Opinie o Centrum Ratownictwa Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Centrum Ratownictwa Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Centrum Ratownictwa Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Ratownictwa Sp. z o.o. w Wrocław

Robert Nowy wpis
Inne

Bardzo fajny kurs KPP, kompetentni instruktorzy, atmosfera bez tzw. "napinki", konkretnie, merytorycznie i na temat. Gorąco polecam niezdecydowanym przyszłym kursantom KPP. Im więcej nas na ulicach tym bezpieczniej i z większym prawdopodobieństwem, że na wypadek jakiegoś zdarzenia ktoś właściwie zareaguje i udzieli komuś wsparcia lub pomocy.

Patrycja Nowy wpis
Inne

Kurs KPP w Kobylnicy okazał się być strzałem w 10. Instruktorzy z mega doświadczeniem, potrafili w łatwy oraz przyjemny sposób przekazać istotne informacje w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy. Niczego nie zabrakło, nie spodziewałam się tak sympatycznej atmosfery, którą zapewnili instruktorzy. Brawa dla Was. Robicie mega robotę. Polecam każdemu ten kurs ❤️. Nie wspomnę o aplikacji na telefonie na której też dużo można się nauczyć. Nic dodać, nic ująć ❤️ #najlepszaGRUPAever

Dagmara Nowy wpis
Pracownik

Pełen profesjonalizm, kursy przeprowadzają osoby przeszkolone z dużą wiedzą, zaangażowaniem i darem niesienia pomocy. Bez większego trudu mogłam zmienić kurs na inny. Profesjonalizm, człowieczeństwo, zaangażowanie, realizm to cechy które stawiają tą firmę na piedestale:) działajcie dalej powodzenia......

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy firma Centrum Ratownictwa Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Centrum Ratownictwa Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy E-learning Content Creator
Kraków
Polscy Inżynierowie Rafał Janowski
(3 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Gdańsk
Amadeusz Krebs Ikuchnia
(2 opinie)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Paula
Inne

Gdańsk #najlepszykursever Żaklina ❤️❤️, Mateusz, Kacper, Asia, Olga, Ania, Seba, Olek, Marek to były najlepsze dwa weekendy kursu jakie mogliśmy sobie wyobrazić. SAMPLE zapamiętam do końca życia. Myśle, ze nauczyliście nas więcej niż ustawa przewiduje. Wielkie wielkie dzięki. To był najlepszy wybór ever.. wrócimy. Za 3 lata. Czekajcie na nas.. Wasz Bigosik ❤️❤️

Monika
Były pracownik

Mega świetny kurs super instruktorzy polecam

Krystian
Inne
 Pytanie

Niesamowici instruktorzy z Gdańska , Wielki szacunek dla nich, fachowa wiedza przekazana w prosty i łatwy sposób do przyswojenia, niesamowita atmosfera, ( chociaż super, i niesamowita to za mało powiedziane )niesamowicie realistyczne pozoracje (aż serducho biło szybciej ze stresu na ten widok), specjalistyczny sprzęt, który wytrzymał nasze starania, podsumowując najlepszy kurs EVER! Jakbym miał polecać to tylko ich. ? Na pewno spotkamy się za 3 lata się za trzy lata na recertyfikacji (mam nadzieje, że z tym samym składem instruktorskim).moja opinia jest jak najbardziej pozytywna

Ania
Inne

Mega super zajęcia + przygotowanie dobre nawet dla mega swiezakow!

Mariusz
Inne

Bardzo profesjonalne i ciekawe szkolenie KPP realizowane przez ludzi z pasją. Team Łódź The best ever.

Niewazne
Inne

Polecam mega instruktorzy Łódź polecam

Pytanie
 Pytanie

Czy w Centrum Ratownictwa Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Centrum Ratownictwa
Pracownik
@Pytanie

To zależy, natomiast okres próbny nie warunkuje formy umowy.

Iwona
Inne
@Centrum Ratownictwa

A co ją w takim razie warunkuje? ;)

Sylwia Sz.
Inne

Bardzo profesjonalnie i rzetelnie przygotowane szkolenie - na lepszym, jak dotąd jeszcze nie byłam. Bardzo dużo praktycznych zajęć , super narzędzia ułatwiające naukę ,jak i utrwalanie zdobytej wiedzy i umiejętności . Bardzo serdecznie polecam tę firmę.

Alicja
Inne

Dzisiaj zakończył się kurs KPP Gdańsk, wspaniali instruktorzy ,wspaniała atmosferą, wiedza rzetelnie przekazana ,pozoracje realistyczne .Nie spodziewałam się że może być tak świetnie na kursie.Polecam z całego serca aż się łezka kręci że to już koniec❤Najleprza grupaEverGdansk Pozdrawiam i Dziekuje????❤

Magda
Inne

Jestem tuż po kursie w Gdańsku. Jeśli ktokolwiek, kiedykolwiek chciałby pokusić się o bycie ratownikiem to polecam z całego serducha....❤ konkretnie, rzetelnie, z zaangażowaniem prowadzących i dużą dozą humoru. W sumie to nie mam porównania, ale prawdopodobnie jesteście najlepszą grupą ever!!!????

Urszula
Inne
@Magda

Brzmi super! A długo trwał cały kurs? ;)

Natalia
Inne

Najlepsi instruktorzy ever, wspaniale przygotowane wykłady a zajęcia praktyczne rewelacja, nie wspomnę o pozoracjach. Dziękuję za to co robicie, a robicie wspaniałą robotę. Widzimy się za 3lata????

Iwona
Inne
@Natalia

Będziesz czekać na kolejny kurs zamiast spotkać się z nimi wcześniej? ;)

Ola
Inne

Właśnie ukończyłam kurs. Niesamowita atmosfera, ekipa najlepsza pod słońcem. Instruktorzy najwspanialsi !Jak najbardziej polecam ! Widzimy się za trzy lata. Ps pamiętajcie zjeść obiad ????????

Łukasz
Inne

Jestem pod bardzo dobrym wrażeniem przebiegu kursu. Zajęcia były zorganizowane pod wieloma względami po to by nas kursantów, przyszłych ratowników zobligować do myślenia, samdzielnego acz kolwiek zespołowego działania gdyż priorytet to zawsze ludzkie życie. Wykładowcy różniący sie między sobą harakterami, w sprawach przekazu wiedzy działający tak by kursant poczuł że też potrafi uratować innemu człowiekowi życie.

Iwona
Inne
@Łukasz

I co, ostatecznie poczułeś się zobligowany do pomyślenia? ;p Czyli rozumiem, że teraz na 100% czujesz już fach w swoich rękach?

Kasia
Inne

Jestem pod dużym wrażeniem profesjonalizmu przygotowania szkolenia, doboru instruktorów, ich wiedzy, cierpliwości i umiejętności podkręcania nas uczestników do myślenia grupowego ale i indywidualnego, dużo wiedzy, duża ilość ćwiczeń praktycznych i bardzo realistyczne pozoracje zarówno co do zaistnialych obrażeń jak i reakcji poszkodowanych oraz otoczenia. I wszystko w atmosferze wzajemnego szacunku, humoru i dobrej zabawy oraz przy niemałej czasem porcji adrenaliny. Co do części praktycznej jeszcze jeden weekend na przecwiczenie w praktyce wiedzy i nabytych już trochę umiejętności byłby bardzo dobrym pomysłem;) . W części teoretycznej przydałoby się poprawić jakość nagrań i dodać więcej scenek obrazujących procedury postępowania. Poza tym SUPER. Dziękuję i mam nadzieję do zobaczenia za 3 lata w tym samym składzie :) polecam bo naprawdę warto! Pozdrawiam wszystkich - najlepszą grupę EVER:)

Iwona
Inne
@Kasia

Będziesz czekać aż 3 lata na powtórkę, żeby się z tym super składem zobaczyć? A nie możecie się sami gdzieś zgrać i umówić "na swoim"? ;)

Martyna
Inne

Najlepsi instruktorzy ever ! ????

Karolina
Inne
 Pytanie

Instruktorzy niesamowici (wyrazy uznania za cierpliwość i profesjonalizm, a także dystans do nas), fachowa wiedza przekazana w prosty i łatwy do przyswojenia sposób, wspaniała atmosfera, niesamowicie realistyczne pozoracje (aż serducho biło szybciej ze stresu na ten widok), specjalistyczny sprzęt, który wytrzymał nasze starania, podsumowując najlepszy kurs EVER! Co mogę więcej dodać? Widzimy się za trzy lata na recertyfikacji (mam nadzieje, że z tym samym składem instruktorskim).

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Ratownictwa Sp. z o.o. - Wrocław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Centrum Ratownictwa Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Centrum Ratownictwa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Ratownictwa Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrum Ratownictwa Sp. z o.o.
5/5 Na podstawie 9 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Długa 16 B lok. 93
  53-658 Wrocław
 • NIP: 8971780157 KRS: 0000405373
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Centrum Ratownictwa Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii