DRUKARNIA FRANCZAK SP. Z O.O.

Toruń

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 14 ocen.

Opinie o DRUKARNIA FRANCZAK SP. Z O.O.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DRUKARNIA FRANCZAK SP. Z O.O.

admin

Pomóżcie innym, podzielcie się swoją opinią na temat firmy DRUKARNIA FRANCZAK SP. Z O.O.! Obecnie prawie każdy przed podjęciem pracy lub rozmową kwalifikacyjną sprawdza opinie na temat przyszłego pracodawcy.

olek
@admin 10.07.2015 08:43
Pomóżcie innym, podzielcie się swoją opinią na temat firmy DRUKARNIA FRANCZAK SP. Z O.O.! Obecnie prawie każdy przed podjęciem...

Pan Franczak nie szanuje swoich pracowników. Cieszy się kiedy może w nieuczciwy sposób pracownikowi zabrać część należnej mu wypłaty. Pan Waldemar podejrzewa każdego swojego pracownika ,że go okrada, a to On zabiera najczęściej należne wynagrodzenie pracownikowi. Szkoda bo drukarnia ładna tylko ta atmosfera i utrata części zarobków psują radość z wykonywanej pracy.

Sponiewierany
@olek 09.03.2017 23:30
Pan Franczak nie szanuje swoich pracowników. Cieszy się kiedy może w nieuczciwy sposób pracownikowi zabrać część należnej mu wy...

Potwierdzam Pan Franczak nie jest uczciwy, mnie też okradł zabierając część należnego mi wynagrodzenie. Pomimo ,że jest bogatym człowiekiem to oszukał mnie świadomie i to kilkukrotnie przy wypłacie. Ale co można zrobić ? Gdzieś pracować trzeba.

Zostaw opinię o DRUKARNIA FRANCZAK SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DRUKARNIA FRANCZAK SP. Z O.O.