Urząd Skarbowy

Toruń

Opinie o Urząd Skarbowy

dorka

na staż zawsze możesz sie starać @anonim wystarczy podejść do nich i zostawić cv i odpowiednie papiery z uczelni, ale na prace po stażu raczej bym nie liczyła,

anonimka

Co kogo obchodzą paragony? - chcesz złożyć donos o nieuznanej reklamacji z powodu braku paragonu?-idź do kogoś kto dochodzi praw konsumentów.

swietej katarzyny torun nie daja paragonow

Na swietej katarzyny SKLEP sieci ERA w Toruniu nie daj????? paragonow fiskalnych. (usunięte przez moderatora) nasze panstwo. A pozniej nie ma na szpitale itp

Zostaw opinię o Urząd Skarbowy - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Skarbowy