Onyx Firma Handlowo-Gastronomiczna Sławomir Gabrylewicz

Adres: ul. Wojska Polskiego 38, Ełk

Onyx Firma Handlowo-Gastronomiczna Sławomir Gabrylewicz

Opinie o Onyx Firma Handlowo-Gastronomiczna Sławomir Gabrylewicz

Xxx

Najlepsza firma na świecie i super zarządzana... Pewnie dlatego musiała się zamknąć... A teraz podkopuje firmę brata... Pewnie też niedługo pójdzie pod młotek.... Nie polecam....

Zostaw opinię o Onyx Firma Handlowo-Gastronomiczna Sławomir Gabrylewicz - Ełk

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Onyx Firma Handlowo-Gastronomiczna Sławomir Gabrylewicz