Opinie o GAMET SP. Z O.O. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GAMET SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GAMET SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GAMET SP. Z O.O. w Toruń

luna salgado

Własciwie mam pytanie, uważacie że kiedyś dostanie ktoś dodatek za nie palenie? czy moze trzeba zaczac palic jeszcze bardziej?

gameciak

ten zaklad chyba nigdy sie nie zmieni... z miesiaca na miesiac coraz wiecej pracy a wyplata ta sama (najnizsza krajowa) , zero organizacji i planowania wynika z braku wykształcenia "pokoju zwierzeń" Ludzie tylko z tamtad uciekaja bo tu mozna sie tylko garba dorobic...

niezwyczajna

tu co ludzie piszą na forum to jest czysta prawda... sama pracowałam (usunięte przez administratora)!! tam tylko ludzi wykorzystują i zmuszają do nadgodzin a jak coś ci się nie podoba to pisz na siebie wyrok tzn wypowiedzenie....(usunięte przez administratora)to brak słów najlepiej się nie wypowiadać na ich temat bo szkoda słów :) Wielkie pozdrowionka dla tempego jak (usunięte przez administratora)

gosc

zastanow sie nad ta praca bo to co sie tam dzieje to szok maja cie za smiecia a nie za człowieka.wiem co pisze pracowało sie tam psychika siada szkoda zdrowia.a to kierownictwo co tam jest o matko.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Gamet S.A. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Kontroler Jakości?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
bolek

tam też jest praca na magazynie właśnie w kontroli jakości,wiesz byłem na rozmowie wydawało sie normalnie, tylko przerażające jest to wszystko co tu jest napisane,bo jeśli tak wykorzystują za grosze to szkoda czasu i nerwów

gosc

nie licz na taka prace od 7 do 15 bo jak do czego dojdzie to nie ma wyjscia trzeba zostac.a co do kontroli jakosci to napewno lepiej jest niz praca na magazynach na plaskiej

bolek

a moze cos na temat dzialu kontroli jakosci ktos cos wie,teraz rozmowy przeprowadzaja,sytuacja na rynku ciezka i chyba nie ma co wybredzac,z rozmowy wynika ze jest ok praca od 7 do 15, jak to jest naprawde?

jak wygląda praca przedstawiciela handlowego w tej firmie, warunki,wynagrodzenie?

gość

no ale może myślisz o pracownikach na produkcji ,, myślałam ze ci trochę wyzej maja lepiej

....

Ja bym odradzała Pracy w Gamecie!!!! tam ludzi wykorzystują i traktują jak jakiegoś psa i zmuszają do nadgodzin !!!! a płaca jest mniejsza niż najniższa krajowa !!!!!!

gość

widziałam ogłoszenie ,że do działu jakości , może coś wiecie jak tam jest ?

no troszke sie pozmieniało dają śmieszne papiery do podpisywania na temat ile można dzwigać tylko że tam nie ma żadnej daty.

W tym zakladzie [usunięte przez moderatora]jest podstawą ,pracowników mają za bydło mamy pracować aż padniemy ,szatnie są zamykane na klucz żeby bydło nie wyszło o 15 do domu tylko ma za..... za darmo i to jest mus .Kartony dzwigają kobietki po 30 kg. magazyn wtkj nie mniej dzwigają to jest nie zgodne z przepisami nadaje się do inspekcji dalej sprzątanie magazynu po godzinach za friko oczywiście,koniec mieśiąca magazyn su bez dyskusjii musi zostać dlużej albo przyjść w sobotę jeśli taki dzień przypada w sobotę oczywiście zapomnijcie o premii premia jest dla konfidentów.Urlopy kiedy oni będą chcieli dostaniesz,jest zakaz palenia konfidenci mogą palić poprostu Wąbrzeżno GÓRĄ!!!!!

Wściekła

Ta firma to czysty(usunięte przez administratora)itd. Przebierając się (praca na magazynie) dostajesz wiadomość (wywrzeszczaną jak na psa) ,że masz zostać na kolejne ileś godzin (za które nie dostaniesz wolnego czy zapłaty) i nikogo nie obchodzi, że musisz odebrać dziecko z przedszkola, masz ważną wizytę u lekarza czy pogrzeb babci. Wody w upał nie dostaniesz, zapłatę może. O L4 przy zapaleniu płuc zapomnij, bo chorujesz z urlopu. Nagle możesz mieć zmniejszony wymiar etatu na 3/4 oraz pracę po 12h dziennie (bo pracy mnóstwo a dostajesz 3/4 etatu, bo oficjalnie pracy mało). .(usunięte przez administratora)ma pracę. Już raz była tam inspekcja pracy ,ale nadal jest tak samo. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o GAMET SP. Z O.O. - Toruń

• Jak się pracuje w GAMET SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy GAMET SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GAMET SP. Z O.O.?

GAMET SP. Z O.O.