Opinie o Artek Opakowania Sp. z o.o. w Karczew

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Artek Opakowania Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Artek Opakowania Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Artek Opakowania Sp. z o.o. w Karczew

magister

@Trawolta A może zabrakło chęci do pracy. może to praca nie dla każdego, ja w każdym razie nie narzekam!

XXX Nowy wpis
@magister

Hej, Czy możesz mi powiedzieć jak wygląda obecnie sytuacja w firmie? jak atmosfera? Jak wynagrodzenia?

Administrator Nowy wpis

Artek Opakowania Sp. z o.o. jest w trakcie rekrutacji na stanowisko Pracownik Produkcji. Odpowiedziałeś na ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób rozważających pracę w firmie.

Borys Nowy wpis

Artur C to zwykły prostak. Bez szkoły.. kradł tworzywo przez płot i tak się dorobił. Kupno beż papieru nie robi problemu do tego cham i oszust. Działacz w lokalnej gminie i drużynie myśli że może wszystko a to zwykły cwiartek

Róża. Pl

Dlaczego firma robi testy na CO VID każdemu. A kierowcom nie robi na HIV AIDS też jest zaraźliwe i śmiertelne. Andrzej jest z Jarosławem czysty ????

Biuro
@Róża. Pl

O kim mowa Jarek czy Andrzej. Spoko goście.

Alicja Nowy wpis
@Biuro

To, że spoko goście to fajnie wiedzieć. Ale co HIV ma do CIVIDu? chyba jednak koroną jest łatwiej się zarazić, nie sądzicie? W sumie do teraz też robią testy tutaj?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Artek Opakowania Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Pracownik produkcji - Operator wytaczarki wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Karczew
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Programista MAZAK CNC ZA GRANICA
ATN Service ApS
logo firmy Specjalista ds. części zamiennych - sklep internetowy
Euro-Part Cezary Walczak
Ciekawy

Witam, czy jest tu ktoś kto wyda subiektywną opinię na temat pracodowacy/zarobków (konkretnie ile na godzinę i czy są jakieś dodatki). Interesuje mnie również jaki typ umowy jest zawierany między domniemanym pracownikiem i firmą (czy całość jest płacona na konto). Prosiłbym osoby które pracują lub pracowały o konkretne odpowiedzi, z góry dziękuję. Pozdrawiam.

@Ciekawy

Robisz swoje 160 h za najniższą krajową. A rzeczywistość jest taka system zmianowy 12/24 czyli w miesiącu jest okolo252 godziny plus premia ruchoma. Gdy jest dzień wypłaty to podstawa na konto 2785zl. Jak u tego gumowca w Pilawie. I wszystko jest jasne. Jeśli ktoś chce kupić towar bezpapieru. To wystarczy mieć gotówkowe wszędzie dowiozą.

Aneta

@Trawolta a czemu szef nie zadba o poprawę tych warunków??

Ok
@Aneta

Bo to jest Rumun i cham

Trawolta

Omijać z daleka,właściciel to oszust,umawiamy się na konkretną stawkę a później dostajesz 50% tego co uzgodniles,praca po 12 godz w fatalnych warunkach smród brud i hałas

@Trawolta

Zarzut oszustwa wobec pracodawcy jest dosyć poważny i powinien być jakoś uzasadniony. Napisałeś, że warunki pracy w Artek są fatalne. Co masz na myśli? Jest bardzo głośno?

Łukasz

Pracodawca nie odpowiedzialny wykorzystuje luki w prawie na zasadzie pracy na próbę. Nie oferuje stawki tylko zwodzi pracowników że jutro ustali kwotę za jaką będzie dany pracownik wykonywał pracę. Ja na szczęście ustaliłem stawkę godzinową pierwszym dniu, lecz nie dostałem do podpisania umowy bo zaufalem że podpiszemy ja z datą rozpoczęcia pracy później. Okazało się przy rozliczeniu że nie dostałem ani umowy ani pieniędzy na które zgodził się pracodawca na rozmowie. Pracodawca wypłacił mi 60% stawki na którą się umówiliśmy słownie. Sprawę skieruje do urzędu skarbowego.

Artek

Firma obiecuję gruszki na wierzbie. Praca po 12h w hałasie ,smrodzie, nie dają pracownikowi ochronników słuchu. Umawiasz się na stawkę godzinową ktòrej właściwie nie otrzymujesz. W tej firmie jest kierat.

Zostaw merytoryczną opinię o Artek Opakowania Sp. z o.o. - Karczew

• Jak się pracuje w Artek Opakowania Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Artek Opakowania Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Artek Opakowania Sp. z o.o.?

Artek Opakowania Sp. z o.o.
  • Księdza Władysława Żaboklickiego 50
    05-480 Karczew
  • NIP: 5322057853 REGON: 363945707 KRS: 0000607472

Artek Opakowania Sp. z o.o.