Centrum Edukacji Edus

Wołomin

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Centrum Edukacji Edus

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Edukacji Edus

kaam

Ja również, ale wchodziłąm an ich strone interentową ponieważ szukam jakiegoś sposobu na siebie, i chciałąm zobaczyc kursy jakie posiadają i widzę, że jest ich mnóstwo z każdej dziedziny naet szkoły dwuletnie mają.

nycka

Nie miałam okazji tam pracować, ale miałam styczność ze wspomnianą panią dyrektor - poziom najniższy z najniższych, oszustka, dno. Brak słów.

ja

Szukałem? Zadowolony? To chyba odnosi się do mężczyzny a nie do Marioli? Miałam okazje tam pracować. Wszystko było ok do momentu, gdy poszłam na urlop (jednodniowy). Po tym Pani dyrektor pokazała swój niski poziom (ale to lepiej przemilczeć :/) Ogólnie, gdyby nie owa Pani dyrektor było by OK. Współpracownicy w porządku.

Zostaw opinię o Centrum Edukacji Edus - Wołomin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Edukacji Edus