Opinie o Firma Handlowo Usługowa B.Skorupska i J.Skorupski sp.j. w Lidzbark Warmiński

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Firma Handlowo Usługowa B.Skorupska i J.Skorupski sp.j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Firma Handlowo Usługowa B.Skorupska i J.Skorupski sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowo Usługowa B.Skorupska i J.Skorupski sp.j. w Lidzbark Warmiński

Jaka umowa obowiązuje w Firma Handlowo Usługowa B.Skorupska i J.Skorupski sp.j. podczas okresu próbnego?

@Mońka

Pracowałaś tam? Gdyby tak było wiedziała byś wszystko o czym napisałem. Przyjmij to co napisal za prawdę bądź nie, to twoja decyzja. Najlepiej przekonaj się sama pracując tam przez jakiś czas zanim zaczniesz krytykować moją opinię, która jest taka jak 99 procent opini ludzi którzy tam pracowali. Pozdrowionka

Beata Nowy wpis

Hej, patrzyłam ale nie widzę żadnych ofert pracy, a szkoda bardzo, bo mam bliziutko do firmy. Wyskoczyło mi tylko coś o powiatowym urzedzie pracy, ale nie żadna konkretna oferta już, niemniej jednak może tam trzeba pytać, ewentualnie przez agencję zatrudniają? Bo i tak może być teraz.

były pracownik Nowy wpis

Nie ma żadnej umowy. Ani na początku ani później. Jak będziesz miał/a szczęście to może jakąś marną wypłatę zobaczysz, a może i nie.

Mońka Nowy wpis
@były pracownik

Wszyscy pracownicy pracują tutaj bez umowy? Jak to możliwe? Nie ma nawet zlecenia? Prędzej czy później ktoś by to zgłosił i by się tym raczej zainteresowali... Czyż nie? :-/ Sugerujesz jeszcze, że z wypłacalnością też jest problem. To co pracownicy robią tam za darmo? Pozwalają sobie na to? Za co żyją? :/ Poza tym, co to znaczy wg Ciebie marna wypłata? Najniższa krajowa?

były pracownik Nowy wpis
@Mońka

Cóż widać jak na dłoni że to wpis pani B. Albo sponsorowany. Jak się ma jedną opinia "jakiegoś" rzekomo klienta do 50 opinie pracowników znajomych niejednokrotnie pracodawcę "dogłębnie"...

Biały

Do wszystkich odwiedzających ten portal.Jestem klientem tej firmy od wielu lat, niechcący byłem świadkiem jak właścicielka zwróciła uwagę dla innego klienta aby szanował jej towar.Oburzony wykrzyczał jej że go nie szanuje i kazał zajrzeć na ten portal co o niej piszą.Zajrzałem tu i jestem przerażony jak ludzie są obrzydliwi wypisując taką nieprawdę.Poznałem wszystkich pracowników tej firmy i o każdym mógłbym powiedzieć wiele i z każdym rozmawiałem, i że w tej firmie żle płacą nie słyszałem,zawsze były stawki dobre i zawsze na czas płacą, tylko ci którzy nie pracują już tam, to wystawiają im takie opiniie, każdy kto chciał miał umowę.To totalne kłamstwa że pracownicy są wykorzystywani, powiedziałbym odwrotnie to pracownicy wykorzystują takie czasy i pracują, może nie pracują ,są w pracy i trzeba im ciągle o wszystkim przypominać bo do niczego nie chcą się przykładać. Ta kobieta ma stalowe nerwy do nich, do ich podejścia do pracy, do ich zapominalstwa o wszystkim, jedni napisali że krzyczy ,może tak się wydawać bo ma silny donośny głos i ja chce im przypomnieć o źle wykonanej pracy to doniosłym głosem by zrozumieli.Przecież w tej firmie pracują pracownicy nawet po kilka lat, lepiej zapytać ich, przekonać się jak jest naprawdę. I Ci co pracują też źle wykonują pracę, są chamscy nawet do właścicieli ,ale takie czasy i muszą to znosić bo praca u nich jest trudna bo od piątej rano i tam połowa do siódmej to nieprzytomna chodzi.Dlatego trudno im o pracowników i jeszcze co drugi dzień dostawy a nikomu nie chce się nic zapamiętać.Może przeczytają to ci którzy źle pisali o tej firmie ,nawet domyśliłem się którzy to byli, to im słoma z butów wystawała a pani B. owszem kobieta z dużą wiedzą i z wielkim sercem, tylko nie każdy to docenia bo za niski poziom inteligencji był byłych pracowników by zrozumieć po co byli w pracy.O tej firmie zawsze się mówiło "do nich przychodzi się pracować a nie do pracy i dla tego zawsze płacili więcej niż najniższa "ale każdy zawsze powie że za mało.Pozdrawiam byłych sfrustrowanych pracowników tej firmy i szacun dla tej kobiety że znosi pracę przez tyle lat z facetami.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Firma Handlowo Usługowa B.Skorupska i J.Skorupski sp.j.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
były już na szczescie pracowni

Oto dlaczego firma jeszcze funkcjonuje polecam głównie ten artykuł obecnym pracownikom da im to do myślenia czy powinni zarabiać więcej czy nie w końcu Bożenka kasę i tak dostaje z naszych podatków za darmo wiec może i dla was coś zostanie a może w końcu jakieś umowy dostaniecie. pozdrawiam i współczuje. Tu prosze link mam nadzieje ze moderator nie usunie jest to link z oficjalnej strony i ogólnie dostępnej. (usunięte przez administratora)

Danuta
@były już na szczescie pracowni

A mówili, że nadzieja umiera ostatnia. No widzisz to nieistotne z jakiej strony byłby to link regulamin na nie z tego co się orientuję nie zezwala... Co tak bardzo istotnego pracownicy mieli z niego wyczytać?

romanek

Widzę poszukiwania kolejnych (usunięte przez administratora) wciąż trwają, ciekawe czy chociaż stawka większa za tą psychiczno-fizyczną męczarnie:D

@romanek

(usunięte przez administratora) :( A jaka była stawka wcześniej i jaką osobiście byś zasugerował, żeby już nie nazywać tych ludzi jeleniami jak to ujmujesz? ;p

@Danuta

Z takim podejściem 'szefostwa', to w zasadzie żadne pieniądze nie są tej pracy warte, po prostu szkoda czasu. Jedynie córką można było sobie dzień poprawić, nic poza tym

@romanek

Córką? Ok czyli rozumiem, że ciekawości mojej odnośnie kasy to nie zaspokoisz? ;p

@Danuta

Po prostu zjawiskowa dziewczyna,miło było popatrzeć:DKasa śmiech,nie ma o czym gadać

@romanek

Czyli mówiąc wprost goła najniższa czy przesadzam? Bo śmiech śmiechem ale niektórzy byliby ciekawi, więc co Ci szkodzi napisać?

Marchewka

Niestety nue polecam tej pracy dla nikogo walenie w uj. Na jazdym kroku. Nie ma znaczenia czy pracownik jest naprawde kompetentny bo tam zawsze znajda sposob by cie oszukac. Zapomnij o urlopie, godnej placy czy szacunku juz w momencue podpisania umowy( jesli ja dostaniesz) (usunięte przez administratora) Nie polecam

Mariusz
@Marchewka

Nie ma urlopu? To na jaką umowę zatrudniają? Pewnie zlecenie albo o dzieło? Dobrze, że piszesz. A co z tą płacą, pewnie po prostu najniższa krajowa?

Pracownik dodatkowy

Ludzie trzeba ich omijać szerokim łukiem. Nie sliwni, nie płacą a w dodatku źle traktują ludzi. Pani właścicielka rozum pozjadała. Tylko dyryguje ludźmi.

Mariusz
@Pracownik dodatkowy

W ogóle nie płacą czy są po prostu opóźnienia? Pewnie opóźnienia, ale duże ... A co z właścicielką? Może jakiś przykład podasz, bo nie bardzo wiadomo o co chodzi?

Na szczęście były pracownik

Podpisuje się pod wszystkim poniższym (usunięte przez administratora) dna". tam tylko nasrać i węża wpuścić.... Pani B. kobieta obeznana we wszystkim od szydełkowania po zagadnienia fizyki kwantowej, lekceważy pracowników dowartościowując w ten sposób swój nikły intelekt. Rotacja jest taka że pracownicy rzadko kiedy zdążą zapamiętać swoje imiona. płaca poniżej wszelkiej krytyki. kodeks pracy i bhp- a co to jest kodeks pracy i bhp??? pomijam fakt że kasę trzeba wyrywać na bieżąco bo w innym razie jeśli zdecydujesz się opuścić ten "wspaniały przybytek" twoje zarobione pieniążki zostaną przeznaczone na jakiś szczytny cel, na przykład na premie pracowników którzy muszą pracować więcej bo ty odszedłeś bądź odeszłaś z pracy generalnie wszystko poniżej jakiejkolwiek krytyki. Największemu wrogowi nie życzę tego żeby był zmuszony tam pracować.

Na szczęście były

Ludzie! Wystrzegajcie się pracy u tych ludzi! W warzywach, transporcie i jeszcze restauracja doszła! Tragedia... Poniżanie, krzyki i za śmieszne pieniądze w dodatku bez umowy! Właścicielka poniża pracowników nawet przy gościach. Omijać wszystkie ich biznesy-które dawno nie powinny funkcjonować przez ich zarządzanie-dziwie się, ze jeszcze ktokolwiek tam pracuje

Wiecznie wystawione ogłoszenie na OLX o poszukiwaniu chętnych do tej 'pracy' mowi samo za siebie, co tam się wyprawia

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Firma Handlowo Usługowa B.Skorupska i J.Skorupski sp.j.?

"Zrobiłeś" mi dzień tym pytaniem. Hahahahahah Rodzaj umowy ???? To chyba było pytanie retoryczne?

Tylkkprawda

Ta firma powinna być dawno zamknięta za to w jaki sposób traktują pracowników! Nie tylko u pani s (celowo z małej litery), ale tez i jej syn w swojej firmie tak traktuje ludzi! Przekroczeni godzin pracy kierowców, wyzwiska, wyzysk, tam nie ma mowy o szanowaniu pracownika. (usunięte przez administratora)

GfC

Nie polecam w 100% tej firmy, plują na ludzi, chciałem umówić się na nowy termin spotkania żeby zacząć pracę, nie zdążyłem nic powiedzieć gościu mnie totalnie zlał i nie wysłuchał co mam do powiedzenia.

odradzam!!

Odradzam, wyzywanie pracowników, ciągłe pospieszanie brak przerwy... (usunięte przez administratora)

Zbigniew
@odradzam!!

Widzę że Twoje doświadczenia z Firma Handlowo Usługowa B.Skorupska i J.Skorupski sp.j. nie są najlepsze. Może dla odmiany powiesz co z kolei uważasz za pozytyw pracy w tej firmie? Jestem ciekaw co sądzisz na ten temat, daj znać koniecznie.

Damian

Czy pracujecie w święta?

Karol

Tak sporadycznie ostatnio zaglądacie na forum, czy jest jakiś powód?

XXX

Raczej na nie POLECAM :) Patologia, słoma w butach i skrajny egoizm. Nie tak czynią wartościowi ludzie z zasadami i pr,edsiębiorcy z prawdziwego zdarzenia. Rodzina firma jak widać z tradycjami i wyjątkowo rodzinną przyjazną atmosferą w pracy ;) Pamietajcie; - Gdy rozmówca krzyczy do kogoś kto stoi metr od mówiącego, to nie zawsze oznacza że słuchający jest głuchy albo głupi. - Gdy ktoś oszczędza na drugim człowieku co kolwiek miało by to oznaczać, lub wywiera na niego presję aby postępował wbrew jego woli lub prawu lub naraża drugiego człowieka na konflikty z prawem czy utratę zdrowia lub życia, to najprawdopodobniej albo nie ma pieniędzy lub jest wyjątkowo pazerny. To jest powszechnieznana zaleta ludzka nie tylko pracodawców ale niestety wyjątkowo dokuczliwa dla Polskich pracowników i hańba dla rządu że na to pozwala. - Gdy ktoś twierdzi że sądów nie boi się i wszystkie sprawy w sądach wygrywa, to najprawdopodobniej jest zbyt pewny siebie, raczej nie jest gwarantem troski o twoje dobro ale na pewno gwarantuje wiele emocji i doznań na które prawdopodobnie nie jesteś gotowy/wa. - Gdy ktoś przekonuje Ciebie że jest doświadczony i ma wiedzę a swoim działaniem i słowem udowadnia zupelnie coś innego, oznaczać może że najprawdopodobniej jest nie szczery lub jest niestety ale nie kompetentny ewentualnie chce wmówić Tobie że jest lepszy od Ciebie choć nie ma na to przekonywujących argumentów. - Gdy ktoś uwłacza Tobie za Twoją uzasadnioną konstruktywną krytykę lub za sumienną odpowiedzialną pracę, to może oznaczać że masz do czynienia z osobą o zabużonych cechach harakteru, lub podstawowych wartości etycznych i społecznych które przecież budują silne podstawy człowieczeństwa, oraz najprawdopodobniej z wysoce nie empatyczną osobą a co za tym idzie , że wszelka polemika jest wtedy bez celowa a skutki dyskusji mogą wzbudzić poważne zaburzenia takie jak np. zachwianie wiary że są jeszcze na ziemi normalni ludzie z czego naprawdę jest później trudno szybko otrzasnąc się. Powyższe wypowiedzì są tylko prywatną opinią zbudowaną w oparciu o doświadczenia w kontaktach międzyludzkich. Jeżeli swoją wypowiedzią lub opinią kogo kolwiek uraziłem, znieważyłem lub zniesławiłem... z góry publicznie przepraszam. Należy jednak pamietać iż za prawdę, uzasadnioną konstruktywną krytykę i opinię , nikt nie powinien gniewać się jak też nikt nikogo nie może karać... Takie prawo daje Konstytucja i poszanowanie wolnosci słowa. P.S. KIEROWCY !!! Przestrzegajcie czasu pracy i odpoczynku i nie ulegajcie presji pracodawców, oni nie chcą dla Was dobrze, a MagneSy przez "Z" to tylko pijcie dla poprawy zdrowia zaś inne przyłóżcie nie do impulsatorów w ciężarówkach ale pracodawcom do głowy... może będą więcej myśleć zdroworozsądkowo a mniej kombinować.

max

Nie polecam właścicielka wyzywa pracowników.Płaci mało jak za tak ciężką harówę.Niedługo sama będzie tam pracowała bo nikt nie przyjdzie.

Izabela
@max

Wyzywanie pracowników nie powinno się zdarzać w pracy. To dosyć niepokojące. Masz możliwość zgłoszenia np. anonimowej skargi?

Jack

Gdzie jest Inspekcja Pracy ???

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo Usługowa B.Skorupska i J.Skorupski sp.j. - Lidzbark Warmiński

• Jak się pracuje w Firma Handlowo Usługowa B.Skorupska i J.Skorupski sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowo Usługowa B.Skorupska i J.Skorupski sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Handlowo Usługowa B.Skorupska i J.Skorupski sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Firma Handlowo Usługowa B.Skorupska i J.Skorupski sp.j.
  • Olsztyńska 15 G
    11-100 Lidzbark Warmiński

Firma Handlowo Usługowa B.Skorupska i J.Skorupski sp.j.