Skorupska B. i Skorupski J. Sp.j. Firma Handlowo-Usługowa

Lidzbark warmiński

Skorupska B. i Skorupski J. Sp.j. Firma Handlowo-Usługowa

Opinie o Skorupska B. i Skorupski J. Sp.j. Firma Handlowo-Usługowa

Andrzej

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać? Wszędzie bywają gorsze okresy.

Jack

Gdzie jest Inspekcja Pracy ???

Ryszard

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

bożenka
@Ryszard 15.07.2018 13:35

Tak, potrzebuje cały czas (nikt nie chce tam pracować).

bart

Inspekcja pracy powinna się zainteresować tą firmą ( oj, mieli by co robić )

kasia

Omijać to coś z daleka

aaq

DNO DNA

dżon

ogolnie nie polecam chyba ze chcesz narobic sie jak dziki osioł .Nawet fajki nie ma kiedy zapalic bo wszystko trzeba robic w pospiechu.

pitter

nie polecam tej firmy - delikatnie mówiąc

Xxxx

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) jakich mało! (usunięte przez administratora) a nie firma... Wstydźcie sie

Znajoma
@Xxxx 08.01.2018 17:40

Okradaja pracowników i sprawiają się na czyjejś krzywdzie

Zostaw opinię o Skorupska B. i Skorupski J. Sp.j. Firma Handlowo-Usługowa - Lidzbark warmiński

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Skorupska B. i Skorupski J. Sp.j. Firma Handlowo-Usługowa