Opinie o Kancelaria Prawna LEXUS w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Prawna LEXUS. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kancelaria Prawna LEXUS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawna LEXUS w Wrocław

Rera

A ja jestem zadowolona bo dostałam wiecej niż myślałam ze dostane premi

negocjator

brawo Ty

Michaesz
@Rera

Brawo! Pewnie za kolejne wydanie zakładowego biuletynu "Luksusek"?? Niecierpliwie czekamy na wydanie świąteczne.

Rera
@Michaesz

Niestety nie załapalam się , może w przyszłym miesicu jak zrobią w końcu rubrykę z wynikami za odzysk.

Pracownik kancelarii
@Rera

Szczyt marzeń i ambicji- znaleźć się w lexusiku w rubryce z odzyskami ????????‍♂️

Tomasz

Czy kancelaria potrzebuje aktualnie kogoś do pracy?

Inga

Negocjatorów...

nękany
@Tomasz

(usunięte przez administratora) mi wiecznie wydzwaniają i sie nagrywają, wydaje im się, że jak zniżają tembr głosu to będzie groźnie buahahahahahahah

nękany
@Inga

buuuuu wystraszyłem się buahahahahahahahahahaha,

Pr@wnik
@nękany

Proszę spłacić swój dług. Osoby, które nie spłacają swojego zadłużenia trafiają albo do kancelarii prawnej albo do firmy windykacyjnej. Telefony są wykonywane do dłużników, bo albo nie dotrzymują oni ustalonych terminów spłat zadłużenia, albo celowo unikają kontaktu. W windykacji nie chodzi o groźbę, chodzi o to, że wiele ludzi zaciąga zobowiązania, a potem nie chce ich spłacać. Stąd też różne działania takie jak telefony, sms-y itp.

ze mną sie nie pogrywa
@Pr@wnik

....albo trafiają do GetBack'u lub innych firm które wykupiły duży portfel długów jak np. LEXUS i firma plajtuje, dług znika i nikt nie fika. Jeżeli przejeli dług to najlepiej go nie zapłacić solidarnie i doprowadzić do bardzo szybkiego upadku tej firmy- wtedy kupili sobie dług który wygenerował im dług :)

@nękany

znizanie tonu glosu swiadczy ze windykator ma na ciebie wy...walone i nie chce mu sie krzyczec albo jest juz znuzony twoim biadoleniem ze sie myli lub jak ci zle a groznie moze byc wtedy jak pierdniesz i narobisz w gacie

@ze mną sie nie pogrywa

a wiesz ze kupuje sie dlugi i bez wzgledu na to czy (usunięte przez administratora) dluznik placi czy nie juz se na tym zarabia i to wtedy najlepiej....reszta to bez znaczenia przy handlu dlugami...nawet lepiej jak go (usunięte przez administratora) nie zaplaci bo wtedy genruje sie koszta i sprzedaje komus innemu niby za ten sam procent ale za wieksze peiniadze.....i co fiku miku ..zonga wygrales:) G.o. wiesz o handlu dlugami:)

No coś ty

Tak azjatów

Niestety pracodawca nie dba o pracownika.(usunięte przez administratora) Premie wyplacane nieterminowo. A podstawa pozostawia wiele do życzenia, ostatnio był nabór na sekretarke 2100 brutto. Kierownictwo czyta na bieżąco to wpisy, więc następnym razem podpisujmy się z imienia i nazwiska :)

Zdecydowany

Masz racje trzeba trzaskać targety. Premia jest zawsze na koniec miesiąca. A sekretarka nie zarabia najniższej krajowej. Nieraz jest ciężko. Ale gdzie jest lekka i łatwa praca? Nawet na kasie w markecie musisz być uważny i robić targety ilości obsługiwanych ludzi kolejce.

rt

co TY za tabletki bierzesz? GetBack nie upadł tylko Zarząd wsadzili ale nie za pogrywanie ale inne sprawy nie zwiazane z pracownikiem czy dłużnikiem. GetBack płacił przemiłe wynagrodzenia i premie na windykacji i nikt sie z nikim nie szarpał. Skąd wiem? Stąd że tam pracowałem i powiem szczerze zanm stamtąd ludzi których warto nazwać ludźmi a nie Hienami. GetBack na funduszach się przejechał stąd zadyma...jak nie wiesz to nie kłam że ma upadłość itp GetBack pomału staje na nogi a dłużnicy ich są rozsypani po całym kraju i jak mieli długi tak mają tylko, że inne firmy ich mocno doją bo się jeszcze nimi nie nasyciły ot prawda:)

Negocjator

Nie warto tu pracować obcinają kasę na każdym kroku

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Kancelaria Prawna LEXUS na stanowisko Doradca ds. serwisu w Lexus Trójmiasto? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services

Ciekawska

Enelmed i Multisport. A dlaczego się pytasz?

Bartek

Za leżenie nikt nie będzie płacił!!!

Memo
@Bartek

Jeśli nikt za leżenie nie będzie płacił, to może czas, żeby pan dyrektor pojawiał się w firmie częściej niż raz na tydzień czy dwa. Bo z tego co widać to pracownicy harują a szlachta się bawi i nie wypłaca premii w terminie o ile w ogóle .

Kierownik
@Memo

Proszę o trochę sprawiedliwości w sądach i opiniach. Dyrektor jeździ po Polsce w określonym celu. Każdy z nas może przecież pokusić się o własny awans na dyrektora. Prawda? Wolny kraj przecież. Przyznam, że komentarz Bartka jest płytki. Bo moim zdaniem ludzie dają z siebie wszystko i zależy im na pracy. Memo - premia jest uznaniowa i jest wypłacana na koniec miesiąca. Jeżeli jej nie ma, to znaczy, że nie było wyniku. Choć to się rzadko zdarza. Zazwyczaj dotyczy to jakiegoś zespołu, a nie całej firmy.

Patrycja

@nękany Tematem tego forum jest poznanie opinii dotyczących pracy w firmie Kancelaria Prawna LEXUS. Jeżeli nie masz do powiedzenia nic w tym temacie może czasem warto sobie odpuścić zamiast dodawać posty nie wnoszące żadnych merytorycznych treści. @Zdecydowany Czy oznacza to, że w firmie stosowany jest system premiowy, zależny od osiągnięć? Informacje te mogą okazać się pomocne potencjalnym kandydatom do pracy.

P@wel
@Patrycja

To forum to portal plotkarki. A administratorzy podkręcają atmosferę. Pracownicy wyrzucają tu swoje frustracje. I mają racje, bo w dzisiejszych czasach praca, gdzie trzeba osiągać wyniki jest trudna, nastawiona na cele. Jak ktoś chce się czegoś dowiedzieć , to powinien sam zacząć pracę w danej firmie. Gdybym ja odwiedzał za każdym razem strony internetowe, aby poznać opinie o firmie, to do dnia dzisiejszego byłbym bezrobotny. Każda firma to jakaś szansa na własny rozwój i awans. W Kancelarii odsetek ludzi, którzy odchodzą z pracy jest bardzo niski. Ci, którzy odeszli poszli swoją drogą. Nie wszystko jest idealne. Ale gdzie jest idealna praca dla każdego?

Anita

Czy kancelaria potrzebuje pracowników? Może ktoś ma wiedzę i podzieli się nią?

IZA
@Anita

Kancelaria poszukuje negocjatorów...

Zuza

Jaka jest atmosfera w firmie? Warto aplikować?

Olo
@Zuza

Praca jak praca. Raz masz wyniki raz nie. Mimo to zawsze możesz liczyć na wsparcie kolegów z pracy. Zespół jest zgrany.

WT

Pojawiło się ogłoszenie na terenowego ktoś coś może powiedzieć jak to wygląda aktualnie? W ogłoszeniu min. Wynagrodzenie podstawowe + prowizyjne, zależne od wyników pracy; Dodatkowe benefity w postaci bonów na paliwo; Jaka podstawa i jaka prowizja? I czy jest jakiś zwrot za używanie własnego samochodu?

IZA
@WT

Najlepiej zadzwonić i się dowiedzieć. Pracownicy w terenie mają inne zasady pracy niż w centrali.

Jeszcze pracownik

Pracuję kilka miesięcy, ale składam wypowiedzenie. Od wczoraj po firmie krąży następujący żart :"Jedyną podwyżkę jaką możesz dostać w Lexusie to ta, którą otrzymasz po odebraniu Ci karty Multisport".(usunięte przez administratora) Wczoraj zlikwidowano benefity i w znaczący sposób uszczuplona została opieka medyczna. Oj posypią się wypowiedzenia. Nie ma określonego terminu wypłaty premii zależy on od dobrego humoru (usunięte przez administratora), dojazd fatalny. Nie polecam.

Kuba

Może ktoś podpowie czy kancelaria potrzebuje pracowników?

MagdaLena
@Kuba

Wszystko się dynamicznie zmienia jeżeli chodzi o pracowników. Zawsze warto zadzwonić i się dopytać.

Rafał

Uwaga (usunięte przez administratora) firma lexus windykacja wrocław nie odbierajcie telefonów babsztyl natrętny bez kultury wydzwania

Patrycja

@Patryk, czyli jesteś zadowolony? Wiadomo, że każda praca wymaga zaangażowania, czy masz poczucie, że Lexus zbyt wiele wymaga od zatrudnionych osób? Co podoba Ci się najbardziej w tej firmie?

Patrycja

Czy w ostatnim czasie coś się w firmie zmieniło, poprawiły się warunki? Tutaj https://www.kplexus.pl/kariera są informacje o tym, że poszukują nowych pracowników, oferta i benefity wyglądają bardzo dobrze. Jak jest w rzeczywistości? Wiele opinii tu jest niepochlebnych, może jednak firma zdecydowała się na zmiany i ktoś, kto zaczął u nich pracę jest teraz zadowolony?

Patryk
@Patrycja

Trzeba pracować, chcieć się uczyć i dożyć do celów. Nie każdy chce takiej pracy. Ale praca jest. Polecam.

Ale

Nowych pracowników - dobre, dobre:) ta zakładka i stanowiska wyglądaja tak samo od wielu wielu miesięcy, zapytaj za miesiąc czy przyszedł nowy administrator lub kierownik windykacji. Poszukują tutaj ale w kółko negocjatorów.

Aga
@Ale

Kadra kierownicza jest od lat ta sama, ponieważ dobrze pracuje. Nie ma potrzeby szukać nowych kierowników czy administratorów. Tu się nie zwalnia ludzi. Kancelaria potrzebuje negocjatorów, ponieważ to oni przynoszą pieniądze tej firmie. Myślę, że jest tu zespół fajnych ludzi.

Rozważna i Romantycza

Z punktu widzenia pracownika zawsze w każdej firmie będzie "coś" nie tak. A to zły dojazd, a to zły szef, a to współpracownicy niemili. Bo trzeba ciężko pracować, a to pensja za mała, a to premia nie taka jak trzeba. Myślę, że każdy powinien się zastanowić jakiej pracy szuka, czego od niej oczekuje. Rynek pełen jest wolnych etatów. Trzeba mieć odwagę zwolnić się i iść dalej, albo powiedzieć sobie, tu mi dobrze. I docenić to, co się ma. Od ponad 10 lat pracuję zawodowo. W Lexusie jest mi dobrze, bo mam dobrych kolegów i koleżanki, pracuję w wyznaczonych godzinach i mam czas po pracy dla siebie. Nikt mi nie ubliża, nie ma mobbingu. Jest spokojnie. Ciężko pracuję i jestem zadowolona. Wam też tego życzę.

Kociamber4

Jeszcze pracuję, ale wypowiadam umowę o pracę i umowę współpracy i idę do Sądu Pracy, Zatrudnianie na 1 któraś etetu i umowę współpracy jest obchodzeniem prawa zgodnie z orzeczeniem Sądu Najwyższego i umowa współpracy w takiej sytuacji jest nieważna, a wszystkie czynności nalezy traktować jak na etacie, Jestem terenowcem, vatowcem i za jeden wyjazd na 50 km w jedną stronę dostaję 30,25zł brutto - to nawet nie połowa paliwa.(usunięte przez administratora)

WT
@Kociamber4

Ja już im wypowiedziałem. widzę, że nie jestem jedyny ;) co do warunków - zgodnie z umową nie będę się wypowiadał. Nie "ze strachu" ale uważam, że postanowień należy przestrzegać nawet jeśli robię to jednostronnie.

A.K.K
@Kociamber4

Zespół WT się posypał. Od 2012 roku nie zmieniane stawki. Ludziska odchodzą.

Paw.
@Kociamber4

Nie wiem stary czy chciałbys mieć tu etat i być udupionym na słuchawce przez 8 h za najniższą krajową. Zaznaczam że nie jestem na okresie próbnym. Nie żałuj. Siemka i pozdro

Szukam w windykacji
@Kociamber4

A czy to prawda,że lexus odcina z kasy zarobionej ze zleceń to co daje na część etatu?

NT
@Szukam w windykacji

Nie odcina, ale z tego co wiem takie praktyki są znane w innej firmie windykacyjnej.

Szukam w windykacji
@NT

W jakiej takie numery są?

Karolina Negocjator

minusy: - dojazd- 1 autobus na godzinę, wąska droga, korki - wynagrodzenie- na strat z reguły minimalna + premia (uznaniowa- wiec nie musza wypłacać pracownikowi)- lata 90-te się skończyły, za takie pieniądze i warunki nie warto wstawać z łóżka - ścisk i hałas w biurze - praca na dialerze plusy: - sympatyczni współpracownicy, no ale ja do pracy chodzę dla pieniędzy, nie dla znajomości dlatego nie polecam

Czy brak nowych komentarzy o Kancelaria Prawna LEXUS oznacza, że dobrze Wam się pracuje i nie ma rotacji?

A-lex

Nic się nie zmieniło od stycznia: biuro na rogatkach wsi Trestno, droga trochę szersza niż rowerowa, do tego doszły jeszcze większe korki, ekipa się wykrusza, kasa coraz później i kawa na prezent świąteczny. Jest fajnie Administatorze

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna LEXUS - Wrocław

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna LEXUS?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna LEXUS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawna LEXUS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 6 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Prawna LEXUS
1.8/5 Na podstawie 190 ocen.

Kancelaria Prawna LEXUS