Bachus Cukiernia Bogusław Faszczewski

Białystok

Opinie o Bachus Cukiernia Bogusław Faszczewski

Malina

Pracowałam w Bachusie, bardzo długo. Pracownicy tworzą doskonałą atmosferę. Byłam bardzo zadowolona z płacy, obowiązków jak i atmosfery. Bywały dni nerwówki, ale tak to w tym zawodzie jest. Przemiła Szefowa- złota Kobieta :). Ps. Michał z tego co pamiętam pracowałeś tam krótko,możliwe trafiłeś na zły okres w firmie, ja po przepracowaniu 15 lat miło wspominam tam pracę , teraz już mam zasłużoną emeryturkę :)

Michał

Kto te głupoty napisał że Bogusław Faszczewski jest na wysokim poziomie ale także płace też super, po pierwsze sam pracodawca jest chamski i arogancki, a po drugie płace są żenująco niskie w stosunku do pracy i obowiązków które ma się na głowie,najlepiej to by chcieli żeby pracownik pracował na 3 stanowiskach za tą samą pensje!

Szukasz pracy w Białymstoku?

Zostaw opinię o Bachus Cukiernia Bogusław Faszczewski - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bachus Cukiernia Bogusław Faszczewski