Opera i Filharmonia Podlaska – Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku

Białystok

Opinie o Opera i Filharmonia Podlaska – Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku

Morda w wiaderko

Nie powiem - NIE! Bo każdy to wie!!! Robią, lub jak wolisz - robio ... oni...

Rutkowski patrol - czyszczenie

Czy prawo jest ze tam "nabojka" robi na i tzw ..... ?! Rafiki itd, swiordy, ...?! Czy to normalne?

W nocy chemika zdjęła policja...

Czy prawdą jest to co mówią o ekipie technicznej...?! I czy prawdą jest to co napisali o pracownikach opery w słynnej książce o B-stoku?!

Zostaw opinię o Opera i Filharmonia Podlaska – Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Opera i Filharmonia Podlaska – Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku