Opinie o Centrum Szkoleniowe Lektor Wioletta Stefankowska-Skórka w Radzymin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Centrum Szkoleniowe Lektor Wioletta Stefankowska-Skórka. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Centrum Szkoleniowe Lektor Wioletta Stefankowska-Skórka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Szkoleniowe Lektor Wioletta Stefankowska-Skórka w Radzymin

Bardzo słaba obsługa, pracują tam bezczelnie dzieciaki, arogancja i brak kultury podczas obsługi. Ponadto awantury właściciel przy klientach i personelu, ale to już ktoś tu wyżej napisał. Personel widać że przestraszony z wyjątkiem bezczelnych dzieciaków -obstawiam że to jacyś krewni właścicieli bo czują się bardzo bezkarni. Nie polecam

renata
@Andrzej

Robiłam prawko. Bardzo mi pomogli. Myślałam,że nie dam rady, ale pomagali, znosili grzecznie moje telefony i cierpliwie odpowiadali na wszystkie pytania. Zaznaczę, że to moja druga szkoła nauki jazdy. W pierwszej nie miałam wsparcia

Ja Nowy wpis

Mając ADR szkoleni okresowe trwa 3 dni tutaj trwa 5 porażka jakaś

Administrator Nowy wpis

Pracujesz w firmie Centrum Szkoleniowe Lektor Wioletta Stefankowska-Skórka? Jaką masz umowę?

#Marek Nowy wpis

Bardzo kompetentna Pani dyrektor placówki. Dzięki niej zdałem wszystkie kursy(a były 3 ) za pierwszym razem. A teraz już zarabiam już kasę na żurawiach. Pani Wiolu - dzięki. Marek z Grójca. Polecam tę szkołę.

renata Nowy wpis
@Andrzej

3 etapy

Pytania o doświadczenie, dotychczasowy przebieg pracy, oczekiwania finansowe. umowa pokrywa ustalone warunki.

Organizowałem wykłady w tej firmie. Zawsze miałem wynagrodzenie na umówioną kwotę i na właściwy czas. Niezła współpraca i koleżeństwo. Dziwię się tym opiniom które są tu wstawione, bo raczej jest tam przyjazna atmosfera. No ale to jednak szkoła, a ja jestem również nauczycielem i wiem z doświadczenia , że większość klientów "rzuca kasę na stół" i oczekuje,że ktoś za niego zda. Niestety, tak to nie działa. Ja mogę polecić i czekam na kolejne wspólne projekty.

Jarosław

Aplikujący kandydaci do pracy! Uwaga na to miejsce, obiecują dużo, w rezultacie nic nie pokrywa się z rzeczywistością. Przestrzegam, ale chcesz spróbować spróbuj, nadziej się i Ty.

S
@Jarosław

??? ciekawe. Jarosław nigdy nie pracował w tej firmie. Pracuję tu prawie od początku. Jestem Zadowolony. Pracownik który odpowiedzialnie pracuje jest odpowiednio wynagradzany. Nigdy nie zostałem niewysłuchany. Nie wiem czy istnieje idealny pracodawca, ale na razie nie zamierzam zmieniać pracy

Mirek

Pracy tam nie polecam nikomu, kiedy stałem na korytarzu i czekałem na egzamin słyszałam jak się szefostwo zwraca do pracowników, no chłopy na budowie tak nie rozmawiają jak oni w biurze. Ciągle się tam zmieniają pracownicy ale już wiem teraz dlatego. Nie wiem jak można tak wrzeszczeć na ludzi, (usunięte przez administratora)

Sylwia
@Mirek

nie było czasem to w formie żartu ? ktoś z włascicieli by ryzykował przy obcych takie zachowanie widząc klientów na korytarzu ?

@Sylwia

A to tak można? Wrzeszczeć w ,, formie żartu ", hehe dobre. Oni się tam ryzyka nie boją świadczy o tym sposób w jaki przeprowadzane są egzaminy. Tam jeszcze (usunięte przez administratora) jest.

Lidia
@Mirek

w sensie, że jak są przeprowadzane?

Polak
@Mirek

Ta firma to dno I jej właścicielka. Chamstwo (usunięte przez administratora) i nic więcej. Czego się spodziewać po chłopkach z Radzymina

@Lidia

No co mam Ci powiedzieć nie wiem.... Wyobraź sobie że gość wchodzi na egzamin i nie wie gdzie ma wpisywać odpowiedzi widać że już wiek ma swój i nie ogarnia, przed egzaminem dziwi jak ktoś opowiada o pytaniach i zagadnieniach które dostępne są on line i wiadomo że się nie uczynił a później okazuje się że zdaje . Tylko ja się chce zapytać co się stanie jak taki operator później wypadek spowoduje, kogoś zabije na budowie co wtedy? Tylko kasa ważna żeby wziąć za kurs,człowiek już nie?

Lidia
@Mirek

Nie wiem na ile w tym prawdy no ale przyjmując, że tak jest jak piszesz to faktycznie słabo to wygląda. Zwłaszcza odnośnie tej odpowiedzialności, chociaż nie wiem czemu zdaje mi się, że i tak operator bardziej się do tego przyczynia. No bo raz, że jak mogliby im po takim czasie udowodnić, że coś źle zostało przeprowadzone a po drugie raczej by aż tak wtedy nie ryzykowali?

FA

Ludziki ale wy powolni...

Witold

@Dominik_a Czyli pracownicy dobrze wykonali swoją pracę? Dobra firma to i zadowolony pracownik.

Dominik_a

Sporo kursów dla operatorów maszyn w jednym miejscu, co daje przewagę nad innymi ośrodkami szkolącymi kierowców zawodowych i operatorów maszyn. Lekarze, którzy przeprowadzają kwalifikację na dany kurs dostępni są na miejscu w CS Lektor, co jest sporym ułatwieniem i oszczędza czas. Dobre przygotowanie do egzaminu z teorii i praktyki, co skutkowało zdaniem przy pierwszym podejściu. Dobre miejsce, żeby podnieść swoje kwalifikacje i mieć możliwość znalezienia nowej pracy.

Niki

Słyszałem, że to bardzo dobry ośrodek i fajna jest atmosfera.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Szkoleniowe Lektor Wioletta Stefankowska-Skórka - Radzymin

• Jak się pracuje w Centrum Szkoleniowe Lektor Wioletta Stefankowska-Skórka?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Szkoleniowe Lektor Wioletta Stefankowska-Skórka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Szkoleniowe Lektor Wioletta Stefankowska-Skórka?

Kandydaci do pracy w Centrum Szkoleniowe Lektor Wioletta Stefankowska-Skórka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Szkoleniowe Lektor Wioletta Stefankowska-Skórka

Centrum Szkoleniowe Lektor Wioletta Stefankowska-Skórka