Opinie o Centrum Ratownictwa Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Centrum Ratownictwa Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Centrum Ratownictwa Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Ratownictwa Sp. z o.o. w Wrocław

Paula

Szkolenie pełne profesjonalizmu. Świetne przygotowanie merytoryczne instruktorów oraz dużo pomocy dydaktycznych. Dużo radości i uśmiechu. Polecam najlepsze szkolenie ever

Dorota
@Paula

Czyli Twoim zdaniem warto? Super! A które robiłaś konkretnie?

Klaudia Grabiec

Ogólnie w mojej ocenie 9/10 Część praktyczna kursu moim zdaniem bardzo dobra, choć trochę za krótko trwał. Jeszcze dodatkowy weekend ćwiczeń był by dobrym pomysłem, ponieważ jeśli ktoś nie łapał od razu to ciężko było potem nadrobić. :) Prowadzący - ratownicy i jeden ratownik/pielęgniarz - bardzo sympatyczni, z poczuciem humoru. I sarkazmu. Tłumaczyli niektóre rzeczy po kilkanaście razy co było bardzo pomocne. Pozoracje robione z oddaniem dużego realizmu (zwłaszcza jeśli chodzi o reakcje otoczenia), zwłaszcza część urazowa z sztuczną krwią. :D Część teoretyczna - e learning moim zdaniem średnia. Jakość niektórych wykładów pozostawia wiele do życzenia, zwłaszcza w kwestii dźwięku. Prowadzący był w porządku ale umiejscowienie mikrofonu na stole nie było dobrym pomysłem. Wykładowca jest ekspresyjny przez co co chwila uderza ręką o stół, robią hałas zagłuszający już i tak beznadziejną jakość dźwięku. Niekiedy jakoś nagrania była tak słaba że nie dało się odczytać tabeli/prezentacji pokazywanej w trakcie wykładu. Pozdrawiam z Krakowa #NajlepszaGrupaEver

Mateusz

Pełen profesjonalizm, polecam bez wahania :)

Trzemysław

Tematyka kursu oraz poszczególne jego zagadnienia bardzo profesjonalnie omówiona i przećwiczona. Wszelkie pozoracje na najwyższym poziomie przy udziale instruktorów. Polecam wszystkim, którzy choć trochę interesują się tą tematyką. PS. Instruktorka Joanna (chyba z Wawy) - przepiękna kobieta, aż czasami trudno było się skoncentrować:) Pozdrawiam wszystkich - najlepszą grupę EVER :)

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Centrum Ratownictwa Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
MN

100% Profesjonalizmu i humoru Najlepsze wyposażenie i sprzęt #Najlepsi instruktorzy ever #Najlepsze grupy ever Polecam ????

Lidia

Super sprawa świetni instruktorzy, dużo się dzieje super przygotowanie

Natalia

Super kurs super instruktorzy nie było nudy działo się dużo wiedzą przekazana w świetny sposób bardzo dobrze zainteresowane pieniądze

Julita

100% POZYTYW! Super instruktorzy,super atmosfera,super kurs! POLECAM!

Jacek

Bardzo dobra i zorganizowana grupa instruktorów. Świetna atmosfera. Wpajana wiedzą zostaje w głowie. POLECAM!!! Najlepsza grupa ever Bydgoszcz!

Zimna

Najlepiej zainwestowane pieniądze .Kurs rewelacja .Jestem zachwycona i chcę więcej .Instruktorzy ,sprzęt do ćwiczeń super .Nie ma się obiektywnie do czego przyczepić .

marek

Super atmosfera na szkoleniu ,wykładowcy z bardo dużym zasobem wiedzy co umieją przełożyć na szkolących się co będzie pozytywnie owocować w dalszej pracy każdego kursanta . tak trzymać pozdrawiam.

Ferbik

Super kurs, super kadra i ogólnie wszystko było zajebiaszcze ????

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Ratownictwa Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Centrum Ratownictwa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Ratownictwa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Ratownictwa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrum Ratownictwa Sp. z o.o.
  • Długa 16 B lok. 93
    53-658 Wrocław

Centrum Ratownictwa Sp. z o.o.