Opinie o ES-PERFEKT w Norwegia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ES-PERFEKT. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie ES-PERFEKT o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ES-PERFEKT w Norwegia

baner wywiady
Albert
Inne

Witam. Interesuje mnie praca na stanowisku zbrojarza w Drammen mieszkam w Asker mam mieszkanie oraz swoje auto pracowałem 5lat w Norwegii I pół roku w Danii oraz w Polsce ok.7lat jako zbrojarz. Wysylalem do was swoje CV ale nie dostałem odpowiedzi moje rekomendacje mogę wysłać jak tylko moja była firma mi je doślę. Pozdrawiam

ES-Perfekt-Sebastian
Inne
@Albert

Dziękuję bardzo za zainteresowani naszymi ofertami. Bardzo proszę o dosłanie referencji - może to być numer telefonu do ostatniego pracodawcy. adres e-mail: rekrutacja@es-perfekt.pl Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

H Nowy wpis
@ES-Perfekt-Sebastian

Dlaczego nie można na pewne pytania odpowiedzieć tutaj? Do pracy za granica wymagane są języki obce? Jeśli ktoś ich nie zna to czy firma organizuje naukę dla swoich pracowników?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy w ES-PERFEKT są szkolenia zewnętrzne?

@Pracodawca Nowy wpis
Pracodawca
@Pytanie

Dzień dobry, w naszej ofercie mamy zróżnicowane szkolenia. Najlepiej uzyskać informacje bezpośrednio w Dziale Szkoleń ES-Perfekt. Zapraszamy do kontaktu pod numerem: +48 504 134 690. Pozdrawiamy!

alexoko@interia.pl
Kandydat

Witam. Jestem z wykształcenia malarzem budowlanym ze stażem ok 4 lat (szkoła zawodowa). Jednak nie pracuję na co dzień w branży, chociaż z pracami malarskimi mam do czynienia cały czas. Jest jeden problem. Nie znam angielskiego, aczkolwiek coś tam rozumiem. Norweskiego tym bardziej. Mam średnie wykształcenie i uczę się szybko. Jestem wysportowany i zdrowy. Wiek 55 lat.

ES-Perfekt - Sebastian Nowy wpis
Pracownik
@alexoko@interia.pl

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi ofertami. Bardzo proszę o CV na adres: rekrutacja@es-perfekt.pl

Paweł
Pracownik
 Pytanie

Dzień dobry czy firma szuka ludzi do przyuczenia ? pozdrawiam

Helena
@Paweł

No ja właśnie też jestem ciekawa jak wygląda z przyuczeniem, bo mam młodszego brata. Jak to w ogóle jest wtedy płatne i po ile godzin? Jak ktoś się sprawdzi to jest potem zatrudniany na etat?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ES-PERFEKT? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Malarz / Szpachlarz - Norwegia, Praca od zaraz!!?
logo firmy Logopeda
Mielec
Szczęśliwe Dziecko Agnieszka Jastrzębska
(47 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Asystent Działu Marketingu
Warszawa
Apexnet Sp. z o.o. sp.k.
(60 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Silvero
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry Pracowałem jako zbrojarz, sawacz i produkowalem elementy betonowe i żelbetowye,przez 15 lat. Mam 41 l Czy znajdzie się jakaś praca dla mnie?

ES-Perfekt-Sebastian
Pracownik
@Silvero

Dzień dobry, Bardzo proszę o CV na adres: rekrutacja@es-perfekt.pl. Mile widziane są również referencje telefoniczne lub pisemne. Powodzenia i miłego dnia:)

ES-Pefekt-Sebastian
Pracownik
@Silvero

Dzień dobry, bardzo proszę o CV i referencje na adres: rekrutacja@es-perfekt.pl. Pozdrawiam:)

Marta
@ES-Perfekt-Sebastian

Referencje mile widziane a czy ich brak będzie jakoś wpływał na rozpatrzenie kandydatury? Ogólnie czy bierzecie pod uwagę również osoby bez doświadczenia?

Magdalena

Mąż chętnie nawiązałby współpracę z firmą, ma doświadczenie na wszystkich stanowiskach, na które rekrutuje firma. Gdzie są lepsze warunki waszym zdaniem? Na stanowisku zbrojarza czy betoniarza? Nie ukrywam, że tu kwestia finansowa ma najwyższą rolę.

ES-Perfek - Sebastian
Kandydat
 Pytanie
@Magdalena

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszymi ofertami, Na którym stanowisku mąż ma największe doświadczenie i najlepsze referencje? Żuczę miłego dnia.

Leszek
Pracownik

Witam jestem malarzemz długoletnim doświadczeniem mój numer 736225422

ES-Perfekt - Sebastian
Pracownik

Zapraszamy do kontaktu i rekrutacji: - dekarz - betoniarz - zbrojarz Kontakt do nas: rekrutacja@ es-perfekt.pl Życzymy miłego dnia

Administrator

ES-PERFEKT zatrudni osobę na stanowisko Operator Cnc. Braliście udział w procesie rekrutacji i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

ES-Perfekt - Sebastian
Pracownik
@Administrator

Dzień dobry, zapraszamy, to świeża oferta????

ES-Perfekt - Sebastian
Pracownik
@Administrator

Zapraszamy do rekrutacji. Zapraszamy również: - dekarz - betoniarz Życzymy miłego dnia????

Marcin
Kandydat
 Pytanie

Witam. Czy coś dla montera rusztowan z pół rocznym doświadczeniem? Posiadam paragraf 17-4. System rotacyjny 2/2 lub 3/2. Pozdrawiam

Pytanie
 Pytanie

Jaka jest umowa w firmie ES-PERFEKT? Wiecie, czy jako Dekarz zatrudniają na umowę zlecenie?

ES-Perfekt -Sebastian
Pracownik
@Pytanie

Dzień dobry, Proponujemy wyłącznie prace w oparciu o umowy na warunkach norweskich. Dziękujemy za zainteresowanie naszymi ofertami. Życzymy miłego dnia:)

Marzena
@ES-Perfekt -Sebastian

A te umowy na warunkach norweskich to czym się charakteryzują? :)

Lukasz
Kandydat
 Pytanie

Cześć Czy aktualnie są jakies oferty pracy dla 1 mężczyzny i 1 kobiety ? Wiek 26 i 24 lata Szukamy czegos na okres letni

Sebastian - ES-Perfekt
Kandydat
@Lukasz

Dzień dobry Panie Łukaszu, w tym momencie z racji zawodów w których prowadzimy rekrutacje posiadamy dużo ofert pracy dla Panów. Jeśli chodzi o oferty dla Pań to proszę przysłać Państwa CV i sprawdzimy co będziemy mogli Państwu zaoferować. Życzę miłego dnia.

Marzena
@Sebastian - ES-Perfekt

A na jakich stanowiskach zazwyczaj pracują kobiety w Waszej firmie :) ??

Pytanie
 Pytanie

Czym w ES-PERFEKT zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Sebastian - ES-Perfekt
Pracownik
@Pytanie

Dzień dobry administratorze, dziękujemy za kontakt. Oferujemy pracę u naszych pracodawców norweskich oczywiście na warunkach norweskich. zachęcamy do aplikowania na nasze oferty pracy, rozpoczyna się sezon wiosenny Zachęcamy do kontaktu chętne osoby do pracy. Życzymy powodzenia i dużo zadowolenia zawodowego w obecnym sezonie wiosennym.

Marzena
@Sebastian - ES-Perfekt

Na czym polegają te warunki norweskie? :)

Administrator

ES-PERFEKT jest w trakcie rekrutacji na stanowisko Zbrojarz. Odpowiedziałeś na ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób rozważających pracę w firmie.

Sebastian - ES-Perfekt
Pracownik
@Administrator

Dzień dobry administratorze, Gratuluję oddania dla firmy - praca w dzień wolny od pracy to jest naprawdę coś. Dziękujemy za troskę i zainteresowanie naszymi ofertami, zapraszamy zbrojarzy i osoby z doświadczeniem w innych zawodach. Zapraszamy monterów konstrukcji stalowych to nasza najświeższa oferta. Życzę powodzenia, sukcesów zawodowych i miłego dnia:)

Administrator

W ES-PERFEKT prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Malarz. Zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy! Twoja opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników, którzy rozważają zatrudnienie w przedsiębiorstwie.

Sebastian - ES-Perfekt
Pracownik
@Administrator

Dzień dobry Administratorze, Tak, prowadzimy rekrutacje na różne stanowiska w tym na malarzy. Zapraszamy i życzymy udanego weekendu:)

Administrator

ES-PERFEKT właśnie rekrutuje w mieście Wieluń. Nie wiecie, czy poszukują pracowników także w innych lokalizacjach?

Sebastian - ES-Perfekt
Pracownik
@Administrator

Szanowny administratorze, nasze oferty dotyczą Skandynawii ( Norwegia, Szwecja). Ogłoszenie zostało dodane na regiony w Polsce wyłącznie ze względu na ,przepisy’ gowork.pl które oczywiście musimy akceptować. Miłego popołudnia :)

Administrator

Aplikowaliście na stanowisko Dekarz w ES-PERFEKT i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy. Informacje, które przekażecie mogą okazać się przydatne dla innych użytkowników.

Sebastian - ES-Perfekt
Pracownik
@Administrator

Dziękujemy "administratorowi" za wyjątkowe zainteresowanie naszymi ofertami :) Dekarz faktycznie jest zawodem niszowym tak w Polsce jak i w Norwegii ale też w innych krajach europejskich. Myślę że można by dużo pisać czemu powstała tak duża nisza w niektórych zawodach. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami. Życzę Państwu zadowolenia i sukcesów zawodowych jeszcze w tym roku:)

Administrator

W ES-PERFEKT prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Ślusarz. Zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy! Twoja opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników, którzy rozważają zatrudnienie w przedsiębiorstwie.

Sebastian - ES-Perfekt
Pracownik
@Administrator

Korzystając z okazji zachęcamy do zapoznania się z ofertami pracy. Warto zauważyć że w ostatnim czasie kilka zawodów można zaliczyć do grupy zawodów niszowych. Życzymy udanej niedzieli:).

Administrator

Czy firma ES-PERFEKT oddzwania po zakończonej rekrutacji nawet w razie negatywnej odpowiedzi?

Sebastian - ES-Perfekt
Pracownik
@Administrator

Dziękujemy za pytanie, Oczywiście staramy się informować kandydatów choć nie ukrywamy że jest to dla nas duże ułatwienie jeśli kandydaci interesują się swoją aplikacją. Bardzo często to pracodawca docelowy dzwoni do kandydatów i po rozmowie kwalifikacyjnej informuje o przebiegu rekrutacji. Jesteśmy wdzięczni za merytoryczne sugestie żeby nasza komunikacja była jeszcze lepsza. Zapraszamy do kontaktu: rekrutacja@es-perfekt.pl

Arek - stolarz Stavanger
Kandydat

Pracuję w Norwegii od kilku miesięcy, mam dobrą opinię o firmie, kontakt ok, rekrutacja też ok, warunki pracy zgodne z umową. Wybór każdego, ja jestem zadowolony. A opinie jak to opinie każdy pisze co mu ślina na język przyniesie tym bardziej anonimowo. powodzenia es-perfekt i tak dalej!

Zostaw merytoryczną opinię o ES-PERFEKT - Norwegia

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w ES-PERFEKT?

    Zobacz opinie na temat firmy ES-PERFEKT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w ES-PERFEKT?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ES-PERFEKT
Przejdź do nowych opinii