DRUKARNIA FRANCZAK SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o DRUKARNIA FRANCZAK SP. Z O.O.

Pomóżcie innym, podzielcie się swoją opinią na temat firmy DRUKARNIA FRANCZAK SP. Z O.O.! Obecnie prawie każdy przed podjęciem pracy lub rozmową kwalifikacyjną sprawdza opinie na temat przyszłego pracodawcy.

olek
@admin 10.07.2015 08:43

Pan Franczak nie szanuje swoich pracowników. Cieszy się kiedy może w nieuczciwy sposób pracownikowi zabrać część należnej mu wypłaty. Pan Waldemar podejrzewa każdego swojego pracownika ,że go okrada, a to On zabiera najczęściej należne wynagrodzenie pracownikowi. Szkoda bo drukarnia ładna tylko ta atmosfera i utrata części zarobków psują radość z wykonywanej pracy.

Sponiewierany
@olek 09.03.2017 23:30

Potwierdzam Pan Franczak nie jest uczciwy, mnie też okradł zabierając część należnego mi wynagrodzenie. Pomimo ,że jest bogatym człowiekiem to oszukał mnie świadomie i to kilkukrotnie przy wypłacie. Ale co można zrobić ? Gdzieś pracować trzeba.

Zostaw opinię o DRUKARNIA FRANCZAK SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DRUKARNIA FRANCZAK SP. Z O.O.