Opinie o Urząd Skarbowy w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Urząd Skarbowy, jak również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Urząd Skarbowy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Urząd Skarbowy w Toruń

Bożena

Jak się pracuje w Urzędzie Skarbowym? Polecacie tego pracodawcę? Są przyznawane dodatkowe benefity pozapłacowe od pracodawcy? Jaka atmosfera panuje wśród pracowników? Pamiętajcie ze Wasze merytoryczne opinie na pewno będą pomocne dla innych użytkowników.

Szczepan Nowy wpis
Klient
@Bożena

Na pracowników to bym raczej nie patrzył przychylnym okiem. Prywata i wykorzystywanie wiadomości do prywatnych celów...hmmm.. mało kompetentne.. niestety takie zachowanie rzuca złe światło.. Sugerował bym poszukać innej instytucji.

Wera Nowy wpis

Jeśli ktoś ma zapytanie do urzędu to nie rozumiem dlaczego zamieścił je na forum pracowniczym?

Asia32 Nowy wpis

Witam mam pytanko 2.04.2021 się rozliczylam internetowo i do dziś zwrotu nie otrzymałam A mam 40 zł jaka przyczyna może być syn dostał bo razem rozliczam nas A ja nie.

Kasia Nowy wpis

Czy ktoś był na stażu w urzędzie ? Ile trwa i jakie zarobki? No i jak to godzinowo wyglada ?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Urząd Skarbowy, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy ZDALNY Key Account Manager
GoWork.pl
(470 opinii)
logo firmy Elektryk Utrzymania Ruchu
Toruń
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
(336 opinii)
logo firmy Operator ładowarki teleskopowej Manitou
HR Partner Monika Pszuk
(14 opinii)
logo firmy KASJER/KASJERKA Toruń
Golden Serwis
(265 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Czy ktoś z Was dysponuje aktualnymi ciekawostkami o Urząd Skarbowy? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

dorka

na staż zawsze możesz sie starać @anonim wystarczy podejść do nich i zostawić cv i odpowiednie papiery z uczelni, ale na prace po stażu raczej bym nie liczyła,

anonimka

Co kogo obchodzą paragony? - chcesz złożyć donos o nieuznanej reklamacji z powodu braku paragonu?-idź do kogoś kto dochodzi praw konsumentów.

swietej katarzyny torun nie daja paragonow

Na swietej katarzyny SKLEP sieci ERA w Toruniu nie daj????? paragonow fiskalnych. (usunięte przez moderatora) nasze panstwo. A pozniej nie ma na szpitale itp

Zostaw merytoryczną opinię o Urząd Skarbowy - Toruń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Urząd Skarbowy