?

Nadia Nowy wpis

Niektórzy tu pisali, że odchodzą, zastanawia mnie czemu nie ma w takim razie wolnych stanowisk. Znalazłam raptem z 2017 na magazyniera ogłoszenie i to by mi pasowało, ale nic nie widzę o tym, żeby szukali teraz. Nadal warunki takie, że oprócz podstawy premia przysługuje? A za co?

@Nadia

No nie ma ogłoszeń bo wszystko odbywa sie POCZTOM PANTOFLOWOM. przyjmuje się ludzi z łapanki.

Bułeczka

@Bułeczka

Mam nadzieję że chociaż te weekendy były jakoś lepiej płatne?

@Bułeczka

To i tak długo wytrzymałaś

Ubek

Ej a kto tam tero jes we biurze?

@Iwona

Prawda jest taka że weekendy nie są wgl tam płatne

z tymi weekendami o czym wyżej wspomniano to naprawdę nie są płatne czy tak tylko napisała? pytam, bo zastanawiam się po co wtedy miałby niby ktokolwiek przychodzić

Andrzejeski Ruman
@Marta

Nie som płacone. Ludzie chodzom bo czeba

Artur
@Andrzejeski Ruman

Trzeba to znaczy zmuszają do pracy w weekend? Jak ktoś się nie zgodzi to do zwolnienia, czy co?

Stefan Bielaski
@Artur

Jak nie przyjdziesz w sobotę to na deputat dostaniesz chleb z wczoraj a nie na goroncym stole

Krystyna
@Stefan Bielaski

Lepik Nowy wpis

A Ci serwisanci Patryk i Wojtek jeszcze pracują???

Brałeś udział w rekrutacji do Elżbieta Glapa P.P.H.U Reza-Pol. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
VUDECZKA

EJ A LITKA TAM JESZCZE ROBI NA CZORNO?

Wolf
@VUDECZKA

Wanda

Hejka pracował ktoś jako Magazynier? Jaka jest kasa? I czy na tym stanowisku dają jakieś kursy np. na wózki widłowe?

Lemańska
@Wanda

Kurs na wuzek inwalicki

@Lemańska

A tak już całkiem poważnie to ile osób pracuje i jak wydawanie pieczywa u nas wygląda? Macie w ogóle jakieś urządzenia pomocnicze czy to raczej zbędne?

I to

Czy w Elżbieta Glapa P.P.H.U Reza-Pol zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Czyli jakie warunki i co po nim?

GATKI
@Marta

Przeciesz pisze ze nie dostaniesz umowy a jak jusz to śmieciuwke po pu roku

@GATKI

No tak ale zdarza się próbny na słowo, więc pytam. Czyli próbny zlecenie i potem tak samo czy jednak jest szansa na uop?

Nie

Praca nie fajna Ludzie z mojej strony klamiom i (usunięte przez administratora) siebie nawzajem. wykorzystują innch do zrobiena swojej pracy innych. Zero szacunku dla klientów i pracowników. NIE POLECAM TEGO ZAKŁADU!!!!

@Anonim

A dlaczego niby tak postępują?

@Iwona

Uciwosc dawno tam wymarła

@Anonim

Teoretycznie stwierdzenie, że kiedyś była? Kiedy? Bo nie rozumiem co z tą uczciwością

Nieobecny :)

Witam wszystkich tu zgromadzonych . W imieniu moim ,a tu pod nickiem ,,obecny " ,Chciałbym sprostować swoje wcześniejsze komentarze . Niestety nie moga one być w pełni wiarygodne gdyż pracowałem tam jedynie trzy dni,a nie mam powodu by kogokolwiek,, oczerniać" tym bardziej firmę. Większość z nich była pisana pod wpływem emocji być może błędnego wrażenia ,czy odbioru danej sytuacji . Zrezygnowałem sam,bo tak uznałem za stosowne w tamtym czasie ,dlatego błędem było by kierowanie się moimi opisami ,podczas zainteresowania tą firmą . Czasem lepiej jest ,,ochłonąć " przed opisaniem jakiejkolwiek sytuacji choćby z tego względu by nikogo nie urazić . Piekarnia jak piekarnia . Dużym plusem jest produkcja rzemieślnicza ,a nie na maszynach ,jeśli ktoś preferuje taki typ produkcji ,co dla mnie było akurat ogromną zaletą tego miejsca . Szczere przeprosiny dla tych ,którzy moimi opisami poczuli się urażeni .

SMIERDZONCA GIRA
@Nieobecny :)

Ciekawe czemu nagle zmieniłeś zdanie... wypłaty nie dostaniesz?

@SMIERDZONCA GIRA

A tak tu faktycznie czymś takim ludzi szantażują? :( No ale to chyba dobrze, że woli sprostować niż kandydatom mieszać w głowach? ;)

Nieobecny
@SMIERDZONCA GIRA

Juz dawno dostałem ,więcej niż oczekiwałem ;) pozdrawiam Cię .

LACZEK CO WOŁA ŹRYĆ
@Nieobecny

Czyli dała Ci kasę żebyś to napisał...

@LACZEK CO WOŁA ŹRYĆ

Zależy w sumie jak na to spojrzeć, ale tak właściwie to już z tym sprostowaniem normalnie się zgadzacie?

Zuzanna
@Marta

Mam zamiar się zatrudnić na miesiąc czy warto.

Ryszardzik
@Zuzanna

Nou

Paula
@Zuzanna

Nie

Panie "Obecny" przecież Pan w tej firmie nie pracuje i nigdy nie będzie pracował a pisze, że od kilku tygodni pracuje?? Dlaczego Pan KŁAMIE i zmyśla? Pan sam nie wie gdzie Pan w swoim życiu pracował!!! A może ja pracuje w Kancelarii Prezydenckiej?

Rysiu

Wszystko prawda. Rezapol to rynsztok. Pracuje tam margines społeczny. Razem z szefową

Kormoran
@Rysiu

Niestety,jedyny szok że to nadal istnieje

@Rysiu

Margines społeczny to jesteś ty! W swojej firmie jak mówisz na ludzi którzy tam pracują? Nie obrażaj ludzi! Człowieku nie wiem czy wiesz, ale za obrażanie ludzi sa paragrafy więc uważaj co piszesz !

@Blanka

Po pierwsze wolność słowa kochana ,u ciebie na Ukrainie go nie ma ? Po drugie skończ już się rzucać i szczekać broniąc tam całej atmosfery

Zuzannaass

Mam zamiar sie zatrudnic na magazyn, mam 18 lat, ale z opinii tutaj aż mi sie odechciewa,...

Vuja
@Zuzannaass

Tak

@Vuja

W jakim sensie "tak"?

Aiden

Witam Wszystkich tu zgromadzonych chciał bym powiedzieć że Rezapol u Glapowej to dziura pieniądze rozdaje i przekupić próbuje. Dorabiałem tam sobie dobre 2 miesiące i powiem tak że nie polecam tego zakładu. Soboty nie są płacone on 6:00 do 14:00 dostawcy sobie kawkę piją w biurze a magazynierzy żyły se wyprówają bo ciężko dostawcą skrzynki zanieść cokolwiek. Musialem po każdym tam toalety szorować po godzinach pisary od wymiocin myć musiałem to na porządku dziennym. Osoby tam są fałszywe i obgadują na każdym kroku klamią prosto w oczy. NIE POLECAM TEGO ZAKLADU TFU NA REZAPOL..

@Aiden

Aiden!!!TY SZKLARZ JESTEŚ.....Pracuję w tej firmie już kilka lat tak jak w każdej firmie płacone jest za przepracowane godziny a nie za podpieranie ścian i siedzenie w szatni na telefonie z papierosem kilkanaście razy w ciągu 8 godz a kierowcy że piją kawę w biurze podczas skladania zamówień kto im zabroni???Na magazynie też pijemy kawkę a w toaletach nie mamy pisuarów tylko sedesy!!DLACZEGO TAK KŁAMIESZ I ZMYSLASZ Nie chcialo się Tobie pracować tylko patrzyłeś żebyśmy na zmianie za Ciebie robili!!!NIKT ZA CIEBIE NIE BĘDZIE PRACOWAĆ!!!

Iwona

A palenie u was w szatni to w ogóle dozwolone jest?

Szara Myszka

Jak płacone za przepracowane godziny??? Weź wypłate odbierz 10 dnia miesiąca i oblicz to co dostaniesz przez liczbe godzin. To sie zdziwisz, chyba że jesteś opłacany przez panią MGR i dostajesz 5 dych za kłamanie ludzi że w tym zakładzie jest super i wgl, a w rzeczywistości ten zakład powinien już być dawno zamknięty bo to obóz jest a nie normalny zakład.

Elżbieta
@Szara Myszka

No i jak się nie zgodzi, to można iść do kadr i zapytać, czemu się nie zgadza? Chodziłeś i co ?

@Aiden

Znowu SZKALRZ jesteś. Nie rozumiesz co to przepracowane godz? Przepracowane s NIE przestane lub przesiedzone z telefonem w ręce za to jeszcze nigdzie NIE płacą!!!

RZUL Z AUTOBUSU

SRAKA dobra zecz jak masz problem z wyprurznianiem. Polecam te produkty zamiast czopikuw lub lewatyw

Geniu

Witam szukam pracy w zawodzie piekarz gdzie mogę uzyskać więcej informacji?

RZUPAN
@Geniu

Musisz godać ze szefowom

@RZUPAN

A można numer tel nie jestem z Grodziska Wlkp

@Geniu

Ić do biura sie z niom spotkać albo Litka cie umuwi

@RUMAN

Można numer do tej pani Litki ona zajmuję się rekrutacja?

RZELASKO

Chcecie coś z Avonu?

Łuk321

Jak można zaufać choćby w kwestii płatności komuś kto osiąga wszystko w życiu w taki sposób,w tym całą piekarnie ...Karma wróciła,lecz nadal zbyt delikatnie widocznie ,to również opinie całego ,,miasta "

Bumcyk
@Łuk321

Co masz na myśli? To,że cwaniara tą piekarnie przejęła,a gościa kopnęła w ....?

@Łuk321

Każdy na każdego gada a wy wszyscy lepsi jesteście? Skąd ty wiesz co całe "miasto" mówi? Podsłuch masz na cały Grodzisk?

@Blanka

Grodzisk ma to do siebie że każdy o każdym wie wszystko niestety zwłaszcza o ludziach ,, mających firmę " doskonale wiesz że to wszystko prawda więc nie wprowadzaj fałszu na forum bo jeszcze ktoś ci uwierzy i przyjdzie tam do pracy

Blaneczka
@Bumcyk

To są komentrze alkoholika pana (usunięte przez administratora) I ludzi przez niego podstawionych!!!!

@Bumcyk

Wszystko pisze były właściciel alkoholik. Pracowałem tam to wiem jak ten Pan przychodził. Zgubił go ten alkohol!

@Blaneczka

Skończ wprowadzać zamęt wśród opinii i nie prawdę bo wprowadzasz w błąd przyszłe osoby zainteresowane tym miejscem . Nie zważajcie na opinie ,,pianki " bo otrzymała zadanie by bronić tego miejsca tu w komentarz ;)

@Blanka

Żaden były właściciel blanka:) kolejny raz powtórzę że jestem osobą tam pracująca i nie boje się czy to się wyda czy nie :) wiec czas już byś przestała bronić każdy negatywny komentarz na temat tej ,,firmy " :) oj Blanka Blanka ,co ty z tego masz za bronienie tego (usunięte przez administratora) tam ,powiedz nam wszystkim :)

@Blanka

Co jakbyś przestała bronić swojego miejsca pracy to by cię zwolniła ? :) Masz takie zadanie obrony reza polu ? :D słabo ci idzie ,nie zmienisz już wiedzy ludzi w całym mieście swoimi komentarzami ;)

Zofia
@Wiarygodny

Myślisz że serio ta osoba broni firmy bo jej każą? Czyli jak tam w końcu jest w tej firmie? Co z tymi kwestiami z płatnościami - coś nie tak, że niby nie można zaufać?

@Zofia

Albo jej każą pod goźbą niedostania urlopu, albo dostała 50 zł w kieszeń żeby bronić tego (usunięte przez administratora) Co do drugiego pytania to ta firma to jedno wielkie dno. Wystarczy poczytać inne komentarze o atmosferze jaka tam panuje itd. co do płatności to weekendy za darmo, pracujesz za najniższą krajową a jak przeliczysz to przez liczbe godzin to wychodzi że zarabiasz 7-8 zł za godzine. Do tego akcje z wolnym że jak kablujesz to dostaniesz wolny tydzień raz na jakiś czas a jak nie kablujesz to i wolnego nie ma. Podwyżke żeby dostać to musisz pomachać Pani MGR wypowiedzeniem. A wszystko co powiesz odrazu ląduje w biurze bo ludzie kablują jakby jakieś punkty zbierali za to. Podsumowując: jest to wielkie dno i najlepiej omijać to miejsce z daleka.

Kormoran

Popieram ,bardzo wiarygodna opinia

RUMAN

DIEN DOBY. JESTEM RUMAN RZABLOK I CHCE ZISTAC PIEKARZEM W TEN PIEKARNI. DZIE MAM SIE ZGŁOSIĆ

KIBEL Z BRONZOWYMI PIEGAMI

A czy to prawda, że piekarze nie mogą słuchać radia lub swojej muzyki i że mogą tylko TERESE WERNER lub BIG CYCA,bo tylko takiej muzyki szefowa pozwala słychać?

DRZOŁ DRZONAS

No otpiszcie mi co stom LITKOM

@DRZOŁ DRZONAS

Kierowniczką jest od zamówień

Spity Syn
@Szara Myszka

Ale pieprzysz. Litka się wysłowić nie umie,a miałaby zbierać zamówienia?????

@Spity Syn

Zatrudnij sie to zobaczysz

PSZEPOCONY LACZEK

Chce złorzyć SIVI . Jakie stanowisko polecacie łobuzy?

Zostaw merytoryczną opinię o Elżbieta Glapa P.P.H.U Reza-Pol - Grodzisk Wielkopolski

• Jak się pracuje w Elżbieta Glapa P.P.H.U Reza-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy Elżbieta Glapa P.P.H.U Reza-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elżbieta Glapa P.P.H.U Reza-Pol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Elżbieta Glapa P.P.H.U Reza-Pol
2.8/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Stary Rynek 7
    Grodzisk Wielkopolski