Opinie o Centrum Ratownictwa Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Centrum Ratownictwa Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Centrum Ratownictwa Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Ratownictwa Sp. z o.o. w Wrocław

Robert Nowy wpis

Bardzo fajny kurs KPP, kompetentni instruktorzy, atmosfera bez tzw. "napinki", konkretnie, merytorycznie i na temat. Gorąco polecam niezdecydowanym przyszłym kursantom KPP. Im więcej nas na ulicach tym bezpieczniej i z większym prawdopodobieństwem, że na wypadek jakiegoś zdarzenia ktoś właściwie zareaguje i udzieli komuś wsparcia lub pomocy.

Patrycja Nowy wpis

Kurs KPP w Kobylnicy okazał się być strzałem w 10. Instruktorzy z mega doświadczeniem, potrafili w łatwy oraz przyjemny sposób przekazać istotne informacje w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy. Niczego nie zabrakło, nie spodziewałam się tak sympatycznej atmosfery, którą zapewnili instruktorzy. Brawa dla Was. Robicie mega robotę. Polecam każdemu ten kurs ❤️. Nie wspomnę o aplikacji na telefonie na której też dużo można się nauczyć. Nic dodać, nic ująć ❤️ #najlepszaGRUPAever

Dagmara Nowy wpis

Pełen profesjonalizm, kursy przeprowadzają osoby przeszkolone z dużą wiedzą, zaangażowaniem i darem niesienia pomocy. Bez większego trudu mogłam zmienić kurs na inny. Profesjonalizm, człowieczeństwo, zaangażowanie, realizm to cechy które stawiają tą firmę na piedestale:) działajcie dalej powodzenia......

Czy firma Centrum Ratownictwa Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Centrum Ratownictwa Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Paula

Gdańsk #najlepszykursever Żaklina ❤️❤️, Mateusz, Kacper, Asia, Olga, Ania, Seba, Olek, Marek to były najlepsze dwa weekendy kursu jakie mogliśmy sobie wyobrazić. SAMPLE zapamiętam do końca życia. Myśle, ze nauczyliście nas więcej niż ustawa przewiduje. Wielkie wielkie dzięki. To był najlepszy wybór ever.. wrócimy. Za 3 lata. Czekajcie na nas.. Wasz Bigosik ❤️❤️

Mega świetny kurs super instruktorzy polecam

Krystian

Niesamowici instruktorzy z Gdańska , Wielki szacunek dla nich, fachowa wiedza przekazana w prosty i łatwy sposób do przyswojenia, niesamowita atmosfera, ( chociaż super, i niesamowita to za mało powiedziane )niesamowicie realistyczne pozoracje (aż serducho biło szybciej ze stresu na ten widok), specjalistyczny sprzęt, który wytrzymał nasze starania, podsumowując najlepszy kurs EVER! Jakbym miał polecać to tylko ich. ? Na pewno spotkamy się za 3 lata się za trzy lata na recertyfikacji (mam nadzieje, że z tym samym składem instruktorskim).moja opinia jest jak najbardziej pozytywna

Mega super zajęcia + przygotowanie dobre nawet dla mega swiezakow!

Mariusz

Bardzo profesjonalne i ciekawe szkolenie KPP realizowane przez ludzi z pasją. Team Łódź The best ever.

Niewazne

Polecam mega instruktorzy Łódź polecam

Czy w Centrum Ratownictwa Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Centrum Ratownictwa

To zależy, natomiast okres próbny nie warunkuje formy umowy.

@Centrum Ratownictwa

A co ją w takim razie warunkuje? ;)

Sylwia Sz.

Bardzo profesjonalnie i rzetelnie przygotowane szkolenie - na lepszym, jak dotąd jeszcze nie byłam. Bardzo dużo praktycznych zajęć , super narzędzia ułatwiające naukę ,jak i utrwalanie zdobytej wiedzy i umiejętności . Bardzo serdecznie polecam tę firmę.

Alicja

Dzisiaj zakończył się kurs KPP Gdańsk, wspaniali instruktorzy ,wspaniała atmosferą, wiedza rzetelnie przekazana ,pozoracje realistyczne .Nie spodziewałam się że może być tak świetnie na kursie.Polecam z całego serca aż się łezka kręci że to już koniec❤Najleprza grupaEverGdansk Pozdrawiam i Dziekuje????❤

Magda

Jestem tuż po kursie w Gdańsku. Jeśli ktokolwiek, kiedykolwiek chciałby pokusić się o bycie ratownikiem to polecam z całego serducha....❤ konkretnie, rzetelnie, z zaangażowaniem prowadzących i dużą dozą humoru. W sumie to nie mam porównania, ale prawdopodobnie jesteście najlepszą grupą ever!!!????

Urszula
@Magda

Brzmi super! A długo trwał cały kurs? ;)

Natalia

Najlepsi instruktorzy ever, wspaniale przygotowane wykłady a zajęcia praktyczne rewelacja, nie wspomnę o pozoracjach. Dziękuję za to co robicie, a robicie wspaniałą robotę. Widzimy się za 3lata????

@Natalia

Będziesz czekać na kolejny kurs zamiast spotkać się z nimi wcześniej? ;)

Ola

Właśnie ukończyłam kurs. Niesamowita atmosfera, ekipa najlepsza pod słońcem. Instruktorzy najwspanialsi !Jak najbardziej polecam ! Widzimy się za trzy lata. Ps pamiętajcie zjeść obiad ????????

Łukasz

Jestem pod bardzo dobrym wrażeniem przebiegu kursu. Zajęcia były zorganizowane pod wieloma względami po to by nas kursantów, przyszłych ratowników zobligować do myślenia, samdzielnego acz kolwiek zespołowego działania gdyż priorytet to zawsze ludzkie życie. Wykładowcy różniący sie między sobą harakterami, w sprawach przekazu wiedzy działający tak by kursant poczuł że też potrafi uratować innemu człowiekowi życie.

@Łukasz

I co, ostatecznie poczułeś się zobligowany do pomyślenia? ;p Czyli rozumiem, że teraz na 100% czujesz już fach w swoich rękach?

Jestem pod dużym wrażeniem profesjonalizmu przygotowania szkolenia, doboru instruktorów, ich wiedzy, cierpliwości i umiejętności podkręcania nas uczestników do myślenia grupowego ale i indywidualnego, dużo wiedzy, duża ilość ćwiczeń praktycznych i bardzo realistyczne pozoracje zarówno co do zaistnialych obrażeń jak i reakcji poszkodowanych oraz otoczenia. I wszystko w atmosferze wzajemnego szacunku, humoru i dobrej zabawy oraz przy niemałej czasem porcji adrenaliny. Co do części praktycznej jeszcze jeden weekend na przecwiczenie w praktyce wiedzy i nabytych już trochę umiejętności byłby bardzo dobrym pomysłem;) . W części teoretycznej przydałoby się poprawić jakość nagrań i dodać więcej scenek obrazujących procedury postępowania. Poza tym SUPER. Dziękuję i mam nadzieję do zobaczenia za 3 lata w tym samym składzie :) polecam bo naprawdę warto! Pozdrawiam wszystkich - najlepszą grupę EVER:)

@Kasia

Będziesz czekać aż 3 lata na powtórkę, żeby się z tym super składem zobaczyć? A nie możecie się sami gdzieś zgrać i umówić "na swoim"? ;)

Martyna

Najlepsi instruktorzy ever ! ????

Instruktorzy niesamowici (wyrazy uznania za cierpliwość i profesjonalizm, a także dystans do nas), fachowa wiedza przekazana w prosty i łatwy do przyswojenia sposób, wspaniała atmosfera, niesamowicie realistyczne pozoracje (aż serducho biło szybciej ze stresu na ten widok), specjalistyczny sprzęt, który wytrzymał nasze starania, podsumowując najlepszy kurs EVER! Co mogę więcej dodać? Widzimy się za trzy lata na recertyfikacji (mam nadzieje, że z tym samym składem instruktorskim).

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Ratownictwa Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Centrum Ratownictwa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Ratownictwa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Ratownictwa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrum Ratownictwa Sp. z o.o.
  • Długa 16 B lok. 93
    53-658 Wrocław

Centrum Ratownictwa Sp. z o.o.