Biuro Rachunkowe „Arka” S. C. Katarzyna i Arkadiusz Urban

Pszczyna

Opinie o Biuro Rachunkowe „Arka” S. C. Katarzyna i Arkadiusz Urban

oli

trzeba lepiej poznać firmę po prostu aby się o nich wypowidać

kasia

I jeszcze jedno, obserwuję te wpisy z zaciekawieniem, ale jeśli uznam, że wpisy są obraźliwe, szkalujące moje osobiste dobre imię - zwrócę się do administratora strony o udostępnienie danych osoby zniesławiającej mnie. Krytyka może być budująca i prawdziwa, ale szkalowanie mojego dobrego imienia podpada pod paragraf karny i jeśli jeszcze raz przeczytam obraźliwe kłamstwa lub pomówienia - zwrócę się do policji, prokuratury celem wszczęcia dochodzenia w tej sprawie. Dwukrotnie już wygrałam taką sprawę i nie pozwolę na obrażanie mnie. Prezes zarządu Arki.

kasia

Nie mam nawet czasu odpowiadać na te zarzuty i mi się nie chce. Osoby odważne które mają mi coś do zarzucenia zapraszam do otwartej rozmowy a nie anonimów. Ja mogę się podpisać pod każdą opinią - nie jestem tchórzem. Anonimowe wpisy są wpisami osób, które nie maja czelności i odwagi powiedzieć czegokolwiek wprost. Ale do tego trzeba mieć klasę, której anonimom zdecydowanie brakuje. Nikomu nie każemy pracować w Arce, proszę zarobić samemu na siebie. A ocena moich kompetencji nie należy do byle kogo. Mimo wszystko pozdrawiam.

likom

Biuro Arka to porażka, dziwię się że ono jakoś prosperuje. Wg mnie kompetencje zarządu są na zerowym poziomie... Brak szacunku dla pracowników i klientów, zarobki minimalne. Szczerze odradzam potencjalnym klientom i tym szukającym pracy

Dziwna sprawa, pracuje w tej firmie 4 rok i w tym czasie zwolnione zostały 2 osoby. Jedna karnie, druga po wychowawczym bo nic juz nie umiała z nowych przepisów. Nie ma żadnej rotacji. Kiedyś owszem była, ale teraz jest wspaniały zespół ludzi i kapitalnie współpracują. Więc są to zwykłe pomówienia.

j

przypuszcam iz powyższa odpowiedź jest od zwolnionego karnie pracownika, i to w dawnych czasach, ponieważ od dawna nie istnieje arka sc katarzyna i arkadiusz urban ijest to spółka zoo. Zawsze ten kto jest kombinatorem i leniem tłumaczy się że szef zły :) Znam biuro, znam pracowników i szefową, współpracuję z nimi kilka lat i niegdy nie zauwazyłem takich rzeczy.

Zostaw opinię o Biuro Rachunkowe „Arka” S. C. Katarzyna i Arkadiusz Urban - Pszczyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Rachunkowe „Arka” S. C. Katarzyna i Arkadiusz Urban