Koflex Agnieszka Mazur

Pulawy

Opinie o Koflex Agnieszka Mazur

spidi

Ktoś pisał ,,premia to tylko swiateczna". Owszem kiedyś była , ale już i tego nie ma.

A

Szkoda pisać opinie. Właściciel wszystko usuwa. Dobrych opinii by nie usuwał....

XXXX

?

Mr X

A szefostwo? Normalne czy jak wszędzie poj.....

Mr X

Ma ktoś jakieś informacje dotyczące pracy w tej firmie? Jak atmosfera, właściciele, wypłacalność?

Ms X
@Mr X 24.12.2014 23:34

firma wyplacalna nie licz że znajdziesz w niej kolegów zwłaszcza wśród kierowców prace starają sie załatwic na cały rok ale czasem w zimie jest tak sobie część pracowników ma prace częsć nie z premi to tylko swiąteczna maszyny jak i auta sprawne technicznie warsztat wyposarzony dobrze cos sie zepsuje jest mechanik stawki godzinowe nie wygórowane można znaleść lepsze

Zostaw opinię o Koflex Agnieszka Mazur - Pulawy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Koflex Agnieszka Mazur